AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI - 06-10-2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamsız

Profesör
25660194_1672836262779983_3570135126581811062_n.jpg

gamsız

Profesör
50596021_529387364233500_3598259957763407872_n.jpg

HALA TAYYİPLE UĞRAŞANIN ALLAH BELASINI VERSİN AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

gamsız

Profesör
50240901_627007427716622_2001418798174830592_n.jpg

SADECE SOLCULARINMI HASEDLER BAŞTA:mad:

ihvanistanbul

AkhenAton
aklınca REİS e mi laf giydiriyorsun, kul hakkını ödeyemezsin sonra dikkat et, hıh ihvan mışşşşşş :mad::mad:
niye bi tek reise giydirince mi kul hakkına giriliyor? senin dinin kul hakkını ak partiden ibaret mi görüyor? Hak dine değil ak dine mi mensupsun?
muhalefete sağa sola istediğini söylüyorsun o hak değil mi?

gamsız

Profesör
niye bi tek reise giydirince mi kul hakkına giriliyor? senin dinin kul hakkını ak partiden ibaret mi görüyor? Hak dine değil ak dine mi mensupsun?
sen REİS e taktın bende ondan bahsediyom bu kadar basit

gamsız

Profesör
efendi hiç kimse AKPARTİ ve REİS , %100 doğrudur şahanedir mükemmeldir herşeyi doğrudur diyen mi oldu, bu zamnın en iyisi o kıymetini bilelim diyeceğimize 7 düvel ile omuz omuza verenlerele konuşun biraz , gavurla savaşıyorsunuz sanki.

Soru : ABD ile krizin arkasında ne var? Cevap : Bozguna uğratılan PKK Devletleştirilemeyen YPG İnlerine girilen FETÖ Binlercesi öldürülen DEAŞ Çökertilen DHKPC Başaramadıkları 15 Temmuz ve Baş kaldıran bir TÜRKİYE var

yaptığı güzelliklerin hiç bir kıymeti harbiyesi yoktur dimi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
50722852_371780976933030_7870175412666499072_n.jpg

@redyellow bu doğrumudur (ciidi soruyorum laf atmıyorum)

Bu başlığa yazmak istemiyorum ama isim vererek yazdığın için cevap vereyim:

Senin alıntı yaptığın yer AKP YANDAŞI haber, AKŞAM GAZETESİ.

bu da ELİN GEVURU, RUS sitesinin aynı konuşmayı veriş şekli:

1548228587775.png

"Karamollaoğlu: Müslüman olduklarında samimi iseler Allah'tan korkmaları gerekiyor

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu "İnsanlar, bu televizyonlarda bir kere bile bir adayı çıkarmadan her gün onun aleyhinde iftira yapacak inancı nerede buluyolar ben ona şaşırıyorum: Kendilerine göre Müslüman insanlar bunlar" dedi. Karamollaoğlu, Müslümanlığın yalnızca sakal, cübbe, takke, namaz ve oruçla tanımlanmasını da eleştirdi."

İnsanların Müslümanlığı son zamanlarda sakal bırakmak, cübbe giymek, takke takmak, namaz kılmak, oruç tutmakla tanımlamaya kalktığını kaydeden Karamollaoğlu sözlerine şöyle devam etti: "İslamın temeli inançtır. Yalan söyleyemezsiniz, iftira edemezsiniz, haksızlık yapamazsınız.

Eğer Müslüman olduklarında samimi iseler Allah'tan korkmaları gerekiyor
. Onların bize kullandıkları kelimeleri ben kullanamam. İnsanın ağzından çıkan ifadeler insanın kendini tarif eder. Allah yardımcımız olsun."

MÜSLÜMANLIĞIN YANLIZCA SAKAL, CÜBBE, TAKKE, NAMAZ VE ORUÇLA TANIMLANAMSIIN eleştiriyor.

Ama AKP YANDAŞI AKŞAM önemli değil diye bir sözü asla olmadığı halde ONLAR ÖNEMLİ DEĞİL dedi diyor!!!

MEDYANIZI görün.

İşte bizim eleştirdiğimiz medya bu.

Allahdan korkmak yok, utanmak yok, her türlü yalan, ahlaksızlık bunlarda.

elin rus gevurunun sitesi bile bunlar kadar vicdansız değil, cümleyi aynen alıntı yapmış.

gamsız

Profesör
Bu başlığa yazmak istemiyorum ama isim vererek yazdığın için cevap vereyim:

Senin alıntı yaptığın yer AKP YANDAŞI haber, AKŞAM GAZETESİ.

bu da ELİN GEVURU, RUS sitesinin aynı konuşmayı veriş şekli:

Ekli dosyayı görüntüle 877

"Karamollaoğlu: Müslüman olduklarında samimi iseler Allah'tan korkmaları gerekiyor

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu "İnsanlar, bu televizyonlarda bir kere bile bir adayı çıkarmadan her gün onun aleyhinde iftira yapacak inancı nerede buluyolar ben ona şaşırıyorum: Kendilerine göre Müslüman insanlar bunlar" dedi. Karamollaoğlu, Müslümanlığın yalnızca sakal, cübbe, takke, namaz ve oruçla tanımlanmasını da eleştirdi."

İnsanların Müslümanlığı son zamanlarda sakal bırakmak, cübbe giymek, takke takmak, namaz kılmak, oruç tutmakla tanımlamaya kalktığını kaydeden Karamollaoğlu sözlerine şöyle devam etti: "İslamın temeli inançtır. Yalan söyleyemezsiniz, iftira edemezsiniz, haksızlık yapamazsınız.

Eğer Müslüman olduklarında samimi iseler Allah'tan korkmaları gerekiyor. Onların bize kullandıkları kelimeleri ben kullanamam. İnsanın ağzından çıkan ifadeler insanın kendini tarif eder. Allah yardımcımız olsun."

MÜSLÜMANLIĞIN YANLIZCA SAKAL, CÜBBE, TAKKE, NAMAZ VE ORUÇLA TANIMLANAMSIIN eleştiriyor.

Ama AKP YANDAŞI AKŞAM önemli değil diye bir sözü asla olmadığı halde ONLAR ÖNEMLİ DEĞİL dedi diyor!!!

MEDYANIZI görün.

İşte bizim eleştirdiğimiz medya bu.

Allahdan korkmak yok, utanmak yok, her türlü yalan, ahlaksızlık bunlarda.

elin rus gevurunun sitesi bile bunlar kadar vicdansız değil, cümleyi aynen alıntı yapmış.
Karamollaoğlunu sevmesemde böyle bir söylem yapmayacak kadar Müslüman olduğuna da eminim, medya yı çok ciddi takip etmemi ben soruma sende cevap aldım benimle ilgi,li kısmına teşekkür ederim, hazır elin deymişken söylediğinde de haklı olmakla birlikte sizin medyanınnda bunlardan az olmadığını söylemeden gecemeyeceğim al birini vur ötekine, akit gazetesini de sepetleyeli en az 10 yıl olmuştur. selamlar

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
BAHÇELİ YAKINDA ERDOĞAN'A "ESADLA MASAYA OTURALIM" DİYECEK

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
trajik bir durum...

Ülkeye 4 Milyon Suriyeliyi Sokan Erdoğan'ın Geçmişte Bulgaristan'dan Gelen Türklerle İlgili Söyledikleri:

-Gelin diyorsun Da; Ahmet, Mehmet Asgari Ücrete Talim Ediyor.
-Ülke İnsanı Aç, Kadınını Kızını Satıyor.
-Sen Bunlara Çözüm Üretememişsin Gelin Diyorsun,!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...