Ecrin kızım foruma giremiyor

salimabi

Kısıtlı Erişim
Ecrin kızım foruma giremiyor yarım saatir uğraşıyoruz hiç bir tarifim yol vermiyor, ilgilenirmisiniz lütfennn, varmı yardımcı olacak kimse ?

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Amcacım geldim sanırm:)

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Amcacım yalnız ihvan yazısına tıklayınca gidiyor sayfaa:(giremiyorum aynı şekilde geldim dedim ama gelemiyorum sanırm:'/

salimabi

Kısıtlı Erişim
hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

3RykPeni0I8ZGMkjLUJ-h5UOFTRjsnZ1uMHr6lKJtSba=w272-h204-p-no

salimabi

Kısıtlı Erişim
@Erdem @Enes @SeNoL kardeşlerim Ecrin kızımzıda aynı benim gibi oldu
Ecrinn diye yedek nick açacak haberiniz olsun sonra benimki gibi düzeltelim inşallah arızayı :D

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Amcacım gelemiyorum bu kesinleşti sanırım :(banlanmadan giden üyee:eek:leyo:sitedee isyan etti benden :eek:leyo:amcacım nasıl yapacağımı bilemiyorum inşallah bişiler olur gelebilebilirim:laugh:ana sayfaya kesinlikle gelemiyorum :'(

salimabi

Kısıtlı Erişim
Amcacım gelemiyorum bu kesinleşti sanırım :(banlanmadan giden üyee:eek:leyo:sitedee isyan etti benden :eek:leyo:amcacım nasıl yapacağımı bilemiyorum inşallah bişiler olur gelebilebilirim:laugh:ana sayfaya kesinlikle gelemiyorum :'(

acele etmeeeeeeee telaş emeeeeeeeeeeee halledeceğiz :D sakin ol hele Cuma dan sonra daha detaylı görüşürüz

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Esselam aynı nick le adres almaya çalışıyorum şimdide site şifremi beğenmiyor yahu bana ne kastınız var :laugh: sitenin nezih adminlerinden rica ediyorum lütfen biri şu sitenin şifre kabulüne baksın ne yaptıysam olmuyor delircemm:swoon:şimdiden çok tşkederim..

salimabi

Kısıtlı Erişim
:D :D :D bugün çekilecek çilen varmış :D

salimabi

Kısıtlı Erişim
yönetici arkadaşalr gelince bir an eveel Ecrinn nikine onya versin lütfen, kızım bilgisayar başında bekliyor ..
@Dut_agacı kardeşim burada sanırım ..

salimabi

Kısıtlı Erişim
yönetici arkadaşalr gelince bir an eveel Ecrinn nikine onya versin lütfen, kızım bilgisayar başında bekliyor .. @Dut_agaci kardeşim burada sanırım ..

salimabi

Kısıtlı Erişim
Yönetimin dikkatine

Ecrinn sayfası benim bilgisayarımdan açılmıştır...... IP nosundan yakalandı muamalesi görmeyelim sonra heeeeeee :D :D :D

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Selammmmmmmmmmmmmmm
(salİmabİ)