Benim dükkandan alışveriş yapmayan müslümanlara Hakkımı Helal etmiyorum

veri

Yasaklı
BURSA (İHA) - Bursa'da, Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün arazisine yapılması planlanan yeni adalet sarayının tabelası Devlet Bakanı Faruk Çelik tarafından dikildi.

Bursa'da Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün arazisine yapılması planlanan yeni adalet sarayının ilk adımı atıldı. Devlet Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Milletvekili Mehmet Emin Tutan, Vali Şahabettin Harput, AK Parti İl Başkanı Nagip Vardar, Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Er ile çok sayıda protokol üyesi yapılacak arazide incelemelerde bulundu.

Bursa'nın meselelerini bir bir çözüme kavuşturduklarını ifade eden Bakan Çelik, "FSM Bulvarı'ndaki arazi meselesi var idi hastane olmasıyla alakalı kararı tescil ettirdik. Uludağ'ın kangrenini protokol ile çözüme kavuşturduk" dedi.

Adalet Sarayı'nın Bursa'da çokça konuşulan bir konu olduğunu anlatan Çelik, şöyle konuştu: "Bununla alakalı da yapılan çalışmalar dün çözüldü. Bu Karayolları Bölge Müdürlüğü'ndeki 35 bin metrekarelik alan adalet sarayı yapılması için Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nden Adalet Bakanlığı'na tahsis edildi.

Burası çok ciddi oranda da yeşil alan içinde inşa edilecek. Bizim mutluluğumuz vaatleri bir bir yerine getirmektir. Bugün tabelayı diktik ve proje çalışmaları başladı. Kaynak meselesi yok. Proje çalışması başlatıldı.

Bursa'ya özgün proje çalışması yapılacak. İnşaatın ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Bursalılar'a hayırlı olsun."

Adalet Sarayı'nın yerinin yapılmasıyla alakalı Baro Başkanlığı'nın görüşünün alınmadığıyla Haberi Arkadaşına Gönder

Yazı boyutu
font-size-12px.gif
font-size-14px.gif
font-size-16px.gif
font-size-18px.gif
alakalı soruya ise Bakan Çelik, şöyle karşılık verdi: "Bursa gibi gelişen şehirlerin merkezinde bu kadar büyük arazi bulabilmek çok zor. Burası Bursa değil mi? Uluyol'da adliye oluyor da, Ankara yolunda neden olmuyor? Neden reddediliyor? Ulaşım açısından mesele yok. Metronun Kestel'e doğru da devamı sözkonusu ve kapısına metro gelecek. Karşı olmak için karşı olunmaz. İlle karşı olacaklar ise çarşıya gitsinler."

Bakan Çelik Bursa'da kamu kurumlarının Osmangazi'de yoğunlaştığını ifade ederek şunları söyledi: "Bursa büyük bir il. Maalesef kamu kurumları dengesiz bir şekilde yapılanmış. Genelde Osmangazi ilçemizde yer almakta. Bu yoğunluğu dağıtmamız gerekiyor. Her tarafı bizim olan Bursa'da kamu kurumu binalarının bir kısmını Yıldırım'a da taşıyarak yoğunluğu azaltacağız."

BURAYA HASTANE YAPILACAK
Bakan Çelik, FSM Bulvarı'ndaki araziye hangi statüde hastane yapılacağıyla alakalı soruya ise, şöyle cevap verdi: "Sağlık Bakanlığı neye ihtiyaç duyuyorsa onu yapar. Hangi alanda ihtiyaç varsa o yapılır. Bu konuda ilgili bakanlık gereken kararı verecektir. O araziye kesinlikle hastane yapılacak

@Azimli
@Son Osmanlı
@Erdem
@muhammedkafadar
@HaZiRuN
@agbi

başka unuttum mu:)

arkadaşlar azimlinin haftalardır belki uzun süredir bir iddiası gündemde ısrarla devam ediyor
sorduğum sorulara cevap verememekte
iddiasını kanıtlayamamaktadır
verdiği tarife göre ancak yukardaki haberi bulabildim
ama söz konusu dershane inşaatı sonrasında kampüse çevirdi:) ile ilgili habere ulaşamadım
çeşitli yollardan yaptığın diğer araştırmalardan da bir netice alamadım.

lütfen gereği yapılsın

Yeni-OSMANLI

Yasaklı

marketin temiz, ferah, aydınlık ortamını tercih ettik diye ağlamalarıyla aynı sizin sızınızda!

ozaman bu isin vebalinede katlan,o temiz, ferah, aydınlık ortam dedigin marketler faizle kuruldu,ickide satiyorlar,yabanci kökenli olduklari icin zekatta vermezler,bol alis verisler sana.

