Amerikanin Iraki Hristiyanlaştirma Operasyonu

aHuZaR

Can kayıp can firarda
ABD ve Irak'taki radikal Hıristiyanlar
Bush'u bağlı bulunduğu kilise Irak'ın ve bütün Ortadoğu'nun Hıristiyanlaştırılması için Irak'taki misyonerlik faaliyetlerini Amerikan ordusunun gölgesinde artırdı .
Amerikalı radikal Hıristiyanlar Irak"ın ve bütün Ortadoğu"nun Hıristiyanlaştırılması için Irak"taki misyonerlik faaliyetlerini Amerikan ordusunun gölgesinde sürdürüyorlar. ABD Başkanı George W. Bush"un da destek verdiği Baptist Covention isimli radikal Hıristiyanlardan oluşan cemaat üyelerinin sayısı ABD"de 16 milyon civarında bulunuyor

DÜNYA BÜLTENİ
VİDEO VE
HABERİN DEVAMI

dokur

Paylaşımcı
Türkiye'de de ulusalcılar tesettürü ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.Tesettürün olmadığı bir islam olabilir mi?İslam düşmanı aramak için Irak'a kadar gitmeye gerek yok!

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Bir konuyu sirf yönünden saptirmak icin yorum yapmayiniz!

dokur

Paylaşımcı
Bir konuyu sirf yönünden saptirmak icin yorum yapmayiniz!

İçimizdeki eskiden Gladio,Ergenekon şimdilerde ise Ulusalcı denilen Amerikancılarla mücadele etmeden Irak'ı gündeme getirmek gündemi saptırmaktır.Önce içimizdeki kendilerine ulusalcı diyen Amerika'nın kurduğu Gladio ile mücadele etmeliyiz!

missilo

Asistan
Türkiye'de de ulusalcılar tesettürü ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.Tesettürün olmadığı bir islam olabilir mi?İslam düşmanı aramak için Irak'a kadar gitmeye gerek yok!
Tesettür İslam'ın olmazsa olmazı değildir..
Takmayan günahkar olur...
İslam=tesettür olarak düşünmemek gerek.

missilo

Asistan
Irak milletinin zaten milliyetçiliği zedelenmiştir ve hatta yıkılmıştır...Eğer halkı onuru için ABD ye karşı gelseydi bunlar yaşanmayacaktı...
Milliyetçiliği yıkılan bir devletin İslamıda yarıdan yarıya yıkılmış demektir..Bu dakikadan sonra Irak devleti benim gözümde bir islam devleti olarak kalmayacak(bu benim bakış açım)

dokur

Paylaşımcı

"Tesettür islamın olsa da olur,olmasa da olur" u mudur?Eğer öyleyse takmayan niye günahkar oluyor.
Artı takılmasına karşı çıkan,islamda tesettür olmadığını iddia eden ne oluyor!Kur'an'ın bir harfini bile inkar eden kafir değil midir?

missilo

Asistan
Türban veya başörtüsü islamın olmazsa olmazı değildir...Kuran-ı Kerim de nur suresinde vardır.Ve inkar edende yoktur...Ancak günahkar olmak la müslüman olmak veya olmamayı aynı kefeye koyamazsın...Şimdi atıyorum ki;ben sigara içiyorum.ve doğal olarak günah işliyorum.GÜNAHKAR OLUYORUM.Ben şimdi islam dininde değilmiyim?Sadece günahkarım değil mi?
anlatmaya çalıştığım da bu.......
konumuz:
>>>
Amerikanin Iraki Hristiyanlaştirma Operasyonu

missilo

Asistan
islamın şartlarında var mı başörtüsü...
Bakın ben başörtüsüne karşı değilim..aman yanlış anlamayın...ama düşüncem budur.

oguz

Yeni
konumuz Amerikan emperyalizminin Irak 'ı hıristiyanlaştırması ama malesef yine
konuyu değil tesettürü tartışıyoruz .
"
Laf ile uslanmayanı etmeli tektir, tektirden anlamayanın hakkı kötektir misali "
bazıları islamıda saptırıyor benimde kafam atıyor
kardeşim islamı bilmiyorsdan kafadan fetvalar üretme lütfen
bilmiyorsan sor öğren
islamın bir ayetini inkar eden elbetde kafir olur
ancak bir insan bile bile bir günah işlesede kafir olmaz sadece günahkar olur..
neyse konumuza gelelim
Şimdi kuzey Irakta nasılki kürtler Amerikaya silah sıkmamışlar bizati onların yanlarında onların siyasetine önayak olmuşlarsa
Türkiyedede AKP zihniyeti aynı hareket etmektedir
bu nedenlede müslümanın kanı ırzı tecavüze uğrarken o emperyalistlerin safında olupda
bol bol islamdan nutuk çekenler Allah rızası için biraz daha düşünmelidirler
sizlerin müslümanlığınızı dahi anlamakta malesef zorluk çekiyorum...

