Zaman'dan Yeni Reklam Kampanyası: Birbirimize düşmek mi, Birbirimizi düşünmek mi?

Mihmân

мüиζєvî
Zaman'dan Yeni Reklam Kampanyası: Birbirimize düşmek mi, Birbirimizi düşünmek mi?

z1.gif

Zaman Gazetesi'nin Nisan kampanyası çerçevesinde "Birbirimize düşmek mi? Birbirimizi düşünmek mi?" sloganlı 3 farklı reklam filmi yayınlanmaya başladı. Film, başı örtülü-başı açık, işçi-patron, rakip takımların taraftarları gibi aslında toplumun renkleri olan farklılıkların huzur içinde yaşamak için birbirlerini de düşünmeleri gerektiği fikrinden yola çıkıyor.

Farklı bakış açılarına sahip güçlü yazar kadrosuyla yorum, analiz ve fikirde de Türkiye'nin en zengin gazetesi olduğunu vurgulayan Zaman, yazar kadrosuna da filmde yer veriyor.
Toplumsal olaylar karşısında sağduyulu, soğukkanlı ve barışçı bir duruşa sahip Zaman Gazetesi, hayatın tüm alanlarıyla ilgili derin analiz ve yorumlarıyla her kesimden okuyucu kitlesini kucaklamayı hedefliyor.
Zaman siyasetten, dış haberlere, ekonomiden spora, kültürden sanata, kadından aileye, toplumdan manevi değerlere hayatın her alanıyla ilgili konularda yorum ve analizler yaparak gündeme yön veriyor.

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
bu bence apaçık bi destekdir...

anlayana ;)

ipucu:seçim zamanı yapılan desteği herkesler bilir... ;)

takdir ediyor ve kutluyorum maşallah çok güzel arı gibi çalışıyolar valla :))

:clap2::clap2::clap2::clap2::clap2::clap2::clap2:

Allah'ım yolumuzu açık etsin...

Demirci Mehmet

Asistan
Zamanı kutluyorum.Bulanık suda avlanmaya çalışan acemi balıkçılara güzel bir cevap vermiş.Darısı onların çıraklarının başına!

girdap

Ordinaryus
Bu reklamlar eski değil miydi?Ben mi yanlış hatırlıyorum...

vakiTamam

Doçent
bu zamanlarda zaman yapar yapacagını tebrık edıyorum...

okunmaya deger tek gazetenin rerkamıda ızlenmeye deger reklam olsa gerek..

tsk.. ZamaN..

Asude

• Don't Panic
Zaman'ı tebrik ediyorum.İnşallah fesat insanlar birşeyler çıkarırlar bu reklamlardan.
:clap2:
:clap2::clap2::clap2::clap2:

Boşuna dememişler Gerçekler ZAMAN'la anlaşılır diye :)