Not:avatarindaki Türkiye bayragini sana yakistiramiyorum cünkü bu bayrak 100% yerlilerin sembolüdür,bagimsizligin sembolüdür.

Azimli

Ordinaryus
BURSA (İHA) - Bursa'da, Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün arazisine yapılması planlanan yeni adalet sarayının tabelası Devlet Bakanı Faruk Çelik tarafından dikildi.

Bursa'da Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün arazisine yapılması planlanan yeni adalet sarayının ilk adımı atıldı. Devlet Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Milletvekili Mehmet Emin Tutan, Vali Şahabettin Harput, AK Parti İl Başkanı Nagip Vardar, Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Er ile çok sayıda protokol üyesi yapılacak arazide incelemelerde bulundu.

Bursa'nın meselelerini bir bir çözüme kavuşturduklarını ifade eden Bakan Çelik, "FSM Bulvarı'ndaki arazi meselesi var idi hastane olmasıyla alakalı kararı tescil ettirdik. Uludağ'ın kangrenini protokol ile çözüme kavuşturduk" dedi.

Adalet Sarayı'nın Bursa'da çokça konuşulan bir konu olduğunu anlatan Çelik, şöyle konuştu: "Bununla alakalı da yapılan çalışmalar dün çözüldü. Bu Karayolları Bölge Müdürlüğü'ndeki 35 bin metrekarelik alan adalet sarayı yapılması için Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nden Adalet Bakanlığı'na tahsis edildi.

Burası çok ciddi oranda da yeşil alan içinde inşa edilecek. Bizim mutluluğumuz vaatleri bir bir yerine getirmektir. Bugün tabelayı diktik ve proje çalışmaları başladı. Kaynak meselesi yok. Proje çalışması başlatıldı.

Bursa'ya özgün proje çalışması yapılacak. İnşaatın ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Bursalılar'a hayırlı olsun."

Adalet Sarayı'nın yerinin yapılmasıyla alakalı Baro Başkanlığı'nın görüşünün alınmadığıyla Haberi Arkadaşına Gönder

Yazı boyutu
font-size-12px.gif
font-size-14px.gif
font-size-16px.gif
font-size-18px.gif
alakalı soruya ise Bakan Çelik, şöyle karşılık verdi: "Bursa gibi gelişen şehirlerin merkezinde bu kadar büyük arazi bulabilmek çok zor. Burası Bursa değil mi? Uluyol'da adliye oluyor da, Ankara yolunda neden olmuyor? Neden reddediliyor? Ulaşım açısından mesele yok. Metronun Kestel'e doğru da devamı sözkonusu ve kapısına metro gelecek. Karşı olmak için karşı olunmaz. İlle karşı olacaklar ise çarşıya gitsinler."

Bakan Çelik Bursa'da kamu kurumlarının Osmangazi'de yoğunlaştığını ifade ederek şunları söyledi: "Bursa büyük bir il. Maalesef kamu kurumları dengesiz bir şekilde yapılanmış. Genelde Osmangazi ilçemizde yer almakta. Bu yoğunluğu dağıtmamız gerekiyor. Her tarafı bizim olan Bursa'da kamu kurumu binalarının bir kısmını Yıldırım'a da taşıyarak yoğunluğu azaltacağız."

BURAYA HASTANE YAPILACAK
Bakan Çelik, FSM Bulvarı'ndaki araziye hangi statüde hastane yapılacağıyla alakalı soruya ise, şöyle cevap verdi: "Sağlık Bakanlığı neye ihtiyaç duyuyorsa onu yapar. Hangi alanda ihtiyaç varsa o yapılır. Bu konuda ilgili bakanlık gereken kararı verecektir. O araziye kesinlikle hastane yapılacak