dokur

Paylaşımcı
Ben de İlhan Selçuk'un ve Doğu Perinçek'i nasıl müslüman saydığınızı anlayamıyorum?Bu adamların amerikan ajanı olduğunu ispatlayan konular açtık,birine bile yorum yazamadınız,neden?

oguz

Yeni
Ben de İlhan Selçuk'un ve Doğu Perinçek'i nasıl müslüman saydığınızı anlayamıyorum?Bu adamların amerikan ajanı olduğunu ispatlayan konular açtık,birine bile yorum yazamadınız,neden?

kardeşim bana ne prinçekten yada ilhan selçuktan

dokur

Paylaşımcı
kardeşim bana ne prinçekten yada ilhan selçuktan
Nasıl sana ne?Sen değil misin,Amerika'nın Türkiye'de egemenlik kurduğundan yakınan!
Samimi isen Amerika'nın kurduğu Ergenekon'a karşı çıkman(ız) lazım!Ama henüz Ergenekon'a karşı çıktığınızı duymadık,hiçbirinizin.Ergenekon'a karşı olmadan antiamerikancı falan olunamaz.
Tabii gazetelerinizin Ergenekon'u ne kadar canhıraşane savunduğunu görüyoruz!B mu antiamerikancılık."Amerika'ya hayır,Gladio'ya evet!" demek tutarsızlıktır.Sahi bu tutarsızlığın sebebi ne?

oguz

Yeni
Nasıl sana ne?Sen değil misin,Amerika'nın Türkiye'de egemenlik kurduğundan yakınan!
Samimi isen Amerika'nın kurduğu Ergenekon'a karşı çıkman(ız) lazım!Ama henüz Ergenekon'a karşı çıktığınızı duymadık,hiçbirinizin.Ergenekon'a karşı olmadan antiamerikancı falan olunamaz.
Tabii gazetelerinizin Ergenekon'u ne kadar canhıraşane savunduğunu görüyoruz!B mu antiamerikancılık."Amerika'ya hayır,Gladio'ya evet!" demek tutarsızlıktır.Sahi bu tutarsızlığın sebebi ne?

Emperyalist kim olursa olsun karşı gelmişimdir
Ergenekon konusu biraz karışık tam aydınlanmadı bana göre
Ergenekonda tutuklananlara baktığımızda onları Amerikancı değil tam aksi Amerikan karşıtları olduklarını görmekteyiz
Bana göre Ergenekon operasyonu ABD nin isteği doğrultusunda ,Amerikan karşıtlarına karşı
hem ulusalcı hemde milliyetçi kesime gözdağı verme operasyonudur
Bu hükümet değilmiydi ABD karşıtlığına karşı mücadele eden
konu uzun sonra yazarım

FEREZDAK

Üye
Irak milletinin zaten milliyetçiliği zedelenmiştir ve hatta yıkılmıştır...Eğer halkı onuru için ABD ye karşı gelseydi bunlar yaşanmayacaktı...
Milliyetçiliği yıkılan bir devletin İslamıda yarıdan yarıya yıkılmış demektir..Bu dakikadan sonra Irak devleti benim gözümde bir islam devleti olarak kalmayacak(bu benim bakış açım)

ıral kurulduğundan beri ne zaman islam devleti oldu ki

yok eğer islam milleti değildir diyorsan buna sen karar veremessin
yanlış anlatmışsın demek istediğini yada gereksiz bir yorum yapmışsın

Turkbeyi

Ordinaryus

abisi prowakatorun bir adi yokki birinin adi ulkucu birinin adi ummetci arasinda fark ne sadece cu cü ci CI gibi ben bu dokur un ne zaman yazisini okusam birseyleri hemen birseylere baglar gereksiz ve haksiz yere ve ortami her an dinamitleme cabasinda missilo dediklerinizede katiliyorum. kapanmayanlar dinden mi? simdi kapanmayanlar dinsiz mi oluyor??? bilmek isterim. islamin emirlerine dediklerine kesinlikle karsi oldugumuz yok ama birilerini yani basi acik olanlari bundan dolayi yargilamakda bence dogru degil. benim akrabalarimdan da basi acik ama namazlarini kilanlar var kiz arkadaslarimdanda hakeza aynen simdi baslari acik oldugu halde onlari yargilamak bence yersiz. insanlar islami anlaya bildikleri kadar yasarlar. bu nun hesabinida allah cc soracak onlardan.... elm abinin dedigi gibi hukumler kesindir. ama inanc ve itikat meselesidir. inkar etmek imansizlik alemetidir.... saygilar....