9 Öğrencisini Taciz Eden Öğretmen, Cezaevinde Pijamayla Kendisi Astı

alanyali07

Kıdemli Üye
Denizli'nin Pamukkale ilçesindeki bir ilkokulda, 9 kız öğrenciye cinsel tacizde bulunduğu suçlamasıyla tutuklanan sınıf öğretmeni Ferruh A. (53), Kocabaş Cezaevi'ndeki koğuşunda kendini pijamasıyla ranzaya asarak yaşamına son verdi.
ELLE TACİZDE BULUNMUŞ
28 Şubat'ta Pamukkale ilçesindeki bir ilkokuldaki öğrencilerden bazılarının velileri, okul yönetimine giderek sınıf öğretmeni Ferruh A.'nın çocuklarına elle tacizde bulunduğunu ileri sürüp, şikayetçi oldu. Bunun üzerine okul yönetimi, durumu, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ile Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bildirdi. Başlatılan soruşturma kapsamında sınıf öğretmeni Ferruh A., polistarafından gözaltına alındı. Tacize uğradığı öne sürülen 9 kız öğrenci, pedagog ve psikolog eşliğinde ifade verdi. Kız öğrencilerin ifadelerinde, öğretmenin kendilerine elle tacizde bulunduğunu söyledikleri öğrenildi. İddiaya göre öğretmen Ferruh A.'nın, parası olup olmadığını kontrol etme bahanesiyle öğrencilerin ceplerine elini sokup, tacizde bulunduğu ileri sürüldü. Polisteki sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen sınıf öğretmeni Ferruh A., sevk edildiği adliyede tutuklanıp, Kocabaş D Tipi Cezaevi'ne konuldu.
9 Öğrencisini Taciz Eden Öğretmen, Cezaevinde Pijamayla Kendisi Astı

Moderatör tarafında düzenlendi:

kebîkec

İhvan Forum Üye
Aslen alanyalı olmasın. :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ben şakayla karışık alanyalıya takıldım ama bu şekilde belaltına vuracağını tahmin etmedim. Çevreye rahatsızlık verecek boyutta bir hal alacağını düşünmedim. Bu sebeple çevreden özür dilerim. Alanyalının bu tarz devam edeceği hiç aklıma gelmezdi. Hani mizah yollu o da bana takılır dedim ama mizah anlayışı buymuş herhalde. Mayıs ayının haberini sırf bana nazire olsun diye bu tarz ekleyiverdi. Benim cepheden bu son olsun. Daha da davosa gitmem. :)

alanyali07

Kıdemli Üye
seninki şaka oluyor da sana yapılınca niye şaka olarak algılamıyorsun a benim mualimim..
hırsızlık şakası çok mu namuslu şaka da, belaltı denilince dokunacak..
hırsızlık senin için normal birşeyse söyle de bilelim.. :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
seninki şaka oluyor da sana yapılınca niye şaka olarak algılamıyorsun a benim mualimim..
hırsızlık şakası çok mu namuslu şaka da, belaltı denilince dokunacak..
hırsızlık senin için normal birşeyse söyle de bilelim.. :)

Kaptan abime havale ediyorum seni. Az önce söz verdim. Buyur @Kaptan ne diyeyim adamın mizah anlayışı buymuş. Ben bir şey demiyorum. Adam beynimin hacmini bile ölçmüş. sen söyle. :)

alanyali07

Kıdemli Üye
Kaptan abime havale ediyorum seni. Az önce söz verdim. Buyur @Kaptan ne diyeyim adamın mizah anlayışı buymuş. Ben bir şey demiyorum. Adam beynimin hacmini bile ölçmüş. sen söyle. :)
senin mizah anlayışın TSE onaylı da benimkini mi hazmedemedin..?
o çok sevdiğin sodadan içebilirsin :D
sen dün kafamın şeklini ölçmek isterken beyninin şekli de böyle ölçülür.. :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
senin mizah anlayışın TSE onaylı da benimkini mi hazmedemedin..?
o çok sevdiğin sodadan içebilirsin :D
sen dün kafamın şeklini ölçmek isterken beyninin şekli de böyle ölçülür.. :)

Başka ne konularda gocunduysan bu gün hepsini yaz bu işi bitirelim. :) Adamın kafasını bozma. :p

alanyali07

Kıdemli Üye
Başka ne konularda gocunduysan bu gün hepsini yaz bu işi bitirelim. :) Adamın kafasını bozma. :p
okulda alışmışsın galiba her öğrenciye laf söyleyip karşılık almamaya :D burda karşılık verilince epey içerliyorsun :D
sıyrıl şu hocalık boyutundan yahu.. komplekse girme :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
okulda alışmışsın galiba her öğrenciye laf söyleyip karşılık almamaya :D burda karşılık verilince epey içerliyorsun :D
sıyrıl şu hocalık boyutundan yahu.. komplekse girme :)

Biraz daha açık yazar mısın kompleks derken ne kast ediyorsun.

ihvanistanbul

AkhenAton
gulucuk.jpg

abiler bu kadar gülücük hayra alamet değil :D

:D :D :D

(ihvan çok ince görüyor bakalım anlayan çıkacak mı? )

alanyali07

Kıdemli Üye
Hiç alakası yok.

Tam tersine konunun sen isen ancak ve en pervasız ama sadece laf söylersin. Sınır ve ölçü de tanımazsın. biliyorum...
çok alakası var.
habire sataşma peşindesin, baktın dişin geçmiyor onu da eline yüzüne bulaştırıyorsun.. senin pervalı laflarını çok gördük, pervalı lafların oysa eyvahki eyvah senin öğrencilere..