@Azimli
@Son Osmanlı
@Erdem
@muhammedkafadar
@HaZiRuN
@agbi

başka unuttum mu:)

arkadaşlar azimlinin haftalardır belki uzun süredir bir iddiası gündemde ısrarla devam ediyor
sorduğum sorulara cevap verememekte
iddiasını kanıtlayamamaktadır
ama söz konusu dershane inşaatı sonrasında kampüse çevirdi:) ile ilgili habere ulaşamadım

lütfen gereği yapılsın
iddiayı ortaya atan ben değilim bizzat cemeat mensupları!
inşaatın başladığını geçerken gördüğümü yazmıştım ..sadece inşaat başlamış diye yazdım!
ama orda inaşaat başlayacağını aylar önce söyleyen cemeat mensupları
benim orda öyle bir inşaat yapılacağından haberim bile yokken orayı aldıklarını okul yapacaklarını iftaharla anlattılar
bu durumda bunu aydınlatmak onlara düşecek
şimdi bende bekliyorum bu inşaat onlara ait değilse bunu nasıl izah edecekler..
cevap verirlerse burda paylaşırım.
söylediklerine inandım çünkü daha önce nilüfer kolejinin yeri arsayken aynı iddiada bulundular doğru çıktı kolej yapıldı ve şu anda failiyette
kolejin karşısına dersane açıyoruz dediler açıldı.
bunuda söyleyince inandık.
yanlışsa çıkacak meydana bunu açıklamakta onlara düşecek...

Azimli

Ordinaryus
veri;

lütfen gereği yapılsın

ben dersane kampüse çevrildi diye birşey söylemedim bunu nerden çıkardınız
nilüfer koleji onlara ait dedim
şidi araştırdım nette var buyrun

http://yildirim.nilufer.k12.tr/
karşısında dersane yaptılar dedim altında banka var dedim
buyrun

http://firmalog.com/firma/yesilirmak-dershanesi-erikli-subesi-bursa-yildirim/#axzz1WFH0tlLG
mesken şbesinide siz araştırın çıkmam gerekiyor
resimleri varsa altındaki bankayıda görürsünüz zaten
kampüsle ilgili detaylı bilgim yok
sadece onların söylediğini biliyorum

bunları açıklamadan gitmek istemedim sonra kaçtı dersiniz
malum inanma sorununz var..

şimdi kendilerine ait binaları olmadığını kira olduğunu söyleyenlere ne diyeceksiniz merak ediyorum ama es geçişinizi göremiycem

Ayaz594

Doçent
ozaman bu isin vebalinede katlan,o temiz, ferah, aydınlık ortam dedigin marketler faizle kuruldu,ickide satiyorlar,yabanci kökenli olduklari icin zekatta vermezler,bol alis verisler sana.

Not:avatarindaki türkiye bayragini sana yakistiramiyorum cünkü bu bayrak 100% yerlilerin sembolüdür,bagimsizligin sembolüdür.

işte tamda avatarımdaki o bayrak yüzünden yabancı marketlerden alış veriş yapıyorum. çünkü pek bi lazım bakkallar beş kuruş vergi vermiyor devlete. Hırsızın zekatıda olmaz, namazıda! Kul hakkı yiyenden adam olmaz adam!!! Ama o beğenmediğin yabancı market vergisini kuruşu kuruşuna veriyor, beğenmediğin o market tarımı ve üreticiyi destekliyor, çiftçinin malını marka güvencesi altına alıyor, beğenmediğin o market türkiye' de aldığı, kendisinde olmayan tarım ürünü çeşidini kendi ülkesine markalayıp ihraç ediyor.

Hasan

Kardeşiniz
Evet haklısın belkide çünkü ALLAH cc nediyor (sizler saflarınızı ayırmadıkça ilahi yardım gelmeyecektir) buna binaen herkez safını belirlemeli ,saf belirlemek paranı doğru yere harcamaktır belki ama öncelikli olan vermek sonra istemek ,ben seni çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum ve bu sebeple diyrorum ki sen onlara kızma sitem etme hakkını helal et ki aradaki sinerji oluşsun belki gelirler belki gelmezler maddeden önce manevi bağlar kurulsun,çok felsefi bir yaklaşım ama inanıyorsak eğer bu böyle kardeş.SELAMETLE.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Evet haklısın belkide çünkü ALLAH cc nediyor (sizler saflarınızı ayırmadıkça ilahi yardım gelmeyecektir) buna binaen herkez safını belirlemeli ,saf belirlemek paranı doğru yere harcamaktır belki ama öncelikli olan vermek sonra istemek ,ben seni çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum ve bu sebeple diyrorum ki sen onlara kızma sitem etme hakkını helal et ki aradaki sinerji oluşsun belki gelirler belki gelmezler maddeden önce manevi bağlar kurulsun,çok felsefi bir yaklaşım ama inanıyorsak eğer bu böyle kardeş.SELAMETLE.

