Hdp parlamentoda olmali

Dua Nur

Kıdemli Üye
Perişan etsin rabbim, CHP VE HDP yi

Bu adam yanlış yazmış. Diğer cemaatçiler de bununla hemfikir mi acaba ? Sanmam.

Denize düşüp de yılana sarılmak olmuş. Birini iktidardan indireyim derken ırkçı ve islam düşmanı HDP'ye sarılmak yanlış. Düşmanın karşısında diye yanlışla koyun koyuna yatmak omurgasızlıktır. Tüm cemaatin HDP'ye yöneleceğini sanmam.

Peygamberin partisi olmaz. Peygamber olsa idi yanlışa her zaman yanlış derdi. Düşmanımın düşmanı dostum demezdi.

Peygamberimizi ben de rüyamda görmüştüm ama bana siyasetle ilgili bir şey söylemedi.

Rüyamda peygamberimiz bir odada bir divana uzanmıştı. Yanında 1 tane hanımı vardı ve 1 tane de çocuğu vardı, ayakta yanında bekliyorlardı; başka kimse yoktu. Ben odaya girdiğimde hanımı biraz çekindi. Ben de peygamberimizin elini öptüm; bana berhudar ol evladım dedi ve rüya bitti.
Senin gördüğün şeytan olmasın.?...
Rüyada Peygamber efendimiz Muhammed aleyhisselamı hakiki şekliyle gören, muhakkak Onu görmüş olur. Çünkü şeytan Onun şekline giremez. Fakat şeytan başka şekle girip görünebilir. Resulullah efendimizi tanımayan kimsenin, bunu ayırması kolay olmaz.

Zülkarneyn-23

Doçent
Senin gördüğün şeytan olmasın.?...
Rüyada Peygamber efendimiz Muhammed aleyhisselamı hakiki şekliyle gören, muhakkak Onu görmüş olur. Çünkü şeytan Onun şekline giremez. Fakat şeytan başka şekle girip görünebilir. Resulullah efendimizi tanımayan kimsenin, bunu ayırması kolay olmaz.

Benim rüyam bu şekilde. Kendisini rüyamda anlattığım şekilde gördüm. Şeytan, onun kılığına giremez derler ama doğru mudur bilemem. Şeytan her şekilde aldatıcıdır.

Allah ile aldatan, siyasi olup da insan şeytanları var günümüzde. Bunlar sayesinde şeytana yapacak iş kalmıyor. Bunlar şeytanı işsiz bıraktı.

hirahos

Kıdemli Üye
HDP PARLAMENTODA OLMALI

Kılıçdaroğlu,

HDP’nin TBMM’de yer almasını isteriz, almalı da. Parlamenter demokrasiye inandığını vurgulayan bir parti hakkında aksini de düşünemeyiz. Ki MHP de HDP de koyduğumuz kriterler bağlamında koalisyon alternatifimiz olabilir”

Günlerdir bu forumda söylediklerimizin doğrulanması olmuş bu açıklama... Bir tür ağızdan kaçırma...

Hükumete karşı tek cephe halinde çalışıp tek cephe halinde seçimlere girecekler. Kim nerde güçlüyse diğerleri ona yüklenecek. Masonik paralel kardeşliği... :) Beşi bir arada...

Hdp meclise girince Ak parti sayısını düşürecek; Chp ve Mhp birbirlerine MV kazandıracaklar... Milli ittifak da yontma yapıp cepheye omuz vermiş olacak. Sonuç: Koalisyon. Ak partisiz olursa yeme yanında yat... Baronlar, hizmetçilerinden böyle istiyor.

Evdeki hesap çarşıya uymadığında görüşürüz...

Benim rüyam bu şekilde. Kendisini rüyamda anlattığım şekilde gördüm. Şeytan, onun kılığına giremez derler ama doğru mudur bilemem. Şeytan her şekilde aldatıcıdır.

