AK Parti iddianamesi referanduma açıldı

aHuZaR

Can kayıp can firarda

Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın AK Parti'nin kapatılması istemiyle hazırladığı iddianame referanduma sunuldu. Sanal alemde düzenlenen ve devam eden referandumdan hangi sonuç çıkacak?

AK Parti'ye açılan kapatma davası internet ortamında referanduma açıldı. www.referandum.tv, Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya tarafından AK Parti'nin kapatılması istemiyle hazırlanan iddianameyi halkın onayına sundu.

Klasik internet anketlerinin dışında, olabildiğine detaylı bir anket formuyla iddianameyi oylamaya açan site, objektif bir değerlendirmeye imkân tanımak için her türden politik ve apolitik eğilimi dikkate alarak soruları hazırladı.

Uzman bir ekip tarafından hazırlanan referandum sandığı açıldığı ilk andan itibaren yoğun bir ilgi gördü.

Yurtiçi ve yurtdışından ayrı ayrı katılımların olduğu referandumdan "hayır" yanıtı çıktı. Kısa süre içerisinde 1 milyon katılımın beklendiği referandum dava hakkındaki kesin kararın verileceği güne kadar devam edecek.

Sanal alemin en büyük referandum sandığı için, iraden için;

referandumtv

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Önemli bir adım.

Halkın lehine sonuçlanmasını bekliyoruz.

(site şuan açılmıyor sanırım)

hiba_nur

Profesör
Allah yar ve yardımcımız olsun...

Bu insan azmanları herşeyi yapabilirler..
Halkın lehine sonuçlansa aleyhine çevirmek için bir kılıf uydururlar...
Tez zamanda kazdıkları kuyuya kendileri düşsünler inşallah...

hirahos

Kıdemli Üye
%94 Hayır %6 Evet...

oguz

Yeni
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısının Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)'nin kapatılması istemiyle açtığı davayı / iddianameyi doğru buluyor musunuz? Neden?

İddianameyi destekliyor musunuz?

EvetHayır

Savcının iddianamesini sadece laiklik ve dini söylemlere karşı açtığı için reddediyorum
AKP yi kapatma gerekçelerine, AKP nin ülkeye ve millete verdiği gerçek tahribatlar yazılmamıştır bu nedenlede noksandır . ne evet nede hayır demek içimden gelmiyor