Allah razi olsun

işte tamda avatarımdaki o bayrak yüzünden yabancı marketlerden alış veriş yapıyorum. çünkü pek bi lazım bakkallar beş kuruş vergi vermiyor devlete. Hırsızın zekatıda olmaz, namazıda! Kul hakkı yiyenden adam olmaz adam!!! Ama o beğenmediğin yabancı market vergisini kuruşu kuruşuna veriyor, beğenmediğin o market tarımı ve üreticiyi destekliyor, çiftçinin malını marka güvencesi altına alıyor, beğenmediğin o market türkiye' de aldığı, kendisinde olmayan tarım ürünü çeşidini kendi ülkesine markalayıp ihraç ediyor.
avatarındaki o bayragin hakkini vermek istiyorsan yabancı marketleri degil yerli marketleri destekleyeceksin.
Ben Türkiyenin bakkal ve market durumunu bilmiyorum
yazdiklarin dogruysa bir yandanda sen haklisin ama bu durum yabancilari desteklemeyi gerektirmez, ozaman yabancilari aratmayacak sekilde üstelik zekatinida veren yerli marketler kurma mecburiyetindeyiz.
Hicmi yok?
Yoksa yaziklar olsun bize.

Buara senin ve tüm forum üyelerinin mübarek kadir gecelerini tebrik ederim,dünyada ve ahirette iyilik ve güzellikler dilerim,Allah cümlemize hayirli amellerle süsleyebilecegimiz saglikli uzun ömürler versin Amiin.
Hakkinizi helal edin.
Azimli ve diger milli-görüscü kardeslerimde haklarini helal etsinler,uslub acisindan dozu kacirdiysam özür dilerim.
Simdilik forum hayatima son veriyorum insaAllah.
kafama takilan veya paylasma geregi duydugum bir konu oldugunda tekrar karsiniza cikabilirim.
Allaha emanet olun.

Ayaz594

Doçent
Buara senin ve tüm forum üyelerinin mübarek kadir gecelerini tebrik ederim,dünyada ve ahirette iyilik ve güzellikler dilerim,Allah cümlemize hayirli amellerle süsleyebilecegimiz saglikli uzun ömürler versin Amiin.
Hakkinizi helal edin.
Azimli ve diger milli-görüscü kardeslerimde haklarini helal etsinler,uslub acisindan dozu kacirdiysam özür dilerim.
Simdilik forum hayatima son veriyorum insaAllah.
kafama takilan veya paylasma geregi duydugum bir konu oldugunda tekrar karsiniza cikabilirim.
Allaha emanet olun.

helal olsun, sizde hakkınızı helal ediniz hem ihvan ailesine, hem tüm müslümanlara! hayırlı kandiller efendim.

Azimli

Ordinaryus
veri;

lütfen gereği yapılsın

ben dersane kampüse çevrildi diye birşey söylemedim bunu nerden çıkardınız
nilüfer koleji onlara ait dedim
şidi araştırdım nette var buyrun

http://yildirim.nilufer.k12.tr/
karşısında dersane yaptılar dedim altında banka var dedim
buyrun

http://firmalog.com/firma/yesilirmak-dershanesi-erikli-subesi-bursa-yildirim/#axzz1WFH0tlLG
mesken şbesinide siz araştırın çıkmam gerekiyor
resimleri varsa altındaki bankayıda görürsünüz zaten
kampüsle ilgili detaylı bilgim yok
sadece onların söylediğini biliyorum

bunları açıklamadan gitmek istemedim sonra kaçtı dersiniz
malum inanma sorununz var..

şimdi kendilerine ait binaları olmadığını kira olduğunu söyleyenlere ne diyeceksiniz merak ediyorum ama es geçişinizi göremiycem

evet @veri ilgili haberin linkinide veriyorum

http://www.olay.com.tr/haber/bursa-bolge/orhangazi-universitesi-2012de-egitime-baslayacak-80443.html

şimdi gidiyorum
bir süre burda değilim geldiğimde bizi yalancı çıkarmaya çalışanların dürüstlerini ispatlamış olduklarını görmek istiyorum..

saadet partisine irandan para geldiğini söyleyenler bunu ispatlasın

ispatlamazsa onlara gereğinin yapılmasını istiyorum

bize ispat ispat diye bağıranlar saadet partisine irandan gelen parayı ispatlayın

veri

Yasaklı
3. şahısların laflarıyla hareket ederseniz sonucu bu olur

hiçbir iddianızın bir ispatı olmadığı gibi
yalan olduğunu da siz ortaya çıkarmışsınız:)
tebrik

_Berceste_

bir tutam delilik...
Öncelikle ALLAH hayirli kazanclar nasip etsin...
Bu kadar dertlisin madem bu konuda,cevrendeki camii cemaatine yada türk vatandaslarina orda bi seslen,onlara anlat derdini...(reklam yap)
müslüman yada türk diye de herkes senden alisveris yapmak zorunda degil yani..

