Çıplaklık Kadınları Aptallaştırıyor.

Serdar55

Asistan
S.a evet çıplaklık kadınları aptallaştırıyor, aptal kadınlar çıplaklaşmıyor.Bu yazılar sabah gazetesinin 23.4.1999 sayısında yazıyor ne yazmış Sabah gazetesi -İnsanlık ikibinli yılların eşiginde bir büyük meselesini daha çözdü.Bilim adamlarının bulgularına göre, sanıldıgının aksine aptal kadınlar,çıplaklaşmıyor,çıplak kadınlar aptallaşıyor.Bu sonuca göre 350 gönüllü kadın ve erkege zeka testleri uygulayan 2 Amerikalı psikolog ulaştı.Barbara Frederickson ve Tomi-Ann-Roberts adlı psikologlar deneklere, matematik sorularının agırlıklı oldugu testler uyguladılar.Kadın ve erkek denekler bir defa tam giyimli olarak ve bir defa da mayo-bikini giymiş olarak testlere tabi tutuldular.ŞOK SONUÇ:Çıplak yada çıplaga yakın dercede giyimli kadınların zihinsel yeteneklerinde ani bir düşüş görüldü.Giyimli halde en zor, girift denklemleri çözebilen kadınların, bikini giymiş haldeki perfonmansları vitrin mankenlerini aratıyordu..-İşte böyle şimdi tesettürlü bacılarımıza ablalarımızın niye peşini bırakmadıkları anlaşılıyor cuntacıların, kemalistlerin vb.Bilime göre bakarsak o zaman Öss sınavına giren tesettürlü bacılarımızın ablalarımızın baş örtüsüne dokunmaslar belki dahada yüksek dereceler alacak.Böylelikle köşe başları denilen yerler alınmış olacak.Şimdi kokanaların yaptıkları hal ve hareketlere karşı -bunlar mal mı?- diyordum.Artık bilimide arkama aldım.Madem İslama akıl ve bilimden uzak diyorlar cevap ver o zaman şimdi benim ve hepimizin güneşi İslam mı akıl işi yoksa sizin medeniyet dediginiz çıplaklık mı akıl işi ?İslama, teseetüre 1400 yıl öncesi için diyorlar.Peki o zaman akılda mı 1400 yıl öncesi için.Kendilerini çıplaklıgın verdigi aptallıkla diyorlar biz özgürüz diye bangır bangır bagırıyorlar.Mustafa İslamoglunun bunlar için hoş bir cümlesi -Köleligini kabul etmeyen köleyi azad edecek efendi yoktur.-Ne anlamlı söz.Sizi köle yaptılar diyoruz inanmıyorlar.Tandagona çıkıp bagırıyorlar-Biz kaç kişiyiz- diye. Bilmiyorum sizin pardon kaç aptal oldugunuzuda iyice sayınızın azaldıgını biliyorum. Cumhuriyet gazetesinin reklamı vardı hani tesettürlü bir kadın agzını açıyor bi erkek sesi -Ne istedigime tabiki ben karar veriyorum-Hadi diyelim öyle bir şey var.Bir kadının tesettürlü olmasını erkek istiyor.Bir erkegin bir kadının akıllı olmasını istemesi kötü bir şey mi? Kadınları cinsel obje, tırnaklarında oje, gazetelerinde boy boy fotograflarını istiyorlar.Sonrada yazıyorlar -özgürlük budur, akıl buna özgürlük diyor- diye ortalıkta dolaşıyorlar.. Kadında akıl mı bıraktında neyin ne oldugunu şeçsin kadın. Çıplaklık akıllılık olsaydı bilki biz hamamdaydık.Medeniyetlik çıplaklıksa bilki biz anadan medeni dogduk sonradan böyle yobaz olduk..Sizin medeniyetinize, IQ' nuza bir şey demiyorum aranızda hayvandan daha medeniyetli daha akıllı olanlarınız var.Allah akıl fikir versin.Allah tesettür versin...

Turkbeyi

Ordinaryus
enteresen bir arastirma ama iste buyurun :) bakin sonucda aptallik :) hastalikmis tedaviside tesettur :) ne buyuk nizam

