AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI - 06-10-2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
AKP gençlik kolları fake hesaplar açıp başkalarına saldırıyorlar :)

DzZPPViX0AIUJGf.jpg

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Tayyip Erdoğan: Biz dini esaslara dayalı bir devlet anlayışını kabul etmiyoruz...

gamsız

Profesör
Sebze meyve kuyruğu bi şekilde hallolur..

Allah kimseyi Hdp’nin kuyruğuna takılanlardan etmesin...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
HALK COŞTU - ANTALYA'DA 31 MART YEREL SEÇİMLERİ SOKAK RÖPORTAJLARI - 3. KISIM

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
paşa postası gibi bir "dikkat!" çekmediği kalmış. imam değil amigo bu. camide yapılır mı yahu...

gamsız

Profesör
52265985_306814140188356_7948640573924048896_n.jpg

Mehmet Akca Yahu okadar çok kızıyorumki !!!!!
Bu ŞEREFSİZE İYİ BAKIN

BU KEVAŞE BU ÜLKEDE MERKEZ BANKASI BAŞKANIYDI

BUNU ORAYA GETİREN REİSTİR VEYA ÖN GÖRDÜKLERİ İÇİN ORTAYA ATANLARDA EKONOMİDEN SORUMLU OLANLARDIR
BANA GÖRE ALİ BABACANDIR !

HANIMI KAPALI DİYE SALDIRILDIĞINDA BİZİM SAHİP ÇIKTIĞIMIZ ALÇAK NAMUSSUZ DEREKE EHLİ
Nasıl konuşuyor
Bu ülkede bizden olmayanlarada fırsat veren reisi kimler arkasından bıçaklamaya kalkmadıki
Buda bıçaklamasın kimler vra kimler

Buda şunu gösteriyor oynana oyunların bazılarını reis erken farkederse engelliyor bazılarınıda biz duyuyoruz bu olmamalıydı diyoruz
Evet olmamalıydı dedğimizi reis engelleyememiş frakedememiş yetişememişti diye düşünüyorum
O yüzden her kuyruk sallayanın peşinden gidenler gitsin ben REİSİN ARDINDAN YÜRÜYECEĞİM HEMDE ÖLENE DEK
REİS KENDİNİ İSPATLADI ARTIK EVELEYİP GEVELEYECEK BİR DURUM YOK

HERKES YOLUNA

MÜSADENLE RESMİ KOPYALIYORUM BÖYLE PAYLAŞSAM AZ KİMSEYE ULAŞIR

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
liyakat bunun neresinde?

AK TORPİL LİSTESİ (Flod) 1- Erdoğan'ın teyze oğlu. Güneysu i.hatip mezunu. Sınıf öğretmeniydi önce müdür ve müfettiş oldu. Sonra MEB İlköğretim Genel Müdür Yardımcısı, 2007'de Genel Müdür, 2011'de Danıştay üyesi.
Şimdi MEB Bakan yardımcısı #ProtestoEdiyorum

DzbtLRxU8AUV38-.jpg

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
liyakat bunun neresinde?

AK TORPİL LİSTESİ (Flod) 1- Erdoğan'ın teyze oğlu. Güneysu i.hatip mezunu. Sınıf öğretmeniydi önce müdür ve müfettiş oldu. Sonra MEB İlköğretim Genel Müdür Yardımcısı, 2007'de Genel Müdür, 2011'de Danıştay üyesi.
Şimdi MEB Bakan yardımcısı #ProtestoEdiyorum

DzbtLRxU8AUV38-.jpg

2- Erdoğan’ın teyzesinin diğer oğlu da Recep Ali Er sınıf öğretmeni iken 2013 yılında da KYK Genel Müdür Yardımcısı yapıldı. Erdoğan’ın 2 yıllık itfaiyecilik mezunu olan akrabası Recep Ali Erdoğan şu anda KOSGEB İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı olarak görev yapıyor.

