İçimizden Geldiği Gibi!

Yüzde bir

Doçent
nature-3184889_960_720.jpg

Bir veliden, şeriata muhalif lafı işitenlerin hepsi emir üzerine bıçaklamışlar bu garibi. Keramet bu ya :) aydınlık olunca bakmışlar hiçbir bıçaklanma izi yok garibde. Ama bıçaklayanların içinde kim nereye kast etmiş ise hepsi kan revan içerisinde. Yok ya keramet filan değil derdim, dilerseniz bunu bir hikaye farzedin :). Aslında kimi kast ediyoruz fark edebiliyor muyuz. Eğer edemiyorsak yakında gün ışır ve bu dumanlı hava açılır da kendi kendimize açtığımız yaraların ne kadar derin olduğunu fark ederiz derim.

cemaliii

Kıdemli Üye
Şakanın dozunu kaçırmayayım.: )))

cemaliii

Kıdemli Üye
Bana müsade. Ara sıra adamsın çayını içmeye geliriz inşallah.

Rosasepia

Ordinaryus
@Enes senden üyeliğimin iptal etmeniz rica ediyorum. Daha öncede başka üyeleri istek üzere bunu uyguladınız biliyorum. Forum da daha fazla aktif üye olarak gözükmek istemiyorum. Buna uygun bir başlık bulamadım için buraya yazdım.

Selametle..

Verda

Gales
@Enes senden üyeliğimin iptal etmeniz rica ediyorum. Daha öncede başka üyeleri istek üzere bunu uyguladınız biliyorum. Forum da daha fazla aktif üye olarak gözükmek istemiyorum. Buna uygun bir başlık bulamadım için buraya yazdım.

Selametle..

Sevgili Sepia, Enes yönetimde değil =) dolayısıyla tüm sorumluluk bizde ve üyelik silme işlemi de yapılmamaktadır.

Rosasepia

Ordinaryus
Sevgilimi oldum şimdi, yapma Verda çok zevk alıyorsun çok belli, ama ben sizin seviyenize inmeyecegim.

Demek @Enes yönetimde yok ve üyelikler deaktive olmuyor. Kurallarmı değişti? Enes eğer bu forumun sahibiyse bu yazılanları ve şikayetleri (şimdi yok çünkü konu kaldırıldı) okuyor ve bir değerlendirme yapmıyorsa, kendiside büyük bir vebal içindedir. Ben şimdi gerçekten merak ediyorum formun gerçek sahibi kim? Şikayetlerimizi yazacak bir başlık bile yok bırakmadınız ya kapatıyorsunuz ya siliyorsunuz. Büşra ve sen ne kadar eleştiriye kapalısını kaldıramıyorsunuz. Egonuz gerçekleri görmenizi engellemiş çok yazık, sizin adınıza üzülüyorum gerçekten..

kebîkec

İhvan Forum Üye
Süper bir uygulama olmuş. Gündüz akşama kadar örülenler akşamdan sabaha geri sökülüyor (hangi hikayeydi ) :) . Yahut gündüz kumdan yaptığımız kaleler gece dalgayla tekrar kuma dönmüş. Yani bir subliminal mesaj alıp daha özentili kale yapmayalım nasıl olsa dalga vurup siliyor dememiz mi lazım.

Gerçi hazmetmek zorundasınız demiştiniz...

Benden bir mesaj olsun, bana 23 gün toplam ceza verdiniz. Bende bu gün itibarıyla yönetime 23 gün posta koyuyorum. 12 Nisan çarşamba gününe kadar cezalısınız. Ceza nedeni ortalığı babanızın çiftliğine çevirdiniz. Süre 12.04.2018 Saat 07.07 ye kadar.

Kaptan

Mecra Yazarı
Internetim bitmiş, akşam olup bitenleri kaçırdım iyi mi. Ihvan anlat hele noldu yaw

ihvanistanbul

AkhenAton
Internetim bitmiş, akşam olup bitenleri kaçırdım iyi mi. Ihvan anlat hele noldu yaw

Batı cephesinde yeni bişi yok pampa. Büşra verda memet üçlü ittifak bloguna karşı düşünür, hakperest sepia ve nefahtü ablanın cumhur ittifakı pek işe yaramadı. Rejim sarsılır gibi olsa da yıkılmadı. Bu ittifak bin yıl sürecek diyen memet halktan tepki topladı. Şimdi alttan altta yönetime sızıcaz... İlk işi seni mod yapıcaz.
Memeti başkan yaptırmayacağız!!1!1!11!11111

Bütün gece dehşetül vahşet gözlerle forumu izledim demek isterdim ama 21:30 gibi uyuyakalmışım çok yoruldum dün, istanbul trafiği beni mahvediyor. Senin gibi memleketimde kuramadım ki bi düzen çektir olup gideyim buralardan.

spesifik

آزادی قید و بند
Sevgilimi oldum şimdi, yapma Verda çok zevk alıyorsun çok belli, ama ben sizin seviyenize inmeyecegim.

