Elifnur Ve Cimcimenin Üyelerle Röportajları

eLiFNuR

Asistan
Web sitesi
eLiFNuRuNPeNCeReSi.blogcu.com
ElifNur Ve Cimcimenin röportajları tek başlık altında toplanmıştır.Linkler Aşağıda olduğu gibidir.

Mehmet Efenin Aliceyle Röportajı

Dürri Canın Aliceyle Röportajı

Alice İle Röportaj

Zınar İle Röportaj

Rüveyda İle Röportaj

Zerefşan İle Röportaj

Hagiarif İle Röportaj

Ada İle Röportaj

Benja İle Röportaj

Elifnur İle Röportaj

Sinner İle Röportaj

Pekala arkadaşlar 2-3 gündür yaptığımız anlatımlar ve duyurular sonucu penceremi açıyoruuuuuummm:clap2: hani alkışlaaaaaaarrr:clap2: Eveeeeett konuğumuzu merak ediyorsunuzz...msn de soruyorsunuz ilk konuk kimdir diye...Ben de zaten gizli tutulacağını söylemiştiiiimmm...Veeee işteee konuğumuzuu şimdiii açıklıyoruuuumm....Penceremizin ilkk konuğuuuu
PATROOOOOONN KURUCU ADMİİİİİİİİNNN,RADYO İHWAN'IN SESSİZ KAPTANIIII MATRAAAAAAAXXX...:clap2: :clap2: alkışlarımıııızzz MaTRaX için gelsinnnn...:clap2:
Ben Sevgili MaTRaX Abimi aldım penceremizin önüne,çayları da hazırladım...herrrkesee yetecek kadar çay vaaaar....Yeter ki sizler de sorularınızı hazırlayıııınnn...hadi bakalım arkadaşlar önce ben sorularımı yöneltiyorum şimdii...sizler de sorularınızla Penceremize katılımda bulunun inşallah...eLiFNuR'uN PeNCeReSi Vatana millete İhwan Forum Ailesine hayrlı uğurlu olsuuuuunnn,ALLAH daim etsiiiiinnnn:D (AMİİİİİİNN)
:clap2: Ben Ve MaTRaX Abim hazırız...o Halde sorular gelsiiiiinnn...

ஐŞu anda içinde yaşadığımız hayatın senin için anlamını kısaca tanımlar mısın?
ஐİlk defa girdiğin ortamlarda hal ve tavırların nasıl olur?
ஐ"Bilinçsiz dönemimdi,bu hatayı yaptım." dediğin hataların varsa bizimle bir tanesini paylaşır mısın?
ஐSenin için anlam ifade eden sözler?(şarkı sözü olabilir,atasözü olabilir,özlü sözlerden olabilir..)
ஐÇok sevdiğin bir arkadaşın var..Bir gün öyle bir hatasını görüyorsun ki "Kahretsin,ben onu tanımamışım:( ." diyorsun...Ve ondan uzaklaşma kararı alıyorsun...Bu kararı almana neden olan karşındaki kişinin hangi tavırları olabilir?
ஐ"Defalarca dinledim,ve yine dinlesem de asla vazgeçmeyeceğim parça" dediğin bir parça var mı?(şarkı türkü,ezgi,ilahi,sanat müziği vs vs...)
ஐTakıntıların varsa bunları bizimle de paylaşır mısın?
ஐNe tarz kitaplar okumaktan hoşlanırsın?
ஐSinirlendiğin anlarda ne yaparsın?
ஐBir gün moralin çok bozuk...kimseyle görüşüp konuşmak istemiyorsun..Ne gibi bir durum senin bütün keyifini yerine getirmene vesile olur?
ஐSonsuzluğun senin için tanımını dinleyebilir miyiz?(bu soru belki de ilk ve son defa soruluyor)
ஐSevdiğin birisiyle hemen evlilik hayalleri kurar mısın?:D
ஐDışarıdaki insanların senin için olan düşüncelerini,duygularını az çok biliyorsundur..Nasıl peki?Biz de bilelim öyle değil mi?;)
ஐÇok mutlu olduğun,"oh bee yaşasıııınn:D "
dediğin bir anını bilmek istiyoruzz...
ஐŞu kelimeler senin için ne anlam ifade ediyor;
๑Dostluk
๑Doğu
๑Gece
๑Batı
๑Varlık
๑Kavuşmak,Vuslat
๑Ekmek
๑Gözyaşı
๑Yolculuk