Allah ile aldatan, siyasi olup da insan şeytanları var günümüzde. Bunlar sayesinde şeytana yapacak iş kalmıyor. Bunlar şeytanı işsiz bıraktı.
Haşa, Allah ile aldatmak sözü uygunsuz bir söz.Belki şöyle demek gerekir.Kendisi öyle olmadığı halde,Kendini Alim,Dindar gösterek Birincisi müslümanların itikadını bozmak.Misalen Müslüman iseviler demek süretiyle (daha çok misal verilirde anlayana bir söz yeter demişler.)müslümanların itikatlarını bozmak.İkincisi dünyevi menfaatler elde etmek.Birincisi çok tehlikeli ikincisi birinciye göre daha hafif.Bu iki meziyetsizlikte,sizinde aşina olduğunuz kimselerde ileri derecede.Diğer kimselerde Bu kusurlar varsada.Aşina olduklarınız ellerine su dökemezler.Yani birinci adamı yakar kavurur.Yani başkasıyla uğraşmaya fırsat komaz.

hirahos

Kıdemli Üye
İspat arayanlar olabilir... Chp'nin seçim kampanyasını Amerikadan hangi şirketin üstlendiğine baksın. O şirketin hangi baron ailesine yakın olduğunu araştırsın...

hirahos

Kıdemli Üye
Askerle tazyik ve darbeler, Cumhuriyet mitingleri, internet bildirileri, C.başkanı seçimlerine ayar, Gezi, Kobani, Paralel girişimler, Işid belası, Suriye tuzağı, mezheb üzerinden savaş vs. vs... Milletin ekserisi bunları çabuk kavradı. Devlet, çabuk toparladı, çabuk hamleler yaptı vs. Neticede hiç biri tutmadı. Elhamdulillah, kaderimiz bileğimizin yere yatmasına müsaade etmedi.

Takım tutar gibi parti destekleyenler çok. Bilmeyenler. Yanlış bilenler. İyi sananlar... Ne olup ne dönüyor; perde arkasına vakıf olmayan çok. Görmeye çalışmayanlar. Gözünü kapatanlar. Cebini menfaatini düşünenler. Medyanın gösterdiğine kani olanlar. En büyük zaafımız 100 yıldır içine savrulduğumuz tefrikamız.

Öbür taraftan terör patladı, memleket bölündü, ekonomik kriz içindeyiz, dünyada yalnız kaldık, dış politikamız sıfır, hükumet acz içinde, içinden kavga gürültüye teslim algıları... Ermeni meselesi, Yunan sorunu, Kıbrıs vs.. Fener'e saldırı, adliyede şehidler... Dehşet duygusunu köpürten sinsi bir tedhiş harekatı...

Kısaca, Türkiye'yi istikametinden koparıp teslim almak isteyen küffar, 2015 model yeni bir taktikle geliyor. İtiraf edeyim, bu kez diğerlerinden daha dipten, daha gizli ve başarma potansiyeline sahip bir metodla geliyorlar. Şeytani bir akılla. Diğerlerinden daha keskin bir zeka ile... Daha rafine. Daha kendini gizleyerek. Bizim gözümüzün en çok yumulu oldu cihetten, en yumuşak karnımıza nişan alarak...

Biz, Allah Tealaya iman etmişiz. Onun üzerinde bir kader sahibi, Onun üzerine bir plan kurucu, Onun üzerinde bir güç tanımıyoruz. Seçimlere bir kaç ay kala, son sinsi ve şeytani saldırıyı da atlattıracak, milletin ekserisini uyandıracak sebebleri halk edecektir; hile sahiplerini kendi hilelerine hedef ettirecektir. Amenna. Zerre tereddütümüz yok. Milletimiz, istikametine kastedenlere son dakikada da olsa fırsat vermeyecektir Allah'ın izniyle.

Fi emanillah.

hirahos

Kıdemli Üye
Bu günlere geri döndürmek için her fedakarlık...

CC1Wc2fWMAEN_Zp.jpg:large

hirahos

Kıdemli Üye
2015 koalisyon planları: Nerde kalmıştık?