Demek @Enes yönetimde yok ve üyelikler deaktive olmuyor. Kurallarmı değişti? Enes eğer bu forumun sahibiyse bu yazılanları ve şikayetleri (şimdi yok çünkü konu kaldırıldı) okuyor ve bir değerlendirme yapmıyorsa, kendiside büyük bir vebal içindedir. Ben şimdi gerçekten merak ediyorum formun gerçek sahibi kim? Şikayetlerimizi yazacak bir başlık bile yok bırakmadınız ya kapatıyorsunuz ya siliyorsunuz. Büşra ve sen ne kadar eleştiriye kapalısını kaldıramıyorsunuz. Egonuz gerçekleri görmenizi engellemiş çok yazık, sizin adınıza üzülüyorum gerçekten..
Ben size makul bir açıklama yapılsa dahi
gardınızı indirebileceğinize şu saatten sonra inanamıyorum malesef
eğer yine sabırlı olabilseydiniz ve ön yargılarınızı bırakabilseydiniz
konunun incelenmek üzere kaldırıldığını düşünmeniz gerekirdi
Takibini kaçırdığınız işlevselliği ne kadar izah etsek nafile

egoya gelince tarifi yanlış yapmışsınız
ego ben konuşayım (sen sus) sen dinle demektir.

Son düzenleme:

spesifik

آزادی قید و بند
Süper bir uygulama olmuş. Gündüz akşama kadar örülenler akşamdan sabaha geri sökülüyor (hangi hikayeydi ) :) . Yahut gündüz kumdan yaptığımız kaleler gece dalgayla tekrar kuma dönmüş. Yani bir subliminal mesaj alıp daha özentili kale yapmayalım nasıl olsa dalga vurup siliyor dememiz mi lazım.

Gerçi hazmetmek zorundasınız demiştiniz...

Benden bir mesaj olsun, bana 23 gün toplam ceza verdiniz. Bende bu gün itibarıyla yönetime 23 gün posta koyuyorum. 12 Nisan çarşamba gününe kadar cezalısınız. Ceza nedeni ortalığı babanızın çiftliğine çevirdiniz. Süre 12.04.2018 Saat 07.07 ye kadar.
Tabi nasılsa içinizi dökebileceğiniz bir net (ihvan.net) var değil mi
Size de bir kaç kelime yazmadan edemeyeceğim
Kadınlığıma ,anneliğime,yazarlığıma artı eğitimime
yapmış olduğunuz o aşağılama dolu mesajı
tabi ki sineye çekiyorum =)

Helalleşmedik henüz ?

O kadar insanı idare ettiniz ama iki bayanı idare edemediniz hocam...

Kaptan

Mecra Yazarı
Batı cephesinde yeni bişi yok pampa. Büşra verda memet üçlü ittifak bloguna karşı düşünür, hakperest sepia ve nefahtü ablanın cumhur ittifakı pek işe yaramadı. Rejim sarsılır gibi olsa da yıkılmadı. Bu ittifak bin yıl sürecek diyen memet halktan tepki topladı. Şimdi alttan altta yönetime sızıcaz... İlk işi seni mod yapıcaz.
Memeti başkan yaptırmayacağız!!1!1!11!11111

Bütün gece dehşetül vahşet gözlerle forumu izledim demek isterdim ama 21:30 gibi uyuyakalmışım çok yoruldum dün, istanbul trafiği beni mahvediyor. Senin gibi memleketimde kuramadım ki bi düzen çektir olup gideyim buralardan.

:O

demek beni mod yapacaniz
eminmisin ihvan?

