Cüppeli, A.Geylani:Elimin içinde misketi çevirdiğim gibi dünyayı çeviririm !

adams77

Kanalizasyoncu
Ne oldu, sorularına ayet cevap verince "tırt" oldun, redbul vs. karıştırır oldun :)

Yalnız Kur'an-ı siz okuyorsunuz zannediyorsunuz herhalde.

Cinlerin, elektriğin, yıldırımın kullanma kılavuzunu bulursam söylerim inş :)

Yahu mübarek neyse oruçlusun enerjini idareli kullanman gerek şimdi gereksizce harcatmayım sana :)

melekler kanatsız mı dedum :) sen melekler uçuyorda insan neden uçmasın dedun hadi meleklerin kanadı var insan 'ın neyi varda uçuyor :) yahu mübarek tırt oldum harbiden yani

neyse arif olan anlar

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Yahu mübarek neyse oruçlusun enerjini idareli kullanman gerek şimdi gereksizce harcatmayım sana :)

melekler kanatsız mı dedum :) sen melekler uçuyorda insan neden uçmasın dedun hadi meleklerin kanadı var insan 'ın neyi varda uçuyor :) yahu mübarek tırt oldum harbiden yani

neyse arif olan anlar

Kanatsız cin nasıl seyir ediyorsa, kanatsız güneş nasıl sabit kalıyorsa, kanatsız rüzgar nasıl ağacı kökünden söküyorsa, kanatsız şimşek nasıl çakıyorsa

Tüm bunlara hüküm veren Rabbül Alemin, kulunu dilerse bir gecede Mescid-i Haramdan, Mescid-i Aksaya alır...

Cücük beyinlilerin bir takımı uçmak arar, uçmak deyince kanat arar.

Kanat arayana cevabım, Allah cc herşeye kadirdir olur ancak.

Her neyse şifre çözücü adam, konu uzayacak, burada mola :)

Bu arada hayatımda red-bul içmedim, içmem, inşallah içmeyeceğim.

Şüpheli olan şeylerden uzak durun der MÜRŞİDLER :)

adams77

Kanalizasyoncu
Kanatsız cin nasıl seyir ediyorsa, kanatsız güneş nasıl sabit kalıyorsa, kanatsız rüzgar nasıl ağacı kökünden söküyorsa, kanatsız şimşek nasıl çakıyorsa

Tüm bunlara hüküm veren Rabbül Alemin, kulunu dilerse bir gecede Mescid-i Haramdan, Mescid-i Aksaya alır...

Cücük beyinlilerin bir takımı uçmak arar, uçmak deyince kanat arar.

Kanat arayana cevabım, Allah cc herşeye kadirdir olur ancak.

Her neyse şifre çözücü adam, konu uzayacak, burada mola :)

Bu arada hayatımda red-bul içmedim, içmem, inşallah içmeyeceğim.

Şüpheli olan şeylerden uzak durun der MÜRŞİDLER :)

Mübarek tırt oldum dedim halen yazmışsın yazıştırmışsın ama oluyor mu?

Sünnetullah diyoruz sense ucu açık bir Allah herşeye kadirdir bir laf atıyorsun ortaya bak bunu herkesin yanında söyleme benim gibi iyi niyetle davranmaz sana verdirir veriştirir ona göre

selam et

efonaltı

Kısıtlı Erişim
islam dünyası ,bir müslüman böyle rezaletlere inanıyor ,görüyor hayretler içinde kallıyoruz..Abdul kadir dünyayı bilye gibi avucunda dönderiyormuş dersen çok güzel oluyor.kafasına meteor çaptı çok ağır yaralandı dersen hakaret oluyor.

Ey müslüman!senin böyle zırvalar ne işin var!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Senden uyanık mıyım değil miyim şimdi :Cool:

Şeytan nerde toprağım, mesajı kaçırdım sanma :D

Şeytanların aramızda olduğu kesin... Çünkü işini yapıyorlar... Peygamber'in öğretisiyle Kur'an'a uyarsak onlar bize bir şey yapamaz... Öyle değil mi..?

Verda

Gales
Şeytanların aramızda olduğu kesin... Çünkü işini yapıyorlar... Peygamber'in öğretisiyle Kur'an'a uyarsak onlar bize bir şey yapamaz... Öyle değil mi..?

Dediğiniz türlü yapanların halini de görüyoruz o halde eksik nerde?

lübb

Paylaşımcı
Yetiş ya Abdülkadir-i Geylani (!), Gavs-ı Azam diyenler küfre girer! - Mehmet Emin AKIN

Kaptan

Mecra Yazarı
Mehmet Emin Akin dogru der de sormak lazim ona acaba "Allah kelami ile kul kelamini esitleyen" kimserler de küfre girer mi diye

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Mehmet Emin Akin dogru der de sormak lazim ona acaba "Allah kelami ile kul kelamini esitleyen" kimserler de küfre girer mi diye

Allah'ın kelamı ayrıdır...

Peygamber'in kelamı ayrıdır...

Alimlerin ilmi görüşleri ayrıdır...

Bunları kim neden eşitlesin...

Lakin, bir kimse bazı şeyleri anlayamamış ve bilememiş ise, alimin ilmine de saygılı olmak ve onun bildirdiği eksende bilgiyi kuşanmak da iktiza eder,

Bu hal Kur'an'la bilgiyi eşit kılmaz, Allah'ın emrini yerine getirmek olur...

Kaptan

Mecra Yazarı
Vahyi gayri metluv iddiasi nedir Tahsin Emin

lübb

Paylaşımcı
İlim kadınların bacakları arasında yok oldu! - Mehmet Emin Akın

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Dediği doğru da, yani bunu daha uygun bir lisanla anlatmalıdır... Çünkü artık "özel" diye bir şey yoktur... Vaaz veriyorsun, dinleyenler de cebindeki cep telefonun ses kaydını açık tutmuş konuşulanları kayt ediyor...

Dolayısıyla daha dikkatli konuşmak gerek...

Allah zina'yı erkeklere de kadınlara da yasaklamıştır... Haram kılmıştır... Daha artık, "ara mara" karıştırmamak gereklidir...

Şunu da söyliyeyim ama bugün toplum zina eksende çok çok çok uç noktadadırlar, bileni, bilmeyeni, arif olanı arif olmayani buna da dahildir...

Kadınlar bedenlerinin tüm güzelliklerini bizlere alenen arz etmektedirler... Bu da bir gerçektir... Biz de nefis taşıyoruz...

Biz erkekler ise kadınlara "mütesettir" haldeyiz...