recep-ali-er.jpg

Gençlik Spor’a Rizeli Genel Müdür Yardımcısı

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
2- Erdoğan’ın teyzesinin diğer oğlu da Recep Ali Er sınıf öğretmeni iken 2013 yılında da KYK Genel Müdür Yardımcısı yapıldı. Erdoğan’ın 2 yıllık itfaiyecilik mezunu olan akrabası Recep Ali Erdoğan şu anda KOSGEB İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı olarak görev yapıyor.

recep-ali-er.jpg

saymakla bitmiyor. devamı için aşağıda linki olan sıralı twitlere bakılabilir

yiyin efendiler...
DzePurkWsAAad0F.jpg

han'i yagma

bu sofracik, efendiler - ki iltikaama muntazir
huzurunuzda titriyor - bu milletin hayatidir;
bu milletin ki mustarip, bu milletin ki muhtazir!
fakat sakin çekinmeyin, yiyin, yutun hapir hapir...

yiyin efendiler yiyin, bu han-i istiha sizin,
doyunca, tiksirinca, çatlayincaya kadar yiyin

efendiler pek açsiniz, bu çehrenizde bellidir
yiyin, yemezseniz bugün, yarin kalir mi kim bilir?
bu nadi-i niam, bakin kudumunuzla müftehir!
bu hakkidir gazanizin, evet, o hak da elde bir...

doyunca, tiksirinca, çatlayincaya kadar yiyin!

bütün bu nazli beylerin ne varsa ortalikta say
haseb, neseb, seref, oyun, dügün, konak, saray,
bütün sizin, efendiler, konak, saray, gelin, alay;
bütün sizin, bütün sizin, hazir hazir, kolay kolay...

büyüklügün biraz agir da olsa hazmi yok zarar
gurur-i ihtiiami var, sürur-i intikaami var.
bu sofra iltifatinizdan iste ab u tab umar.
sizin bu bas, beyin, ciger, bütün su kanli lokmalar...

verir zavalli memleket, verir ne varsa, malini
vücudunu, hayatini, ümidini, hayalini
bütün ferag-i halini, olanca sevk-i balini
hemen yutun düsünmeyin haramini, helalini...

bu harmanin gelir sonu, kapistirin giderayak!
yarin bakarsiniz söner bugün çitirdayan ocak!
bugünkü mideler kavi, bugünkü çorbalar sicak,
atistirin, tikistirin, kapis kapis, çanak çanak...

yiyin efendiler yiyin

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
bunların hepsi gravatlı. iktidar oldular da ne değişti?

muktedir olanlara küfrederken fakirlikten ağzı kokanlar, muktedir olduklarında küfrettiklerine benzediler.

şunlara bakın nasılda kasılarak oturuyorlar. bunlardan en göze batan, saçına yeni sitil verdiren şu "vitaminsiz" ... gazetede köşesindeki (toy bir çocukken) "ezik" fotoğrafı aklıma geldi... bir de buna baktım. vah vah dedim... iktidar bunları ne hale getirmiş...

sistemi değiştireceğim diye yola çıkanların, sistemin figüranı olmalarına güzel bir örnek...

tayyip beyin uçağına binenler ve binemeyenler

soci1.jpg

(Soçi - dün)

rusya2.jpg

(Rusya - 25 Ocak)

macaristan3.jpg

(Macaristan - 11 Ekim 2018)

azerbaycan5.jpg

(Azerbaycan - 17 Eylül 2018)

fransa4.jpg

(Fransa - 7 Ocak 2018)

Ama Nagehan çok üzülüyor

Son düzenleme:

alanyali07

Kıdemli Üye

recep-ali-er.jpg

Hangi birini sayacaksın ?

Sadece Erdoğan'ın yakınları değil,

Bakanların, Grup başkan vekillerinin yok baldızı yok kaynı yok kuzeni kimler kimler nerelere gelmiş bir araştırılsa zaten insanın cidden midesi bulanıyor.

"İslami Muhafazakar" etiketiyle siyaset yapanların hali bu olunca ,
16 senede "ateist deist" oranı niye katlandı diye araştırmaya pek lüzum yok..

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hangi birini sayacaksın ?

