İhvan-Forum İzin Kağıdı

zelal

Asistan
Benim izinlerım 3 günden fazla sürüyor her geldiğimde bu başlıkta yazacağım :) yine 1 haftaya yakın aranızda olmayabilirim

emmargah

Profesör
bende bi müddet girmemeyi düşünüorum... artık ders çalışmaya başlasam iyi olacak finallere iki hafta var ve ben daha hiç başlamadım.vizelerimde zaten batık durumda...nete hiç girmemeyi düşünüyorum:(hem sağlığım hem derslerim açısından ...zamanlarımı burda harcamamış olurum hemde yapmam gereknler için hem öğrencilerime hem kendi derslerime hem manevi alemime daha fazla zaman ayırmış olurum.:(şimdilik eyvallah bakalım

emmargah

Profesör
tamam yaaa harbi den girmiyecem artık nete..sadece ders çalışacam...bilgisayara bi metreden fazla yaklaşmıycam...pascalı iyice çalışcam rüyalarımda grecem artık:)40 ları kurtarmam gerek .ölmüşüm yoksa ben.

hıfz-ı lisan

perekli..
belki merak eden olur..

bayram dönüşüne kadar yokum arkadaşlar malum tatil :)

Hepinize hayırlı bayramlar..

Hoşça kalın

ABİNİZ HIFZ-I LİSAN ;)

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Selamün Aleyküm Dostlar,

Ben de yarın Çanakkale'ye gidiyorum. Ayın 7'sine kadar yokum. Nete de giremem büyük olasılık. Şimdiden bayramınız mübarek olsun.

Allaha emanet olun.

yenibeyin

Asistan
Web sitesi
www.yenibeyin.com
ben de bir hafta yokum ya her yere yazdım bende ha:O
allaha emanet olun

kurban bayramınız hayırlara vesile olur inşallah

seher

Doçent
Kısa bi süre ama ne kadar olduğunu belli olmaz ...şehirdışındayım (konya)büyük ihtimalle forumada giremem...özellikle fatıma ablam duyar inş. gelince cüzleri okuyup cvplarım inş. bayramdolayısıyla bu son cüzüde okuyamadım kısmayın hocam yaa. ...hoşçakalın arkadaşlar ...konya dan şeker isteyen varmı :O. :wave[1]:

melde

helina_roje
Bende bu aralar fazla online olamıyorum işlerim nedeni ile merak etmeyin :D

Zeynep Özmen

Kevok_84
Bende uzun bir aradan sonra aranızdayım :)

Aramızda olmayanlar umarım en kısa zamanma gelirler.

Allah'a emanet olun.

gül

Doçent
Bende haftaya perşembeye kadar yokum .sınavlarım nedeniyle .allaha emanet olun..dualarınızda beni de unutmayın neolur :wave[1]:

mustafa

Profesör
İşlerim nedeni ile bende 3 günden fazla foruma giremeyenlerdenim hani olurya merak edersiniz diye yazıyoprum :)

Allah yardımcımız olsun hepimizin.

Zeynep Özmen

Kevok_84
Evet bende bir iki haftadır aranızda değildim. Belki bir haftaya yakın nete giremeyebilirim. Sonra inşallah burdayım. Merak etmeyin

agbi

Yasaklı
ESKİSİ GİBİ FAAL OLUMAYACAĞIM BİR SAAT ÖNCE DR.UMLA KONUŞTUM ALLAH A ŞÜKÜRLER OLSUN YAKLAŞIK 10 AYLIK MÜCADELEDEN SONRA % 80 AYAKLARIM DÜZELDİ.

BU DEMEKTİRKİ ARTIK FAZLA BİLGİSAYAR BAŞINDA BULUNAMAYACAĞIM BURADAKİ VAKİTLERİMİ GERÇEK HAYATTA TALEBELER İLE İHTİYAÇLILAR İLE HARCAYACAĞIM

BENİ FAZLA GÖRMEYİNCE TERKETTİĞİMİ DÜŞÜNMEYİN SİZLERİ ASLA TERKETMEM HEPİNİZ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMSİNİZ?

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
ESKİSİ GİBİ FAAL OLUMAYACAĞIM BİR SAAT ÖNCE DR.UMLA KONUŞTUM ALLAH A ŞÜKÜRLER OLSUN YAKLAŞIK 10 AYLIK MÜCADELEDEN SONRA % 80 AYAKLARIM DÜZELDİ.

BU DEMEKTİRKİ ARTIK FAZLA BİLGİSAYAR BAŞINDA BULUNAMAYACAĞIM BURADAKİ VAKİTLERİMİ GERÇEK HAYATTA TALEBELER İLE İHTİYAÇLILAR İLE HARCAYACAĞIM

BENİ FAZLA GÖRMEYİNCE TERKETTİĞİMİ DÜŞÜNMEYİN SİZLERİ ASLA TERKETMEM HEPİNİZ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMSİNİZ?

abim buralar sensiz olmaz sakın terketme....daha nice şeyler öğreneceğiz...

allah(c.c.) şifa versin abi...inşallah tamamiyle iyileşirsin...

selametle....

Zeynep Özmen

Kevok_84
Bu aralar bende uzun sürelerle aranızda olamıyorum. :(