Azimli

Ordinaryus
3. şahısların laflarıyla hareket ederseniz sonucu bu olur

hiçbir iddianızın bir ispatı olmadığı gibi
yalan olduğunu da siz ortaya çıkarmışsınız:)
tebrik
neresi yalan
bumu?

gözünüzde bozulmuş yazık

86867_1.jpg

Orhangazi Üniversitesi 2012’de eğitime başlayacak

Bursa’ya kurulan üçüncü üniversite olan ve 2012-2013 akademik yılında öğretime başlayacak ’Orhangazi Üniversitesi’nin tanıtımı amacıyla iftar yemeği verildi.

Bursa’nın ilk vakıf üniversitesi olan Orhangazi Üniversitesinin tanıtımı amacıyla Recep Usta Kebapçısı’nda verilen iftara, Bursa Valisi Şahabettin Harput’un yanı sıra, İl Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, Fatih Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şerif Ali Tekalan, iş adamları, bürokratlar, akademisyenler ve kentin ileri gelenleri katıldı.

Vali Harput burada yaptığı konuşmada, Bursa’nın tarihi günlerinden birini yaşadığını belirtti. Bursa’da geç kalınmış bir vakıf üniversitesinin kurulmasının, büyük bir bahtiyarlık olduğunu kaydeden Harput, şunları söyledi:

’Bu güzelliği gerçekleştirenleri kutluyor, alkışlıyorum ve buna destek olan herkese de gönülden şükranlarımı sunuyorum. Osmanlı’ya başkentlik yapan bir şehirde bugüne kadar böyle bir üniversitenin olmayışı gerçekten büyük bir eksiklikti. Böyle bir üniversitenin bugün ayağa kalktığını görmek, bizim umutla geleceğe bakmamızı sağlıyor. Orhan Gazi’nin fethettiği Bursa, Osmanlı’yı aldı götürdü ve o Osmanlı bizim kültür, inanç ve değerlerimizi 600 yıl dünyanın her yerinde şanla şerefle temsil etti. Ben inanıyorum ki Orhan Gazi ile aynı ismi taşıyan bu üniversite sadece Bursa’yı değil, ülkemizi dünyanın dört bir tarafında aynı şerefle o değerleri yaşayacak, taşıyacak, temsil edecek. Türkiye artık bu okullarla 130’dan fazla ülkede var. Artık dünyada bizim sesimiz, soluğumuz çok güçlü bir şekilde geliyor. Bu bizim için gerçekten iftihar edecek bir durumdur.’

Orhangazi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hilmi Gülcemal da, ülkelerin sosyo-ekonomik yapısı incelendiğinde eğitime yatırım yapan ülkelerin çağdaş bir dünyada yerinin daha sağlam olduğunu görüldüğünü belirtti. Gülcemal şunları söyledi:

’Gelişmiş dünya ülkeleri arasında yer alabilmek için bireysel donanıma sahip, entelektüel kapasitesi yüksek, yenilikçi, araştırmacı, bilim, teknoloji ve sanat alanındaki gelişmelerden yararlanan, ahlaki değerlere sahip, üretken ve özgür düşünen bireylerin hayata atılması temel hedefimizdir. Bu amaçla Bursa’ya bir üniversite kurmaya karar verdik. 130 dönüm üzerine hayırseverlerin bağışlarıyla inşaatımız başladı. Önümüzdeki yıllarda kurucu vakfımıza ait Hasanağa ve Mudanya’daki 53 dönüm araziye sahip 2 yeni üniversite yerleşkelerimiz de faaliyete geçecektir.’

Programda, Prof. Dr. Tekalan da bir konuşma yaptı.
Uludağ Kültür ve Eğitim Vakfınca tahsis edilen 130 dönüm üzerine kurulacak üniversite kampüsü, merkez Yıldırım ilçesinde bulunuyor. Üniversite tamamlandıktan sonra toplam kapalı alanı 95 bin metre kareyi bulacak. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Mimarlık-Tasarım Fakültesi’nin bulunduğu üniversiteye 2012-2013 akademik yılında öğrenci alınacak.

veri

Yasaklı
konuyu açtım ordan devam edelim.

