Batan Türkiye ekonomisi ikinci çeyrekte yüzde 5,2 büyüdü

t@mam

Üye
madura mı kaduramı ne denen bir adam var. Nusret te yemek yiyor. Halkı ne yerse b*k bulursa onu yesin..
Adamın ülkesinde Arabistan kaynaklarından fazla varil petrol rezervi var.
Bize ne sarayın rezervinden birader? Halkın temel gıda reservinden haber et hele sen..

Nankör bu millet haklısın yani..

Son düzenleme:

t@mam

Üye
Erdoğan ölse ülke batacak mı zannediyorsun? Alternatif varmıymışmış.. Asıl ezber giden sizsiniz: alternatif yok! kimi denedin 16 yılda? bi kademe daha gitse neredeyse chp bile daha temiz kalacak ak partiden hala aynı terane!
kefenimizi giydik diyen ak partililer bahsettikleri gibi bi kitle değil yani? Adamın arkasında durmaz anında satar kaypaktırlar diyorsun? sen vatan millet için asar kesersen anında dağılırlar diyorsun?

Arkadaş sen rusyayı hesaba katmadan strateji geliştiriyorsan git kumdan kale yap devlet işi yapma. biz age of oynarken bile kaç devletsek hepsini hesaba katıyoruz adam rusya destek vermese diyor? Sen rusyaı hesaba katmadın galiba?
Kafkas bana diktatör, zalim, kötü demelerinin bi önemi yok. Sen anlamıyorsun galiba. elini pisliğe buaştırmaktan korkanların kafası pislikten çıkmaz! Ben ak partinin yerine olsam esadın gitmeyeceğini anladığım dakika ilişkileri düzeltmenin yoluna bakar inat etmezdim. ama hale esad mı esed mi onu konuşuyoruz.

ayrıca soruma cevap vermedin:

üzerindeki Allah hakkı için ak partinin 5 tane hatasını söylesene? de ki 16 yıldır şu 5 işi yanlış yaptılar. İnsanlar eleştirdi bende yanlışa yanlış dedim.

( 3 yılda 1 hata yaptıklarını varsayarak soruyorum bu soruyu )

Denenmemiş yok şu an mecliste.. ehveni şer var. Temel beye sadece orada katılıyorum; Zulme rıza küfre rızadan beterdir.
Sayın damad 60 küsür milyar senelik tasarruf paketinden bahsediyor. E be kardeşim 16 senede yapsaydın ya madem bu tasarrufu.. Artık nasıl bir tasarrufsa o?? Yani şu ana kadar trilyon israf ettik itirafıdır bı ayrıca.. Babanın, ananın parası ya israf etmişsin pes yani..
Aklınızla dalga geçer dururlar.. Gittiği yere kadar. Halk yiyecek ekmek bulamayınca yuhalayamayacak bile kral çıplak hzretlerini.. Yani siz bu saatten sonra Erdoğanı ve akp yi indiremezsiniz. Türkiye esedini, saddamını, kaddafisini v.b. yaratmıştır. Müstehakmıdır? Müstehaksınızdır...

Son düzenleme:

talib

Kıdemli Üye
Bundan sonra vatan meselesi olduğunda siz geri durun hatta gidin karşı taraftakilerle saf tutun 250 kişinin adına konuşamazssın şeyhperet talıp.hele hele 40 bin mehmetçiğin adına hiç mi hiç konuşamazssın.siz gidin dergahınızda akşama kadar şeyhinizin etrafında tur atın dans edin emi

