Erdoğan kızı üzerinden yalan söyledi

dostluk

Kıdemli Üye
Hahahahahaha, beyaz tv toparlamaya çalışıyor ama imkanı yok toparlayamaz :) İki konu birbirinden bağımsızmış, yesinler yalanınızı :) Video ortada, sağır olmayan duyuyor:)

YANDAŞ TV dediği için bozulmuş beyaz tv:)

hıı o kadar şeytanca hırsızlıklar yolsuzluklar yapan biri bu kadar aptalca yalan atıyor..siz sayın erdoğanın zekasını çook hafife alıyorsunuz çoook..insan düşmanını hafife almamalı ne zekasını ne gücünü..unutmayın bunu..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

hıı o kadar şeytanca hırsızlıklar yolsuzluklar yapan biri bu kadar aptalca yalan atıyor..siz sayın
erdoğanın zekasını çook hafife alıyorsunuz çoook..insan düşmanını hafife almamalı ne zekasını ne gücünü..unutmayın bunu..

Ben hafızası yanıltmış olabilir deyin derken tayyip amcayı düşünerek söylemiştim, sen bu cümlenme tayyip erdoğanın hafızanın yanılmayacağını söylüyorsun, o zaman tek seçenek kalıyor: TAYYİP ERDOĞAN BİLEREK YALAN SÖYLÜYOR :)

Yazınla savunayım derken yere batıyorsun tayyibi.

kilicarslan

Kıdemli Üye
malzeme bulamayinca bu sefer carpitip malzeme üretiyorlar. Bu durum sanirim insanlarin gözünden kacmiyordur.

Elestirmeyin kimse demiyor ama carpitinca da bu sefer siz zor duruma düsersiniz. Niyetinizin üzüm yemek degil bagciyi dövmek oldugu algisi güclenir.

dostluk

Kıdemli Üye
10 Ağustosta sandıkları patlatacağız İnşallah

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Malzeme bulamamak mı?

:)

Yahu YALAN konusunda tayyip kadar malzemesi çok olan kimse var mı?

İstersen bi tane atalım ortaya, bakalım buna ne gibi bir müthiş SAVUNMA şekli bulacaksınız:

dostluk

Kıdemli Üye
valla tepkisi neye olduysa oldu tepkiden cok o soyyledigi sozler israil basbakaninaydi..kalkip gitmesi moderatore olabilir..sinirlendi kalkti gitti bu moderatore bir repkiydi ama ..ama..ya o soyyledigi muthis sozler kime tepkiydi ya..

siz dedi oldurmeyi iyi bilirsiniz ..sizin soyyle baskanlariniz var boyyle diyen askerlerinoz var vs.. vs..

allah sayin erdogandan razi olsun turkiyede simdiye kadar bir dusmanin yuzine karsi boyyle kukrwyen bir aslan cikmamisti..

de get isine..

biz tepkinin kime oldugunu anlayabiliyoruz..
siz
kendinize siyasi malzeme toplamakla ugrasin elinozde patliyor zira..

..............................

kilicarslan

Kıdemli Üye
madem malzeme var carpitma o zaman. Kizi 83 dogumluymus falan filan. Yalan söylemismis, Yalani basligi atan söylemis.

Biz burda kimsenin avukati degiliz, yanlisa da yanlis deriz ! Sen yetrki carpitma , aklimizi tii ye alma.

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Erdoğan'ın zekasını çok hafife alıyorsunuz diyenler.
Milletin zekasını hafife alıyorlar.

kilicarslan

Kıdemli Üye
laf laftan anlayan söylenir gercekten, carpitma diyoruz koydugu videolara bak . Bide o kadar emek cekmislerki sanki Walt Disney hazirlamis sanirsin.

Siz milleti gercekten böyle aptal mi sandiniz . Secim yaklasti gene cikti bantlar kasetler.

dostluk

Kıdemli Üye
Erdoğan'ın zekasını çok hafife alıyorsunuz diyenler.
Milletin zekasını hafife alıyorlar.
milletin zekası her seçimde kim hafife alıyor..

kim akpliler cahil okumamış diyor..

milletin zekasıyla oyu ile sayın Erdoğan kaç yıldır iktidar..

hafife alanlar hırsız yaftası yapıştıranlara son seçimde milletin zekası gene inanmadı..

hafife almayın bunca insan sayın erdoğanı seviyorsa o insanların zekasını hafife almayın..

cemaliii

Kıdemli Üye

hafife alanlar hırsız yaftası yapıştıranlara son seçimde milletin zekası gene inanmadı..

hafife almayın bunca insan sayın erdoğanı seviyorsa o insanların zekasını hafife almayın..

bir o kadarda inananlar var.bende dahil.sizde onları hafife almayın. seveni kadar sövenide var,sizde onların zekasını hafife almayın.oy vereni kadar,oy vermeyeni de var.sizde onları hafife almayın.

dostluk

Kıdemli Üye

bir o kadarda inananlar var.bende dahil.sizde onları hafife almayın. seveni kadar sövenide var,sizde onların zekasını hafife almayın.oy vereni kadar,oy vermeyeni de var.sizde onları hafife almayın.

yok almıyorum zaten çatı aday ,seçimlere ittifaklarla girmek zaten zeka sonucu ortaya çıkıyor : )

biz yinede her işimizin başında inşalah maşallah der allaha güveniriz..rabbim isterse olur gerşey istemezsse ol demezse rüzgarda yaprak dahi kıpırdamaz..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Malzeme bulamamak mı?