Azimli

Ordinaryus
konuyu açtım ordan devam edelim.

siz önce iran konusunu ispat edin
madem herkes biliyor dediniz herkesin bildiğini ispat etmek zorundasınız

ben ispat ettim
linkide ekledim dadi bakalım sizin ispatınızı bekliyoruz

veri

Yasaklı
konuyu açtımdedim orda cevabını verdim
iran meselesini de eklerim

veri

Yasaklı
iddiayı ortaya atan ben değilim bizzat cemeat mensupları!
inşaatın başladığını geçerken gördüğümü yazmıştım ..sadece inşaat başlamış diye yazdım!
ama orda inaşaat başlayacağını aylar önce söyleyen cemeat mensupları
benim orda öyle bir inşaat yapılacağından haberim bile yokken orayı aldıklarını okul yapacaklarını iftaharla anlattılar
bu durumda bunu aydınlatmak onlara düşecek
şimdi bende bekliyorum bu inşaat onlara ait değilse bunu nasıl izah edecekler..
cevap verirlerse burda paylaşırım.
söylediklerine inandım çünkü daha önce nilüfer kolejinin yeri arsayken aynı iddiada bulundular doğru çıktı kolej yapıldı ve şu anda failiyette
kolejin karşısına dersane açıyoruz dediler açıldı.
bunuda söyleyince inandık.
yanlışsa çıkacak meydana bunu açıklamakta onlara düşecek...

karayollarına adalet sarayı yapılır ve nedense milli görüşçülere göre adalet sarayı aslında düzmecedir.
aslında orda kaçak inşaat vardır:)

Muminaga

Yeni
Dikkat edilirse
bir yakınım rüya gördü bana anlattı
tarikatten/cemaatten bazı kişiler bana bunu anlattılar
bir arkadaşım bana şunu söyledi
şeklinde üçüncü şahısları kendi kurguladıkları oyunun içinde bir figuran olarak oynatıyorlar.

üzerine çok gidersen benim bir suçum yok o yaptı diyen çocuk tavırlarla cevap vermeye kalkışırlar.

Geçenlerde bir yakını rüyasında Menzil şeyhi seyyid Abdulbaki Hazretlerini görmüş . Ve sormuş -Şeyhim oyumuzu AK partiye verelim mi?
-vermeyin denilmiş rüyada
-saadete verelim mi diye sormuş Rüyasında
-olur demiş Şeyh hazretleri.

Yaw saadetle yatıp saadetle kalkıyorsunuz bilinçaltınız bile particiliğe teslim olmuş
rüyada görülecek daha güzel mesajlar varken saplantılarınız yüzünden Allah dostlarını, alimleri, mürşitleri, şeyhleri particiliğinize alet ettiğiniz rüyada görürsünüz ancak..

Azimli

Ordinaryus

karayollarına adalet sarayı yapılır ve nedense milli görüşçülere göre adalet sarayı aslında düzmecedir.
aslında orda kaçak inşaat vardır:)
getirdiğiniz mesajın altına eklenen linki neden getirmediniz:) sizin yaptığınız eşek anırdı abdest gitti..:)
sizi gidi cımbızcılar sizii
cımbızlarla insanları kandırmaya çalışacağınıza helalinden kazanmaya çalışın..

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
getirdiğiniz mesajın altına eklenen linki neden getirmediniz:) sizin yaptığınız eşek anırdı abdest gitti..:)

ulan insanlarla insan gibi konusun,karsindaki senin düsmanin degil,ayni vatani paylasdigin ayni bayragi sevdigin ayni milli ve manevi degerlere sahib oldugun bir kardesin,sen senin grubundan olmayan senin partine oy vermeyenlerle böyle düsman gibi konusursan oda sana hakettigin muameleyi yapar.Sizi gidi milli-döcvüscüler siziii,Yillardan beri taniyorum sizleri,bozuk uslubunuza yillardan beri sahidim,sebeb oldugunuzu kin ve nefret tohumlarinin haddi hesabi yok,tüm bunlarin HESABI VAR,HESABI VAR!Yemin ediyorumki Milli-Görüscü gecinen su dengesiz serefsiz milli-dövüscü fitnecilere hesab soruklacaktir,bundan hic süphenioz olmasin.

veri

Yasaklı

ne linki imi:) eşek anırması birilerine ne yakışıyor ama:)

demedim diyemiyorsunuz hala:)

yalanların bu kadar çabuk ortaya çıkacağını hesaplayamadınız sanırım.
yalanıcının mumu çıkarmış veri ye kadar:)