Sadece Erdoğan'ın yakınları değil,

Bakanların, Grup başkan vekillerinin yok baldızı yok kaynı yok kuzeni kimler kimler nerelere gelmiş bir araştırılsa zaten insanın cidden midesi bulanıyor.

"İslami Muhafazakar" etiketiyle siyaset yapanların hali bu olunca ,
16 senede "ateist deist" oranı niye katlandı diye araştırmaya pek lüzum yok..

16 sene önce yurtta dünyada kaç ateist vardı şimdi kaç tane var. Artmış mı azalmış mı ? Var mı bilimsel bir bilgi... Bende harbiden merak ediyorum.

Kaç tane deist veya ateistle konuşupta bu yargıya varıldı. Biz deist olduk çünkü bakanın yeğeni müdür oldu :) Ben hiç duymadım. Siz duydunuz mu ?

alanyali07

Kıdemli Üye
16 sene önce yurtta dünyada kaç ateist vardı şimdi kaç tane var. Artmış mı azalmış mı ? Var mı bilimsel bir bilgi... Bende harbiden merak ediyorum.

Kaç tane deist veya ateistle konuşupta bu yargıya varıldı. Biz deist olduk çünkü bakanın yeğeni müdür oldu :) Ben hiç duymadım. Siz duydunuz mu ?

daha geçen aylarda KONDA'nın anketi yayınlanmıştı. 10 yılda yüzde 1 den yüzde 3'e çıktığına dair. bu sadece ateist oranı.
deistleri hesaba katsak cidden korkunç artış.

zaten sosyal medyada ateist deist grup ve sayfalarda çokça gözlem yaparım izlerim.
genç nüfusta çok fazla sayıda artış var.
Kurana hakaret eden bir paylaşım oluyor, sürü gibi devamı geliyor yorumların.
youtubeda ateist fenomenlerin abone sayıları vesair gerçekten fazla.

çevremde de deist oldum diyenlerin oranı eskiye nazaran yüzde 100 arttı diyebilirim.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
bunların hepsi gravatlı. iktidar oldular da ne değişti?

muktedir olanlara küfrederken fakirlikten ağzı kokanlar, muktedir olduklarında küfrettiklerine benzediler.

şunlara bakın nasılda kasılarak oturuyorlar. bunlardan en göze batan, saçına yeni sitil verdiren şu "vitaminsiz" ... gazetede köşesindeki (toy bir çocukken) "ezik" fotoğrafı aklıma geldi... bir de buna baktım. vah vah dedim... iktidar bunları ne hale getirmiş...

sistemi değiştireceğim diye yola çıkanların, sistemin figüranı olmalarına güzel bir örnek...

tayyip beyin uçağına binenler ve binemeyenler

soci1.jpg

(Soçi - dün)

rusya2.jpg

(Rusya - 25 Ocak)

macaristan3.jpg

(Macaristan - 11 Ekim 2018)

azerbaycan5.jpg

(Azerbaycan - 17 Eylül 2018)

fransa4.jpg

(Fransa - 7 Ocak 2018)

Ama Nagehan çok üzülüyor

AKP'nin içkiyi desteklemesi ve bununla övünmesi

kebîkec

İhvan Forum Üye
daha geçen aylarda KONDA'nın anketi yayınlanmıştı. 10 yılda yüzde 1 den yüzde 3'e çıktığına dair. bu sadece ateist oranı.
deistleri hesaba katsak cidden korkunç artış.

zaten sosyal medyada ateist deist grup ve sayfalarda çokça gözlem yaparım izlerim.
genç nüfusta çok fazla sayıda artış var.
Kurana hakaret eden bir paylaşım oluyor, sürü gibi devamı geliyor yorumların.
youtubeda ateist fenomenlerin abone sayıları vesair gerçekten fazla.

çevremde de deist oldum diyenlerin oranı eskiye nazaran yüzde 100 arttı diyebilirim.

Çevrendeki deistlerden sen sorumlusun. Bu konuda somut adımlar atmalısın.

