Bana göre İHVAN Forum un ana fikride ruhuda YÖNETİM tarzıda belli olmuştur.

Hakperest

Kıdemli Üye
işid islam topraklarını bölmeyle uğraşırken sen de burdan kürtçülük ve türkçülük damarlarına basıyorsun güya..
yoksa işid ile paralel yapı aynı merkeze mi tetikçilik yapıyor..

türkiye vadandaşı kürtler de
barzani de kurtuluş ve çözümün ankara ile uzlaşı da olduğunu gördüler, görüyorlar

senin çaldığın nameler eskidi
pentagona yeni nameler ısmarla
ya da git işıd la bölücülük yap

hirahos

Kıdemli Üye
İtikad şişelerinden birini kırınca, ellerinde tuttukları elemanlar ürküp kaçmasın diye "yok, aslında biz onu mahsustan söyledik, bizim kastımız başka" tarzında bir mavalı bu elemanlara okurlar. Bunlar da hemencecik inanır. Çünkü, emir Rasulullah efendimizden gelince münafıklık bile sevab olur! Ondan sonra, yok öyle değil de böyledir diye abiler ve emir erleri teville Müslümana bu lokmaları yedirmeye kalkarlar. 15 senedir bu böyle... Kimse yuttu mu? Ne münasebet... Herkesi kendileri gibi donmuş ve uyuşmuş sandıklarından, tekrarlıyorlar.

Muminaga

Yeni
Sanırsınız ki forum yöneticileri üyeler hakkında hassasiyet gösterip kişiye yönelik iddia ve ithama izin vermiyor görüntüsü verip, konuyu kapattılar, konunun kapatılmasının üyeye yönelik hassassiyetle falan ilgisi yok

niye ilgisi yok, açıklayacağım. @Enes isimli yöneticiye aşağıdaki şu rep notunu iletmiştim :

Konu: BERZANİ Deden in kurduğu MAHABAD adlı devleti ORTADOĞU da kurmak için TÜRK TOPRAKLARIN dan 1 mşkron yer alamayacaksın.

şimdiye kadar 2 oldu. 3 de olacak 4'te. olan bana olacak, her defasında verdiğim cevapları yeniden yeniden yazmak zorunda kalacağım.

bunu yazdıktan 10 dakika sonra agbi denilen kişi yine benim ismim etrafında bir konu açtı. Şu konuyla beraber şimdiden 4'ü buldu.

ve ben kendimi dengesizlere ispatlamak zorunda kalan biriymişim gibi cevap yazmak zorunda kalıyorum hep.

Şimdi ki taktiği şu, falan üye yok şunu demişte ben onu demek istememişim.

Benden şunu soruyor. Erbil'de dört kollu heykelin anlamı ne?
soruyu bana yöneltiyor.

ben bu soruyu şeref sizlik olarak ad ediyorum.
dört kollu heykeli benimle ilişkilendirene açık ve net bir şekilde şeref siz diyorum.

hem şu an yasakladığım ismi lazım değil bir üye ile agbi birlikte, Mahabad üye ismim üzerinden adilik yaptılar.

bunu açıkla dediler, içine bedduada katarak ki hiç söylenmeyecek bir şekilde eğer ben kast ettiğiniz şekilde biriysem şeklinde kendime bela okuyan laflar ettim.

Buna rağmen beni Mhabad üye ismim ve dört kollu bir heykel ile ilişkilendirip şimdiye kadar 4 dört konu açılmış bulunuyor.

kısacası agbi denilen karaktersiz bildiğini okumaya devam ediyor.

hirahos

Kıdemli Üye
Sanırsınız ki forum yöneticileri üyeler hakkında hassasiyet gösterip kişiye yönelik iddia ve ithama izin vermiyor görüntüsü verip, konuyu kapattılar, konunun kapatılmasının üyeye yönelik hassassiyetle falan ilgisi yok

niye ilgisi yok, açıklayacağım. @Enes isimli yöneticiye aşağıdaki şu rep notunu iletmiştim :
Konu: BERZANİ Deden in kurduğu MAHABAD adlı devleti ORTADOĞU da kurmak için TÜRK TOPRAKLARIN dan 1 mşkron yer alamayacaksın.
şimdiye kadar 2 oldu. 3 de olacak 4'te. olan bana olacak, her defasında verdiğim cevapları yeniden yeniden yazmak zorunda kalacağım.

