cemaliii ile Röportaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemaliii

Kıdemli Üye
Cemali demişki ''Ergenekon balyoz operasyonlarında yapılan haksızlıklara tahammülüm yoktu'' acaba bu operasyonları o zaman kim yapıyprdu desem cevabın ne olur!!!?

bende sana o zaman haksızlığa kim göz yumdu desem? o gün göz yumanlar bugün neden ağlaşıyor desem?

Ahter

Kıdemli Üye

bende sana o zaman haksızlığa kim göz yumdu desem? o gün göz yumanlar bugün neden ağlaşıyor desem?

Kasdım o gün operasyon yapanlarla, bugünküler aynı meşrebden insanlar!!!!Eğer o gün yapılana karşıysan bugünde karşı olman, ilkeli ve tutarlı olmak açısından gerekli değilmi? O günde insanlar kasete çekiliyordu bu günde..

cemaliii

Kıdemli Üye
Kasdım o gün operasyon yapanlarla, bugünküler aynı meşrebden insanlar!!!!Eğer o gün yapılana karşıysan bugünde karşı olman, ilkeli ve tutarlı olmak açısından gerekli değilmi? O günde insanlar kasete çekiliyordu bu günde..

ogünle bugün arasında çok fark var.birdefa o gün savaş tek taraflıydı.sadece bir tarafa vuruluyordu sabahtan akşama kadar.sadece bir tarafın kasetleri çıkıyordu.oysa bugün durum çok farklı.bugün savaş çift taraflı,ve taraflardan birinin derdi,kendi yaptığı yolsuzluğu örtmek amaçlı savaş veriyor.bugün durum şu açıdanda farklı;her 2 tarafta kasetçilik işine soyundu.iki tarafında kasetleri çıkıyor.

cemaliii

Kıdemli Üye
Nasıl yani...Cenneti garanti gördüğün içinmi? Diğer şıkkı söylemeye dilim varmıyor!!!

cenneti garanti gördüğüm için değil,muhatabı olmadığım için.çünkü cennetinde cehenneminde sahibi ben değil. sahibi ve muhatabı allah (c.c)

Ahter

Kıdemli Üye
Aslında mahiyet aynı, derece farkı olabir sadece!!Hiç düşünmedinmi operasyon için (başbakanın siyasetten tecridi) bir kılıf gerekiyordu..O da yolsuzluk...Burada yolsuzluk varmı yokmu tartışması yapmıyoruz, yapılan iş , burada yolsuzluğun operasyon için araç olarak kullanılması!!!

ömerusta

Kıdemli Üye
yav bi durun cemalii gardaşım ı sıkıştırmayın yok gerçi o sıkışmaz demirel gibi bir o yana bir buyana olayı kıvırır diye biliyom cunkuu hem layık hem tasavuf hem ataist oluyorsa bir adam demirelden huy kapmış olmalı derim

kızma cemalii seni tanıtmaya çalıştımki üstüne gelen boşa çıksın diye
ula bırak bunları demek yiğidin burnu yere gelmez diyendensin ha
valla halıya gelmeyen burnun toprağa depe üstü gelir üzerinede bir kürekte ben atarım nasip olursa ha unutma

çoluk cocuk eş meş varmı? diyeceğim dersen var utanmıyormusun onların karşısında namaz kılmamaya diyeceğim
sende demela bu soruyu pas geç
hepsi gerçek ama sen şaka yapıyor muşum gibi sırıt:flw

düşmanlar taş atar yaralamaz dostlar gül atar paralar seni

Havas

Kısıtlı Erişim
yolun batıl kardeşim.....seni severiz.Amma kurana ters düşüyorsun.
cennet cehennemi umursamamak tüm inançları hakka giden yol görmek,islamda küfre girer...

neysee her kes tercihini yapıyor..:)

cemaliii

Kıdemli Üye
çoluk cocuk eş meş varmı? diyeceğim dersen var utanmıyormusun onların karşısında namaz kılmamaya diyeceğim
sende demela busoruyu pas geç
hepsi gerçek ama sen şaka yapıyor muşum gibi sırıt
:D evet evliyim.bir çocuğum var.

Ahter

Kıdemli Üye
cemali imzanda :''Atatürkçü,milliyetçi,laik,chpli,tasavvufçu,yaşar nurici:D'' demişsin...Şimdi bu felsefi arka plana göre haydar Başa mı oy verelim...:)

Ahter

Kıdemli Üye
Burada @kaçak ı da görmek isteriz..Önceden çıkmışsa ben görmedim..Bence en renkli sima kaçak !!:)

ömerusta

Kıdemli Üye

:D evet evliyim.bir çocuğum var.
ula bu sorumu pas geç demedimmi?
madem diycen özeldede utanmıyonmu onun önünde namaz kılmamaya deyim bari utanmıyonmu?
bunu cevapla pas geçme
çocuğa gelince ALLAH c.c. bağışlasın hayırlı sıhatli uzun ömürler versin mürivetini vede hayırını ümeti muhammet görür inşaALLAH c.c. amin
onu öp bizim için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...