Hani ihvan forumda fikir özgürlüğü vardı

oguz

Yeni
Gazete ve yazarlardan alıntı yapılarak yayınlanan bazı yazılarımın
silindiğini üzülerek görmekteyim
AKP yi aşırı derecede destekleyen yazılardan ziyade AKP yi yeren yazıların
silindiğini görmekteyim
forumda sadece AKP destek yazıları olsun karşı fikirler istemiyoruz diyorsanız açık açık söyleyinki bizlerde yazmayalım
Amacım parti pırtı asla değildir ,takım tutar gibi parti tutmam
yanlış gördüğümü yazar yanlış olduğumuda anlarsamda düzeltebilirim
saygılar ,başarılar...

Enes

İhvan Forum Üye
işlemi yapan yönetici arkadaşım açıklama yapacaktır...

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
dün akşamki konu için diyorsanız üyelerin bilgisine yazıldı...
bir yazı alıntılandı konu içeriği tartışmaya girdi..ve kişiler konu hakkında değil kendileri ile karşılıklı tartışmaya girdikleri için...
tarafımdan konu kaldırıldı...

Erdoğan'a niye kimse inanmıyor?
bahsettiğiniz konu bu ise...

selametle...

Erkam.

Kıdemli Üye
Bu sitede olan fikir özgürlüğü konusu farklı boyutlara taşınmış bence. Bu forum bir siyasi parti forumu değil, siyasi konuları işleyen bir forumda değil, bence sizin böyle konulara kafa yormanızda anlamsız. Bu forum islami bir forum.
Amacım parti pırtı asla değildir
diyorsanız böyle konu açmayacaksınız. Yerme amaçlı açtığınız konular bence bu foruma yakışmıyor. Ben acizane bir üye olarak görüşümü söyledim. İyiki kapatılmış siyaseti bence burda yapmayın. Esselamu aleykum.

Demirci Mehmet

Asistan
Evet ben de o konuda küfreden arkadaşın niye banlanmadığını sormak istiyorum.Şahsıma küfrettiği halde banlanmadı.Daha ne özgürlük istiyorsunuz ki!Serbestçe küfür bile edebiliyorsunuz.En fazla konu kilitleniyor.

ummuhan

Kıdemli Üye
silindiğini görmekteyim
forumda sadece AKP destek yazıları olsun karşı fikirler istemiyoruz diyorsanız açık açık söyleyinki bizlerde yazmayalım
saygılar ,başarılar...

Siz fikri değil iktidarı yeren yazıları asmayı görev edinmişsiniz kardeş... dileriz bu gayretinizin karşılığını da alırsınız :)

Ceza konusunda Demirci Mehmed e katılıyorum aynı suçtan biri 1 hafta ceza alırkan diğer yandan başkası görmezden gelinebiliyor. Admine söylüyorsunuz hep çok meşgul işi var diğer leri ise ya sende çok abartıyorsun havasında dinliyor ADALET İSTERÜÜÜK :D

reis

Kıdemli Üye
Bazı arkadaşlarımız sevdikleri ya da sevmedikleri ile ilgili bir takım yazıları sağdan-soldan taşıyıp duruyorlar foruma.

İhvanforum Propaganda ya da Anti Propaganda alanı değildir ki.

Bazı arkadaşlarımız haber sitelerinden habire haber taşıyıp duruyor foruma.

İhvanforum bir Haber portalı değildir ki.

Listeyi uzatabiliriz ama bıktırıcı Propaganda, Anti Propaganda ve alıntı yazı/haber/yorumlarda ölçüyü kaçırmaMAlıyız.

Çünkü bunlar 'fikir' kategorisine girmiyor olsa gerektir.

Demirci Mehmet

Asistan
Siz fikri değil iktidarı yeren yazıları asmayı görev edinmişsiniz kardeş... dileriz bu gayretinizin karşılığını da alırsınız :)

Ceza konusunda Demirci Mehmed e katılıyorum aynı suçtan biri 1 hafta ceza alırkan diğer yandan başkası görmezden gelinebiliyor. Admine söylüyorsunuz hep çok meşgul işi var diğer leri ise ya sende çok abartıyorsun havasında dinliyor ADALET İSTERÜÜÜK :D
Ceza almıyorlar.Almadıkları için kabahatleri anlaşılmıyor.Ondan sonra üçüncü şahıslar çıkıp fikir hürriyeti yok mu diyorlar.
Önce şunu söylesinler,küfretme hürriyeti var mı?Israrla küfreden banlanmayacaksa neyi banlayacaksınız?Adalet ve yalnız adalet istiyoruz.
O konuda ısrarlı küfürlerden dolayı kilitlendi!!!

agbi

Yasaklı
silindiğini görmekteyim
saygılar ,başarılar...

