Fetih Suresi Bu Günler İçin Gereklidir : Uyan Türkiye Bunun Adı İkinci Kurtuluş Savaşı’dır!

alanyali07

Kıdemli Üye
ukalalığa luzum yok.

Zekeriya ÖZ'ün İstanbul Emn. Müdürlüğüne getirilişini ben TERFİ olarak görüyorum.

böyle abuk sabukça, konuları sabote etme niyetiyle ukalaca mudahalelerden vazgeç.

dün 22 mi 11 mi diye ufaktan girip, 6-7 mesaj yazdırdın. bugün terfi mi göreve getiriliş mi saçmalığınla bir baltaya sap olamazsın.
bu son demogojine alet olmayacağım.
istediğin kadar yırtın dövün. kaale alınmayacaksın.

uydurukların böyle çıkar işte..yalancının mumu yatsıya kadar akıllı bıdık :)
bi de pişkin pişkin "Zekeriya ÖZ'ün İstanbul Emn. Müdürlüğüne getirilişini ben TERFİ olarak görüyorum. " diyor..komedi bu bebe ya :)
sen bu görmenle bi de gündem siyaset hakkında yorum yapmaya kalkışıyorsun ya bu daha komik..Allah kimseyi gülünç duruma düşürmesin senin gibi :)
Allah bilir daha haberi anlamamıştır bu :D

levent48

Kıdemli Üye
ciddiyetsiz misin? dengesiz misin?
al sana iki tane bilye oyna çocuk.

Yok kardeşimiz bilye ile oynamasın doğruyu öğrensin...

MİT tüm dünya üzerinde yapmış olduğu operasyonlarının finansmanını HALK BANKASI üzerinden yapıyor...Bunlar paravan şirketler veya şahıslar üzerinden yapılıyor...

Devletin İHH gibi vakıflar ve kuruluşlar üzerinden yaptığı operasyonların finans ayağı Halkbankasının bilgi havuzunda...

Para trafiğini takip eden Türk istihbaratına çalışan yurt dışındaki bir çok kurum ve şahsı delilleriyle deşifre edecek...İşte Vatana İhanet noktası burası

Şimdi yolsuzluk var diye bankanın hesap hareketlerine el konulup Milli operasyonlar deşifre edilmeye çalışılıyor...

Bu soruşturmada görev alan yargı ve kolluk bilerek veya bilmeyerek ülke sırlarını kamuya açık hale getirerek Mossad'a ve CIA'e altın tepsi içinde ikram ediyorlar...

Yolsuzluk yapılmış veya yapılmamış mesele bundan çok büyük...Adamın kafasına konan sineği pompalı tüfekle vurmaya benziyor olanlar...Sineği öldürdüğüne sevinirsin lakin adamı da öldürürsün...Mesele bundan ibaret...

Not:Operasyonun ucu planladıkları gibi giderse İHH ve benzeri dernek ve vakıflara da dokunacak şekilde planlanmıştır. Bilgilerinize

alanyali07

Kıdemli Üye

Muminaga

Yeni
"Her Zaman Sulh Yolunda" başlıklı konuşmasında Gülen
"Camiamızda hiç namaz kılmamış hiç oruç tutmamış olanlarda var"
Kendi yapılanmaları içinde başı secdeye değmemiş insanlarında olduğunu belirten Gülen, Hayatında bir kere başını yere koymamış insan var
böyle cemaatten, alanyalı benzeri mensuplar çıkar.

balyoz ve ergenekon davası sanıklarının mahkeme karşısında hesap vermesine ciğerim yanıyor diyen bir sözde bir hocaefendinin arkasından ancak böyleleri gider.

Kur-anı Kerim'de Nur süresinin 31 ayeti için Teferruat-furuat diyen sözde hocaya sorgusuz sualsiz itaat biat edende dini hassasiyet mi olur?

Hakimleri kiralayın diyen bir zihniyet mafya babalarının ahlak anlayışıyla hareket ediyor demektir. Böyleleri bu devlete ve millete zarardır.

alanyali07

Kıdemli Üye
böyle cemaatten, alanyalı benzeri mensuplar çıkar.

.
cevap veremeyince dedikoduya başladı mahalle gacısı :D
hem yalanını ortaya çıkardık, hem de şimdi de kuyruk acısıyla dolanıyor şaşkın :D

emniyet müdürlüğü binasına gelen Zekeriya özü, bize emniyet müdürlüğüne terfi etti diye yutturmaya kalkarsan böyle rezil olursun işte :)

Muminaga

Yeni
ahlaksıza cevap verdim.
Zekeriya Öz'ün İstanbul Emniyet Müdürlüğüne getirilişi TERFİDİR.

o sitenin linkini ben verdim. linkte Zekeriya Öz istanbul emn. müdürlüğüne görevlendirildi ifadesi var.

