Fetih Suresi Bu Günler İçin Gereklidir : Uyan Türkiye Bunun Adı İkinci Kurtuluş Savaşı’dır!

Dua Nur

Kıdemli Üye
Fitne boş durmuyor, okumalarımızı artıralım arkadaşlar

w13Zbx.jpg

hirahos

Kıdemli Üye
Son siyon+haçlı+cemaat seferinin aşamaları:

1. adım bakanları yolsuzlukla vurmak. Hükumeti istifaya zorlamak. Aynı anda ülkeden para çıkarttırmak. Ekonomiye zarar vermek.

2. adım başbakana varacak şekilde büyük işlere kalkışan işadamlarını tutuklamak...

3. adım uluslararası yardım kuruluşlarını terörle ve başbakanla alakalı göstermek. Yardım kuruluşlarını başka ülkelere giremez hale getirmek. Başbakanı da terörist ilan etmek...

4. adım terörist Erdoğan'ı uluslararası mahkemelerde yargılamak; Türkiye'den çıkarsan tutuklanacaksın diye erdoğan'ı Türkiye'ye hapsetmek...

Böylece, İslam dünyasıyla Türkiye'nin bağını mutlak olarak kopartmak...

Sen Müslümanların, mazlumların arkasında durursun ha... Yüzümüze katil diye bağırıp, birleşmiş milletlerimizi sorgulamaya açarsın ha... Bir de utanmadan kendi başına enerji, silah, ticaret işlerine girer, raydan çıkarsın ha... Erdoğan, bize meydan okumayacaktın... :)

Gezi benzeri sokak olayları tutmadı. Kürtler güya sokaklara dökülecekti tutmadı. Kürtler sokaklara döküldü amma Erdoğan lehine mevlit filan okuyorlar...

Seçimlere kadar daha başka adımlar olmasını bekleyelim... Bombalamalar, sukiastler bekleniyor... Uluslararası konsorsisyum vs. kurup Türkiye'ye saldırma kararı almaları dahi mümkün... Bütün adımlar boşa çıkarsa bir tek o son çare kalıyor zaten.

Gerçi, bu milletle kolay kolay doğrudan savaşı göze alamazlar. Canları tatlı. Amma havadan bombardıman vs. deneyebilirler.

Allahu ekber. Allah Teala, hükümetimizin, milletimizin ve ümmetin tamamının yari ve muhafızı ola... Amin.

Biz ne kadar uyuyoruz, ne kadar uyanabildik ona bakalım ve duamızı eksik etmeyelim... Müslümanlar, rahatlık zamanı bitti gibi bir his var içimde... Allah, hissimde yanıltsın...

lafons7275

Kıdemli Üye
Allahu Teala hakkı hak bilip, hakka uymayı, batılı batıl bilip, batıldan kaçmayı müslümanım diyenlere nasip etsin. Amin. Bu duaya içten amin diyenlere rahmet etsin. Amin.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Son siyon+haçlı+cemaat seferinin aşamaları:

1. adım bakanları yolsuzlukla vurmak. Hükumeti istifaya zorlamak. Aynı anda ülkeden para çıkarttırmak. Ekonomiye zarar vermek.

2. adım başbakana varacak şekilde büyük işlere kalkışan işadamlarını tutuklamak...

3. adım uluslararası yardım kuruluşlarını terörle ve başbakanla alakalı göstermek. Yardım kuruluşlarını başka ülkelere giremez hale getirmek. Başbakanı da terörist ilan etmek...

4. adım terörist Erdoğan'ı uluslararası mahkemelerde yargılamak; Türkiye'den çıkarsan tutuklanacaksın diye erdoğan'ı Türkiye'ye hapsetmek...

Böylece, İslam dünyasıyla Türkiye'nin bağını mutlak olarak kopartmak...

Sen Müslümanların, mazlumların arkasında durursun ha... Yüzümüze katil diye bağırıp, birleşmiş milletlerimizi sorgulamaya açarsın ha... Bir de utanmadan kendi başına enerji, silah, ticaret işlerine girer, raydan çıkarsın ha... Erdoğan, bize meydan okumayacaktın... :)

Gezi benzeri sokak olayları tutmadı. Kürtler güya sokaklara dökülecekti tutmadı. Kürtler sokaklara döküldü amma Erdoğan lehine mevlit filan okuyorlar...