Kolay gelsiiiiiinnnn;) :clap2: :whistling[1]:

Enes

İhvan Forum Üye
eLiFNuR' Alıntı:
Pekala arkadaşlar 2-3 gündür yaptığımız anlatımlar ve duyurular sonucu penceremi açıyoruuuuuummm:clap2:
forumumda o kdar reklam yaptın reklam parası almıyorum sanıyorsan yanılıyorsun
hani alkışlaaaaaaarrr:clap2: Eveeeeett konuğumuzu merak ediyorsunuzz...msn de soruyorsunuz ilk konuk kimdir diye...Ben de zaten gizli tutulacağını söylemiştiiiimmm...
bende gizli tuttum kimse benden şüphelenmedi bilee :)
Veeee işteee konuğumuzuu şimdiii açıklıyoruuuumm....Penceremizin ilkk konuğuuuu
kimmiş
PATROOOOOONN KURUCU ADMİİİİİİİİNNN, vaybe ben neymişim be abi... kendimi bişi sanmaya başladım...
RADYO İHWAN'IN SESSİZ KAPTANIIII MATRAAAAAAAXXX...program ismi olarak sessiz kaptanı seçeceğimi nerden biliyorsun merak ettim... ama neyse cevap verme burada cevapları yalnız ben veririm
:clap2: :clap2: alkışlarımıııızzz MaTRaX için gelsinnnn...:clap2:
Ben Sevgili MaTRaX Abimi aldım penceremizin önüne,çayları da hazırladım...
ben bi çay alayım lütfen...
herrrkesee yetecek kadar çay vaaaar....Yeter ki sizler de sorularınızı hazırlayıııınnn...hadi bakalım arkadaşlar önce ben sorularımı yöneltiyorum şimdii...sizler de sorularınızla Penceremize katılımda bulunun inşallah...eLiFNuR'uN PeNCeReSi Vatana millete İhwan Forum Ailesine hayrlı uğurlu olsuuuuunnn,ALLAH daim etsiiiiinnnn:D (AMİİİİİİNN)
:clap2: Ben Ve MaTRaX Abim hazırız...o Halde sorular gelsiiiiinnn...gelsin bakalım ya Allah ya Bismillah...

ஐŞu anda içinde yaşadığımız hayatın senin için anlamını kısaca tanımlar mısın?
bazen ah be hayat ne kadar da bayat derim...bazende ne kadar güzel bir hayat yaşıyorum derim... ruh hali hayat hakkındaki görüşümü etkiliyooor... şimdi sorarsan hayat benim için "yaşam" ı anlatıyor...

ஐİlk defa girdiğin ortamlarda hal ve tavırların nasıl olur?
genelde çok rahat bir insanımdır. dost canlısı derler ve girdiğim ortama otomatikman uyum sağlarım (diğer foruma ilk geldiğim günü hatırlarsan anlarsın elif)

ஐ"Bilinçsiz dönemimdi,bu hatayı yaptım." dediğin hataların varsa bizimle bir tanesini paylaşır mısın?
bırak günahlarım bana kalsın...

ஐSenin için anlam ifade eden sözler?(şarkı sözü olabilir,atasözü olabilir,özlü sözlerden olabilir..)
sivrisinek kanadından ta semavat kandillerine kadar o kadar ince bir intizam gözetilmişki sivrisineğin kanadı kadar şirke yer kalmamış (r.n.k dan) en çok sevdiğim sözdür...

ஐÇok sevdiğin bir arkadaşın var..Bir gün öyle bir hatasını görüyorsun ki "Kahretsin,ben onu tanımamışım:( ." diyorsun...Ve ondan uzaklaşma kararı alıyorsun...Bu kararı almana neden olan karşındaki kişinin hangi tavırları olabilir?
arkadan vurulmak ihanete uğramak... ama hataları affederim genelde affedici olmaya çalışırım... affederim ki affedileyim...

