Belkİ İÇİnİzdekİ İnsan uyanir

:(selamunaleyküm kardeşlerim her an Allahın güzellikleri bize isabet etmesin o, buyurmadan yaprak kımıldamaz lakin biz insanlar bize verilen enerjimizi kendi keyfimize harcıyoruz bunu yaparken en azından kazandıklarımızdan bir payda diğer canlılara ayırmıyoruz dün duvarın üzerinde soğuktan kafası titreyen bir kedi gördüm içim çız etti aç ve soğuktan üşümüş inanın sıcak evim tuzak oldu gönlümme, dışarıya balık ve tavuk parçaları koydum kuşlara bulgur,ıslanmış ekmek parçaları septim balkona ve şükürler olsun dedim sen hayvanları görüyorsun işte o yapmış olduğum davranışla allah o hayvanlara bir Miktar yiyecek almalarını sağladı inanın sevabı bir kenara bıraktım merhametimin ateşi yüreğimi cayır cayır yakıyor ve sıcak evlerinde ekmek bulup artanını çöpe atan insanları düşününce üzüntüm iki kat artıyor, bu forumda buna benzer yazı yazdım acaba hangi adminin işine gelmedide sildi bilmiyorum buradan kimseye hakaret etmedim şimdiye kadar Lakin yazımın silinmesinide içime sindiremedim bu nedenle kısa bir süre yazmak istemedim belki burda hiç yazmam; Bu sayfada çok insanın yazılarını gördüm emin olun benim yazım silinirken onların kalması buradaki ayrımcılığın bir göstergesi oldu benim için sana sesleniyorum yazımı silen admin ( bu yazımıda sil ! sil ki daha önce bana yapmış olduğunuz ayıp gizlensin ) Allah biliyor ya hadi gücün yetiyorsa allahın bilmesinide inkar et ! fasıklar bunu asla bilmezler onların gözleri kör, kulakları sağırdır)kendi kör gözüyle bakan insanlar başkalarındaki hayrı göremezler, Yüce rabin katında iblis alçağının insandaki sırrı görmediği gibi yanılmaya devam ederler, emin ol! bu benim sana karşı söyleye bileceğim en hafif sözler o gün aklımdan geçenleri yazmadım ki Allaha sığındım ! Belki anlarsın... :(

Selamunaleyküm AN-I VUSLAT! Lütfen forum kurallarına uyunuz

• -Sinirli misin ? O zaman ' Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed '
  • -Müminler ancak kardeştir. unutma
    SEN SALDIR SİNİRLİ DEĞİLİM, KUS ÜZERİME GÜCÜNÜ KULLAN, CEZA VER ÇÜNKÜ BEN O KADAR ALÇALDIM Kİ SENİN YANINDA SENİN KURALLARINA TABİ OLMAYI GÖZE ALDIM !

YazmiŞ olduĞum yaziyida tekrar vereyİm hanİ Şu sİlİnen bİlmeyen arkadaŞlarimda okusun bakalim tarİh 24.01.2012
(bu soĞuk karli kiŞ gÜnÜnde aÇ hayvanlari unutmayalim arkadaŞlar beledİye yola tuz atmadi dİye rahatsiz oluyoruz ancak beledİye sokak hayvanlarina yem atmadi dİye feryad eden yok emİn olun kİ onlar bu soĞukda aÇ sofradan artan ekmek ve kemİk parÇalrini sokak hayvanlarina ulaŞtirirsaniz sevİnİrİm her hangİ bİr yÖntemİ yok bu İŞİn en gÜzel yÖntemİ belİrleyİp kedİlerİ, kÖpeklerİ ve kuŞlari senİndİrelİm allah yardimlarinizi gÖrÜryor ...) İŞte bu yazimi sİldİ admİncİk ....

türkü

Kıdemli Üye
herkesin bir derdi var. hayvan ve hayvanseverlere daha fazla duyarlılık mı desek ne desek :) herkesi memnun edin talep kutusu olmaya başladı forum :p

