15 TEMMUZ'DA İKİ BATILIN ÇATIŞMASINI SEYRETTİK!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Cihangir İslam'dan Meclis'te FETÖ ağzıyla beddua!

CHP oylarıyla Meclis'e giren Saadet Partili vekil Cihangir İslam, Meclis'te AK Partililere 'Sonunuz yakın' dedi.

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Meclis kürsüsünde yaptığı konuşmasında AK Partilileri FETÖ ağzıyla hedef aldı.

"GİDECEKSİNİZ"

Cihangir İslam konuşmasında, "Siyaseten sonunuz yakın, biz geliyoruz. Gideceksiniz, gideceksiniz, gideceksiniz!" ifadelerini kullandı.

"15 TEMMUZ'DA İKİ BATILIN ÇATIŞMASINI SEYRETTİK"

Kendisine yönelik ifadelere cevap vermek üzere tekrar söz alan Cihangir İslam şöyle konuştu: "Ortada bir çatışma varsa bu illa doğru ile yanlışın çatışması değildir, doğru ile yanlış çatışır, yanlış ile yanlış da çatışır; batıl ile batıl da çatışır. 15 Temmuz akşamı iki batılın çatışmasını seyrettik biz bu ülkede.

FETÖ AĞZIYLA BEDDUA

"İnsanların beddualarını alıyorsunuz, ne diyorlar; Ocakları sönsün diyor insanlar size, soyları kurusun diyor insanlar size, Allah belalarını versin diyor insanlar size, ilerde toplum içine çıkamayacaksınız. Siyaseten sonunuz yakın."

"SİYASETEN NANKÖRSÜNÜZ"

Ne oldu 15 Temmuzda? Burada 4 parti aslanlar gibi imza verdi, Yenikapı'ya giderken HDP'den kurtuldunuz, Anayasa'yı referanduma giderken CHP'den kurtuldunuz ama bugün MHP'ye ihtiyacınız olduğu için MHP'yle yan yana duruyorsunuz. Siz kadim kıymet bilmez, siyaseten nankörsünüz, nankör. 15 Temmuz bahane, bütün muhaliflerinizi, dürüst insanları, hakkı söyleyenleri, zulmünüzü yüzünüze söyleyenleri tasfiye ediyorsunuz.

AK PARTİ'DEN CEVAP: 14 YILDIR SANDIĞA GÖMDÜLER SİZİ

Cihangir İslam'a AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak'tan cevap geldi: "Yürü! On dört yıldır sandığa gömdü millet sizi! Ne diyorsun be! Ne konuşuyorsun!"

Cihangir İslam'dan Meclis'te FETÖ ağzıyla beddua!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Yenikapı'ya giderken HDP'den kurtuldunuz, Anayasa'yı referanduma giderken CHP'den kurtuldunuz ama bugün MHP'ye ihtiyacınız olduğu için MHP'yle yan yana duruyorsunuz.
Batıl dediğinden kurtulmak için desteklenmesi gerekeni de seçim zamanı ayrıca beyan etmiş.............

KAFKAS

Kıdemli Üye
1061056.jpg

MİNE KIRIKKANAT:"Kim şimdi mağdur? Biz. O zaman bunun da bir hesap günü gelecek. Şimdi mağdur biziz. Biz de sizi mağdur edeceğiz. Elbette bu gün gelecek.

images

CİHANGİR İSLAM:
İnsanların beddualarını alıyorsunuz, ne diyorlar; Ocakları sönsün diyor insanlar size, soyları kurusun diyor insanlar size, Allah belalarını versin diyor insanlar size, ilerde toplum içine çıkamayacaksınız. Siyaseten sonunuz yakın."

CHP-SAADET ittifakı kaldığı yerden devam ediyor.............

ilke

Paylaşımcı
CHP desteğiyle ve listesinden meclise giren bir adamdan başka türlü bir konuşma mı bekliyordunuz ? 15 Temmuzda iki BATIL'ın çatışmasını seyrettiğine göre şehit edilen 250'ye yakın yurttaşımız da beyimize göre -Batıl için mücadele yaptıkları dolayısıyla- şehit değil herhalde ! Şüphesiz ki, bu durumda kendi partisi ve listesinden meclise girdiği CHP, HAK partiler kategorisine giriyordur! İşte ülkemizdeki politika insanları böyle menem bir hale sokar-sokuyor ! Neuzubillâh, ne dost biliyorlar, ne de düşman tanıyorlar ! Ve bunlar müslümanlığı da kimseye bırakmadan ortalıkta dolaşıyorlar !

Son düzenleme:

Enes

İhvan Forum Üye
Aniden keskin bir milliyetçi oluveren muhterem ihvanistanbul kardeşimiz cihangir islam'ın HDP desteğinden rahatsız olmamış da yorumunu yazan kafkasin mesajından rahatsız olmuş.

