ILk yarinin krali SIVASSPOR!!!

uzAyli

İhvan Forum Üye

Sivasspor, Turkcell Süper Ligi`nde 14 sezon aradan sonra ilk kez ilk yarıyı lider kapatan bir Anadolu Takımı oldu.
Mütevazi bir kadroyla mücadele eden Sivasspor, ligin başından bu yana fırtına gibi eserek ilk yarıyı lider tamamladı.
17. hafta karşılaşmasında Sivasspor evinde Gençlerbirliği`ni 2-0 mağlup etti. Galatasaray`ın G.B.Oftaş deplasmanında puan kaybetmesi ile Sivasspor aldığı galibiyetle puanını 37 ye yükselterek averajla ilk yarıyı lider tamamladı.
Turkcell Süper Lig’de sezonun ilk yarısı, bu hafta oynanan maçlarla sona ererken, 14 sezon sonra bir ilk yaşandı.
Birinci Futbol Ligi tarihinde, 14 sezon sonra ilk kez bir Anadolu Takımı, ligin ilk yarısını lider bitirdi.
Bu durum en son, 1992-93 sezonunda yaşanmış ve Kocaelispor, İstanbul devlerini geride bırakarak ‘tatile’ ligin zirvesinde çıkmıştı.

KISKANANLAR CATLASINNN puahaha

TevekkuL

...
Web sitesi
mutevekkil.blogcu.com
Deli bu ya :)
Özlettin kendini ama haberin olsun :)

Her neyse konuya döneyim; Sivas beni çok şaşırttı vallahi :D Arkadaş bana siz baya ilerlediniz deyince bende Süper Lig'te olmamız yeter demiştim... Leyl'e de bunu demiştim :D Yani o kadarla yetinecek gariban bir durumda hissediyordum nedense :D Helal olsun Sivas'ımıza :)

uzAyli

İhvan Forum Üye
Deli bu ya :)
Özlettin kendini ama haberin olsun :)

Her neyse konuya döneyim; Sivas beni çok şaşırttı vallahi :D Arkadaş bana siz baya ilerlediniz deyince bende Süper Lig'te olmamız yeter demiştim... Leyl'e de bunu demiştim :D Yani o kadarla yetinecek gariban bir durumda hissediyordum nedense :D Helal olsun Sivas'ımıza :)

yaa sivas adami böle sasirtir iste ..:O gerci ligin basindan beri basarisini sürdürüyordu sivasspor..sabahdan aksama kadar mac izledim..mac esnasindada kalbim duruyodu nerdeyse :O sen maratonu izledinmi macdan sonra nasil övüyolardi sivassporumuzu :O

cok mutluyum cokk :O

özleme hemsocum ben bundan böle cok az giriyom nete..bi rekora imza atiyom :eek:leyo: :p

reis

Kıdemli Üye
Bu Lig hangi Lig Ya Hu..
Futbol'dan ve Türkiye'den bahsediyorsanız Türkiye'de bir tane Lig var..

"Türkiye Ayakoyunları Ligi"

Bu Lig'in Patronu:

"Türkiye Futbol Fenerasyonu"

:)

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Tebrik Ediyoruz sivası..

Bu kadar Pisliğin döndüğü bir ortamda Lider olmak..

Helal olsun..

uzAyli

İhvan Forum Üye
Bu Lig hangi Lig Ya Hu..
Futbol'dan ve Türkiye'den bahsediyorsanız Türkiye'de bir tane Lig var..

"Türkiye Ayakoyunları Ligi"

Bu Lig'in Patronu:

"Türkiye Futbol Fenerasyonu"

:)

anlamadimmm :blink: ama nese.. :D

evet relax abi helal olsun sivasimiza..ikinci yariyida yani ligin sonunuda sampiyon olarak bitirecez insALlahhhh :O

simdi fenerliler ne sinir olmusdur ama zuaha helede galatasaraylilari hic düsünmek istemiyorum :O

reis

Kıdemli Üye
anlamadimmm :blink: ama nese.. :D

evet relax abi helal olsun sivasimiza..ikinci yariyida yani ligin sonunuda sampiyon olarak bitirecez insALlahhhh :O

simdi fenerliler ne sinir olmusdur ama zuaha helede galatasaraylilari hic düsünmek istemiyorum :O
Hiç önemi yok..