Yahu YALAN konusunda tayyip kadar malzemesi çok olan kimse var mı?

İstersen bi tane atalım ortaya, bakalım buna ne gibi bir müthiş SAVUNMA şekli bulacaksınız:

Biri MALZEME YOK mu dedi:)

Bu iki videodaki YALANLARI izleyin, sonra hep birlikte gülelim :)

akp yandaşları: Bunlar bizzat erdoğanın kendi sözleri, çarpıtma yok, montaj yok, ekleme yok, PARALEL, HAŞHAŞİ vs. yok :)

Bir gün AK dediğine bir bakmışsın KARA diyor adam, biz ne yapalım, bize değil ona kızın:)

Havas

Kısıtlı Erişim
SAVUNDUĞUMU nerden çıkardınız?

Adam bir açık yakalamış, ben de evet bu bir açıktır diyorum.

Başbakanın yalan söylemesi bir açıktır.

Hadi insaflı olalım yalan demeyelim, KIZININ ÜZERİNDEN insanları kandırması bir açık değil midir?

Neymiş 90 lardan önce demek istemişmiş, yapmayın arkadaşlar bu kadar da partizan olmayın.

Adam o kadar açık, o kadar rahat, o kadar net söylüyor ki SEKSEN ÖNCESİNDEN BAHSEDİYORUM diyor ya.

YALANa dili sürçmüş denmez arkadaşım.

Bir arkadaş da Esra 1983 değil 1981 doğumlu diyor, öyle olunca 80 öncesi mi oluyor?

Partizanlık bu kadar mı kör eder insanları hayret ediyorum.

Evet başbakan yanlış yapmış, yanlış söylemiş vs. demek varken ASIL YANLIŞI SAVUNA SİZLERSİNİZ arkadaşlar.

bazen sizinle nasıl islam devleti kuracağız diye çok düşünüyorum..her açıktan içeri bakıyorsunuz..
böyle yapmayın karşınıza çok acaib görüntüler çıkabilir..:D

hürriyet gazetesinin kelebek ekinde köşe yazarı sanki..

zumlu bir fotoğraf makinası al!

belki erdoğanın mayolu fotoğrafını yaklarsın!:D

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
bazen sizinle nasıl islam devleti kuracağız diye çok düşünüyorum..her açıktan içeri bakıyorsunuz..
böyle yapmayın karşınıza çok acaib görüntüler çıkabilir..:D

hürriyet gazetesinin kelebek ekinde köşe yazarı sanki..

zumlu bir fotoğraf makinası al!

belki erdoğanın mayolu fotoğrafını yaklarsın!:D

Alakasız bir şekilde Erdoğanın mayolu fotoğrafıhdan bahseden biriyle İslam devleti kurmak mümkün değildir zaten.

dostluk

Kıdemli Üye
akp yandaşları: Bunlar bizzat erdoğanın kendi sözleri, çarpıtma yok, montaj yok, ekleme yok, PARALEL, HAŞHAŞİ vs. yok :)

Bir gün AK dediğine bir bakmışsın KARA diyor adam, biz ne yapalım, bize değil ona kızın:)

Pis pis siritmissinda bunlara zamaninda cevaplar verilmisti..isitip isitip saadet dusmnlari gibi onumuze koma..ayyni seyi saadwt partisi sayin erbakan icin yaptiklarindasa karsi koymustum..biseyi tuuturdunuzmu ne desek bos..kendi agzinizla soyylediniz siz hamasa inanirsiniz ama akp e assla.. ; )

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Ben bu konuşmayı gün gibi hatırlıyorum. Başkbakan orada gündeminin ne kadar yoğun olduğunu anlatıyordu ve bunun üzerine bu anısını anlattı. Yani 80 öncesinden bahsetmedi. O konuşmayı yaptığı tarihlere yakın bir zamandan bahsetti.

Videoya şimdi bakacağım. Kesin montajdır..

Edit: Videoyu izledim ve korktum. Bu parallel yapı ne kadar profesyonel montaj yapıyor böyle! Hasbinallaaah.. Demek ki konuşmayı hatırlamasak bize de yutturacaklar. Bunlar ne kadar mel'un, böyle işlerle uğraşıyorlar abi yaa.

İki gün sonra Tayyip bu videonun orjinalini yayınlatınca napacaklar çok merak ediyorum.