Bazen . . .

deren

semure
de0444c3293099dad8d486c33de6d2e6.jpg

Bazen çayını alır sesiz sakin bir ortamda huzurlu bir şekilde yudumlarsın.

korkusuzca = )

adams77

Kanalizasyoncu
Bazen, kelime üretemiyorum..

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
bazen bu saatte kazan dibi yenir mi diye düşünüyorum :O

Yenir yeni diyerek dolaba doğru yol alsam mı acaba:eek:leyo:

Biri beni durdursun:glm

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
bazen acele etmen lazım:O

ALI25

Kıdemli Üye
Bazen bakiyorsun bir kisi de olsa sebat ve sabir yok adeta dal dan dala atliyor.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
bazen fark edersin ve rabbe havale edersin..

ALI25

Kıdemli Üye
Bazen böyle az da olsa herhangi bir konudaki ve o yaziyi alip kisa da olsa siraladim ve birbiri ardina demeye calistim.

adams77

Kanalizasyoncu
Bazen, susmayı bilmek gerekiyor, her ne kadar içerideki ses avazı çıktığı kadar bağırsada susturmalı insan içindekini

nefahtü

Kıdemli Üye
Bazen insan anlaşılmak istemiyor hele bir de karşısında anlamak istemeyen olursa anlamamanın anlaşılmazlığı içinde kalınıyor..
tek çıkış nefes almak..

ALI25

Kıdemli Üye
Bazen insan bu bir yaban olur ve bazen de cocuk gibi ve evcil bir varlik gibi biiznillah.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Bazen dilini lal eden şey nedir diye merak ediyorum..:)
Her neyse konuşulabilir kırıp dökmeden de anlaşılabilir..:)

ALI25

Kıdemli Üye
Bazen bir bakiyorsun kisi nasil olmus da kaypaklik yapmis ve diyorsun ki hayret dogrusu diye.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Bazen bir bakiyorsun kisi nasil olmus da kaypaklik yapmis ve diyorsun ki hayret dogrusu diye.

Kaypaklık nedir?:)
İnsanların fikirleri hatta bazen zikirleri değişir değişmeli de insan olmanın gereği bu değilmidir:)

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Bazen bu karıncalar nerden çıkıyor bu kata kadar diye düşünüyorum..:blink:

ALI25

Kıdemli Üye
Kaypaklık nedir?:)İnsanların fikirleri hatta bazen zikirleri değişir değişmeli de insan olmanın gereği bu değilmidir:)
Aslinda ilkönce sunu diyeyim ve böyle bilenen ve meshur olmus sözler icin de bir konu acmak istemistim önce de diyorum ve orda böyle seyler ve bu gibi bir söz de sorular ve acilir ona dair birkac sözde olsa kisaca bir bilgi de verilir idi.

Simdi gelelim kaypak sözüne bu bir döneklik yada ikiyüzlük gibi bir sey oldugunu diyeyim ve anlatabildim mi efendim.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Aslinda ilkönce sunu diyeyim ve böyle bilenen ve meshur olmus sözler icin de bir konu acmak istemistim önce de diyorum ve orda böyle seyler ve bu gibi bir söz de sorular ve acilir ona dair birkac sözde olsa kisaca bir bilgi de verilir idi.

Simdi gelelim kaypak sözüne bu bir döneklik yada ikiyüzlük gibi bir sey oldugunu diyeyim ve anlatabildim mi efendim.

Bu sözü söylerken iyi düşünün derim ben gene de :)kimse kimsenin tam manası ile gerçek yüzünü bilemez :)kendinizde olan vasıfları başkasında da görüyor da olabilirsiniz dikkat etmelisiniz eskiler boşa dememişler kişi kendi gibi bilirmiş karşısında ki insanı..:) dua ile..Vesselam..

ALI25

Kıdemli Üye
Bu sözü söylerken iyi düşünün derim ben gene de:)kimse kimsenin tam manası ile gerçek yüzünü bilemez:)kendinizde olan vasıfları başkasında da görüyor da olabilirsiniz dikkat etmelisiniz eskiler boşa dememişler kişi kendi gibi bilirmiş karşısında ki insanı.:)dua ile.Vesselam.
Sen rahat ol Ecrin ve malesef böyle insan da var ve o insan da böylede olabiliyor ve daha önce sahid olup bildigimiz buda o mevzulardan biri olur.

Ecrin anlayip kavraman icin sunuda diyeyim ve o aklina iyi bir sekil de yerlessin diye ve misal olarak ve farz et ki bir kisi var daha önceki dedigini ve savundugu veya hak verdigi seyi daha sonra barakiyor ve onu terk etmis ve de ona karsi bir cephe almis iste bu o kaypak kimse olur.Ve aleykum selam.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Sen rahat ol Ecrin ve malesef böyle insan da var ve o insan da böylede olabiliyor ve daha önce sahid olup bildigimiz buda o mevzulardan biri olur.

Ecrin anlayip kavraman icin sunuda diyeyim ve o aklina iyi bir sekil de yerlessin diye ve misal olarak ve farz et ki bir kisi var daha önceki dedigini ve savundugu veya hak verdigi seyi daha sonra barakiyor ve onu terk etmis ve de ona karsi bir cephe almis iste bu o kaypak kimse olur.Ve aleykum selam.

:)Fikrinin değişmesi kaypaklıkmıdır?:)
Fikir değişir değişmeli doğruyu bulma adına bunu her insan yapar yüreği ona yol gösterir bunu hatta sizde yaparsınız emin olun:)
o zaman sizde kaypakmısınız?:)
hayat değişiyor her an değişiyor insan değişiyor günahkar olanlar hidayet buluyor bi anlık değişimle:)
dikkat edin derim söz keskin kılıç onu sarf ederken dikkat edin bu kılıç sizi kesmesin sonra:)
Vesselam..