BERZANİ Deden in kurduğu MAHABAD adlı devleti ORTADOĞU da kurmak için TÜRK TOPRAKLARIN dan 1 mşkron yer alamayacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muminaga

Yeni
Konu açmam @Mahabad a gönderme değil dir.
şeref sizlik işte böyle bir şeydir.
konunun ilk mesajından itibaren agbinin yazdığı mesajları okuyun.
yapılan şeref sizliği gözlerinizle görün.
ahlaksız bu ikinci defadır aynı başlık ve içerikte konu açıyor.
amacı ve niyeti ortada iken böyle ikiyüzlüce inkar etmesi şeref sizliktir.

Muminaga

Yeni
Ben de diyorum ki

Hassas konularda alakalı nickler kullanıp açıklama yapmayarak forumda ihtillaf oluşturuyorsun, fitne saçıyorsun

Oldu mu?
açıklamada yapılsa sen ve agbi açısından bir şey değişmeyecek.
yaptığım açıklamalar müslüman olan, insan olan kişi nezdinde kaale alınmalıydı.

sen ve @agbi nin kalbinde ve beyninde dedikodu, suizan ve art niyet mevcut iken bu hasleti üzerinizden atmanız zordur.

bak kestirme bir cümle.

EĞER Mahabad ın dedikleri doğru ise ALLAH cc F.Gülen in belasını ama değilse bunu iddia eden @Mahabadın ALLAH belasını versin.

HADİ AMİN de
Mahabad üye ismim üzerinden bir şeyler ima ederek fitne üreten agbinin Allah belasını versin.

fetonun ve cemaat mensuplarının siyonist işbirlikçiliğini, hainliğini, menfaat uğruna ülkeyi batıracak kadar gözü dönmüşlüklerini,
yahudiseverliklerini,
Kur-anı kerim Nur suresi 31 ayetini furuat diyerek Allah'ın buyruğunu yok saymalarını,
millete ve ümmete olan kin ve düşmanlıklarını,
dile getirdiğim için üye ismi üzerinden pkk ile leyla zana ve ahmet türk ile ilişkilendiren agbi'nin Allah belasını versin.

yok eğer kalbi temiz safiyane, iyi niyetle, ve cemaatin fitneliklerini eleştirmem ile alakası olmadan, sadece öğrenmek ve bilgilenmek niyetiyle soruyorsa Allah benim belamı versin.

İkincisi bu üye ismimi, Kürt milliyetçisi, kürtçülük düşünce ve niyetiyle mahabad üye ismini almış isem Allah belamı versin.

Bu ikiyüzlü ahlaksız rezil kişi mahabad üye ismimi ben açıkça ve samimice pkk, kürt milliyetçisi vs. söylemlere başvurmadığım halde beni kürtçü ve pkk'ci diye nitelediği her defa için Allah belasını versin.

Not : bu forumda ve gerçek yaşamda Allah'tan başka kul olan hiç kimseden korkmuyorum. Eğer pkk'li kürtçü ve Mahabad Kürt cumhuriyeti ismini yaşatma amacıyla Mahabad üye ismini kullanmış olsaydım bunu açık açık söylerdim.
hayvanlar hariç insan olan bu sözlerimi anlar.

"Mahabad olan üye ismimi, Kürtçülük düşünce ve niyetiyle ve mahabad kürt cumhuriyteti ile alakalı olarak, mahabad üye ismini almış isem Allah belamı versin."
@Son.Fedai eğer şu yukarıdaki niyet ve amaçta değilsem o zaman şunun şunun ile başlayan bela okumayacağım.
Sadece şunu diyebilirin, sizin gibi art niyetli ve kötü zan sahibi kişilere buğz ediyorum.
sadece Kelime-i şehadet getirerek, namaz kılarak müslüman olayı yeterli görenler bilmelidir ki müslüman kişiye tamamen şeytani his ve duyguyla art niyet ve zan beslemekle o amel ve ibadetleri tehlikeye sokar.
Her türlü ırkçılığı ve ayrı millet düşüncesine nefretle bakarım. Ben sadece ümmet şuuru ve düşüncesine itibar ederim. Benim bu islami anlayışıma dedikodu faslından hareket ederek beni ters tarafta göstermeye çalışanlara hakkımı asla helal etmeyeceğim.