ஐ"Defalarca dinledim,ve yine dinlesem de asla vazgeçmeyeceğim parça" dediğin bir parça var mı?(şarkı türkü,ezgi,ilahi,sanat müziği vs vs...)
aslında hangi şarkı olursa olsun mutlaka bıkkınlık verir ama telaalbedru ilahisi hiç bıkkınlık vermedi bana nedense...

ஐTakıntıların varsa bunları bizimle de paylaşır mısın?
yüzüme dik dik bakılmasından hoşlanmam... kollarımdan tutulmasını sevmem. o kadar takıntılı biri değilim ama...

ஐNe tarz kitaplar okumaktan hoşlanırsın?
Genelde tarih. tarih kitaplarına hastayım ve zamanında çok roman okurdum ama şimdi tarih ikinci planda komplo teorileri...

ஐSinirlendiğin anlarda ne yaparsın?
Kötü bir huyum vardır çabuk öfkelenirim ama sinirlendiğim zaman kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum kendimi gıdıklıyorum :)

ஐBir gün moralin çok bozuk...kimseyle görüşüp konuşmak istemiyorsun..Ne gibi bir durum senin bütün keyifini yerine getirmene vesile olur?
Sevdiğim bir insanın sesini duymak bir çok derde devadır... birde dostlarım yanımda oldumu tamamdır...

ஐSonsuzluğun senin için tanımını dinleyebilir miyiz?(bu soru belki de ilk ve son defa soruluyor)
Sozsuzluk... tanımı ne olabilirki... sonsuzluk denince aklıma sadece Allah geliyor... başı yoktur sonu da yoktur...

ஐSevdiğin birisiyle hemen evlilik hayalleri kurar mısın?:D
bilmem :) sevmek tek başına yeterli değildir tanımakta gereklidir ve sevilmek... çok hayalciyimdir ama bu işte hemen tatlı hayallere dalmam...

ஐDışarıdaki insanların senin için olan düşüncelerini,duygularını az çok biliyorsundur..Nasıl peki?Biz de bilelim öyle değil mi?;)
Valla genelde beni iyi bilirler... (şimdi mütevazilik yapma diyeceksin ama) genelde çabuk ısınırım insanlara ve vefalı olduğum söylenir... birkaç gün birini görmesem mutlaka merak ederim...kötü tarafımda öfkelenmem...

ஐÇok mutlu olduğun,"oh bee yaşasıııınn:D "
dediğin bir anını bilmek istiyoruzz...
Çok basit gibi duruyo ama gerçekten zor bir soru... hani avea nın reklamlarında var ya bağırıyolar "oh be" bende kocaman cep telefonumu avea ile değişince oh be dedim :)

ஐŞu kelimeler senin için ne anlam ifade ediyor;
๑Dostluk
Naz çekme...
๑Doğu
Samimiyet
๑Gece
Yalnızlık
๑Batı
Tılsım
๑Varlık
Yokun yok olması...
๑Kavuşmak,Vuslat
hasretten belki de acıdan kurtulmak
๑Ekmek
emek
๑Gözyaşı
Yüreğin kanaması
๑Yolculuk
sıhhat bulma vesilem

Kolay gelsiiiiiinnnn;) :clap2: :whistling[1]:

Aman da aman öldüm bittim... elifnurun penceresini ihwan forumda görmekten şeref duyarız...

