10. Yıl Özel Teması

Enes

İhvan Forum Üye
Merhaba arkadaşlar ve ziyaretçiler

İhvan Forum 10. yılına doğru yol alırken daha önce duyurusunu yapmış olduğumuz arayüzümüz hazır.

Bu temanın en önemli özelliği mobil uyumlu olması. Yani akıllı telefonlardan ve tablet bilgisayarlardan da rahatlıkla aynı görüntü ve özellikte forumu kullanabilirsiniz.

İki gündür test yapıyoruz herhangi bir problem kalmadı gibi ama gözümüzden kaçan bir eksiklik varsa haber verirseniz bakarız inşallah.

Herkese hayırlı olsun

Kaptan

Mecra Yazarı
üyeler görünmüyor bunun disinda süper görünüyor
modern, ben cok begendim

ALI25

Kıdemli Üye
Üyelerden kasıt online olanlarsa en altlarda sağda online sayısına tıklarsanız online üyeleri de görürsünüz
Suanda alta perde gelmis ve onlar da bu arada böyle olunca gizlenmis ve bilmiyorum hangi sebebe binaen olmus ve bir maksuru yoksa bilmek isterdim.

Enes

İhvan Forum Üye
üye online listesini başka sayfaya aldık. altta online sayısına tıklarsan isimleri görürsün abi.

elbiss

Ordinaryus
Konulara kaç kişi baktı ikonunu konularımızdan girince göremedim bu konuda şöyle fikir sunabilirim iznin olursa inşallah ...(Hani konuya 100 kişi baktı gibi rakamsal ifade)

Konulara mesaj yazan kısım bulut(yada konuşma ikonu ) şeklinde olmuş yaa bu çok hoş olmuş öncelikle güzel düşüncen için teşekkürler düşündüm ki bu bulut ikinonun yanına bir bulut daha koysan ve bu bulut ikonunun rengi kırmızı yada mavi olsa bu ikonda konuya bakanlar şeklinde bize gözükse nasıl olur diye fikrimi söylemek istedim...

İlk öneriye Örnek çalışma hazırladım resim boyutu büyük olduğu için linkini koydum

http://i.hizliresim.com/A7p7q0.jpg

İkinci öneri olarak..

Gösterilen 25 konunun içeriği arkada beyaz temada işte bu temanın arkasına ince kabartmalı şekilde konu başlıklarına düz çizgi çekilse nasıl olur acaba diye belirtmek istedim..

İkinci öneriye Örnek çalışma hazırladım resim boyutu büyük olduğu için linkini koydum

http://i.hizliresim.com/Rkqk9R.jpg

Ta bi sen daha iyisini düşünürsün diyede notumu düşmek isterim..

elbiss

Ordinaryus
Tasarım için Emeklerin için eline sağlık....devamında ise NİCE GÜZEL 10 yıllara İnşallah...ALLAH daim etsin Güzel kılsın inşallah diyelim...

Sitenin bu şekli arayüzü oldukça rahatlatmış diyebilirim....Maşallah.

elbiss

Ordinaryus
Online olan kullanıcı isimleri eskisi gibi eklenebilmesi(gözükebilmesi) hoş olur..

iqra

Asistan
sitenin en son hali böyle mi olacak?