İnternette artışın çok gerçeği yansıtmadığı kanaatindeyim. Bu forumda bile aslında bir kişinin kaç değişik nick ile aynı şeyleri söylemeye çalıştığı bazen kendi kendine cevap yazdığı ortada. :)

Hatta bir ateist forumda kendisinin müftü olduğunu söyleyene dahi rastlamışlığım vardır. Bunlar kasıtlı çalışmalar. Turan Dursunun sanal çalışmaları. Merkez aynı...

alanyali07

Kıdemli Üye
Çevrendeki deistlerden sen sorumlusun. Bu konuda somut adımlar atmalısın.
topu taca atmayalım. somut adım derken örnek ver.
sen kendi çevrendeki deistleri ve ateistleri görmüyorsan emin ol gözünü kapamışsın derim.
çevreden kastım aile çocuk değil,
iş ortamında günlük hayatında meraba meraba muhabbetinin olduğu kişilerin ateist deist olduğunu duyarsın vesair o şekilde..
şimdi bu kişiler için bana somut adımlar atmalısın diyorsun ama türkiyede mevcut artan deist için uganda hükümetinin sorumluluk alması gerektiğini falan söylemeyeceksin umarım.

birçok kişi "zaten din düzgün birşey olsa bu muhafazakarlar düzgün olurdu" diye kendince iktidardaki hataları sayıyor, veya iktidardaki "muhafazakar" etiketli yönetimin göz yumduğu hataları sayıyor, veya kendine "muhafazakar dindar" diyen kişilerin yaptığı veya göz yumduğu ses çıkarmadığı hataları sayıyor.. bu durumları kendi deistliğine dayanak yapabiliyor..
bunda tabiki mazur değil.. ama konuştuğun zaman sana bu sebepleri de sayabiliyor..
bunları da görmek gerekiyor..
çünkü sosyolojide , ön planda temsil eden kişilerin doğruları ve yanlışları , temsil ettikleri olguya olumlu veya olumsuz katkı sağlar..
bu sosyolojik bir olgudur.
Mesela Hz. Muhammed sav niçin önce kavim liderlerinin iman etmesini istemiştir, çünkü onlar temsil edici olarak bu konuda örnek olacaktır..
siyer kitapları bunu böyle açıklar..

madalyonun diğer tarafı ise temsil eden kesim negatif imaj verirse bu da temsil edilen olguya,dine veya felsefeye negatif katkı sağlar..

Bu sosyolojik olguyu es geçersen, malesef diyanetteki fosilleşmiş bazı kafalar gibi
"bugün ateist falan yok, ateistim diyenler yalan söylüyor" diyenler gibi hem kör hem sağır duruma gelmek kaçınılmazdır.

İnternette artışın çok gerçeği yansıtmadığı kanaatindeyim. Bu forumda bile aslında bir kişinin kaç değişik nick ile aynı şeyleri söylemeye çalıştığı bazen kendi kendine cevap yazdığı ortada. :)

Hatta bir ateist forumda kendisinin müftü olduğunu söyleyene dahi rastlamışlığım vardır. Bunlar kasıtlı çalışmalar. Turan Dursunun sanal çalışmaları. Merkez aynı...
Anket örneği de verdim onu es geçmişsin. :)
anketler ve sosyal medya gözlemleri paralel ise demekki ortada bir realite vardır.
hem bu artış yeni keşfedilmiyor.
bu konuda birçok anket bulabilirsin.

yıllarca ateist deist diye birşey yok diye diye onlar yok olmuyor, oldukları yerde duruyor ve birçok yolla gençleri etkiliyor.
sayıları da artıyor.
ateist forumda müftü olduğunu söyleyene rastlamışlığım var diyorsun ,bunlar zaten toplumda var olan zaman zaman ortaya çıkan durumlar.
geçen yıllarda bir haber kanalı ateist olduğunu söyleyen din kültürü öğretmenini göstermişti.

internet artışı yalan, sosyal medya yalan dersen malesef işte gerçekleri görmezden gelirsen, gezi olayları gibi absürt şeylerin twittırdan kaynaklandığını kabul edip mecburen yasaklayan çelişkili durumları açıklayamazsın ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...