Arkadaşlar bir istirhamım var ben işyerindeyim bazen cevaplar gecikebilir.. bir kişi bir kaç sefer soru sorabilir ama cevaplar geç gelirse kusura bakmayın ama ölmezsem ve bir yaramazlık olmazsa mutlaka cevap vereceğim...

hakan

Paylaşımcı
hmmm valla güzel konuya benziyoo bende enes kardeşim hakkımda merak ettiklerimi sorayım bari

forumu kurma kararını ne zaman kimle aldın????
forumda ilk tanıştığın arkadaş kim??
çocukluğundan beri sürekli birlikte olduğun ve anlaştığın arkadaşın varmı??
forum kapanırsa ve forumdaki bütün tanıdıkların giderse ne hissedersin???
türkiyenin hangi şehirlerini gezdin en çok nereyi sevdin ve şimdiye kadar ne işlerle meşgul oldun????
sence hayatın anlamı nedir???
günde kaç kontür satıyon????:O :O

Enes

İhvan Forum Üye
bazen ah be hayat ne kadar da bayat derim...bazende ne kadar güzel bir hayat yaşıyorum derim...
demişsiiiinnn...pekalaaa "ah be hayat ne kadar da bayat." ifadesini kullandığın bir anını hadi bizimle paylaş...bir deee "ne kadar güzel bir hayat yaşıyorum." dediğin o güzel anını da hem biz bilelim..hem de sen yazarak yaşarsın..hoş olur di mi abi ;)

benim tüccar bir babanın oğluyum ticaretin içinde 11 yaşımdan bu yana varım özel koleje gizli yollardan muz sokup elemanlara sattığım olurdu :) benim çok fazla sıkıntı çektiğim konular genelde ticaridir. düşün bir ödemen var ve kasa tam takır. işte o anda kopar kafanın V kayışı...

genelde çok rahat bir insanımdır. dost canlısı derler ve girdiğim ortama otomatikman uyum sağlarım (diğer foruma ilk geldiğim günü hatırlarsan anlarsın elif)
hatırlamam mı:) sami yusuf'un resimlerini eklerken beni sinir edenlerin için de yeni bir üye olmana rağmen sen de vardın:)

hehheeehhh ben kendi fotomu eklesem olmazmı dedim sen kızdın ben masumum... hem abiye kızılmaz çekmedim kulağını şimdi şımarma...

bırak günahlarım bana kalsın...
diye bir cevap vermişsin...ben ve eminim ki diğer üyeler de bu cevapla mutmain olmadık;) elbette ki günahların sana kalsın daa her insan hata yapabilir...sadece küçücük bir hatanı dinlemek istiyoruz;) biliyorsun ben meraklı bir insanım..ve eminim ki benim gibi çok meraklı insan vardır bu forumda:) şimdi "hatasız kul olmaz" felsefesinden yola çıkarak yaptığın hatalardan birini dinleyelim lütfen:thinking:

tamam madem çok ısrar ettin söyliyim. amcamla kavga etmiştim istanbuldaydım o zamanlar sinirli sinirli yürüyodum lise öğrencisiydim o zamanlar bi yaşlı teyze elinden tutup merdivenleri çıkmasında yardımcı olmamı istedi ama ben yardım etmedim. inan bazen bunu hatırladıkça hüngür hüngür ağlıyorum.... keşke olmasaydı

arkadan vurulmak ihanete uğramak...
O halde bir sorayım dedim...hiç ihanete uğradın mı:thinking:

bir değil bir kaç kez uğradım. çok iyi niyetli olduğumu düşünüyorlar bazıları da enayi diyorlar ama olsun ihanet eden ben olmadığım sürece enayi olmak çokta önemli değil...

Kötü bir huyum vardır çabuk öfkelenirim ama sinirlendiğim zaman kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum kendimi gıdıklıyorum :)
inanmıyorum ya :) brawo abi:) gerçekten mi ya:D

sosisli sandviç çarpsın ki :O :O

Sevdiğim bir insanın sesini duymak bir çok derde devadır... birde dostlarım yanımda oldumu tamamdır...
hıımmm...çok hoş bi cvp ya..tşkler...peki forum dışı özel hayata çıkmadan forumdan mesela hangi arkadaşımızın sesini duymak seni mutlu eder abi?ve o kötü anında dertlerini dinlemesi için yine forumdan yanında kimler olsun istersin?:)

sağolsun forumdan bazı dostlarımla telefondan görüşüyorum. bi kaç kişi var ama derdimi anlattığım özel kişilerde var müsadesi olmadan isim veremem... mesela ArZu abla ile iyi anlaşırız(kulakları çınlasın evlenirsem kesin nikah şahidim olacak...) bazen uzun uzun muhabbet ederiz başka kişilerde var tabi. dertleşirim. benim için sanal olması sorun değil dost dosttur...