müslüman düşmanı seni. sizin vatanınız neresi çıkacak bakalım.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Erdoğan ölse ülke batacak mı zannediyorsun? Alternatif varmıymışmış.. Asıl ezber giden sizsiniz: alternatif yok! kimi denedin 16 yılda? bi kademe daha gitse neredeyse chp bile daha temiz kalacak ak partiden hala aynı terane!
kefenimizi giydik diyen ak partililer bahsettikleri gibi bi kitle değil yani? Adamın arkasında durmaz anında satar kaypaktırlar diyorsun? sen vatan millet için asar kesersen anında dağılırlar diyorsun?
İhvan çok basit ve tane tane yazdım ,her zaman ki anlamaz halinle cevap veriyorsun gene.Ezber demen bile ezber o kadar.Erdoğan ın alternatifsizliğinden bahsetmiyorum ki!Hala çıkmış kimi denedin diyorsun,Benim denemeye ihtiyacım yok yaşanmış vakalar ortada.Denemek istiyorsan buyur dene yahu, papaz pilav yemiyor mu ,klavye arkası dava adamı olmak daha mı tatlı ,sallamak bedava nasıl olsa.Verdiğim kişiler ve vakalar biliyorsun,ihvan başta olsaydı ne hendek kazılırdı ne gezi olurdu diyorsun.Sen başta olsan 28 şubat ta olmaz ,60 ihtilali de v.s.. olmazdı ver mehteri ver. Abdülhamit hesaplayamamış,Menderes hesaplayamamış,Erbakan hesaplayamamış,Erdoğan hesaplayamamış ,o hesap sana kalmış.Baktın olmayacak merhamete bağladın ,,ben acımam demek ile klavye arkasından sağ sol kroşe ,aparkat yapılır ancak.kendini de asıp kesmeye verdin,alternatifin bundan ibaret.Mesele asıp kesmek ile hallolsaydı merak etme,asıp kesmede merhametlerinin önüne geçerdi. Abdülhamit de ,Erdoğan da senden iyi keserdi.Etrafında 3-5 insan ile ya da %1-2 lik merkez bir taban ile ortaya koyacağın siyasi irade farklıdır.Bu Oran %20 lere ,%30 lara ve sana lazım olan %51 için çok daha farklıdır!Ayrıca karşındaki en az %49 u da idare edeceğini düşüneceksin!Bu rakamlar çok değişken balık hafızalılar bilmez de çok değil 7 haziran seçimlerinden sonra %40-%60 gibi bir durumun algısını iktidar aleyhine kullanmaya ,koalisyon hesapları yapanlar vardı!İster kefen giy ister başka bir şey giy %50 linin altında havanda su döversin ancak.

Arkadaş sen rusyayı hesaba katmadan strateji geliştiriyorsan git kumdan kale yap devlet işi yapma. biz age of oynarken bile kaç devletsek hepsini hesaba katıyoruz adam rusya destek vermese diyor? Sen rusyaı hesaba katmadın galiba?
Kafkas bana diktatör, zalim, kötü demelerinin bi önemi yok. Sen anlamıyorsun galiba. elini pisliğe buaştırmaktan korkanların kafası pislikten çıkmaz! Ben ak partinin yerine olsam esadın gitmeyeceğini anladığım dakika ilişkileri düzeltmenin yoluna bakar inat etmezdim. ama hale esad mı esed mi onu konuşuyoruz.
Arkadaş sen age of oynamaya devam et ,nasıl her devleti hesaba katmak bu!Biz elimizi pisliğe bulaştırdığımız açık değil mi!Biraz olaylara kronolojik bak! Gitmeyeceğini anladığın dakikaya kadar gitmeyecek muamelesi ile hareket edemezsin.Stratejine Rusya yı da katarsın da,Rusya müdahil olmadan ,senin sınırına milyonlarca insan yığılırken, yüz binlerce insan ölürken.Rusya varmış gibi hareket edemezsin. Rusya dan önce diğer devletleri hesaba katarsın!Esad ın kalabileceğini yakın zamanda varsayıyoruz!Bu saatten sonra esad ile anlaşmanın getirisi götürüsü ne olur belli olmaz.

ayrıca soruma cevap vermedin:

üzerindeki Allah hakkı için ak partinin 5 tane hatasını söylesene? de ki 16 yıldır şu 5 işi yanlış yaptılar. İnsanlar eleştirdi bende yanlışa yanlış dedim.

( 3 yılda 1 hata yaptıklarını varsayarak soruyorum bu soruyu )
2002 tezkere,nükleer enerjide geç kalındı,eğitimde sistem oturmadı,zina yasasını tekrar çıkartamadılar,teşkilatlar fetö ile yeterli derecede etkin mücadelede bulunmadı,adaletten bahsettim zaten başka konuda.

Son düzenleme:

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
DnmXHnoUYAE-r7O.jpg

Temel Karamollaoğlu "üretime yönelik olmayan yatırımları durduracağız" dediği zaman hakaret edenler, küfür yağdıran utanmazlar nerede?????