Forumdaki Reklamlar Hakkında...

K

Kaçak

Guest
Ben biliyorum aslında ...
Bana etki ve yetki ver , 15 günde bir tek reklam kalmaz:eek:leyo:

K

Kaçak

Guest
Ağa site artık reklam mı atıyor banamı öyle geliyor ..
Anlamadım nereden türedigini ama anasayfaya her döndügümde pıt diye bir sayfa açılıyor achood diye bir reklam sitesine yönlendiriliyorum ...
Sadece bendemi oluyor , yoksam herkeslerde böylemi ..
Herkeslerde böyleyse neden kimse itiraz etmedi ...
Filan filan ...

SeNoL

MUEYABYA
Korkma ağa herşey kontrolüm altında :)

Forum ana sayfasına giriş yapıldığında ayrı bir sayfada reklam sayfası çıkıyor. Günlük olarak belli bir sayıdan sonra bende açılmıyor ama herkesde böylemidir bilemem.

Bu konuyu duyurmak için bir kaç defa bu konuya geldim fakat her seferinde araya birşey girdi ve unuttum.Sizleri haberdar edemedim. Bu konuda suçluyum, özür dilerim.

K

Kaçak

Guest
Ama ama bu tam bir eziyet oluyor ...
Çunku rahat 15-20 sn ye başka bir işlem yaptırmıyor bana ...
Açıldıgı hızda kapansa eyvallah ama kapatmak için bile uzunca bir süre beklemek zorunda kalıyorum ...
Bu reklamı yemek zorundamıyız Ağa ...

SeNoL

MUEYABYA
Yok yau o kadar süre bekletmemesi gerekir. bende 2-3 saniye kadar bekletiyor. O da yeni sayfayı açma süresi kadar. PC'nin hızına göre değişebilir bu süre, orası da var tabii.
Her zaman üye odaklı düşündük. Yine öyle yaparız eğer çoğunluk rahatsız olursa kaldırırız. Ama bu reklamları yayınlama amacımız ileride yapmak istediğimiz projeler için azda olsa bir kaynak oluşturmak. İhvan için bu kadarına katlanmak istemiyoruz derseniz kaldırırım. (azıcık duygu sömürüsüne kaçtı ama idare edin :))

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
Ben de reklam için yeni sayfa felan açılmıyor...Küçük küçük sağ tarafta reklam panoları var ama sayfa olarak açılmıyor...Orada uslu uslu duruyorlar... :D

SeNoL

MUEYABYA
Açılır pencere önleyici engelliyordur sen. Son versiyon tarayıcıların hepsinde var bu.

talib

Kıdemli Üye
İşi ticarete döktük :) Bu anasayfa reklamları çok can sıkıcı..

ummuhan

Kıdemli Üye
Ticaretin şakkası olmaz mavili kardeş :)

SeNoL

MUEYABYA
Ticaret yapacak olsam forumu satardım, üç kuruşluk reklamlarla, o reklamı engelle, aman şu reklam görünmesin diye sabahtan akşama kadar uğraşmazdım.

Reklam işleri v.s ile ben ilgileniyorum. Benden başka kimsenin haberi olmaz. Ancak ben birşey ekler yada değiştirirsem yönetimdekilerde sizlerle beraber haberdar olur.

Reklamların konuluş amacını her fırsatta dile getiriyoruz. Bu konuyu bu şekilde suistimal etmeye sulandırmaya çalılanlara ve bundan menfaat sağlıdığımızı iddaa edenlere, hatta bunu ima edenlere hakkımı helal etmiyorum. Ve belki fforumda olduğum 4 yıl içinde ilk defa böyle bir cümle kuruyorum. Yazık yahu ne kadar kötü düşünüyorsunuz. Şu reklamları ne kadarda büyütüyorsunuz. Öyle sandığınız gibi milyonlar kazandırmıyor o reklamlar. 1 ocak 2010 tarihinden itibaren ihvanforum yayınladığı reklamlardan ne kadar kazanmış söyleyeyim size. 23,93 TL.

Bu kadar suzian ile düşünen insanın olduğu yerde hiçbirşey yapılmaz. Kuru kuruya gelin iki satır yazı yazıp gidin. Ona sataşın buna laf sokun, forumdan ve internetten anladığınız bu mu sizlerin.

Bu konuda gerçekten işi ticarete döktüğümüz ve menfaat elde ettiğimizi düşünen var ise buyursun bekliyorum görüşlerini.

K

Kaçak

Guest
Patron soruyu şöyle cevapla o zaman ...
Bunca reklamdan sonra kalacak tutar ne kadar ?
10 milyarsa şaibe arıyalım ...
100 tl ise canına yazık etme ugraşma diyelim ...

ummuhan

Kıdemli Üye
Madem 23,93 tl cik ben size 25 vereyim kaldırın gitsin ayrılan zamana yazık :)

talib

Kıdemli Üye
İşin şakasındayız tabi ki :)

Ticarete dökme hakkınız da vardır :)

---

Buradan anlaşılan;

Siz şu gülücükten dahi alındınız, kızdınız, hakkımı helal etmem dediniz. Güzel. E peki malum kesim, bir hocaefendi hakkında uçkur davası güderken bu yönetim nerede idi? Bu işe kızılmaz, hak hukuk meselesi olmaz mıydı :)