bunu yazdıktan 10 dakika sonra agbi denilen kişi yine benim ismim etrafında bir konu açtı. Şu konuyla beraber şimdiden 4'ü buldu.

ve ben kendimi dengesizlere ispatlamak zorunda kalan biriymişim gibi cevap yazmak zorunda kalıyorum hep.

soruyu bana yöneltiyor.

dört kollu heykeli benimle ilişkilendirene açık ve net bir şekilde şeref siz diyorum.

hem şu an yasakladığım ismi lazım değil bir üye ile agbi birlikte, Mahabad üye ismim üzerinden adilik yaptılar.
bunu açıkla dediler, içine bedduada katarak ki hiç söylenmeyecek bir şekilde bela okuyan laf ettim.
Buna rağmen beni Mhabad üye ismim ve dört kollu bir heykel ile nasıl buluyorsa benimle ilişki kurup haysiyetsizlik yapmaya devam ediyor.

Aldırma abi geç git... Biz seni biliriz ve severiz. Boşuna vakit tüketme...

levent48

Kıdemli Üye
Bizim köyde "dört kollu "diye tabuta denir...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Agbi mahabad'ı dört kollu zannediyor olabilir, iki kol fotoğrafı as foruma mahabad :)))) belki susar, onu ciddiye almaya gerek yok.

salimabi

Kısıtlı Erişim

soruyu bana yöneltiyor.

bunu açıkla dediler, içine bedduada katarak ki hiç söylenmeyecek bir şekilde eğer ben kast ettiğiniz şekilde biriysem şeklinde kendime bela okuyan laflar ettim.

Buna rağmen beni Mhabad üye ismim ve dört kollu bir heykel ile ilişkilendirip şimdiye kadar 4 dört konu açılmış bulunuyor.

kısacası agbi denilen karaktersiz bildiğini okumaya devam ediyor.

Benim gibi çevir kafanı bak keyfine @Mahabad, tatlı canını bir hastalıklı insan için üzme.:(

agbi

Yasaklı
ÇEŞİTLİ KERELER aklıma geldi ama asla kabul edemediğim İHVAN FORUM OTORİTE ve kankaların temeldeki düşünceleri.

Bir konu açtım BERZANİ MAHABAD DEVLETİNİ KURAN DEDENE ÖZENME ERBİLDEKİ DÖRT KOLLU Heykelin bir TÜRKİYE deki topraklar BİR MİKRON unu sana vermem.

Nerelere çekildi @Hakperest beni KÜRT halkı karşıtı olarak enpoze etmeye çalıştı be HAKPEREST Benim Küçük damadım ENSARİ ailesinin ileri gelenlerinden birinin oğlu ENSARİ AİLESİNİ ARAŞTIR bakalım.

Evet asla kabuıl edemediğim ama gerçek olan İHVAN FORUM un OTORİTE lerinin ve kankalarının HAK tan önce HEMŞERİLİK lerinin önde geldiği.

TEKRAR EDİYORUM KELİME i TEVHİD eden ve Peygamberimiz sav kabul eden her kişi KARDEŞİM dir İsterse Ugandalı olsun isterse ÇİN li İsterse DANİMARKALI

Yaftalamalarla NEREYE VARACAKSINIZ HAA VARDINIZ DÜNYEVİ HEDEFLERİNİZ PEKİ YA AHİRET.

@Enes bu serzenişime sende dahilsin HEMŞERİCİLİK duyguların ağır bastı.Siz ki köşe yazarlığına soyunmuş birisin BİLEN VASFIM var diyorsun MAHABAD devleti ile ilgili yazımın ANA FİKRİNİ çok iyi anladın ama KİLİTLEME NEDENİN farklı HEMŞERİCİLİK ruhu ile kilitledin MADEM KİLİTLEDİN NEDEN KİLİTLENEN KONULARA KOYMADIN ???? Neden İHVAN Forum üyelerinden kaçırdın dürüstsen KİLİTLENEN KONULARA KOYARSIN Yok dediklerim iddialarım yanlışsa BELGELERİ ile cevap verirsin Berzaninin dedesi ? Mahabad diye devlet kurulmuşmu ? Erbil de DÖRT KOLLU haykel bunlar benim iddialarım Buyur iddilarımı çürüt @Hakperest TE @muallim 08 buyrun çürütün.

