Forumumuzda Dilci Var Mi?

dilci misiniz?

• evet

Oy: 9 47.4%
  • hayır

Oy: 10 52.6%

• Kullanılan toplam oy
    19

POYRAZ_38

Paylaşımcı
forumdaki arkadaşların kaçı dilci? şahsen ben YABANCI DİL öğrencisiyim.

ya arkadaşlar ben ihl mezunuyum ama arapçam iyi değil...çok istiyorum arapça öğrenmeyi..ama burda şartlar pek geniş değil..dua edin istanbulda iş başvurusu yaptım:) ..inşallah olumlu bi haber gelir..ist.da bu arzumu yerine getirmek daha kolay olacak..ama ingilizce konusunda pek zayıfım:( ..ne yazıkki..beceremiyom napiiim...

Edibe Ziyâi

Agâh ol ey nefsim..
kendimi ifade edecek kadar bir ingilizcem ..iyi sayılacak kadar arapçam var..inş. seneye farsçaya başlıyorum sonrada arapçayı profosonel bir şekilde öğrenme niyetindeyim..

Sabr-el-Hayat

Profesör
Yeminli yabanci dil sekreteriyim, almanca, ingilizce, idare edecek kadar ispanyolca ve tabii ki türkce. Benim Allahtan dilegim en kisa zamanda arapca dilini ögrenebilmek, insallah nasip eder (amin).

POYRAZ_38

Paylaşımcı
ben daha çok yabancı dil bölümünde okuyan arkadaşları kasdetmiştim. mesela YDS öğrencilerini.

M3L3K

Asistan
Ben Almanyada dogdugum icin Almancam anna dilimden daha iyi annem hollandadan geldigi icin az biraz hollandacam var okulda ingilizce ogrendim halada ogreniyorum ve bide bu sene latinceye basladim o kadar dil bildigim halde yabanci dilerden nefret ederim keske butum dunyada sadece bi dil konusulsaydida yabanci dil ogrenmek zorunda kalmasaydik:D:D

Jerrahi_UK

Üye
Web sitesi
www.mehmet.im
Ingilizce ve Turkce :Full
Kurtce ve Ispanyolca :Biraz {$u an ogrenmekteyim}
Arabca :Az ama ogrenecegim inshallah

dré@m

...uzaklarda...
Web sitesi
www.ihvan-forum.com
dili sevmeyen var mı ya gerçekten ben farklı dilleri çok seviyorum.lisede de 1 yıl fransızca eğitim almıştım ingilizceye çok benzediği için zorlanmamıştım. ilerde inşallah arapça öğrenmek ilk hedefim olacak :)

dré@m

...uzaklarda...
Web sitesi
www.ihvan-forum.com
başlık bana ait değil ..hem ayıp olmasın kimseye sen dilci değilsen ne işin var burda :whistling[1]: