28 Şubat bitmedi, bizi bitirdi!

Enes

İhvan Forum Üye
islam ülkelerinde, sunulan dinin adları değişik olabiliyor, bizdeki de akp dini....

çok gereksiz ve belki tehlikeli bir tanım.

insanları topyekün tekfir eden bir davranış bu...

zaten yeryüzünde sizden başka müslüman yok maşallah!

bu sözlerin hesabını veremezsiniz. Allah ıslah etsin.

Hakperest

Kıdemli Üye
ana düsmani yok etmek zor degil adi üstünde "düsman"
asil sorun bizdenmis gibi görünen, imanimiza tasallut olan icteki düsman "münafiklar"dir
öyle kimselerin tahribati kafirin tahribatindan daha tehlikelidir
önce icimizdekileri bi temizleyelim, düsman zaten orada duruyor bir yere kactigi yok
Haklisiniz belki ama münafiklara kafir muamelesi yapılmaz; kafirler de dost edinilmez. Diğer meşreplere kafir muamelesi yapıyor günümüz muslumanları. Diğer meşrepleri münafık addetsek bile, bölücülük ve ümmete firak sokmak hem kuran hem de sünnette yeri yoktur. Stratejik ve metodik ayrıca zararı büyük bir yol izliyorsunuz. Tekfiri tekfir ettiğini söyleyen İslamoğlu bile fiili bir tekfir içindedir. Tarikat çevresi de aynı hatayı yapıp İslamoğlu nu sapik ilan etmiştir. Bölünmeye sebeb olmaya sadece azap değil büyük bir azap vardır diyen kuran hükmüne bakarsak, ne denli bir tehlike içinde olduğumuzu görebiliriz.

:::mobil ileti:::

naib45

Paylaşımcı
Web sitesi
www.facebook.com
savunan adam beni kızılayda assalar 20 kişi gelmez demiş o günlerde bu günleri yaşmayı hakkettimizin göstergesidir

savunan adamın saldıran adam olamayıpta savunan adam olması.

ha neyi hakettik savunan adamdan her önüne gelenin kandırdığı salak adam devrini yaşıyoruz insanı encokta ne kahrediyor biliyosunuz .

bu gün secim olsa herkesin kandırdığı salak adamdan başka oy vericek yer yok alternetifsiz.

nasret hocaceşmesi gibiyiz bakmş çeşmeye odun çakmışlar kızmış kım çaktı bu odunuda suyu kesti diye zorlanarak cıkatmış odunu yerinden fışkıran su hocayı yere yıkmış sen zaten düzgün bi ceşma olsan sana bu odunu çakmazlardı demiş.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
çok gereksiz ve belki tehlikeli bir tanım.

insanları topyekün tekfir eden bir davranış bu...

zaten yeryüzünde sizden başka müslüman yok maşallah!

bu sözlerin hesabını veremezsiniz. Allah ıslah etsin.
neyi, Allah ıslah etsin, bakaraya makara diyenler, hala görevde, Alemlerin Efendisine, gurur atfedenler, bakanlık görevinde, sakalı şerife, kıl diyenler, halen milletvekili, en ahlaksız, dizi senaryolarına, eyvallah dedik, ecdadımızı at sırtında bilirdik, meğerse, yatak odasından çıkmamışlar, tv lerde, arabuluculuk, normal hallerde, p ile başlayan kelimeyi yumuşattım, başörtüsümü, üniversite önlerinde kurban verdik, ahlak mı, neyse,,,nice olmazlarımız, demokrasi adına, kabulumuz oldu....kimseyi tekfir etmiyorum, gömlek. kimin sırtına olursa, onundur.....doğru söyledin, enes, Allah ıslah etsin,,, yalnız, bunu kabullenmenin adı, islam dini değil.....

KAFKAS

Kıdemli Üye
Deveye hendek atlat ,anlamayana laf anlat:swoon:

abdullah birisi

Kıdemli Üye
he öyle, anlamakta istemiyorum, Alemlerin Efendisine, hakaret eden birinin, bakan olmasını anlamak istemiyorum....

ecdadın, yatak odasından çıkmadığını anlatan, dizilere, izin verilmesini anlamıyorum, anlamakta istemiyorum....

hendek kazan belediyelere, senelerdir, para aktarılmasınıda anlamıyorum,,,

KAFKAS

Kıdemli Üye
anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az:swoon:

abdullah birisi

Kıdemli Üye
bu kadar işte,,, 15 sene sloganlarla heba oldu....sayın davutoğlu, çırpınıyorda, onada yar etmezler galiba...

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bir cümle yeter sözden anlayana,Destan yazsan fark etmez laftan anlamayana:swoon:

Kaptan

Mecra Yazarı
bazen fazla söze hacet kalmaz
12512488_10208133050739552_3024166048171242518_n.jpg

kilicarslan

Kıdemli Üye
28 şubat gerçekten bitti mi?
Birçok islamcı abilerden duyduğumuz, hala mağdurların içerde mahkum olduğu ve bir çoğunun haklarının iade edilmediği yönünde.