EVET ANLAŞILDI DURUMLAR

Konumun ANAFİKRİ BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Bu konuda yazılan mesajlara bakın KONU BOĞMA KONU DEĞİŞTİRME MESAJLARI.

Evet Başta @Enes olmak üzere @Erdem olmak üzere @Hakperest & @mualllim 08 KONU İŞE İLGİLİ CEVAP BEKLİYORUM.

Mahabad Cumhuriyeti (Kürtçe: كوماری مهاباد; Komarî Mehabad veya كومار کوردستانه مهاباد; Komara Kurdistana Mehabadê, Farsça: جمهوری مهاباد Jomhuri-e Mahābād), Ocak 1946'da Sovyetler Birliği'nin desteğiyle kurulan ve Sovyetler Birliği'nin çekilişiyle aynı yıl içinde yıkılan, Birleşmiş Milletler tarafından tanınmamış Kürt devleti.

Bu cumhuriyette, 13 bakanın bulunduğu bir yönetim kurulu oluşturuldu. Devlet başkanı Kadı Muhammed idi. Bu cumhuriyet Senendec, Uşnu ve Miyandoab şehirlerini kapsadığı gibi başkenti Mahabad'dı.

Eylül 1945'te daha önce 1930'da Oramar İsyanı (Dağlıca/Hakkâri)'ndan sonra Kasım 1931'de Kuzey Irak'ta ayaklanan Şeyh Ahmed Barzani (Şêx Ehmed Barzanî) ve kardeşi Molla Mustafa Barzani (Mela Mistefa Barzanî) de katıldı.

Mahabad Cumhuriyeti'nin askerinin temeli Hereki ve Şıkak aşiretlerinden oluşturuluyordu. Ekim 1945'te KOMELA, adını İran Kürdistan Demokrat Partisi (KDP-İ) olarak değiştirdi.

Geçmişte mahabad adlı KÜRT DEVLETİ KURULMUŞMU ?

Mahabad devletinin liderlerinden olan kişiler bugünkü BERZANİNİN DEDESİ VE Baba amcası değilmi ?

ERBİL deki DÖRT KOLLU HEYKEL in bir Kolu TÜRKİYE üzerindeki Toprakları anlatmıyormu ?

ÇOK BASİT SORULAR CEVAP VEREMEYİP KONUYU NEDEN DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ ? BİR ÜYE nin adı mahabad ise GERÇEKLERİ KONUŞMAYACAKMIYIZ ? Bu Nasıl ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUM u

agbi

Yasaklı
10551006_666382240118695_6433474507759290196_n.jpg
Müflis tüccar eski defterleri karıştırır.:))))))))

agbi

Yasaklı
işid islam topraklarını bölmeyle uğraşırken sen de burdan kürtçülük ve türkçülük damarlarına basıyorsun güya..
yoksa işid ile paralel yapı aynı merkeze mi tetikçilik yapıyor..

türkiye vadandaşı kürtler de
barzani de kurtuluş ve çözümün ankara ile uzlaşı da olduğunu gördüler, görüyorlar

senin çaldığın nameler eskidi
pentagona yeni nameler ısmarla
ya da git işıd la bölücülük yap

ÖNCE YAZDIKLARIMIN GERÇEK OLMADIĞINI İSPAT ETKİ ALINTI YAPTIĞIM MESAJINIZDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİN BİR DEĞERİ OLSUN sN fORUM oTARİTELERİNDE @Hakperest HAKKANİYETLİ OLDUĞUNUZ ANLYALIM DEĞİLMİ ?

amca

Profesör
Bir adam vardı gençliğinde içkiye taptı...

Bir adam vardı başa geçen başbakana taptı...

Bir adam vardı bir cemaate taptı...

Bir adam vardı haram paraya taptı...

Bir adam vardı ALLAH CC hariç her şeye taptı...

BU BİR MEZAR TAŞI YAZISI OLUR HEMDE ÇOK GÜZEL OLUR...

NOT : Yukarıda ki yazıyı lütfen kimse üstüne alınmasın... Düne kadar Erdoğana, Davutoğlu na ve pek çok bakana laf söyletmeyen cemaatci akrabam dün bunlara küfrediyordu...KANDIRILMIŞIZ DİYE... ya şimdide kandırılıyorsan dedim... SUSTU GÖZLERİME BAKTI YA SEN ÇOCUKSUN DEDİ... Güldüm... :)