Çok basit gibi duruyo ama gerçekten zor bir soru... hani avea nın reklamlarında var ya bağırıyolar "oh be" bende kocaman cep telefonumu avea ile değişince oh be dedim :)
ben anlamadım burayı:thinking: tekrardan açıklamanız mümkün mü:thinking: ;)

gülmen için gıdıklamammı gerekiyo... sen çok oldun hadi direk banyoya çoraplarım kokmuş git yıka da gel... :O

hasretten belki de acıdan kurtulmak
hasreti acı olarak betimlediğine göre hasret çektin veya hala çekiyorsun...peki kime hasret kaldın;) çok özel değilse bilelim...herşey penceremizde kalıyor zaten biliyorsun;) Ve şuanda da hasret çekiyor musun?Ve Hasret çok zor biiyorsun değil mi.

hasret çekmiyorum. öyle birine hasret çekmelisin ki değsin... annem yanımda babam yanımda ama hasretten öte bir özlem var o da yiğenim ibo ya çok özledim keretayı 3 aydır görmüyorum... daha önce hasret kaldım birilerine ama bugün hasret bitti diyelimm sende sıkıştırma çünkü özel...

๑Yolculuk
sıhhat bulma vesilem
olarak tanımlamışsın..ne kadar güzel ya:) aynı kafadanız:) ben de çok severim yolculuk yapmayı..hiç böyle moralim bozuk olmasa bile şehirler arası yolculuk yapmaya bayılırım:) mesela bu aralar istanbula kaçmak gibi bi düşüncem var:)neyse beni bırakalım sana dönelim:) en son ne zaman ve nereye yolculuk yaptın???

en son 25 gün önce trabzon rize gümüşhane bayburt gibi karadeniz illerini gezdim... mesela çok merak ettiğim OF u bile ziyaret ettim. giresuna gidecektik ama sorunlar çıktı...

Aman da aman öldüm bittim...
yok canım vallahi mi :D hala msnde çevrimiçisin :D elifnurun penceresini ihwan forumda görmekten şeref duyarız...Estağ. efendim o şeref bendenize aittir :D

tamam sana ait olsun al şerefi güle güle kullan bana da eşref kaldı... eşref şerefin babası ama bunu da unutma :O :O

Arkadaşlar bir istirhamım var ben işyerindeyim bazen cevaplar gecikebilir.. bir kişi bir kaç sefer soru sorabilir ama cevaplar geç gelirse kusura bakmayın ama ölmezsem ve bir yaramazlık olmazsa mutlaka cevap vereceğim...
siz sorularınızı sorunarkadaşlar :) o 1 hafta byunca sorulara cevap vermekle mükellef :O

yaaa hep elifin eline düşmekten korkardım ama şimdi düştüm...
neyse korkunun ecele faydası yok...

zerefşan

sustum...
eneeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssss eneeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssss................

hiç ağladınmııı....ağladıysan neye niye apladın......
sence erkekler ağlarmı.......

Enes

İhvan Forum Üye
hakan' Alıntı:
hmmm valla güzel konuya benziyoo bende enes kardeşim hakkımda merak ettiklerimi sorayım bari

sor kardeşim sor... 7/24 bankamatik gibiyim... (desemde inanma şimdi eve gidicem)

forumu kurma kararını ne zaman kimle aldın????
anılar anılar şimdi gözümde canlandılar... forumu kurma kararını zınar kardeşimle şubat eyında aldık. nitekim kurduk ta. çok badireler atlattık ve şimdi bu noktadayız... 700 üyemizin kaydı silindi ama olsun aşkımız var yolumuz uzun... hayaller gerçekleşti o yeter bana...

forumda ilk tanıştığın arkadaş kim??
bu forumu soruyosan ben bir çok arkadaşı zaten başka bir forumdan tanıyodum ama önceki forumdan ilk tanıştığımız kişi bir zamanlar çok sevdiğim hala da çok sevdiğim ama kırgın olduğum deckart kardeşim...