Muminaga

Yeni
bu forumda buna benzer yazı yazdım acaba hangi adminin işine gelmedide sildi bilmiyorum buradan kimseye hakaret etmedim şimdiye kadar Lakin yazımın silinmesinide içime sindiremedim bu nedenle kısa bir süre yazmak istemedim belki burda hiç yazmam; Bu sayfada çok insanın yazılarını gördüm emin olun benim yazım silinirken onların kalması buradaki ayrımcılığın bir göstergesi oldu benim için sana sesleniyorum yazımı silen admin ( bu yazımıda sil ! sil ki daha önce bana yapmış olduğunuz ayıp gizlensin ) Allah biliyor ya hadi gücün yetiyorsa allahın bilmesinide inkar et ! fasıklar bunu asla bilmezler onların gözleri kör, kulakları sağırdır)kendi kör gözüyle bakan insanlar başkalarındaki hayrı göremezler, Yüce rabin katında iblis alçağının insandaki sırrı görmediği gibi yanılmaya devam ederler, emin ol! bu benim sana karşı söyleye bileceğim en hafif sözler o gün aklımdan geçenleri yazmadım ki Allaha sığındım ! Belki anlarsın... :(

yazınızın silindiğinden söz ediyorsunuz ama
24.01.2012 tarihinde silinmiş bir yazınız yok.
Zaten mesajların tümden silinme durumuda söz konusu değildir.
sözünü ettiğiniz mesaj 20.01.2012 tarihlidir.

linkini aşağıda bulabilirisiniz.

konu ile ilgili bir mesajı bulunduğu için @türkü kardeşimize bilgi mahiyetinde

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=110785&p=1024248&highlight=#post1024248
ve dolayısıyla @AN-I VUSLAT isimli üye kardeşimize

cicek demeti

Sükut
her aci cekeni her evsizi her yemeksizi zaten icimden dusunurum Rabbime oyle bir dua ederimki bu duamda butun canlilarida vardir ..icimi acitan garip masumlar cocuklar hastalar yardima muhtac insan ve hayvanlar...:(:(:(

http://www.ihvanforum.org/showthread...t=#post1024248
ve dolayısıyla @AN-I VUSLAT isimli üye kardeşimize

BU MESAJDAN BAHSETMİYORUM BU MESAJI İLE ŞUAN AŞAĞIDAKİ MESAJIN BENZERLİĞİ VAR MI ACABA ?
(bu soĞuk karli kiŞ gÜnÜnde aÇ hayvanlari unutmayalim arkadaŞlar beledİye yola tuz atmadi dİye rahatsiz oluyoruz ancak beledİye sokak hayvanlarina yem atmadi dİye feryad eden yok emİn olun kİ onlar bu soĞukda aÇ sofradan artan ekmek ve kemİk parÇalrini sokak hayvanlarina ulaŞtirirsaniz sevİnİrİm her hangİ bİr yÖntemİ yok bu İŞİn en gÜzel yÖntemİ belİrleyİp kedİlerİ, kÖpeklerİ ve kuŞlari senİndİrelİm allah yardimlarinizi gÖrÜryor ...)24.01.2012
BU YAZIMI FORUN İhvan'dan Haberler SAYFASINA YAZDIM HATTA BU YAZININ YERİNİN BURA OLMADIĞINI AFFINIZA SIĞINARAK BURDA KARDEŞLERİN İLK ZİYARET YERİ OLDUĞU BİR BUDETT KALMASINI AKABİNDE KALEMİN KELAMI KISMINA TAŞINMASINI RİCA ETMİŞTİM 20.01.2012 YAZIM FAKLI BİR YAZIMDIR BURADA BİRÇOK YAZI PAYLAŞIYORUM HEMEN HEMEN HERGÜN BU YAZIM SİLİDİKTEN SONRA BU ENSON YAZDIĞI YAZIDIR :(

TÜrkÜ benİ memlun atmeyİn ben buraya benİ memlun etmenİz yazi yazmiyorum konu hayvanlara gelİnce belkİ bu yazimi okuyan bİr kirinti verİrde bİr hayvana allahin sevgİsİnİ kazanir dİye ben zaten hayvanlara İnsanlara İkramda bulunuyorum bemİm amacim yazimi okuyanlarin sokakdakİ hayvanlari memlun ederek allahin rizasini kazanmalari ! Popİler olma amacim yok herŞey allaha teslİm merak etmesen bİlmeden deĞerlendİrİyorsun senİde saygiyla selamliyorum !