Fikir özgürlüğümü?

Nerede var var olanı zaten biz baltalamıyormuyuz Tarafgirliğimizden.

Ben AKP li değilim FAKAT SEÇİM ÖNCESİ VE SONRASI AKP li oldum nedenmi?

Durum Ortada.

Şikayette bulunmuşsunuz.

Hep AKP nin ABD ve AB uydusunu söylüyordunuz veya dular.O ZAMAN NEDEN BUGÜNLERE GELİNDİ?

Bence Fikir Özgürlüğü YIKICI OLMAYAN TARAFGİRLİĞE DAYANMAYAN Yapıcı Fikir tenkitleridir.

YIKICI FİKİR ÜRÜNLERİ ÖZGÜRLÜK DEĞİL BENCİLLİKTİR.

Sar€

♥♥♥♥♥♥
Forumumuzda özgürlük vardır.Ama sınırsız değildir!!.Kişilerin özgürlükleri adına yazdıkları kelamlar başka kardeşlerin özgürlüklerine gölge düşürürse gereken yönetim tarafından elbetteki uygulanacaktır

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
Bazı arkadaşlarımız sevdikleri ya da sevmedikleri ile ilgili bir takım yazıları sağdan-soldan taşıyıp duruyorlar foruma.

İhvanforum Propaganda ya da Anti Propaganda alanı değildir ki.

Bazı arkadaşlarımız haber sitelerinden habire haber taşıyıp duruyor foruma.

İhvanforum bir Haber portalı değildir ki.

Listeyi uzatabiliriz ama bıktırıcı Propaganda, Anti Propaganda ve alıntı yazı/haber/yorumlarda ölçüyü kaçırmaMAlıyız.

Çünkü bunlar 'fikir' kategorisine girmiyor olsa gerektir.

kusura bakmayın sizin kadar engin tecrübe ve bilgiye herkes sahip değil sizler özel insanlar :) olabilirsiniz. ama herkesi Rabbimiz aynı özelliklerde yaratmamış malum imtihan dünyası bizim gibi hata yapanlar da çıkacaktır. sağdan soldan haber taşıyan insanlar var yasaksa arkadaşlar uyarılır atılır olur biter. Ama hiç düşündünüz mü acaba bu insanların yerine kendinizi koyup acaba bunlar niye kendi fikirlerini (fikir ne demekse) yazmıyorlar acaba kendilerini ifade edecek birkaç kelimeyi bilmiyorlarsa bu onların suçu mu? yoksa eğitimdeki noksanlıklar mı? foruma üye kaydederken şu şartı da koşabilirsiniz. üniversite mezunu olucaksın tez hazırlayacaksın tezin konusunu biz seçiceğiz içeriğini de beğenirsek belki üye olarak kabul ederiz. o zaman burasının ismini mi değiştirmek gerekicek (yök)

bizler alıntı yapan inanlar, fikirlerimize yakın bulduğumuz yazıyı diğerleriyle paylaşmak istiyoruz hepsi bu kadar.
------------------------------------------------------
diğer mesajlara
not: bir üyeye bu kadar yüklenmeyin.

reis

Kıdemli Üye
Şahsımızı 'Ti'ye alan yorumu yazmadan önce "atıfta bulunduğun yazımızda geçen "bıktırıcı" ve "ölçüyü kaçırma" gibi kelimeleri görebilir ve onların oraya süs kabağı olarak konulmadıklarını anlardın" diyeceğim ama önce anlama niyetinin olduğuna kanaat getirmemiz gerekiyor..

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
bıktığım konuları görmemezlikten geliyorum :)

ayrıca şahsınıza bir yazı olarak düşünmemiştim öyle olduysa özür dilerim. yazıya (ya da fikrinize) nispet yapmaya çalışmıştım :)