çocukluğundan beri sürekli birlikte olduğun ve anlaştığın arkadaşın varmı??
deniz amcam ... aramızda çok fazla yaş farkı yoktur tüm sırlarımı bilir ve çok iyi anlaşırız. senelerce beraber bekar evinde kaldık... başka da öyle bir arkadaşım yok.

forum kapanırsa ve forumdaki bütün tanıdıkların giderse ne hissedersin???
valla kapandığı dönemlerde çok kötü oldum.. buradaki tüm samimi kardeşlerimi çok seviyorum ve onlarla olmak bana büyük mutluluk oluyor (sende dahilsin korkma :O bir ara canımı sıktığın halde)

türkiyenin hangi şehirlerini gezdin en çok nereyi sevdin
istanbul
ankara
ısparta
afyon
eskişehir
trabzon
rize
gümüşhane
bayburt
erzurum
erzincan
ağrı
bolu
sakarya
izmit
yalova

ya ne bilim aklıma gelmiyo bunların dışında konya vs. gibi çok ilden geçtim ama gezemedim...
en çok istanbulu severim.. istanbul benim kavgamın şehridir...
dün seni aradım istanbulda
sokak sokak cadde cadde seni sordum
yoktun...
ama kokun sinmişti her tarafa
ben dün istanbulda sönük bir kordum...

ve şimdiye kadar ne işlerle meşgul oldun????
en çok kuyumculuk yaptım. özel kolejde okurken çocuklara farklı küçük elektronik eşyalar, kursa girmesi yasak yiyecekleri karaborsadan sattım. giyimcilik yaptım. internet cafe ve normal cafeterya işltettim öğrencilik yaptım. kuyumcu atölyesinde çıraklık yaptım. ooo ne iş olsa yaptım

sence hayatın anlamı nedir???
bence hayatın anlamı bize içinde bulunduğumuz anda ne anlattığıdır... anlattığı her şey bir derstir ve tamamı hayatın farklı anlamlarını oluşturur...

günde kaç kontür satıyon????:O :O
bilmeeeemmm :O bu ne biçim soru hakan soru mu yoksa borumu bu :O :O
ama şunu bilmeni isterim satışlara ben bakmıyorum 3 arkadaşım var ve hepsinin görevleri var ben sadece koordinasyon a bakıyorum...
tatmin oldunmu hakan...

Enes

İhvan Forum Üye
ruveyda' Alıntı:
eneeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssss eneeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssss................

hiç ağladınmııı....ağladıysan neye niye apladın......
sence erkekler ağlarmı.......

ne bağırıyon be karşında sağırmı varrr... evet bi kaç kez ağladım farklı sebeplerden. mesela bi kere yanlış anlaşılmaktan ağladım...

erkekler robot değil nihayetinde insan... ağlar tabi ben ağlarım ve asla utanmam...

melde

helina_roje
bende bir soru surim ilk okuldayken hiç dayak yedinmi?

annenimi babanımı seversin?

kızın olursa adını ne koyarsın :)

oğlun olursa adını ne koyarsın

eşini dövermisin?

biraz fazla oldu ama :D

zerefşan

sustum...
:( şeyyyyyy....:( :(
ben bağırmamıştım...........
ama sennn.:crying: :crying: :crying: :crying: öle olsun yaff.... .

neyse sorulara geçelim.....

askerlik yaptınmı?yaptıysan nerde yaptın?

hangi müzik ağlatır senii?

en çok sefdiğin smıl hangisi?:crying:

foruma benim en çok sefdiğim kusan smıl koymayı düüşünüyomusun?:friends:

çok smıl kullandığım için bana kızıyomusun?;)

enes sorularımı okuduğunda bana gülüyomusun??.