Aliya

Üye
S.a evet çıplaklık kadınları aptallaştırıyor, aptal kadınlar çıplaklaşmıyor.Bu yazılar sabah gazetesinin 23.4.1999 sayısında yazıyor ne yazmış Sabah gazetesi -İnsanlık ikibinli yılların eşiginde bir büyük meselesini daha çözdü.Bilim adamlarının bulgularına göre, sanıldıgının aksine aptal kadınlar,çıplaklaşmıyor,çıplak kadınlar aptallaşıyor.Bu sonuca göre 350 gönüllü kadın ve erkege zeka testleri uygulayan 2 Amerikalı psikolog ulaştı.Barbara Frederickson ve Tomi-Ann-Roberts adlı psikologlar deneklere, matematik sorularının agırlıklı oldugu testler uyguladılar.Kadın ve erkek denekler bir defa tam giyimli olarak ve bir defa da mayo-bikini giymiş olarak testlere tabi tutuldular.ŞOK SONUÇ:Çıplak yada çıplaga yakın dercede giyimli kadınların zihinsel yeteneklerinde ani bir düşüş görüldü.Giyimli halde en zor, girift denklemleri çözebilen kadınların, bikini giymiş haldeki perfonmansları vitrin mankenlerini aratıyordu..-İşte böyle şimdi tesettürlü bacılarımıza ablalarımızın niye peşini bırakmadıkları anlaşılıyor cuntacıların, kemalistlerin vb.Bilime göre bakarsak o zaman Öss sınavına giren tesettürlü bacılarımızın ablalarımızın baş örtüsüne dokunmaslar belki dahada yüksek dereceler alacak.Böylelikle köşe başları denilen yerler alınmış olacak.Şimdi kokanaların yaptıkları hal ve hareketlere karşı -bunlar mal mı?- diyordum.Artık bilimide arkama aldım.Madem İslama akıl ve bilimden uzak diyorlar cevap ver o zaman şimdi benim ve hepimizin güneşi İslam mı akıl işi yoksa sizin medeniyet dediginiz çıplaklık mı akıl işi ?İslama, teseetüre 1400 yıl öncesi için diyorlar.Peki o zaman akılda mı 1400 yıl öncesi için.Kendilerini çıplaklıgın verdigi aptallıkla diyorlar biz özgürüz diye bangır bangır bagırıyorlar.Mustafa İslamoglunun bunlar için hoş bir cümlesi -Köleligini kabul etmeyen köleyi azad edecek efendi yoktur.-Ne anlamlı söz.Sizi köle yaptılar diyoruz inanmıyorlar.Tandagona çıkıp bagırıyorlar-Biz kaç kişiyiz- diye. Bilmiyorum sizin pardon kaç aptal oldugunuzuda iyice sayınızın azaldıgını biliyorum. Cumhuriyet gazetesinin reklamı vardı hani tesettürlü bir kadın agzını açıyor bi erkek sesi -Ne istedigime tabiki ben karar veriyorum-Hadi diyelim öyle bir şey var.Bir kadının tesettürlü olmasını erkek istiyor.Bir erkegin bir kadının akıllı olmasını istemesi kötü bir şey mi? Kadınları cinsel obje, tırnaklarında oje, gazetelerinde boy boy fotograflarını istiyorlar.Sonrada yazıyorlar -özgürlük budur, akıl buna özgürlük diyor- diye ortalıkta dolaşıyorlar.. Kadında akıl mı bıraktında neyin ne oldugunu şeçsin kadın. Çıplaklık akıllılık olsaydı bilki biz hamamdaydık.Medeniyetlik çıplaklıksa bilki biz anadan medeni dogduk sonradan böyle yobaz olduk..Sizin medeniyetinize, IQ' nuza bir şey demiyorum aranızda hayvandan daha medeniyetli daha akıllı olanlarınız var.Allah akıl fikir versin.Allah tesettür versin...

Ama ne kadar başarılı gözüken veya görülen prof, doktor, uzman, araştırmacı, yazar, sosyolog, siyasetçi vs. vs. vs. hepsi neredeyse başı açık... Neden?

Ya bizim başıkapalı hanımlarımız biz çok zekiyi zaten kapasitemizi genişletmemize gerek yok, açıklar kendilerini gelişitirmek için uğraşsınlar.

Ya da çok tembeller, aklı nakıs başıaçıkların gösterdikleri o azmi göstermiyorlar, gösteremiyorlar.

Neden?...

Selametle...

Bîdâr

Aktifleşmemiş
yahu ömerkara ne işsin.

bana kastın mı var :)

hey Allah ım yaa..

bilgin

Paylaşımcı
çok ilginç bir yazı bencede

TevekkuL

...
Web sitesi
mutevekkil.blogcu.com
Ama ne kadar başarılı gözüken veya görülen prof, doktor, uzman, araştırmacı, yazar, sosyolog, siyasetçi vs. vs. vs. hepsi neredeyse başı açık... Neden?

Ya bizim başıkapalı hanımlarımız biz çok zekiyi zaten kapasitemizi genişletmemize gerek yok, açıklar kendilerini gelişitirmek için uğraşsınlar.

Ya da çok tembeller, aklı nakıs başıaçıkların gösterdikleri o azmi göstermiyorlar, gösteremiyorlar.

Neden?...

Selametle...

Neden?

