AK Partinin kapatılması talebine demokratik tepkilerimiz

manifesto

Yasaklı
Bu süreç çok uzun
Uzun ince bir yol
Şunu söyleyelim Cumhurbaşkanı GÜL ün üzerinede çok gideceklerdir
Hedef istifaya zorlamak
Çünkü gelecek kadrolarına karşı en büyük engel gül

Web sitesi
www.zehirliok.com
dogru:)

Ben geçen gün bi simitcafedeydim VAKİT almştım cafede unutmuşum dönüp alaçktım dedimki ben okudum belki birinn dikkatini çekerde oda okur dedim:) demek iyi bişey yapmışım..

K

kalandar53

Guest
Türkiye'de yaşıyorsan ve önünde ya ABD ve AB ile işbirliği ya da 28 Şubatçı despotların tahakkümü altında yaşamak gibi sadece 2 seçenek ile; aklın, şerefin ve de haysiyetin varsa hiç gözünü kırpmadan ABD ve AB ile işbirliğini seçeceksin.

Çünkü 28 Şubatçı despotizmin tahakkümü altıda yaşamayı kabul etmek, hele hele onlara alkış dağıtmak hem bir insanlık suçudur hemde zelil olmaktır.

Bu arada Türk olmayanlar "pic" olmadığı gibi Türk olmaklada kimse "hep" olmuyor.

Ben sizin gibi KAFİR AMERİKANIN emrinde kul olacağıma kendi ırkımdan birinin despotluğu altında yaşarım daha iyidir.

Müslüman (günahkar olsa da )'ın vermediği özgürlüğü Kafirin elinden mi alacaksın ?

Senin gibilerin Kuran Ahlakından nasiplenmediği kesin

El-Maide Süresi 51. ayet. Eminönünde camiye astık ta bazı gafiller okur diye.

Ayrıca evet Türk olmamak bir eksikliktir. Bunu araplar bile kabul ediyorlar.

reis

Kıdemli Üye
Ben sizin gibi KAFİR AMERİKANIN emrinde kul olacağıma kendi ırkımdan birinin despotluğu altında yaşarım daha iyidir.

Müslüman (günahkar olsa da )'ın vermediği özgürlüğü Kafirin elinden mi alacaksın ?

Vah vah vah..
Demek Hazreti Peygamber kendi Irkından olan "Mekke Müşrikleri"nin despotluğu altında yaşamaktansa "gidip gayrimüslim olan Habeş Kralı Necaşi'nin emri altında yaşayın" demekle çok büyük bir hata(!) eylemiş. O'nun adına senden özür(!) dilesek kabul eder misin..?

Ne diyordu Şair;

Ben dinle ey kadı,
Bozuldu işin tadı,
Zulümse eğer adı,
Yunan yapsa da aynı,
Kenan yapsa da aynı.

Demek ki neymiş..

Zalim, despot ve de Müstekbir bir Yunan ile Zalim, despot ve de Müstekbir bir Türk arasında hiç bir fark yoktur.. Çünkü ikiside zalimdir.

Sen ister Türk olmakla övün, ister Macar. Bu bizi ırgalamaz.
Ama bizim ne olduğumuz ya da olmadığımız konusunda bize dayatma ve tehdit yollu tafra satmaya kalkıştın mı külahları değişeceğimizi bilmen lazım.

Kur'an Ahlakı imiş..
Hadi be.
Siz zaten Ayetleri ancak öteye beriye asarsınız. Sizin için Ayetler öteye beriye asılmak ve de muhataplarınıza 'bakın felanca yere Ayet astık ha' demek için varlar..

"Yesin oni Nenesi"

K

kalandar53

Guest
Demek Türk devletinin bekası için ömrünü Atatürkçülüğe adamak Müşriklik oluyor öyle mi ?

Türk kavmine zalim diyorsun biraz utanma olur insanda. Biz olmasaydık İslam arap yarımadasında kalacaktı. Bizim sayemizde dünyaya ulaştı. Osmanlıya bile saygınız yok.

Allahın buyruklarıyla doğru düzgün konuş o külah nerede olur aklın hayalin almaz. klavyeden sallamak kolay. O ayet Camiinin girişine Diyanetin izniyle asıldı.