Burada ki Sivas'lı kardeşlerimiz alınmasın ama maalesef Trabzon ile Sivas arasına bir dava girmiştir.

Özellikle haber sitelerinde Trabzonlulara, Karadenizlilere ve Lazlara salya-sümük saldıran ve kendilerini Sivaslı Yiğido(!) olarak tanıtan bir çok alçağın yorumunu gördükten sonra biz bile zıvanadan çıkmış vaziyetteyiz hani..

Trabzonspor taraftarına kızdığımız için 1989 yılından beri tek bir maça bile gitmemiştik.
Şimdi Trabzon'da ki ilk Trabzon-Sivas maçını bekliyoruz.

Üzgünüm..

Keyfinizi kaçırmak istemezdik ama bize yağdırılan hakaret ve saldırılar gün gibi ortada..

Bakalım 'Lazların sonu' nasıl geliyormuş..?

İşte böyle..

Lider ya da Şampiyonluk için sevinmeyi düşünmeyen bir takım alçaklar, 'Lazların Sonunu' getirmek için uğraşıyorlarmış..

TevekkuL

...
Web sitesi
mutevekkil.blogcu.com
Ben Laz'ım deyip, Kürt'e düşman olana insan demem...
Ben Kürt'üm deyip, Türk'e düşman olana insan demem...
Ben Türk'üm deyip, Kürt'e düşman olana insan demem...
Ben Yiğido'yum deyip, Laz'a düşman olana insan demem...

Laz olan, Kürt olan, Türk olan, Yiğido olan insan, herkesi severse, dininden ötürü herkesi eşit görürse o zaman bu vasıflara lâyık olur... Yani, herşeyden önce insan olmak gerek...

Keyfimiz kaçmadı, bildiğimiz şeyler ve biz onlara Yiğido demeyiz...
Siz de demeyin, aldırmayın... Kimse kimsenin sonunu getiremez...
Selametle...

Leyl...

Profesör
:clap2::clap2::clap2::clap2::clap2:

Ayakta Alkisliyorum SIVAS'imi ; )
Helal olsun diyorum, gercekten büyük basari, insaAllah geriside gelir..
Tebrik ediyorum, alinlarinin AK'iyla basardilar hamdolsun; )

Sampiyon olamasalar bile
Onlar gönlümüzün SAMPIYONLARI... ; )

:clap2::clap2::clap2::clap2::clap2:

AynAlı

Kıdemli Üye
sivası destekliyorum ama ben gsliyim..bide lig bu sene cok havasız..

Ahi Evran

Profesör
Evet, şimdi hep birlikte Sivas Spor'un nasıl harcanacağını göreceğiz!!!
Gözümüzün önünde olacak bunlar...
Ben, bir fener bahçeli olarak seyredeceğim bu katliamı!!!
Üzülerek...
Daha önce de gördük...
Arkdaşlar Trabzon nasıl harcandı sanıyorsunuz...

uzAyli

İhvan Forum Üye
lütfen lütfen sivassporu baska takimlarla karistirmiyalim..burda sivasi konusuyoz zuaha trabzonun basina geleni bizimde basimiza gelecek diye bisey yok..:eek:leyo:

daha sivasin gercek gücünü görmediniz..insAllah bu basarinin devami gelecek..biz onlara cani gönülden inaniyoruz, eger olamazlarsada nazardan olacakdir..zuaha :O

Altin_nesil bana bak sen :O ilk yarinin sampiyonu olduk tabi , güya gs olacakdi ama sampiyonlukdan hayal ederken ücüncü oldunuz :p
hadi canim üzülme üzülme bise olmas..sivasa karsi tabi sansiniz yokdu, yani üzülcek bi durum yok belliydi böle olacagi..ahaha ay bende ne cok övdüm demi ama napiim gercekler bunlar haha hoho :D