İnsanlık nereye gidiyor

ALI25

Kıdemli Üye
hi%C3%A7-d%C3%BC%C5%9F%C3%BCnd%C3%BCn%C3%BCz-m%C3%BC.jpg

adams77

Kanalizasyoncu
ürettiklerinin kölesi olmaya

adams77

Kanalizasyoncu
tamam anladık insanlık nereye gidiyor tam olarak bilmiyoruz lakin bizim ihvanforum nereye gidiyor? son zamanlarda açılan konulara ve üyelerin tavırlarına bakıyorum nasıl böyle oldu diye düşünüyorum.

ihvanistanbul

AkhenAton
tamam anladık insanlık nereye gidiyor tam olarak bilmiyoruz lakin bizim ihvanforum nereye gidiyor? son zamanlarda açılan konulara ve üyelerin tavırlarına bakıyorum nasıl böyle oldu diye düşünüyorum.

-bunlaaaaaaar benim başörtülü bacılarıma hakaret ettiler!
-Sen kimsin ya?
- Bu diktatörlüktür!
- Ülkeyi sattılar
- Çarşaflılar irana
- siysilerlerde uslup ve buna benzer olunca taban daha da sertleşiyor. Siyasiler adına kendi içinde bi mantığı var kemik kadroyu sıklaştırıyor ama ülkeye yansıması gerilim ve kutuplaşma olarak dönüyor.

adams77

Kanalizasyoncu
-bunlaaaaaaar benim başörtülü bacılarıma hakaret ettiler!
-Sen kimsin ya?
- Bu diktatörlüktür!
- Ülkeyi sattılar
- Çarşaflılar irana
- siysilerlerde uslup ve buna benzer olunca taban daha da sertleşiyor. Siyasiler adına kendi içinde bi mantığı var kemik kadroyu sıklaştırıyor ama ülkeye yansıması gerilim ve kutuplaşma olarak dönüyor.

Bu ülkede ne enteresan şeyler oluyor değilmi. Kimse kendi hatasını görmüyor sürekli karşısındakine kusur buluyor. Kendini haklı çıkarmak adına yapılan o kadar haksızlıklar varki, oyun içinde oyunlar dönüyor fakat kimse farkına varmıyor ve üzerine İslamdan bahsedip birde seni şirkte görmüyorlar mı buda tuzu biberi oluyor.