AKP'li Yılmazer'den tepki çeken öneri: Ben her sene karpuz ekiyorum

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
4048

AKP'li Yılmazer'den tepki çeken öneri: Ben her sene karpuz ekiyorum

AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer'ın vatanadaşa verdiği karpuz fiyatı için yaptığı öneri tepki çekti.

AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer'in Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım tepkilere neden oldu.

Yılmazer, ''Bağlıca'da Pazardayım… Acaba rakamların düşmesi için bizim ilçe belediyelerimizle Melih Gökçek'in halk pazarları önerisini değerlendirsek mi? Çözerse yine'' ifadelerini kullandığı paylaşımın altına, ''60 yaşındayım , Karpuzu dilimle satışını gördük ya . Bize masal anlatmayın'' yorumu yapan vatandaşa yanıt verdi.

"BEN HER SENE KARPUZ EKİYORUM"
Yılmazer, hayat pahalılığını eleştiren vatandaşa verdiği yanıtta, "Batıya özeniyordunuz karpuzu eken yerliden değil gidip marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela" ifadelerini kullandı.

"TATAVA YAPMAYIN BURADA"
Yılmazer, 'karpuz yetiştirin' diye yazdığı paylaşımına "Ha sebep karpuzu ekmeyip marketten almamız yani herkes karpuz eksin koyunu köyde kestirelim mazotu dış güçler yükseltiyor ne güzel iş ya, şu adam iktidar partisinin Ankara İl Başkan Yardımcısı ey ahali" diye yazan kullanıcıya ise şöyle yanıt verdi:

"Evet ya gerçekten yerliden almaz isen böyle olur bayım. Sen zekisin ya oran kavşağını çözün bir an evvel de tatava yapmayın burada. Hadi işine"
AKP'li Yılmazer, mazot fiyatlarının artmasının iktidardan kaynaklanmadığını ve uluslar arası piyasalarda fiyatların arttığını belirterek Londra'dan aldığı motorinin de pahalı olduğunu söyledi.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
AKP ankara il başkan yardımcısı YIlmazer pahalılığı eleştiren vatandaşa "Batıya özeniyordunuz karpuzu eken yerliden değil gidip marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela" demiş!!!!
Bu da "Kasaptan 100 liraya et almıyorum, tasarruf ediyorum gidiyorum kuzu kestiriyorum!" diyen ETÇİ DESTİCİNİN, OTCU VERSİYONU :) :) :)
Resmen milletle alay ediyorlar artık.
Ayıp yahu!!! Gerçekten çok ayıp!

kebîkec

İhvan Forum Üye
AKP ankara il başkan yardımcısı YIlmazer pahalılığı eleştiren vatandaşa "Batıya özeniyordunuz karpuzu eken yerliden değil gidip marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela" demiş!!!!
Bu da "Kasaptan 100 liraya et almıyorum, tasarruf ediyorum gidiyorum kuzu kestiriyorum!" diyen ETÇİ DESTİCİNİN, OTCU VERSİYONU :) :) :)
Resmen milletle alay ediyorlar artık.
Ayıp yahu!!! Gerçekten çok ayıp!

Bizim burda saadet kökenli bir kardeşimiz var periyodik olarak büyükbaş hayvan keser, fiyatını resimli olarak hayvanın hangi bölgesinin kaç tl olduğu şeklinde whatsupp grubundan paylaşır. Siparişleri toplar kesip paketleyerek dağıtır. Hem bize hem hem de kendisine faydası oluyor hem ucuz hem güvenilir hem de taze alıyoruz. Allah ondan razı olsun hem kazanıyor hem kazandırıyor. Aklın sıra dalga geçmeden önce iyi düşün.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bizim burda saadet kökenli bir kardeşimiz var periyodik olarak büyükbaş hayvan keser, fiyatını resimli olarak hayvanın hangi bölgesinin kaç tl olduğu şeklinde whatsupp grubundan paylaşır. Siparişleri toplar kesip paketleyerek dağıtır. Hem bize hem hem de kendisine faydası oluyor hem ucuz hem güvenilir hem de taze alıyoruz. Allah ondan razı olsun hem kazanıyor hem kazandırıyor. Aklın sıra dalga geçmeden önce iyi düşün.

La arkadaş karpuzdan bahseden ben miyim de bana sataşıyorsun? Git karpuz ekiyorum diyene konuş!