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
*en beğendiğin özelliğin?
*yanlızlık senin için ne ifade ediyo?
*insanlara çabuk güvenirmisin güven sence nedir??
*gerçek dostluk nedir ??
*mavi renginin sende bi anlamı varmı? varsa nedir??
*rüveyda ne demek?(öğrenebilmişmisin bakalım: )

Enes

İhvan Forum Üye
melda' Alıntı:
bende bir soru sorim ilk okuldayken hiç dayak yedinmi?
evet yedim. zaten dayaksız öğrenci mi olur.. bizim bir cabbar hocamız vardı vurduğu yerde çınar ağacı biterdi :O :O

annenimi babanımı seversin?
hahahahh hiç güleceğim yoktu melda.tıpkı küçükken büyüklerimin soruğu soru gibi. ben babamdan çekindiğim için babam derdim.ama annem benim bir numaram. hep bir numaramdı ve inş. bir numaram olarak kalacak...

kızın olursa adını ne koyarsın :)
ebrar ve ebru isimlerini çok severim. ama annesine danışmak lazım... onunda fikirleri benimki kadar önemlidir.. belkide çift isim olur... ama hiç heveslenme melda bırakmam, bıraktırmam... :O :O

oğlun olursa adını ne koyarsın
4 halife isimleri çok hoşuma gidiyo. birde muhammed vardır ki vazgeçilmez bir isim.yunus emre ismini çok severim birde mehmed akif var. bunlardan birine karar verirdik artık...

eşini dövermisin?
töbe neüzübillah sen cadılık eğitimimi aldın... ben neden eşimi döveyim. hele bi evlenelim bakarız. :O :O ama senin eşin seni döver bu kesin.. kadınlar çiçektirler incitmek için değil koklamak için yaratılmışlardır...

biraz fazla oldu ama :D
heee yaaa çok sordun gej oldum...

evet artık eve gitme zamanı çok yakın...

Enes

İhvan Forum Üye
ruveyda' Alıntı:
:( şeyyyyyy....:( :(
ben bağırmamıştım...........
ama sennn.:crying: :crying: :crying: :crying: öle olsun yaff.... .
tabi benim dediğim olacak... kural 1 admin her zaman haklıdır... yoksa moderasyon alırsın :O :O

neyse sorulara geçelim.....
geçelim kardeşim...

askerlik yaptınmı?yaptıysan nerde yaptın?
yapmadım yapmış olsam öss kapılarında beklermiydim... offf offf yapmayı düşünürsem bir tercih vericez işte yaparız muhakkak :O :O vatan sana canım feda... ama şimdi işim var

hangi müzik ağlatır senii?
beni müzik ağlatmaz seveni gül ağlatır... deeermişim... valla müzik eşliğinde ağladığımı hatırlamıyorum... zevkli oluyosa bi ara denerim :O

en çok sefdiğin smıl hangisi?:crying:
. değil tabi :O bu çok hoşşş...

foruma benim en çok sefdiğim kusan smıl koymayı düüşünüyomusun?:friends:
yok düşünmüyorum düşünememde o işlerden sorumlu arkadaş zınar kardeşim... ona dilekçe ile iki adet vesikalık foto birde sevdiğin smileyin sabıka kaydı olmadığına dair belge getirirsen yönetimde tartışabilirz...:O :O

çok smıl kullandığım için bana kızıyomusun?;)
hayır... serverimiz güçlü. database kaliteli ondan dolayı bir sorun yok ama herşeyin aşırısı iyi değildir... yinede sen kafana göre takıl...

enes sorularımı okuduğunda bana gülüyomusun??.
sen kendine gül... ben niye güleyimki sana... ağlanacak haline gülmem beeeennn :O :O :O
(vay be ne cevaplar... ben kız olsaydım kesin iyi cadı olurdum :O )

