Ermenilere Soykırım Yapıldı Diyen Papa'ya Türkiye'den Sert Tepki

abdullah birisi

Kıdemli Üye

güzel ve muhterem kardeşim, altımızdan yer kayıyor, elin gavuru, memleketin çivisini sökmüş durumda, elbetteki güzel görüntüler,, İnşaAllah ben yanılırım, siz haklı çıkarsınız,,, lakin, o görüntülerin karşılığında, altımızdaki toprağı çekiyorlar.....diye düşünüyorum...

hirahos

Kıdemli Üye
güzel ve muhterem kardeşim, altımızdan yer kayıyor, elin gavuru, memleketin çivisini sökmüş durumda, elbetteki güzel görüntüler,, İnşaAllah ben yanılırım, siz haklı çıkarsınız,,, lakin, o görüntülerin karşılığında, altımızdaki toprağı çekiyorlar.....diye düşünüyorum...

Doğru. Abi, tebrik ederim. İsabet ettin. Altımızdaki toprağı kaydırırlarken sen nerde duruyorsun? Kenardan bakıp sadece ve sadece eleştiriyor olmayasın...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Doğru. Abi, tebrik ederim. İsabet ettin. Altımızdaki toprağı kaydırırlarken sen nerde duruyorsun? Kenardan bakıp sadece ve sadece eleştiriyor olmayasın...

bunda hemfikirsek, biz diyoruzki,tabi şahsi düşüncem, yine İnşaAllah ben yanılırım, siz haklı çıkarsınız, bu kadroların üst yönetimi, bu işin samimisi değiller....yahu, hangi dinlediğin milletvekili, içini titretiyor...ben senin samimi olduğuna yürekten inanıyorum, o kadar...... yola çıkarken, abdullah gül dava arkadaşları değillermiydi, sence şimdi,,,, bu seçimlerden sonra, akp yi bitirmek için, kozlarını bir kez daha ortaya dökecekler sanırım, kimin eliyle dersin... nerde kaldı,dava......bir tane, bekir sobacı çıksın, yeter,,,,.... Rabbim, memleketimizi muhafaza etsin....sence, Hirahos kardeş, Efendimiz aleyhisselama, hakaret eden birinin yönetici olduğu bir partiye , nusret nasib olurmu...diye sorsam, biliyorum, yine kızacaksın...ama ne olur kızma....

Zülkarneyn-23

Doçent
Sert çıkışmışmış...Yesinler sert çıkışını. Sen papayı kırmızı halılarla ağırladın, kiliseler açtın; hele ki ermenilerin müslüman kadınlara tecavüz ettiği Akdamar kilisesini restore ettin.

Sonra da dedin ki adım Mülayim Sert. Her yerin sert olsa ne yazar, adın mülayim bir kere.

hirahos

Kıdemli Üye
@abdullah birisi

Canım abim, hedef ettiklerin gavur değil. MÜSLÜMAN. Bidat işlese, günah yapsa, kusurlu da olsa Müslüman. Abi, Ak partiye girsen, girseniz; densizlere emr-i bil maruf nehyi anil münker yapsanız, size mücazat mı verirler? :)

Uzakta durma abi. Gel şöyle yakınlaş. Doğruları gör. Eğrileri düzelt.

Bir olmaya, cemaat olmaya ihtiyacımız var. Ayrılık azaptır emr-i fermanını hatırla... Ellerinden öperim. Fi emanillah.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
@abdullah birisi

Canım abim, hedef ettiklerin gavur değil. MÜSLÜMAN. Bidat işlese, günah yapsa, kusurlu da olsa Müslüman. Abi, Ak partiye girsen, girseniz; densizlere emr-i bil maruf nehyi anil münker yapsanız, size mücazat mı verirler? :)

Uzakta durma abi. Gel şöyle yakınlaş. Doğruları gör. Eğrileri düzelt.

Bir olmaya, cemaat olmaya ihtiyacımız var. Ayrılık azaptır emr-i fermanını hatırla... Ellerinden öperim. Fi emanillah.

olmaz abi, hele bir cebime para koyun bakayım, ne diyorum ben ya..:)....

bu arada, elimizden öpenin, ayağından öperiz..

hirahos

Kıdemli Üye
olmaz abi, hele bir cebime para koyun bakayım, ne diyorum ben ya..:)....

bu arada, elimizden öpenin, ayağından öperiz..

:)

Kömür ve makarna bol abi, gel, yanaş...

Haşa estağfirullah, biz öpmeye layığız, çünkü sizler büyüğümüzsünüz.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
hele bir cebime para koyun bakayım

her şakanın altında bir ciddiyet vadır demişler

genelde ak partiye karşı tepki koyan halkın çoğunlunun yakındığı para
hani gelişiyoruz nerede bana yansıyan para
yani milli hasılat arttı hani cebime yansıyan para
ekonomisi en hızlı büyüyen ülkeymişiz
hani cebime ne girdi
neden hala fakirlik varmış
neden rızkı eşit dağıtmıyorlarmış misali laflardan ibaret !!!

can feda

Profesör
geçmişe dönük bakarsak eğer hiç haberi okumadan yorum yapayım...sonra haberi okuyacağım...en fazla elçisini çağırmışızdır bakanlığa...nota vermiş olabiliriz...Davutoğlu belki çıkar kimse gücümüzü sınamasın der gene...günler geçer başka gündemler gelir konu kapanır vesselam :)

Dua Nur

Kıdemli Üye
Oqn4kz.jpg

http://www.haber7.com/dis-politika/haber/1346473-vatikan-polemige-girmek-niyetinde-degiliz