Bir grup insanlar vardır ki, dünya karşılığında âhireti satın alırlar... Bunlar en akıllı insanlardır...
Bir grup insanlar da vardır ki, âhiret karşılığında dünyayı satın alırlar... İşte bunlar ahmaklardır-aptallardır...
Ahireti verip, dünyayı alanlar; bu dünya için çalışıp-çabalayanlardır...
Dünya için çalışmaktan maksad, çalışırken Allah'ı unutmaktır...
Dünyada (zahirde) bir makama gelipte, bâtında bir gram makam katedemeyenlerdir...

Aptallığın illa ki görülecek birşey olması gerekmiyor...
Dağın başında evinde örtünüp, kocasına, anasına, babasına hizmet eden, dinini öğrenip, namazını kılan ve evlatlarına da öğreten kadın kadar akıllı; doktor olup, binlerce insanın hayatını kurtarıp, evine gidince de boş boş (dünyalık) işlerle uğraşan ve İslâm'ın zâhiri hükümlerine riayet etmeyen kadın kadar da aptal yoktur...

Herşey takva ile ölçülür...
Aptallıkta öyle... Hiçbir şey dünyâ ilmiyle ya da dünyevî birşeyle ölçülmez...
Mal, makam, şöhret hepsi rüyâdır, boştur, âfettir...

dayi

Profesör
doktor olup, binlerce insanın hayatını kurtarıp, evine gidince de boş boş (dünyalık) işlerle uğraşan ve İslâm'ın zâhiri hükümlerine riayet etmeyen kadın kadar da aptal yoktur...alıntı..TevekkuL..

Allah c.c Hu,nun ŞAFİ sıfatı o doktor kadından tecelli etmiştir..bunuda unutmadan...

sword

flawless Victory

Neden?...

Selametle...

İşleri gereği (kamusal alan zorunluluğundan) başları kapalı olduğu halde iş yerlerinde başını açanlar var. Öğretmen doktor vs.
Eğer başlarını açmazlarsa illa ki bir engel var karşılarında. Haberlerde bir ara çıkmıştı. Kadın doktor hastasını erkek diye muayene etmedi. Tabi haber fos çıktı. Karalama yapılıyordu yani;)
Ayrıca başını açmak istemeyenlerde işini yapamıyor. Meydan da bahsettiğiniz kişilere kalıyor. Baş örtmek beyni örtmek değildir.

abla

Doçent
islamoğlunun bir sözü var çok hoşuma gider."tesettür,hanımın dişiliğiyle değil kişiliğiyle toplumun içinde yer almasını sağlar.".
Tesettür,hanımı kendini bilmezlerin sataşmalarından korur.ayrıca aklını nasıl daha çekici olurum düşüncesi yerine daha önemli şeylere yormasınnı sağlar.
kendi hayatımda bunun şahidiyim.gençliğimizde Allah affetsin,çok açık giyinmemekle beraber,kendini bilmezlerden sıkıntı çektik.örtünmeye karar verdikten sonra ise,insanların daha saygılı davranmaya başladıklarını müşahade ettik.
zaten ayeti kerimenin mantığı da bu değil mi;

"Ey Peygamber! Eşlerine, kızlarına ve müminlerin kadınlarına dış elbiselerinden üstlerine giymelerini söyle. Bu onların tanınıp, kendilerine sarkıntılık edilmemesi için daha uygundur. Allah çok yarlığayıcı ve çok esirgeyicidir" (el-Ahzâb, 33/59) .

abla

Doçent
ayrıca aliya kardeşim,
başı örtülülerin yıllardır üniversite okuması,okusada kamuda çalışması yasak. nasıl kariyer yapsınlar.
ne tembeliz ne de gerizekalı.
fırsat verilirse ,başörtüsüylede kariyer yapılabildiğini,başörtüsünün aklı örtmediğini kanıtlarız.Yeterki,bizim başımızı ama bazılarının zihnini örten örtü bu kadar mesele yapılmasın.siyasiymiş bilmem neymiş gibi saçma sapan bahanelere hanımlarımızın geleceği feda edilmesin.
yıllardır tv lerde ,edebe mugayyir kıyafetlerle arzı endam edenlere sesi çıkmayanlar,örtülere göz aşinalığı yaratıp bize rejim yutturmaya kalkıyor teranelerine sığınmasın.
başörtüsü ne siyasidir ne de sembol.Allahın emridir.yok değildir diyenin Allah' la arasındadır hesabı.

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
çok ilginç bir mesele...
mevlananın dediği gibi akıllı olduğum halde deli gibi gözükmek istiyorum... delidir ne yapsa yeridir...

vakiTamam

Doçent
kim demiş avrupa insanı medeni
ne edep var ne haya cırılcıplak bedeni
eger medeniyet acıp sacmaksa bedeni
desenize hayvanlar bızden daha medeni!