Seçimlere kadar daha başka adımlar olmasını bekleyelim... Bombalamalar, sukiastler bekleniyor... Uluslararası konsorsisyum vs. kurup Türkiye'ye saldırma kararı almaları dahi mümkün... Bütün adımlar boşa çıkarsa bir tek o son çare kalıyor zaten.

Gerçi, bu milletle kolay kolay doğrudan savaşı göze alamazlar. Canları tatlı. Amma havadan bombardıman vs. deneyebilirler.

Allahu ekber. Allah Teala, hükümetimizin, milletimizin ve ümmetin tamamının yari ve muhafızı ola... Amin.

Biz ne kadar uyuyoruz, ne kadar uyanabildik ona bakalım ve duamızı eksik etmeyelim... Müslümanlar, rahatlık zamanı bitti gibi bir his var içimde... Allah, hissimde yanıltsın...

Allah korusun ama işin uzmanları Ocak 15 ten sonra siyasi cinayetler başlayacak diyor. Allah Başbakan'ımızı korusun. Çok büyük zaferler nasip etsin CUNTACILARA KARŞI.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Başbakan İçin 200 Bin Fetih Suresi Kampanyası

xV3DGq.jpg

Osmanlı Ocakları tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek amaçlı okutulan 200 bin Fetih Suresi’nin duası Erzurum’da yapıldı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Muhammed Emin Canpolat, Kültür Merkezindeki programda yaptığı konuşmada, Başbakan’a olan bağlılıklarını ancak ölümün ayıracağını, maksatlarının hakkın ve halkın rızasını kazanmak, Başbakan Erdoğan’ın yanında bulunmak olduğunu söyledi.

Canpolat, “Kimse kendini bu millete adamış Başbakanın önünde duramayacak. Hiç kimse milli iradenin önünde duramayacak, geleceğimize mani olamayacaktır. Vatandaşına hizmet eden, AK Parti’dir, Ak kadrolardır. O kadroların başında olan Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler de Erdoğan’ın bir dünya lideri olduğunu belirterek, “Sıkıntılı süreç yaşanan bu dönemde daha güçlü olacağımıza inanıyorum. Çünkü biz, gençlerimize çok daha iyi bir Türkiye bırakmak mecburiyetindeyiz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yurtiçi ve yurtdışında okunan 200 bin 168 Fetih Suresi’nin duası yapıldı.

medyagündem

Hergün okumaya devam edelim

salimabi

Kısıtlı Erişim
Haşhaşilerin bundan utanması lazım hangi lidere bu kadarmanevi destek verildi şimdiye kadar

Dua Nur

Kıdemli Üye
Birde Gülen'in memleketinde okunmuş 200BİN FETİH:))))))))))

Dua Nur

Kıdemli Üye
Bedduaları kabul olmayınca KAHHAR okumaya başlamışlar. Davutoğlu'na , Hakan Fidan ve Başbakan'ımıza okuyorlarmış. Tabiki kendilerine dönecek herzamanki gibi. Başakanımza okumaya devam edelim.

ramazan_17

Yasaklı
Bedduaları kabul olmayınca KAHHAR okumaya başlamışlar. Davutoğlu'na , Hakan Fidan ve Başbakan'ımıza okuyorlarmış. Tabiki kendilerine dönecek herzamanki gibi. Başakanımza okumaya devam edelim.

cemaatı terk etmek bu kadar zormu.???.hala uyanmıyorlar...aralarında bir tane delikanlı yokmu çıkıp ben sizi dinim ve vatanım için terk ediyorum diyecek:...

Ninja_Kedi

Yasaklı
Bismillah...

İstiklal savaşı...Teqbir...Teqbir...Allah...Allah..Allah...Hücum :)

Dinleri ve vatanları için terk etmiyorlar zaten :)

vesselam

kilicarslan

Kıdemli Üye
Önceden birileri Hocaefendiye gaz veriyor diye düsünürdüm, simdileri birileri cemaate gaz verdigi kanisindayim. Her nedense, adeta birileri abd poltikalerini dikte ediyor adeta.

Bakiyorsun abd irani seytanlastirmis, ne hikmetse cematte ayni cizgide.
Son zamanlarda da cemaat takmis irana , hep ayni tema islenir olmus.
Tuhaf tuhaf iddialar, neymis muta nikahi yapmislar birilerine, tehdit etmisler, etki altina falan almislar vs..

Dizilere falan bakiyorsun yine irana göndermeler, haberlere bak yine ayni.
Nedir bu iran takintisi ?