Büşra iyidir, en adil en uysal yöneticimizdir. Siz yönetici görmemişsiniz. İyiyi anlamak için kötüyü görmek gerekir. Hazır konumuz buyken, beni yönetici yapın kötü görsünler, ah ulen canınıza okumaz mıyım sizin :)

İlk sırada ihvan var

:halay:

ihvanistanbul

AkhenAton
:O

demek beni mod yapacaniz
eminmisin ihvan?
:halay:

Hahaha ben sırtımı çoook engin dağlara dayadım Kaptan.Sen O dağları sabit sanırsın ama onlar alttan altta akıp giderler.
Senin gibi deryalarda değilim ki gemim su alsın :D :D Hem yolumu alırım hem lafımı yaparım :D

Rosasepia

Ordinaryus
Ben size makul bir açıklama yapılsa dahi
gardınızı indirebileceğinize şu saatten sonra inanamıyorum malesef
eğer yine sabırlı olabilseydiniz ve ön yargılarınızı bırakabilseydiniz
konunun incelenmek üzere kaldırıldığını düşünmeniz gerekirdi
Takibini kaçırdığınız işlevselliği ne kadar izah etsek nafile

egoya gelince tarifi yanlış yapmışsınız
ego ben konuşayım (sen sus) sen dinle demektir.

Önyargılı ve sabırsız olduğumuda nereden çıkarıyorsun. Size sabır ettiğimı ve hiç üslubumu bozmadığımın farkında değılmısınız. Konuyu incelemeye kaldırdınızın bende biliyorum, kelime oyunu yapmayınız. Konunun nesini iceleyeceksiniz, sizinki kendi açınızı hatanızı kapatmaya çalışmak insanları susturmak, gündem değiştirmek. Haklısınız kaçırmışım yönetim zaferini kutlamış. Tabi dışardan izleyen misafir konuklar bu kutlamayı göremiyor çünkü sadece online üyeler görebilir. Ama çok güldüm yalan yok : )
Ne diyim Allah hayırlı uğurlu etsin..

Ben forumda şimdiye kadar kaç kişiyle münakaşa etmişim bir bakın. Şimdi ben durduk yere mi sorun yaratıyorum. Bana da süresi ceza verin suçumda doğruları yazmak olsun. Üste çıkmak gibi, popüler olmak gibi bir derdim yok elhamdülillah. Bugün giderim yarın unutulurum hiç önemli değil benim için. Asıl önemli olan nasıl bir iz bıraktığım..

Benim vicdanım rahat. Vaktimi daha fazla burda size laf yetiştirmekle geçirmiyecegim. Sizde tavsiyem ailenizle kaliteli vakit geçirin. Değmiyor bazen yorulduklarımıza..

spesifik

آزادی قید و بند
Önyargılı ve sabırsız olduğumuda nereden çıkarıyorsun. Size sabır ettiğimı ve hiç üslubumu bozmadığımın farkında değılmısınız. Konuyu incelemeye kaldırdınızın bende biliyorum, kelime oyunu yapmayınız. Konunun nesini iceleyeceksiniz, sizinki kendi açınızı hatanızı kapatmaya çalışmak insanları susturmak, gündem değiştirmek. Haklısınız kaçırmışım yönetim zaferini kutlamış. Tabi dışardan izleyen misafir konuklar bu kutlamayı göremiyor çünkü sadece online üyeler görebilir. Ama çok güldüm yalan yok : )
Ne diyim Allah hayırlı uğurlu etsin..

Ben forumda şimdiye kadar kaç kişiyle münakaşa etmişim bir bakın. Şimdi ben durduk yere mi sorun yaratıyorum. Bana da süresi ceza verin suçumda doğruları yazmak olsun. Üste çıkmak gibi, popüler olmak gibi bir derdim yok elhamdülillah. Bugün giderim yarın unutulurum hiç önemli değil benim için. Asıl önemli olan nasıl bir iz bıraktığım..

Benim vicdanım rahat. Vaktimi daha fazla burda size laf yetiştirmekle geçirmiyecegim. Sizde tavsiyem ailenizle kaliteli vakit geçirin. Değmiyor bazen yorulduklarımıza..
Tavsiye üzerine kaldırdığımız konuyu (şimdi siz bunuda bahane algılayacaksınız ama ilgilenmiyorum)
ebeveynliğime çatmakla sonuçlandıracak kadar uslub sahibisiniz =)

Sahi siz torununuzla kaliteli vakit geçirmiyor muydunuz ?

Kaçmak çözüm değil .
Suçlular suçsuzları suçlarlar
suçsuzlar kendilerini suçlarlar.

selametle