TİME TÜRK terfi etti diyecek değil herhalde :)
böyle çarpıklar meselenin özüne değilde neden şurası koyu renk diye ciddiyetsizce ve sulandırma amacıyla dengesizce mudahalede bulunurlar ki bu ciddiyetsizliği cemaatten kaptığı saplantı ve takıntılardan kaynaklanıyor.

zebih

Kıdemli Üye
kusura kalmayında adamlar yolsuzluk var diye soruşturma açıyor siz ne yapıyorsunuz..... geçen bir arkadaş anlatmıştı.. gülermisin ağlarmısın... patronu yurt dışından 2 bavul içinde takviye gıda ilacı getirmiş sporcular için , tabiki kaçak geçirecekler, patronu ne dese beğenirsiniz, oğlum yasin suresini okuda rahat geçelim.... kaçak geçmek için yasin suresi nasıl taktik...

Sayın birisi, siz olan biteni idrak edecek kapasitede bir insansınız.

Bizimle dalga geçmemelisiniz.

Bu memlekette herkes her an bir halt yapma potansiyeline sahiptir.

Fakat elde memleket kalmayınca bir başkasının haltını ağzına alıp gevelemeye başlayacak vakit bile bulamaz.

Şu an salın iplerini kesiyorlar.

Sal dağılınca herkese geçmiş olsun!

alanyali07

Kıdemli Üye
ahlaksıza cevap verdim.
Zekeriya Öz'ün İstanbul Emniyet Müdürlüğüne getirilişi TERFİDİR.

o sitenin linkini ben verdim. linkte Zekeriya Öz istanbul emn. müdürlüğüne görevlendirildi ifadesi var.
uydurma yalancı şaşkın :)
verdiğin link burda. hala yalan atıyorsun :)

http://www.timeturk.com/tr/2013/12/19/zekeriya-oz-istanbul-emniyet-mudurlugu-ne-geldi.html
Zekeriya Öz, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi

İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zekeriya Öz, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi.
TİME TÜRK terfi etti diyecek değil herhalde :)
böyle çarpıklar meselenin özüne değilde neden şurası koyu renk diye ciddiyetsizce ve sulandırma amacıyla dengesizce mudahalede bulunurlar ki bu ciddiyetsizliği cemaatten kaptığı saplantı ve takıntılardan kaynaklanıyor.

komedinin bu kadarı :)
Yaw şaşkın mahabad, savcı müdürlük binasına gelmiş..hani betondan bina olur ya oraya gelmiş..terfir merfi görevlendirilme yok şaşkın :)

Muminaga

Yeni
uydurma yalancı şaşkın :)

Yaw şaşkın mahabad, savcı müdürlük binasına gelmiş..hani betondan bina olur ya oraya gelmiş..terfir merfi görevlendirilme yok şaşkın :)
Evet şaşkın şeyini hak ettim.
hakikaten hak ettim.

TİME TÜRK'ün haberinin başlığını okuduğumda bir önceki emniyet müdürleri değiştirildi haberinin etkisiyle, Zekeriya Öz istanbul emniyet müdürü oldu şeklinde algıladım.

Bu sebeple özür dilerim.

levent48

Kıdemli Üye
@Mahabad ın hatası bu operasyonları bu üslupla yapanların hatasının yanında zerre etmez...Adam büyüklük yapıp özür diliyor...Bakalım cemaat milletten nasıl özür dileyecek?....

Dua Nur

Kıdemli Üye
vrg3c.jpg

Dua Nur

Kıdemli Üye
'Bu yeni Türkiye'nin İstiklal mücadelesidir'

vvxm8.jpg

Başbakan Erdoğan, 'Bu
süreç yeni Türkiye'nin istiklal mücadelesidir.Arif ve alim olana beddua değil dua yakışır. Bize Allah bize yeter, millet yeter" dedi.

Başbakan Erdoğan, "Bu komplonun Türkiye'nin hayrına değil şerrine olduğunu lütfen görün. Bu komplonun benzerleri dün merhum Menderes'e, merhum Özal'a, merhum Erbakan'a, merhum Ecevit'e, sayın Baykal'a, Demirel'e yapıldı. Bu çirkin komplolara en sert cevabı vermezsek benzerleri yapılmaya devam edilecektir"

"Meselenin
yolsuzluk olmadığını, meselenin Türkiye olduğunu, faiz olduğunu, dış politikamız olduğunu en önemlisi de bağımsızlığımızın olduğunu milletim görsün" "Bu süreç yeni Türkiye'nin istiklal mücadelesidir. Biz bedduaları değil dualarla yetiştik ve arif ve alim olan insanlara bedduası değil tam aksine dualar yakışır. O insanlara ıslah ifadesi hiç yakışmaz. Görünüyor ki bu ışın şirazesi çıkmış. Bize milletin duası yeter, Allah bize yeter, millet bize yeter."

Dua Nur

Kıdemli Üye
Enes Baş : Dert etme,Dua et