Önemli Not : bu bela okumayı da -sayısız defa- şeytan zihniyetli agbi başlattı.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com

Sadece şunu diyebilirin, sizin gibi art niyetli ve kötü zan sahibi kişilere buğz ediyorum.

Açıklama yapsan da birşey değişmeyeceğini nerden biliyorsun?

Benim art niyetli ve kötü zanlı olduğumu nereden biliyorsun?

Bu sözlerinle sen ZAN etmiyor musun?

Muminaga

Yeni
Açıklama yaptım hiç bir şey değişmedi, ordan biliyorum.

bu şekilde 100 mesajda yazarak konuya devam edilse her defasında haklı çıkacağım.
Müslümanlıktan ziyade ideolojik hassasiyetlerinle hareket ediyorsun. Evvelden bugüne biliyoruz seni, Allah'ın buyruğu : "sizleri kavim kavim yarattım ve her kavme bir dil verdim, aranızda güzel güzel konuşup anlaşın diye."
ayetin bu mealini senin tarzında birine aktardığımda bana verdiği cevap şuydu : Bu amerikanın bir oyunu.
- Ne demek istiyorsun? Allah'ın buyruğu amerikanın oyunu mudur sorusuna aynı cevabı verdi. bu amerikanın oyunu dedi.
Siz işte böyle zihniyeti taşırsınız.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Adil olmak gerekirse agbi bu konunun başlığını resmen(ne demek barzani dedenın ) mahabadın üzerine oynamak için açmış ve ırkçılık üzerinden saldırıya sebeb vermek istemiş bu açık ve net

Kadıki müslümanlar kürt türk kardeşdir gerçeğini unutmadan ırkçılığa düşmeden Türkse türk olduğunu söyler kürtse kürt olduğunu söyler bu utanılacak bi durum değil

Mahabad kürtçü değilim ırkçı değilim diyorsa öyledir yetmez deniliyorsa söylemlerine bakılır ki mahabadın genel olarak ırkçı veya kürtçü b yaklaşımını görmedim hatta gazzede soykırım yapan ırkç pislik Yahudilere karşı epey bir mücadelesi var ..

Bir agbi denilen zehir dilli kurt düşünceli yılanın sözü ilemi mahabadı üzeceğim ...

Yetim

Kısıtlı Erişim

Benim art niyetli ve kötü zanlı olduğumu nereden biliyorsun?

Bu sözlerinle sen ZAN etmiyor musun?

Son fedai kardeş mahabad açıklama yapmış şeriat zahire hükmeder ...

Muminaga

Yeni
Son fedai kardeş mahabad açıklama yapmış şeriat zahire hükmeder ...
Bu konu içinde yazmıştım. Tekrarlayayım.
Eğer üye ismim iddia edildiği üzere bir anlam yüklü olsaydı ben o anlam ve niyeti burda hiç kimseyi kaale almadan açık açık yazar ve sözlerimin arkasında dururdum. @agbi nin niyeti ve amacı fetonun kepazeliklerine sürekli değiniyor olmamdan dolayı duyduğu kuyruk acısından ve ahlaksız kişiliğinden kaynaklanıyor.
@Son.Fedai islami hassasiyet ve müslümanın ferasetli duruşundan uzak ırkçı bir kafa ve zihniyet taşıyor olmasından kaynaklanıyor.
yaptığım açıklamalar müslüman olan, insan olan kişi nezdinde kaale alınmalıydı.

sen ve @agbi nin kalbinde ve beyninde dedikodu, suizan ve art niyet mevcut iken bu hasleti üzerinizden atmanız zordur.

"Mahabad olan üye ismimi, Kürtçülük düşünce ve niyetiyle ve mahabad kürt cumhuriyteti ile alakalı olarak, mahabad üye ismini almış isem Allah belamı versin."
@Son.Fedai eğer şu yukarıdaki niyet ve amaçta değilsem o zaman şunun şunun ile başlayan bela okumayacağım.
Sadece şunu diyebilirim : sizin gibi art niyetli ve kötü zan sahibi kişilere buğz ediyorum.
sadece Kelime-i şehadet getirerek, namaz kılarak müslüman görünmeyi yeterli görenler bilmelidir ki müslüman bir kişiye tamamen şeytani his ve duyguyla art niyet ve zan beslemekle kişi o amel ve ibadetleri tehlikeye sokar.
Her türlü ırkçılığı ve ayrı millet düşüncesine nefretle bakarım. Ben sadece ümmet şuuru ve düşüncesine itibar ederim. Benim bu islami anlayışıma dedikodu faslından hareket ederek beni ters tarafta göstermeye çalışanlara hakkımı asla helal etmeyeceğim.

