Engelli üye yazıları nasıl okuyor ?

Leylifer

Kıdemli Üye
@SeNoL abiiiii seni çağırıyor salimabi, ben hiç anlamam bu konulardan :)

salimabi

Kısıtlı Erişim
hangi bilgisayardan girersem gireyim ihvanforum u direk açamıyorum ancak ve ancak ya tepetaklak tan oda abone olduğum konulara sadece, veya tiwittirdan, forumdan kaynaklanan bir pürüz olduğu belli, genelde mi böyle benimki mi böyle , yardım lütfen @Erdem @SeNoL @Enes
Haaaaaalaaaaa tık yok kimseden ;(((:)crying:

SeNoL

MUEYABYA
hangi bilgisayardan girersem gireyim ihvanforum u direk açamıyorum ancak ve ancak ya tepetaklak tan oda abone olduğum konulara sadece, veya tiwittirdan, forumdan kaynaklanan bir pürüz olduğu belli, genelde mi böyle benimki mi böyle , yardım lütfen @Erdem @SeNoL @Enes

Hangi bilgisayardan girersem gireyim derken kaç bilgisayardan denedin abi. Girdiğin bilgisayarlar aynı ağ üzerinde ise virüs veya spyware bulaşmış olabilir. tarayıcı ile alakalı bir sorun olabilir. Forumda herhangi bir sıkıntı yok.

salimabi

Kısıtlı Erişim
Hele şükür Senol kardeşim gelmiş yabancı bilgisayardan da Girsem durum aynı Senol, isimsiz girince herşey normal salim abi yazdımmı filim kopuyor şAhsi ayarlRımda bir problem var muhakkak bir zahmet ilgilen ne olur başka bir çözüm göremiyorum
@SeNoL

salimabi

Kısıtlı Erişim

Hangi bilgisayardan girersem gireyim derken kaç bilgisayardan denedin abi. Girdiğin bilgisayarlar aynı ağ üzerinde ise virüs veya spyware bulaşmış olabilir. tarayıcı ile alakalı bir sorun olabilir. Forumda herhangi bir sıkıntı yok.
İstersen şifremi vereyim bakabilirsen kendi profilimden bak gönderiyorum birazdan bakamıcM çünkü tedavideyim şu an

SeNoL

MUEYABYA
Hele şükür Senol kardeşim gelmiş yabancı bilgisayardan da Girsem durum aynı Senol, isimsiz girince herşey normal salim abi yazdımmı filim kopuyor şAhsi ayarlRımda bir problem var muhakkak bir zahmet ilgilen ne olur başka bir çözüm göremiyorum
@SeNoL

Ayarlarına baktığımda herhangi bir problem görünmüyor.
Film kopuyor dediğini daha da açıklar mısın? Tam olarak ne oluyor. Herhangi bir uyarı mesajı v.b birşey geliyor mu ekrana.

Kendi kontrol panelinden herhangi bir değişiklik yapmışmıydın? Yaptınsa onu eski haline getir.

dostluk

Kıdemli Üye
ilginc lakin bizde dukkanin pc den ihvan foruma giremiyorum sayfa hata verdi diyor..mesaj yazamiyorum cunki yeni bir sayfaya gecis yapmiyor sayfada kalmak icin sayfayi yeniliuorsun..

salimabi

Kısıtlı Erişim

Film kopuyor dediğini daha da açıklar mısın? Tam olarak ne oluyor. Herhangi bir uyarı mesajı v.b birşey geliyor mu ekrana.

Kendi kontrol panelinden herhangi bir değişiklik yapmışmıydın? Yaptınsa onu eski haline getir.

Database error veriyor ayaRları karıştırdığımı hatırlamıyorum nicksiz girimce herşey normal salimabi diye girince arızay geciyor ,,, sonra devam edebilicem özür ve müsade sağolasın

salimabi

Kısıtlı Erişim

bütün ayarları tek tek kontrol ediyorum ne yaparsam yapayım düzelmiyor.

salimabi

Kısıtlı Erişim
twittar dan ihvan forumu bulup ordan bir konu seciyorum ihvanı acıyorum sadece abone olduğum herhangi bir konuya girebiliyorum başka bir şey yapamıyorum

salimabi

Kısıtlı Erişim
4 gözle @SeNoL kardeşimizden gelecek haberi bekliyoruz, şu anda İstanbuldayım yabancı bilgisayardan giriyorum durum gene aynı.

salimabi

Kısıtlı Erişim
:crying::confused1:Yazacak bir kelime bulamıyorum:confused1:

dostluk

Kıdemli Üye
: ) alma agbi nin ahini atar ihvan forumdan sizi aheste aheste..

espiri espiri..

hakikaten dukkandaki pc den de ben giremiyorum sayfada hata olstu diyor..