Ben nasıl bir dostum

Selamunaleyküm kardeşlerim aranızda beni çok yakından tanıyan insanlar var onlarla yemek yer çay içer namaz kılar kimisiylede sohbet ederim Geçen akşam dostlarımdan bir muhteremin başında bir dert geldi bu kendi yöneticilerinin hatasıyla kaksızca işinden olacak ekmeğini kaybettiği gibi bir çok planıda ki özeldir bozulacak olduğu için üzgündü hatta zarara uğramıştı hepimizin yardımcısı yüce Allah cc zenginliğinde üstün dedim içimden bana akıl danıştı dua et işim ras gitsin abi dedi BENİM KENDİME FAYDAM YOK Kİ KARDEŞLERİME OLSUN DEDİM yerin dibine girdim acizliğimden Her şeyi allahtan istemek lazım dedim KENDİSİNE FAYDASI OLMAYAN BİR ADAMIN DOSTLARINA FAYDASI OLURMU ? Zenginlik ve makam yanlıca Rahmanındır konumun özü Burdan dostlarıma sesleniyorum ( PARANIZDA, MALINIZDA,MAKAMINIZDA,İLMİNİZDE,YEDİKLERİNİZDE,EŞLERİNİZDE GÖZÜ OLMAYAN BİR DOSTUM BEN BENİ BÖYLE KABUL EDİN VE SİZE AKILVERMEKTEN, DUA ETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİN OLMADIĞINI BİLMENİZİ İSTİYORUM SİZİ ÇOK SEVİYORUM KEŞKE KENDİME VE SİZE ÇARE OLABİLSEYDİM ŞÜKR EDİYORUM AZGINLIKTAN KAÇIYORUM SON OLARAK EVET BEN ALLAHIN YARATTIĞI HERŞEYE AŞKLA BAKIYORUM KARŞIDAN BAKINCA GÜVEN VERİRİM YÜZÜNÜZE GÜLERİM ADAMA BENZERİM LAKİN NE BİR DEVLET DAİRESİNDE SÖZÜM GEÇER NEDE ELİMDE HEDİYELERLE KAPINIZI ÇALA BİLİRİM OYSAKİ ELİMDE HDİYELERLE KAPINIZA GELMEK İSTERDİM SİZLERE BOL İKRAMDA BULUNMAK DERSLERİNİZDE YARDIMCI OLMAK İLİM VERİP OKULUNUZDA GEÇMENİZİ SAĞLAMAK SİZE SIKIŞTIĞINIZDA TANIDIKLARIM VASITASIYLA YARDIMCI OLMAK SOKAKDAKİ ADAM SANA SESLENİYORUM İSTER DELİ DE İSTER APTAL MAHLUK BEN SENİ TANIMADANDA SEVDİM BUNU BİL BEN ALLAHA AŞIK OLMUŞUM GÖZÜMDE AŞKVAR YARATIKLARINA KEŞKE YARDIMCI OLABİLSEYDİM HER BENİ TANIYAN DOSTUMDAN ÖZÜR DİLİYORUM BENİ BAĞIŞLAYIN ELİMDEN GELEN BU YÜCE ALLAH YANIMIZDA OLSUN AMİN CANLARIM)... :(:(:(

cicek demeti

Sükut
ve aleykum selam hic bir sey yapmasaniz bile bir kardese selam ve tebessum yeter insaallah..ve Rabbim seninle olsun demek onu o kadar sevindirirki en guzel dualardir...guzel dualar etmek guzelliktir..
Bir insan hic bisey yapmiyorum dese bile bu saydiklarimi yapiyorsa bence cok sey yapiyordum..selam ve dua ile kardesim..