Dört Yapraklı Yonca Hikayesi !

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Bu adamların millette herhangi bir karşılığı yok ki neylerine güveniyorlar anlamıyorum
Bir çevre bir de ev halkı. Bu iki unsur nefsini tanımamış insana havayı bastı mı balon gibi şişirir. Zoka, dolma, ne olursa olsun adama yuttururlar. Hani küçük çocuklar olur döşünde bez elinde şıngırdak, annesi der ya, aç ağzını aç uçak geliyor cuuuv hoop aferiim.. :) Bu hikaye hep aynı..

Edit: Abdüllatif Şener anlatıyor:

Son düzenleme:

kebîkec

İhvan Forum Üye
muallimin arada canı çekiyor, sataşıp sonra cevabı alınca rahatlıyor :D

Cevap verecen diye oyuncak araman hoşuma gidiyor. Bi hoş görünüyorsun gözüme. :) Her çaban alt etme üzerine...mızıkçı kısa donlu veletler gibisin... :)

Bu da temsili resim. Türk sinemasından :)
images

kebîkec

İhvan Forum Üye
senin alanyalıya sataşasın gelmiş :D

bak haberlerde gördüm savcının biri 14 öğretmeni halı sahada sıra beklememek için içeri aldırmış :D dikkat et :D:D:D

Haberim var. Memursen genel başkanı Ali YALÇIN bir açıklama yaptı. HSK savcı hakkında soruşturma başlatmış. Az daha okuyup savcı olaydık İstanbulu boşaltırdık :)

ihvanistanbul

AkhenAton
Haberim var. Memursen genel başkanı Ali YALÇIN bir açıklama yaptı. HSK savcı hakkında soruşturma başlatmış. Az daha okuyup savcı olaydık İstanbulu boşaltırdık :)
Bu savciya birisi savci olamazsin demedim demesi lazim :)

( ikinci kisim icin tirstim biraz hali sahada beklememek adina boyle yapan adam bize neler yapar )

alanyali07

Kıdemli Üye
Cevap verecen diye oyuncak araman hoşuma gidiyor. Bi hoş görünüyorsun gözüme. :) Her çaban alt etme üzerine...mızıkçı kısa donlu veletler gibisin... :)
kendini oyuncak gibi görmen de kendini bilmen açısından güzel.. :D
çabam fikir ve mantık müzakeresidir, ama sende onu göremeyince mecbur eziliyorsun ezmek zorunda kalıyorum..
sataştığın mevzu senin yüzüne patlayınca seyretmesi zevkli oluyor devam et böyle :D

forumdaki halipürmelalin :
giphy.gif

kebîkec

İhvan Forum Üye
kendini oyuncak gibi görmen de kendini bilmen açısından güzel.. :D
çabam fikir ve mantık müzakeresidir, ama sende onu göremeyince mecbur eziliyorsun ezmek zorunda kalıyorum..
sataştığın mevzu senin yüzüne patlayınca seyretmesi zevkli oluyor devam et böyle :D

forumdaki halipürmelalin :
giphy.gif

Alanyalı cuman mubarek olsun. Darı ambarına selam olsun. :)

cemaliii

Kıdemli Üye
Bu işin arkasında abdullah gül olduğunu düşünüyorum. Ben öyle tahmin ediyorum. Yada bana öyle geliyor. Doğrusunu allah bilir.

cemaliii

Kıdemli Üye
Duanur kafkas gibi fanatik ve diğer Ak partili arkadaşlara 1 soru. Sizler zaman geliyor abdullah gülü fetöcü olmakla veya fetönün yönlendirmesi ile veya fetöye destek olmakla suçluyorsunuz. Yine meral akşeneri direk fetöcü olmakla suçluyorsunuz. İkisinin birden fetöcü olması veya desteklemesi imkansız. Neden? Çünkü 24 haziranda abdullah gül çatı adayı olmak istedi meral akşeneri ikna edemediler. Gülün çatı adaylığı fetönün işiyse planı bozan meral akşener fetöcü olamaz. Eğer akşener fetöcüyse çatı adayı olmak isteyen gül fetöcü olamaz. Ama siz bir ara gülü suçluyorsunuz. Bir ara akşeneri suçluyorsunuz. İşinize nasıl gelirse.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Duanur kafkas gibi fanatik ve diğer Ak partili arkadaşlara 1 soru. Sizler zaman geliyor abdullah gülü fetöcü olmakla veya fetönün yönlendirmesi ile veya fetöye destek olmakla suçluyorsunuz. Yine meral akşeneri direk fetöcü olmakla suçluyorsunuz. İkisinin birden fetöcü olması veya desteklemesi imkansız. Neden? Çünkü 24 haziranda abdullah gül çatı adayı olmak istedi meral akşeneri ikna edemediler. Gülün çatı adaylığı fetönün işiyse planı bozan meral akşener fetöcü olamaz. Eğer akşener fetöcüyse çatı adayı olmak isteyen gül fetöcü olamaz. Ama siz bir ara gülü suçluyorsunuz. Bir ara akşeneri suçluyorsunuz. İşinize nasıl gelirse.

Belki de hepsi fetönün azılı düşmanıdır ve Tayyip ERDOĞAN fetöcüdür. Sizi ve bizi kandırmak için yapıyorlardır. :)

kafa mı buluyon muallim deme sakın önce sen başlattın. :)

Son düzenleme: