Ayın Üyesi Ebu Computer

ayın üyesi

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

Yahayy

Kıdemli Üye
@Darul_Beka yönetimde aktivist davranman çok güzel, renkli yaklaşımlar getiriyorsun.

Ama minik bir eleştiri ile başlayacağım, fikrine ilişkin konuyu açmadan önce olayın akışını yani diyagramı bir simule edip açsan daha güzel olmaz mı?
Bu konuyu ilk açarken eleştirisel yönden ayın üyesi dedin, meselâ ben muzırlık birincisi anladım, hatta @Verda da öyle anlamış olacak ki dede yazmış [emoji23]

Josefin'e de çıkıştık, neyimizi gördün diye, meğer müspet olarak notlamış adam ?

Sonra eleştiriseli kaldırdın konu tamamen farklı bir boyut kazandı.

Simule edip, bunu da ilk mesajda belirtmen çok net ve anlaşılır olur diye düşünüyorum.

Bu arada oyum bazı özel çıkarımlarımdan dolayı @ihvanistanbul'a, farklı bir duruşu, gösterdiğinin altında aslında bize faydalı olabilecek argümanlara sahip, ama sümen altında bekletiyor , İhvanı bizi bilgilendirmeye davet babında @ihvanistanbul diyorum.

Nasıl olsa her ay seçeceksek herkese sıra gelir.[emoji12]

Kaçak

Yeni
Josefin...?
adam cami duvarına işiyon...
acayip bul karoyu al parayı oynarım ben ...
( kast olunan ben değilsem gitti canım karizma, ben değilsemde benmişim gibi yap )

Yahayy

Kıdemli Üye
Josefin...?
adam cami duvarına işiyon...
acayip bul karoyu al parayı oynarım ben ...
( kast olunan ben değilsem gitti canım karizma, ben değilsemde benmişim gibi yap )
Takibimi görmüyonsun bi de atarlanıyosun ya hu :) takiptesin Josefi. [emoji12]

Verda

Gales
Bi twitter da ben acayim bu ne ya :)

Kaçak

Yeni
Ajan modunda takip edilir mi yahu ...
adam bi tıklatır...
sen olduğunu sandığım bi genci ekledim...
çocuk pek küçük, tereddüt ettim sensen tıkla...

Kaçak

Yeni
Hürmet eder sevgi ve saygılarımı iletirim...

Darul_Beka

Profesör
@Darul_Beka yönetimde aktivist davranman çok güzel, renkli yaklaşımlar getiriyorsun.

Ama minik bir eleştiri ile başlayacağım, fikrine ilişkin konuyu açmadan önce olayın akışını yani diyagramı bir simule edip açsan daha güzel olmaz mı?
Bu konuyu ilk açarken eleştirisel yönden ayın üyesi dedin, meselâ ben muzırlık birincisi anladım, hatta @Verda da öyle anlamış olacak ki dede yazmış [emoji23]

Josefin'e de çıkıştık, neyimizi gördün diye, meğer müspet olarak notlamış adam 

Sonra eleştiriseli kaldırdın konu tamamen farklı bir boyut kazandı.

Simule edip, bunu da ilk mesajda belirtmen çok net ve anlaşılır olur diye düşünüyorum.

Bu arada oyum bazı özel çıkarımlarımdan dolayı @ihvanistanbul'a, farklı bir duruşu, gösterdiğinin altında aslında bize faydalı olabilecek argümanlara sahip, ama sümen altında bekletiyor , İhvanı bizi bilgilendirmeye davet babında @ihvanistanbul diyorum.

Nasıl olsa her ay seçeceksek herkese sıra gelir.[emoji12]

ilk andan itibaren eleştirel yönde ayın üyesini hiç düşünmedim bu forum açısından menfi olurdu.sanırım bir kaç mesaj sonrası yaptığım espireden o anlaşılmış olabilir
ama forum hepimizin arkadaşlar
nasıl isterseniz ayın üyesi öyle seçilir
tekliflere açığız

Yahayy

Kıdemli Üye
ilk andan itibaren eleştirel yönde ayın üyesini hiç düşünmedim bu forum açısından menfi olurdu.sanırım bir kaç mesaj sonrası yaptığım espireden o anlaşılmış olabilir
ama forum hepimizin arkadaşlar
nasıl isterseniz ayın üyesi öyle seçilir
tekliflere açığız
Ben yanlış anladım o halde kadeşim, kusura bakma.
Ama yinede simüle etmen gerektiği tavsiyemi devam ettiriyorum.

Kaptan

Mecra Yazarı
Bence burada bu sekilde devam etsin, hic gerek yok. Ne o ilkokullular gibi ay'in basarili ogrencisi falan. İlla faydali birsey yapacaksaniz "uyelerle roportaj" basligini hareketlendirin.

Verda

Gales
#direndededesteklerimizseninleunutma.

Kaçak

Yeni
Bence burada bu sekilde devam etsin, hic gerek yok. Ne o ilkokullular gibi ay'in basarili ogrencisi falan. İlla faydali birsey yapacaksaniz "uyelerle roportaj" basligini hareketlendirin.
Adam CHP li gibi :)
sonucu bildiği için çamura yatıyor...
oyunu ver gerçeği kabul et ...

Verda

Gales

Röportaj yakin zamanda aktif olacak ins. bayım.

Kaptan

Mecra Yazarı
Oyumu coktan verdim, sana vermedim diye boyle yapiyon degil mi.

Verda

Gales

Takip etmezsen takip edilmezsin kural bu ..

Takip ederken ne yapiyorsunuz? Begenme butonu var mi yoksa gizliden gizliden mi takip ediyosunuz yakalaninca mahcup oluyo musunuz onemli olan yoksa hey seni takipteyim aleni mesaji vermek mi?