Ilginç bir hal almış ihvan forum :)

Konuya yorum; 15 temmuz akplilikle ilgili değil. Şehitlerin belki yarısı akpli olmayabilir yahut şehitlere parti yakıştırması yapmak çirkin. Saadetli şehitler de var. 15 temmuzu batılın batilla mücadelesi gören zihniyet hastaliklidir. Parti patirtilarla artık zerre işi olmayan benim için 15 temmuz çok değerli bir mücadele ve vatani koruma günüdür. Cihangir bey ağzıyla bevletmiş.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Aniden keskin bir milliyetçi oluveren muhterem ihvanistanbul kardeşimiz cihangir islam'ın HDP desteğinden rahatsız olmamış da yorumunu yazan kafkasin mesajından rahatsız olmuş.

Konuya yorum; 15 temmuz akplilikle ilgili değil. Şehitlerin belki yarısı akpli olmayabilir yahut şehitlere parti yakıştırması yapmak çirkin. Saadetli şehitler de var. 15 temmuzu batılın batilla mücadelesi gören zihniyet hastaliklidir. Parti patirtilarla artık zerre işi olmayan benim için 15 temmuz çok değerli bir mücadele ve vatani koruma günüdür. Cihangir bey ağzıyla bevletmiş.
İhvan kardeşimiz şu an partiler üstü bir milliyetçilik yapıyor.Kendisine yakın gördüğü bir parti yok zannediyorum,en son oy vermediğini beyan etmişti yanlış hatırlamıyorsam ,en son gel bir parti kur .Ortalığı inlet dedim en son dolar 25 tl olur da anlaştık:)Ama arkamda duracaksın dedi ,başım gözüm üstüne dedim:)

kebîkec

İhvan Forum Üye

Evet ihvanforum bayağı çağ atladı. Alevi, ateist, deist, sünnetsiz, mezhepsiz, ne idüğü belirsiz gibi kategorilere otomatikmen ayrılmış durumda. Son ekonomik krizden sonra talipte gitti. Sanırın gönülden değil mideden davaya bağlananlar krizle beraber kazan dibi oldu. Vatan yine sağolsunda kim kimin yanında kim kime karşı... Bu din hangi din. :)

Son düzenleme:

Darul_Beka

Profesör
Evet ihvanforum bayağı çağ atladı. Alevi, ateist, deist, sünnetsiz, mezhepsiz, ne idüğü belirsiz gibi kategorilere otomatikmen ayrılmış durumda. Son ekonomik krizden sonra talipte gitti. Sanırın gönülden değil mideden davaya bağlananlar krizle beraber kazan dibi oldu. Vatan yine sağolsunda kim kimin yanında kim kime karşı... Bu din hangi din. :)
Daha önce de söyledim bu tür hastalıklı zihniyete sahip kimselerin forumda yönetici olmaması lazım üye olabilirler onlara gereken cevap verilir ancak yöneticilik farklı bir şey
bu islami forum imajına zarar veriyor

Hakperest

Kıdemli Üye
15 temmuzu basite indirgeyip, iktidar kavgası olarak görmek en basit haliyle ahmaklıktır. Bu bir beka ve istiklal destanıydı; aksini iddia eden hain değilse kininden iz'anını kaybetmiş demektir.

O gece Allah cc insanların kalbine güç, gözüne feraset vermeseydi, herşeyi belkide ülkemizi hepten kaybederdik. O gecenin kahramanlarına minettarız

ihvanistanbul

AkhenAton
Min

kirikkanatin konusmasiyla saadet vekikinin konusmasinin ne alakasi var, mine kirikkanat basbaya magdur edebiyati yapip her istediginizi yaptiniz sizden intikam alacagiz diyor. Saadet vekili de mi boyle soyluyor? Kaldi ki hdp ile ayni cizgiye gelen ak parti olunca kafalar kuma gomuluyor bu basitlikten bikmadiniz mi artik? Miden kaldiriyor mi hakikaten?

Kaldi ki 15 temmuz partiler ustu diyorsun da secimlerde hayir diyenler 15 temmuzun musebbibi konusunu unutmusa benziyorsun? Hayir diyenler fetoculerle beraberdir tarzinda bir konuda yazismistik seninle hatirlarsan o gunde o konuyu destekliyordunuz. Bu sekilde rant devsirmek ve istismar midenizi bulandirmiyor ya ona sasiyorum.
Hergun forumda islam alip islam satiyorsunuz ama dogruyu diyen yok.

Siyasal islam denilen olgu her pisligi kendine helal goruyor ne garip.

Hakperest

Kıdemli Üye
Min
kirikkanatin konusmasiyla saadet vekikinin konusmasinin ne alakasi var, mine kirikkanat basbaya magdur edebiyati yapip her istediginizi yaptiniz sizden intikam alacagiz diyor. Saadet vekili de mi boyle soyluyor? Kaldi ki hdp ile ayni cizgiye gelen ak parti olunca kafalar kuma gomuluyor bu basitlikten bikmadiniz mi artik? Miden kaldiriyor mi hakikaten?