Önemli Not : bu bela okumayı da -sayısız defa- şeytan zihniyetli agbi başlattı.

son fedai islam ahlakı ve idrakı taşısaydı, şu aşağıdaki ifadem den sonra hala "açıklama yapsan" diye bir utanmazlık içinde olmazdı.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Allah belamı versin."

Mahabad bu kadar büyütülecek ve konu değil enerjimizi sinerjimizi boş şeylere tüketmek yerine Katil israilin ve fetoşun bitişine harcamak lazım zamanıda boşa israf etmemek lazım..

Dua Nur

Kıdemli Üye
Görülüyorki HİÇ BİR BİLGİ BİRİKİMİ olmayan AKILI ını kullanmayıp başkalarının aklı ürünlerini İHVAN FORUM a getiren @Dua Nur Bu konunun anlamını bilmeyecek kadar SIFIR BİLGİLİ BİR İNSAN.

Konu açmam @Mahabad a gönderme değil dir.

Konu açma KÜRT KARDEŞLERİMİ TENKİT ETMEK değildir.

KONU AÇMAM BU VATANI PARÇALAMAK İSTEYEN SİYONİZM in kanlı maşası Vatan haini Bebek katili pkk ve parelelindeki BERZANİ nin düşüncelerini ortaya koyup Toplumu kendimce aydınlatmaktır.Bana göre BU VATAN TOPRAĞINDA YAŞAYAN KÜRD ü TÜRK ü ÇERKEZ i VE DİĞER HEPSİ KARDEŞTİR.AKSİNİ SÖYLEYEN KALLEŞTİR VATAN HAİNİDİR.

Lütfen KONUYU SULANDIRIP TÜRK KÜRT konusuna getirmeyin anlatabildimmi ?@Hakperest , @muallim 08 ve @Ahmet

BERZANİ nin hayali MAHABAD ı IRAK & İRAN & SURİYE ve TÜRKİYE Toprakları üzerinde TEKRAR YENİDEN İNŞA ETMEKTİR Bunuda asla inkar etmemiştir BEYANI IRAK üzerinde bir KÜRT DEVLETİ kurmaktır DEDESİ MAHABAD DEVLETİNİN kurucularındandır.İLERİDE KÜRT TOPLUMLARINI TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYARAK SINIRLARINI GENİŞLETMEKTİR ve ERBİL deki DÖRT KOLLU HEYKEL BUNU temsil etmektedir.

Al sana kapak:)))

şeref sizlik işte böyle bir şeydir.
konunun ilk mesajından itibaren agbinin yazdığı mesajları okuyun.
yapılan şeref sizliği gözlerinizle görün.
ahlaksız bu ikinci defadır aynı başlık ve içerikte konu açıyor.
amacı ve niyeti ortada iken böyle ikiyüzlüce inkar etmesi şeref sizliktir.

Bu forumda iki fitne dinazoru vardır, biri ummuhan, diğeri agbi; birnin dua nur'u nükseder, bir daha girmeyeceğim dediği foruma bana sataşmak için gelir. Diğeri Agbi, mahabad'a sataşmak için gelir:)))) yaşınız 70'e yanaştı utanın utanın çolukla çocukla uğraşmaya:)))

Muminaga

Yeni
Allah belamı versin."
Mahabad bu kadar büyütülecek ve konu değil enerjimizi sinerjimizi boş şeylere tüketmek yerine Katil israilin ve fetoşun bitişine harcamak lazım zamanıda boşa israf etmemek lazım..
Bu kırpma işine sende bulaştın ya.. bir sayfayı bulan yazılardan tek satır çekerek ne amaç güttüğü anlaşılamayan tavırları doğru ve ahlaklı bulmuyorum.
neyse..

Yetim

Kısıtlı Erişim
Bu kırpma işine sende bulaştın ya.. bir sayfayı bulan yazılardan tek satır çekerek ne amaç güttüğü anlaşılamayan tavırları doğru ve ahlaklı bulmuyorum.
neyse..

