Hasan Karakaya'nin uslubunu tasvip ediyormusunuz ?

hasan karakayanin uslubunu tasvip ediyormusunuz ?

• evet

Oy: 14 50.0%
  • hayir

Oy: 12 42.9%
  • cekimser

Oy: 2 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    28

okur

Doçent
Hasan Karakaya'nın üslubu normal ise bu sitede niye üyelere ceza veriliyor,niye üye banlanıyor ki..Bu sitede Hasan Karakaya'dan daha sivri dilli kimse yok..Hasan Karakaya'yı savunanlar Kavl-i leyyin ne demektir açıklasınlarda duyalım.

EGELI EFE

Doçent
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve Rahman'ın kulları: O kimseler ki, yeryüzünde tevazu ile yürürler ve cahiller kendilerine laf attıkları zaman "Selametle!" derler;
ve onlar ki, Rablerine secdeler, kıyamlar ederek yatarlar.
Ve onlar ki: "Ey Rabbimiz, cehennem azabını bizden sav(uştur)! Gerçekten onun azabı defedilemez bir beladır.
Furkan (63-64-65)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adamın biri Hz. Ebu Bekir’e gelip sürekli hakaret etti, o hakaret ettikçe Hz. Ebu Bekir dinledi. Cevap vermedi. Orada bulunan Peygamber Efendimiz tebessüm ediyordu. Nihayet Hz. Ebu Bekir dayanamayıp sert bir karşılık verince Hz. Peygamberin çehresi değişip oradan ayrıldı. Hz. Ebu Bekir peşinden koşup ayrılmasının sebebini sorunca:’’Sen sükut ettikçe bir melek senin yerine ona cevap veriyordu fakat sen ağzını açınca yanına Şeytan geldi. Ben Şeytan’ın olduğu yerde bulunmam’’ dedi. Kötülüğe kötülükle karşılık vermek, Peygamberimizi ve melekleri hoşnut etmezken Şeytanı sevindirmiştir.

Fazla söze ne hacet..

girdap

Ordinaryus
Ben önceleri hergün Vakit alıyor ve heyecanla okuyordum..Sanıyordum ki dünyayı Vakit kurtaracak!Ama daha sonra YeniŞafak gibi kaliteli bir gazeteyi görünce Vakit'in maalesef medya dünyasında etkili bir gazete olmadığını,kendisinin çalıp kendisinin dinlediğini,tabir-i amiyane ile fazla ''sallanmadığını'' anladım.Hasan Karakaya yazdıklarıyla dindar insanlara ne fayda sağlıyor?Önemli olan muhatabınızı fikirle ve seviyeli bir üslupla susturmanızdır,bağıra çağıra değil...Tabiki Hasan Karakaya'nın niyetinden zere kadar şüphem yok,İslam'a hizmettir nihai amacı ama bu üslupla hiç olmuyor,hiç...

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com
Uslubunu yakıştıramıyor ve tasvip etmiyorum.
Allah Teâlâ, Musa (a.s)'ya söyle buyuruyor: "Firavun'a gidin; dogrusu o azmistir. Ona yumusak söz söyleyin, belki ögüt dinler veya korkar" (Tâhâ, 20/43-44).

şehidan

Asistan
Ben önceleri hergün Vakit alıyor ve heyecanla okuyordum..Sanıyordum ki dünyayı Vakit kurtaracak!Ama daha sonra YeniŞafak gibi kaliteli bir gazeteyi görünce Vakit'in maalesef medya dünyasında etkili bir gazete olmadığını,kendisinin çalıp kendisinin dinlediğini,tabir-i amiyane ile fazla ''sallanmadığını'' anladım.Hasan Karakaya yazdıklarıyla dindar insanlara ne fayda sağlıyor?Önemli olan muhatabınızı fikirle ve seviyeli bir üslupla susturmanızdır,bağıra çağıra değil...Tabiki Hasan Karakaya'nın niyetinden zere kadar şüphem yok,İslam'a hizmettir nihai amacı ama bu üslupla hiç olmuyor,hiç...

Kardeş iyi güzel reklam yapmışsın ama yenişafak gazetesini sevgililer gününde gördük ne olduğunu...