CC1aERXWAAAqz0_.jpg:large

KAFKAS

Kıdemli Üye
Türkiye, Papa'nın sözde Ermeni soykırımını gündeme getiren sözlerinin ardından AvrupaParlemantosu'nun benzer kararını tartışıyor. Toplumun her kesiminden büyük tepki toplayan bu iki açıklama nedeniyle Vatikan, dün bu konuda geri adım atmıştı.
AVRUPA GERİ ADIM ATTI HDP DESTEK VERDİ!
Avrupa Parlementosu Başkanı Martin Schulz,Başbakan Davutoğlu'nu aramış ve kararın alındığı oturumda bulunmadığını söyleyerek üzüntülerini dile getirmişti.
Türkiye'nin tepkisi Vatikan'ın ve Avrupa Parlamentosu'nun geri adım atmasına neden olurken sözde Ermeni soykırım yalanına en büyük destek HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'tan geldi. HDP lideri Demirtaş, Papa'ya tepki gösteren hükümete yüklendi.
ABD'DEKİ ERMENİ LOBİSİNDEN DEMİRTAŞ'A İNANILMAZ DESTEK
HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Türkiye'de büyük tepki toplayan sözlerine ABD'de faaliyet gösteren Ermeni lobisinden tam destek geldi.
ABD'deki Ermeni Ulusal Komite Başkanı Aram Hamparian Twitter'dan gönderdiği mesajda "Selahattin Demirtaş'ın 1915 Ermeni olaylarını hiç tereddüt etmeden soykırım olarak niteledi" ifadelerine ver verdi.
s3bly_1429337036_9744.jpg

KAFKAS

Kıdemli Üye
Özgü medyanın!!! seslendiği özgür dünya:) ses veriyor!!!

KAFKAS

Kıdemli Üye
7 Haziran seçimlerinden önce ‘Türkiye Partisi’ mesajıyla oy isteyen HDP, Ermeni soykırımı iddiaları yoğunlaştığı an tavır değiştirdi: AP’nin kararı yerinde. Ermeni gerçeğiyle yüzleşilmeli.
HDP'DEN DİASPORAYA TAM DESTEK
Papa 2. Francis'in Ermeni soykırımıyla ilgili sözleri ve Avrupa Parlamentosu'nun 'Soykırım tanınmalı' teklifine Ankara'dan sert tepki gelirken, beklenmedik çıkış HDP'den geldi. Cumhurbaşkanlığı ve 2015 seçimleri öncesi 'Türkiye Partisi' mesajı veren HDP, soykırımın tanınması ve bunun için hükümetin gerekli adımları atması gerektiğini belirtti.
Papa ve AP'ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yanı sıra TBMM’de grubu bulunan 3 parti ortak tepki gösterirken, gözlerin çevrildiği HDP, tepki bir yana, soykırım söylemlerine destek verdi.

"YÜZLEŞMEK GEREK"
HDP lideri Selahattin Demirtaş "Hükümetin geçmişte yaşanan olaylarla ilgili hakikatleri araştırma konusunda hareket etmesi lazım. Ermeni gerçeğiyle nasıl yüzleşmesi gerektiğini topluma anlatın. Bu resmi olarak açıklığı kavuşmamış bir konudur" dedi.
"SOYKIRIM DEMEYE BİLE KORKUYORUZ"
HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, Türkiye'nin tarihinde büyük katliamlar ve soykırımlar bulunduğunu savunurken "Biz bunu hep kabul ettik" ifadelerini kullandı. HDP'nin İstanbul 1. Bölge'den aday gösterdiği Murat Mıhçı da "Türkiyeli bir Ermeni olarak 'soykırım var' diyemiyorum ancak demeyi çok istiyorum. Hem kanunlardan, hem de insanların tepkilerinden korkuyoruz. Soykırıma uğrayan bir milletin arşivi olmaz" diyerek tasarıya destek verdi.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Hdp nin baraj altında kalırsa Adalet ve Kalkınma Partisi ne yarayacağını görüşmüş chp,ekşi sözlük gemileri yakmış :)Gerisi havanda su dövmek!!!

Sonra git bu zihniyetle cumhurbaşkanlığı seçiminde ittifak yap:)