Kırpıpda senin haklılığını örtmek vs niytinde değildim ...Özür dilerim yanlış yaptım kusura bakma

agbi

Yasaklı
Al sana kapak:)))

Bu forumda iki fitne dinazoru vardır, biri ummuhan, diğeri agbi; birnin dua nur'u nükseder, bir daha girmeyeceğim dediği foruma bana sataşmak için gelir. Diğeri Agbi, mahabad'a sataşmak için gelir:)))) yaşınız 70'e yanaştı utanın utanın çolukla çocukla uğraşmaya:)))

HADDİNİ BİL TERBİYESİZ Bana veya Ummuhan a veyeda bir başkasına bu tanımlarını yaparken Konularımdan veya mesajlarımdan BELGELER getireceksin.

AL KONUMLA İLGİLİ BİR BELGE DAHA
78533970_050802014.jpg

PKK'nın terör listesinden çıkması Meclis'te 05 Ağu 2014 14:10 Samanyolu Haber
ABD Düşünce kuruluşu CAP'ın, PKK'nın terörist organizasyonlar listesinden çıkartılabileceğine dair raporu TBMM gündemine taşındı.

Konuyla ilgili olarak CHP'li Umut Oran , Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay'a sunduğu soru önergesi şöyle;

"Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama ve hükümetine yakınlığıyla bilinen Center for American Progress (CAP) adlı düşünce kuruluşunun 31 Temmuz 2014 tarihli son raporunda “Eğer PKK , tümüyle barış sürecine adapte olursa, ABD 'nin terörist listesinden çıkarılmayı hak edebilir" ifadesi yer almıştır. Bu kapsamda;

- ABD hükümeti tarafından Yabancı Terörist Organizasyonlar listesinde yer alan PKK Terör Örgütü'nün bu listeden çıkarılmasıyla ilgili hükümetiniz ve bakanlığınızla bir görüşme yapılmış mıdır?

- Yapıldıysa bu görüşme ne zaman kimler arasında gerçekleştirildi, alınan kararlar veya eylem planı var ise bunlar nedir?

- Böyle bir görüşmeniz oldu ise TBMM 'de temsil edilen siyasi partileri neden bilgilendirmiyorsunuz, bu bilgilendirmeyi ne zaman yapacaksınız?

- ABD tarafından PKK'nın terör örgütü listesinden çıkarılmasını önlemek için adım atacak mısınız, bu konuda hangi girişimlerde bulundunuz?

- PKK Terör Örgütü'nün silah bırakması ve barış sürecine entegre olması karşılığında örgütün terör örgütü listesinden çıkartılması için hükümetinizce bir görüş birliğine mi varılmıştır?

- ABD'de bu kanıya varılmasını sağlayacak bilgiler, PKK terör örgütü başı ile yürüttüğünüz görüşmelerin perde arkasından mı kaynaklanmaktadır?

- CAP'ın söz konusu raporunun yazımı için Türkiye'den kendilerine herhangi bir bilgi akışı sağlandı mı, varsa aktarılan bilgiler nelerdir?

- Bir terör örgütünün, silahlarını tamamıyla bırakıp, şiddet eylemlerine başvurmayacağını açıklamamasına rağmen Terörist Organizasyonlar Listesinden çıkartılması mümkün müdür, dünyada bunun bir örneği var mıdır?"

DAHA FORUM a ilk girdiğinde F.GÜLEN Cemeatinden gözüküp MAHMUD EFENDİ CEMEATİNE SALDIRDIN HADİ YALAN deee @Dua Nur denen PRAVAKATÖR Hadi Yalan de

Şu açtığım konuda BERZANİNİ DEDESİNİN MAHABAD DEVLETİNİN ÜST DERECE YÖNETİCİ OLDUĞUNU İSPAT EDEMEZSEN.

Şu açtığım Konuda DÖRT KOLLU HEYKELİN VAR OLMADIĞINI İSPAT EDEMEZSEN.

ORTADOĞU PROJESİNDE KÜRT DEVLETİ İÇİN DÖRT ÜLKENİN TOPRAKLARI GÖSTERİLMEDİĞİNİ İSPAT EDEMEZSEN.

SENİ FORUMDA SENİ

MİKSER PRAVAKATÖR ŞEREF siz olarak ilan edicem HEMDE KONU AÇARAK

Enes

İhvan Forum Üye
:yn:

Konu kilitlenmiştir..

İhvan Forum'da bir üyeyi hedefe oturtarak konu açamazsınız...

İma yolu ile dahi bunu yapamazsınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...