ÇAĞDAŞ ve Tahammülsüz, AntiDemokrat Kadınlar

Çiğdem

Asistan
[yt]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="<A href="http://www.youtube.com/v/VZE65P0-BdU&hl=en"></param><param">http://www.youtube.com/v/VZE65P0-BdU&hl=en"></param><param name="wmode" [/yt]

tesettürlü kızların başı dik yanlarından geçmelerini hazmedemiyorlarmış:)
vee kendi agızlarıyla
ailelere ihlden kızlarını aldırmaları için burs teklif ettiklerini söylüyorlar ...
bu ne utanmazlık ahkamları kesiyorlar:blink:..

bir Doktor =Ben 4yıl Almanya da yaşadım Avrupanın heryerini gezdim dünyadaki en güzel katadralleri gördüm,Notre dam ın güllü penceresine baktım,Pariste Sen Şapeli...ama Sultan Ahmed'in ki gibi bir güzelliği böylesine bir mimariyi hiç görmemiştim Sultan Ahmed'e girip ayakkabılarımı çıkardığımda dua etmekten başka ne yapabilirdim diyo

Yabancı gözüyle Ezan-ı Muhammedi...
ilk kez o duygulu çağrıyı duydugumu hatılıyorum İstanbuldaydık ve bir minarenin tam dibinde dururyoduk sanki herşeye nüfuz ediyordu gerçekten içten geliyordu benıde çok derinden etkiledi mıstık bır tarafı oldugu bellıydı çağrının sadece sesı bıle okadar duyguluydu kı oylece kalakaldım sanırım en iyi şöyle ifade edebilirim olduğum yere çakıldım öylesine şok ediciydi ki çünkü bunlar normalde amerikada sokakta duyabileceğiniz sesler değildi yinede öyle birleşticiydiki kendi kendime dedim ki bu insanların bir araya gelip ibadet etmeleri için yapılan bir çağrı olmalı.
ve Rosemarry Mumm devam ediyor ve Ezan ı Muhammedi açılmaz sanılan o gönül kapılarını açıyordu...

Abdulhamidhan

Asistan
bunlar kendini çağdaş ve modern olarak nitelendiriyor ama konuşmalarını hiç değerlendirdikleri yok sanırım ne saçma insanlar bunlar

manifesto

Yasaklı
İşte cumhuriyetin o çağdaş kokonaları !

[yt]xCJZCR1Twao[/yt]

"yanımda çalışan kadın bile akp ye vermiş,istikrar senin neyine"

misak

Profesör
DİNLERİNİN GEREĞİNİ en güzel bi biçimde yapmaya çalışıyorlar
onların işi islam düşmanlığı
onların işi Allah'a savaş açmak,
onların işi küfretmek.
işlerini çok güzel icra ediyorlar
ya bizler?
müslüman olduğunu söyleyen bizler dinimize samimiyetle bağlanıyormuyuz? gereğini yerine getirebiliyormuyuz bunun sorgulanması lazım.

manifesto

Yasaklı
Yobazlığın bukadarı na insan şaşırıyor
Hakkaten dehşete düşüyor

Allah onları ISLAH etmesin.AZDIRDIKÇA azdırsın cehennem onlara kafi gelir

ummuhan

Kıdemli Üye
Onların arasında ve onlardan biri gibi yaratmadığı için sonsuuuz ve sayısız hamd-ü senalar :)

Hemen altında alemdaroğlunun da bir videosu var aynı sitede.... Yaşadıklarıma bakınca manifestonun hissettiğini hissediyorum ve hidayete erecekler diye ödüm kopuyor... Ben Rasulallah' s.a.v' ın Hind e gösterdiği müsamahanın binde birine sahip değilim ki, istemiyorum benimle yada bizimle olmalarını....

rahlem

Asistan
Yazık diyorum acınacak haldeler, hep böyle şeyler flimlere konu edinir ya, hani hizmetçisine "insan olmak senin ne haddine?" dercesine, kendi insanlığından(!) dem vuranlar...

Kişi cahil olmaya görsün bir kere, bunların gözünü kin bürümüş, (...) kervan yürür diyorum sadece, dün rastladığım bir resim karesini insanlıktan yoksun bu şahısların önüne koyuyorum anlamazlarya işte...

110811.jpg

Köpeklerden 'İnsanlık dersi'

Sokak ortasındaki insan cesetlerine bile duyarsızlaşan toplumumuza bu köpekler adete ders verdi. Yol ortasında ölen bu köpeğin başından biran bile ayrılmadılar.

gamzedeyim

Asistan
Başörtülülerin yanlarından geçmelerine bile tahammül edemiyorlarmış
Aman Ya Rabbi!

hiba_nur

Profesör
Allahım nefret ediyorum bunların hepsinden...
Kurban olsunlar benim örtüme...

AynAlı

Kıdemli Üye
hibanur iyi dedin..olsunlar valla.