Enes

İhvan Forum Üye
rüveyda(müzehhibe)' Alıntı:
*en beğendiğin özelliğin?
ya bilmiyorum sen söyle... ama vefalı olmamı beğeniyorum...
*yanlızlık senin için ne ifade ediyo?
yalnızlık... korku, ümitsizlik... ama bu bildiğimiz yalnızlık değil kalabalıklar içinde kendini tek başına hissetmen...
*insanlara çabuk güvenirmisin güven sence nedir??
evet insanlara çabuk güvenirim... güvence en önce insan olmaktır... bu bana yetiyo sonrandan yanıldığım da oluyo yanılmadığımda ama genelde yanıldım... fakat insanlara güvenmekten asla vazgeçmeyeceğim...
*gerçek dostluk nedir ??
bir yerde dostluk ile ilgili bişiler okumuştum aklımda kaldığı kadarı ile şöyle idi:dostluk her hatırladığın anda arayıp merhaba demen değildir. dostluk hiç beklenmeyen bir anda karşısına çıkman ya da karşına çıkması ve derdinle dertlenmesidir... işte dostluk budur... yani vefalı olmak...
mesela forumdan bir kardeşim hiç beklemediğim bir anda sınava gireceğim gün başarı mesajı yollamıştı. telefonuma o dostummuş gibi baktım...

*mavi renginin sende bi anlamı varmı? varsa nedir??
ben vangölü çocuğuyum.. denizsiz asla yapamam... mavi bana marmarayı anlatır... yaz günlerinde vangölünü hatırlatır...

*rüveyda ne demek?(öğrenebilmişmisin bakalım: )
öğrenebilmek şart değil... bak internetten aynen kopyalıyorum... beraber okuyalımm...RÜVEYDA: (Ar.) Ka. - Hoş, ince, nazik, Rüveyde.

hehehee ama rüveydanın anlamını biliyordum bu da kaynaklı cevap olsun...

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
*adıda tek, sevdasıda....... iStAnBuL'un sende yeri nedir??
*en son okuduğun kitapta aklında yer eden
çok beğendiğin bi kısmı bizimle paylaşırmısın??
*bir gününü kısaca anlat bakalım bize...enes neler yapar gün içinde??
*en son yapayalnız gittiğin kafanı dinleyip kendinle dertleştiğin yer neresi???

şimdilik bu kadar olsun bakalım...
devamıda yoladır vesselam: )

meftun

Paylaşımcı
Slm matrax.
Elifnurun penceresine ilk konuk olmak nasıl bir duygu?
Sabırlı bi insan mısındır?
Kaç kardeşsiniz?
İnsanları anlamakta zorluk çeker misin?
Gözlük kullanıyor musun?

S

Sidar

Guest
Kanka iLk başta koLay geLsin , bana soruLan soruLar yanında fıss ama oLsun :O

Ben şu soruyu sormak istiyorum :)

Matrax Mı Sidar Mı daha yakışıkLı anketinde oyLarın çoğu Sidar'a veriLdi ve sen açık ara farkLa yeniLdin :O bu nasıl bi duyguydu :p :O Gerçekten benim kadar yakışıkLı oLmak istermiydin :O :O :p

Vuslat Rana

Edep Ya Hu
Web sitesi
vuslatirana.blogcu.com
Bu sorular Bir Yerden Tanıdık Geliyor Galiba :thinking:

standart bir kaç sorum vardır..
İşte Sana da soruluyor buyur cevap ver:

1- kimsin

2- kim değilsin

3- en çok sevdiğin spor dalı

4- bir damla olsan nereye düşmek isterdinnn

5-(burası sana uymuyr) :)

6- sen ilk değil son değilsin... bu şarkının devamını istiyoruum

7- adın soyadın baba adın anne kızlık soyadı doğum tarihin burcun saat kaçta nerde doğdun ebenin adı...

8- romantik biri olduğunu düşünüyomusun

9- en çok sevdiğin şarkıcı

10- futbolcu

11- sinema sanatçısı

12- kuzeninin dedesinin adı ne

13- bacanağının kayınvalidesinin adı ne

14- herhangi bir sanat dalıyla uğraştınmı hiç

15- en çok sevdiğin şair

16- herkeste olur senin başucu kitabın varmı?

17- ......

18- rüyanda en çok ne görüyosun

19- istanbulu fethedenin hocasının talebesinin babasının adı

20- aşağıdaki kelimeler senin için ne ifade ediyor

mavi

dua

sadakat

aşk

sevda

hayat

insan

ruh