Allahın ayetlerinden bile nem kapıyorsan senin müslümanlığın Perinçek'in müslümanlığı kadardır.

oguz

Yeni
Türküz,Arab ız,kürdüz müslümanız kimin neyine be kardeşim
neyi tartışıyoruz
insanları kavim kavim yaratan o inandığımız Allah değilmi
ne milliyetini inkar et
nede islamda olmayan ırkçı ol
Türküm demeyi bu milletin çıkarlarını savunmayı birileri ırkçılık olarak görüyor
ne hikmetse
ne saddandan nede Iraktan ders çıkardıkları yok
kafirden dost olmaz yine biz bize muhtacız
onların böl parçala yönet sömür şeklindeki yaklaşımlarını görmek istemiyorlar
müslüman olsun adaletli bir şekilde bu ülkeyi yönetsinsin
bu ülkenin bu milletin çıkarlarını gözetsin isterse zenci olsun bir şey diyen varmı
AKP li arkadaşlarımız olaya böyle yaklaşamıyor
AKP nin söylemlerine bakıyor söyledikleri güzel dini yönden içimizi kabartıyor
çıkardıkları bazı kanunlar insanımızın hayrına değil sömürge kanunları diyemiyor
yani onlar yapıyorsa bir hikmet vardır sanıyor..olanda ülkeye millete oluyor
malesef...

reis

Kıdemli Üye
kalandar53;

Ne diyon birader..?
Maçan yemiyorsa sesini çıkarma git otur yerine. Maçan yiyorsa lafa takla attırmadan delikanlı gibi diyeceğin varsa de.

Türk Kavmine zalim demişmişiz de yok Atatürkçülükmüşte bilmem ne..!
Bu tavır sigortalarımızı ısıtıyor haberin olsun.

oğuz;
İsterse babamızın oğlu olsun halkın tercihlerini hiçe sayıp neredeyse yarı ilahlık taslayan 28 şubatçı tipi despotların hasmıyız.

İşte bu kadar..

Şimdi lafa takla attırmaya kalkışan olursa taklanın alasını göreceğini hemen belirtelim.
Muhatabını eşşek yerine koyanların gözünün yaşına bakmayız bilesiniz..

oguz

Yeni
28 şubatçı tipi despotların hasmıyız.

28 şubatçı zihniyet değilmi ülkeyi bu durumlara getiren
laiklik ve Atatürkçülük maskesi altında milli manevi değerlerimize cephe alan
irtica yaygarası ile bankaları hortumlatan
Amerikalı yahudi kuruluşlarından ödül alan çevik bir ler değilmi
AKP nin söylemleri ile yaptıkları çelişiyor
AKP bu meseleyi milli bir yol izlemeden halletmeyi bunuda ancak AB ABD işbirliği ile çözeceğini zannediyor bence yanılıyor (Irak'da saddanı deviremedi ABD den özgürlük bekliyordu gününü gördü)
çünkü bizler Türküz araplara bir çok yönden benzemeyiz
bizler yönetilmek değil yönetmeyi seven bir milletiz özgürlüğümüzede düşkünüz
kafirin ülkemizi sömürmesine ülke kaynaklarının talan edilmesine asla müsade etmeyeceğiz
ne Türkçülüğü kullanıp tam tersini yapana nede İslamcılığı kullanıp tam tersini yapana razı değiliz
milli ve manevi değerlere bağlı ,islam ahlakı ile ahlaklı nesiller ve yöneticiler bu ülkeyi ayakta tutabilir
yoksa yok olur gideriz ...

A

andemirkan

Guest
Bu süreç çok uzun
Uzun ince bir yol
Şunu söyleyelim Cumhurbaşkanı GÜL ün üzerinede çok gideceklerdir
Hedef istifaya zorlamak
Çünkü gelecek kadrolarına karşı en büyük engel gül

AKP tek parça mı?

Değilse A.Gül ile Erdoğan aynı tarafta mı?

AynAlı

Kıdemli Üye

basit bir ülkücü işte.basitsiniz siz işte :clap2:

Hizmet_88

Paylaşımcı
Ülkeyi soktuğu kaosdan dolayı, başarı mutluluğu sayın başsavcının yüzünden okunuyor. Emekli olduğunda, mutlaka CHP de milletvekili olur,bakan da olabilir.
Vatan ve millete bunca başarılı hizmette Dünyanin gözlerini Türkiye üzerine çeken bir Partinin kapatılmasını isteyen şahış kimlere hizmet etmekte diye sormadan edemiyorum. VE SORUYORUM, KİM BUNLAR...
AKP kapatılırsa AKP2 açılır bizim milletmiz bu kez %80 le iktidara getirir.. Yazıklar olsun ülkeyi kaos a sürükleyen zihniyetlere. Yazıklar olsun halkın egemenliğini ellernden nasıl alırız die uğraşanlara..Sezer'in atadığı da ancak bu kdar olur..Millet kimin ne olduğunu, neye hizmet ettiğnii gördü.. CHP lisi de gördü,mhp liside,dtp liside..
Tabi göremeyenler varsa ALLAH sağlık sihhat versn de bir an önce görsnler..