Kaldi ki 15 temmuz partiler ustu diyorsun da secimlerde hayir diyenler 15 temmuzun musebbibi konusunu unutmusa benziyorsun? Hayir diyenler fetoculerle beraberdir tarzinda bir konuda yazismistik seninle hatirlarsan o gunde o konuyu destekliyordunuz. Bu sekilde rant devsirmek ve istismar midenizi bulandirmiyor ya ona sasiyorum.

Hdp ile aynı çizgide olan sensin canım, takla atmana gerek yok
Kafatasçısınız nokta

Bu gün pkk nın inini giriliyor
Gri liste, kırmızı liste tek tek indiriliyor
Bil bakalım kimler bundan muzdarip

ihvanistanbul

AkhenAton
Hdp ile aynı çizgide olan sensin canım, takla atmana gerek yok
Kafatasçısınız nokta

Bu gün pkk nın inini giriliyor
Gri liste, kırmızı liste tek tek indiriliyor
Bil bakalım kimler bundan muzdarip
ya bırak Allah aşkına... Barzaninin sözde kürdistanınınm bayraklarını havaalanına asıp adamı kral gibi karşılayan, pkkyı palazlandıran ben miyim? sahtekarsın akperest.

Enes

İhvan Forum Üye
Min

Benim mesajım alıntılanmış ancak benim söylediklerimin içinde kırıkkanat vs mevzu sanırım yok.

Konuya son yorum; cihangir islam maalesef inanan kesimleri de kutuplaştırıcı bir dil kullanmış ama savcılığın devreye girmesini de garipsedim. İhvan forumda olan özgürlük milletin meclisinde de olmalı. Beğenmediğimiz şeylere tabii ki tepki verelim ama hukuku demoklesin kılıcı gibi insanların başında sallandırmanın bir manası yok.

ilke

Paylaşımcı
Benim mesajım alıntılanmış ancak benim söylediklerimin içinde kırıkkanat vs mevzu sanırım yok.

Konuya son yorum; cihangir islam maalesef inanan kesimleri de kutuplaştırıcı bir dil kullanmış ama savcılığın devreye girmesini de garipsedim. İhvan forumda olan özgürlük milletin meclisinde de olmalı. Beğenmediğimiz şeylere tabii ki tepki verelim ama hukuku demoklesin kılıcı gibi insanların başında sallandırmanın bir manası yok.

Evet, bu forumda sağlamış olduğunuz özgürlükler (özellikle dini küfürler, inkarlar, din, tasavvuf ve İslâm büyüklerine hakaretler ) hiç bir yerde mevcut değildir ! Bununla da ne kadar övünseniz azdır ! Nitekim size en çok alkış tutan kalabalıklar da onlar oluyor ! Elbetteki sizin yarınki hesabınız çok çetin hem de çok çetin olacaktır! Bundan asla şüheniz olmasın!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Akpnin ve akplilerin hdp hdp hdp demesine acaip gülüyorum :)

Hdpye son iki senede 182 TRİLYON PARA aktaran saadet hükümeti!!!

HDPli demirtaşa CUMHURBAŞKANI ADAYI OLMASINDA HUKUKİ SAKINCA YOKTUR diye İYİ HAL KAĞIDI VEREN DE SAADET PARTİLİ ADALET BAKANI zaten değil mi?

Acaip insanlarsınız hakikaten.

Hatta DEMİRTAŞIN AYAĞINA KAMERA GÖNDEREN DE Saadetli cumhurbaşkanı idi ve televizyonda da açık acık ben gönderdim dedi, değil mi????

Hdp hdp hdp....

chp chp chp.....

Erdoğanın SİYASET YASAĞINI KALDIRMAK İÇİN HAİNNNNNNN CHP İLE İŞBİRLİĞİ YAPANLAR BUNLAR!!!

HDP ile aylarca kucak kucağa olun, gönül gönüle olanlar bunlar.

Ama şimdi HUKUKİ bir şeyleri söyleyen herkes hain!

Dediğim gibi; Acaip gülüyorum sizlere :)

Enes

İhvan Forum Üye
Evet, bu forumda sağlamış olduğunuz özgürlükler (özellikle dini küfürler, inkarlar, din, tasavvuf ve İslâm büyüklerine hakaretler ) hiç bir yerde mevcut değildir ! Bununla da ne kadar övünseniz azdır ! Nitekim size en çok alkış tutan kalabalıklar da onlar oluyor ! Elbetteki sizin yarınki hesabınız çok çetin hem de çok çetin olacaktır! Bundan asla şüheniz olmasın!

Size diyor @Admin @Büşra @Verda @ihvanistanbul @DostunDostu

hedef ben miyim tayfun :)

spesifik

آزادی قید و بند
ölümlü dünyada ölümlü insanlarız efendiler
yahu bencağız apaçileri yönetemiyorum koca koca adamları nasıl yöneteceğiz
herkes vicdanının efendisidir
ne zaman memnun ettik ki sizi @ilke hiç hatırlamıyorum