İşte Fuat Avni...

ihvanistanbul

AkhenAton
agbi kimsenin çoluk çocuğu senin siyaset malzemen değil! Hele ki kendisi bundan rahatsızılığını beyan ediyorsa... Tekrar etmemeni tavsiye ederim.

talib

Kıdemli Üye
agbi kimsenin çoluk çocuğu senin siyaset malzemen değil! Hele ki kendisi bundan rahatsızılığını beyan ediyorsa... Tekrar etmemeni tavsiye ederim.

Malumdur cemaat özel hayatı sever.

Adamların karakterinde var tecessüs. Ağabeylerinden, hocalarından öyle görmüşler.

İsterler ki erkek, kadın herkesin yatak odasına girsin, izlesinler.

DESIFRE

Yasaklı
Tüh, hemen açık ettin yahu, kaç zamandır saklıyordum ben bu gizli gerçeği, tüh :)[/QUOTE]

SAKA Maka bir tarafada seninde bircok forumda hesabin ve Paylasimin varmis ben senden Süpheleniyorum

:) bu yazidan dolayi seni simdi götürmüyorlarmi :)

can feda

Profesör
Pislik, bi suyla temizlenir

de

hainlik başa belâ olsa gerek :)

hainlik kavramından siz ne anlıyorsunuz merak etmiyor değilim...ayrıca pislik dediğiniz şeylerin içinde kul hakları da var...bin kere suyu bırak zem zem ile yıkasanız...hakkı olan hakkını helal etmedikçe temizlenmez...

Darul_Beka

Profesör
Sevinmiyorum, EĞLENİYORUM:)

Eğlenmeyim mi? Koskoca bir hükümet her şeyi bi kenera bıraktı bi adamı bulamıyorlar. Aha bulduk, aha yakaladık, aha tutuklanacak diyorlar ama hala icraat sıfır.

şimdi de tutmuşlar emre uslu fuat avni diyorlar, emre uslu da bunlarla dalga geçiyor.

Eğlenmeyim mi?

Gülmeyim mi bu acziyetinize???

ben islami bakış açısından sormuştum
o bakıştan bakmazsan eğlenebilirsin
ancak hangi taraftan olursan ol eğlenilecek bir durum yok ortada
1-bu savaşı akparti kaybederse müslümlar kaybetmiş olur
2-zaten paralelin ortaya çıkışı Müslümanların kaybıdır çünkü yıllarca yüzbinlerce Müslümanın iyi niyetle verdiği emeği ve biriktirdiği maddi manevi kaynağı fetoş bir hamlede boşa çıkardı cemaati devletle savaşa iterek dış güçler ile birlikte olarak Müslümanların bir cephesini yok etti

yani ortada eğlenilecek değil Müslümanların güç kaybı açısından
üzülünecek bir durum var

Muminaga

Yeni
Emre Uslu eğleniyor muş
emre uslu'dan daha fazla eğleniyorsundur.
Bu eğlence inşallah bir yerde kesintiye uğrar.
Şurada kendisini gizlemeyen en azılı haşhaşi bu dil ve uslubu kullanmaz.
AK partiye olan kin ve düşmanlığınız diyoruz, hani göster diyorlar,
Emre Uslu'nun basın burosu sekreteri bile bu ölçüde Emre Uslu yalakacılığı yapmaz diyorum, başka şey demiyorum.

can feda

Profesör
@redyellow nikli şahıs bizi rahatsız ediyor.hukumetin başarılarını alaycı sırıtık mesajlarla yayınlayarak aşağılıyor......tayyip size yuz bin tl maaş verse siz yinede eleştirmek için bir kılıf bulusunuz... evet tayyip çok kotu yaa!! maaşları cebimize kadar koyması lazım.

Çalışanların maaşları...Tayyip erdoğan...kendi cebinden...yada babasının servetinden vermiyor...Bu ülkede aldığımız nefes hariç her şey vergiye tabi...vergi ile ödeniyor maaşlar...

Muminaga

Yeni
Çalışanların maaşları...Tayyip erdoğan...kendi cebinden...yada babasının servetinden vermiyor...Bu ülkede aldığımız nefes hariç her şey vergiye tabi...vergi ile ödeniyor maaşlar...
Fetonun dersanelerden elde ettiği gelirler 76 milyonun cebinden ödediği vergilerle karşılanıyordu.
İlköğretim 1.sınıfa ilk günden okumaya başlayıp Lise son sınıfa kadar devletin okullarında ücretsiz eğitim gören çocuğu, Üniversite sınavlarına 1 yıl veya 6 ay kala fetonun dersanelerinde 4-5 bin TL karşılığında toplam 11 yıllık eğitim mi veriliyor?
öyleyse okuma yazma hiç bilmeyen 15-16-17 yaşında çocuğu alıp 6 ayda onu üniversiteye hazırlayın bakalım.
Ne yaman çelişki!
En azılı hırsız cemaatin zihniyetinde olan can feda'nın kalkıp Cumhurbaşkanı için babasının servetinden vermiyor demesinden daha aşırı küstahlık olur mu?

can feda

Profesör
Fetonun dersanelerden elde ettiği gelirler 76 milyonun cebinden ödediği vergilerle karşılanıyordu.
İlköğretim 1.sınıfa ilk günden okumaya başlayıp Lise son sınıfa kadar devletin okullarında ücretsiz eğitim gören çocuğu, Üniversite sınavlarına 1 yıl veya 6 ay kala fetonun dersanelerinde 4-5 bin TL karşılığında toplam 11 yıllık eğitim mi veriliyor?
öyleyse okuma yazma hiç bilmeyen 15-16-17 yaşında çocuğu alıp 6 ayda onu üniversiteye hazırlayın bakalım.
Ne yaman çelişki!
En azılı hırsız cemaatin zihniyetinde olan can feda'nın kalkıp Cumhurbaşkanı için babasının servetinden vermiyor demesinden daha aşırı küstahlık olur mu?

gerçekler acıdır...küstahlık değil...milletin vergisi ile maaşlar ödeniyor...kişi veya kurumların kendi cebinden değil...bu övünme konusu minnet konusu bile yapılamaz...

Muminaga

Yeni
gerçekler acıdır...küstahlık değil...milletin vergisi ile maaşlar ödeniyor...kişi veya kurumların kendi cebinden değil...bu övünme konusu minnet konusu bile yapılamaz...
Küstahlık olan şudur sana şöyleyeyim,
Senin hırsız cemaatin, devletin 12 yıl boyunca eğittiği çocuğun sırtından para kazanıyor.
Devlet, ABC'den başlayarak temel eğitimden daha üst eğitim aşamalarına kadar ücretsiz olarak eğitim-öğretim imkanı sağladığı çocuğun ve ailesinin sırtından cemaat denilen hırsızlık organizasyonu milyonlarca para kazandı.

Sen bunun cevabını ver.
Haddini aşarak, ve de küstahlıkta bulunarak cumhurbaşkanının hakkın rahmetine kavuşmuş babasından söz ediyorsun.
Küstahlık budur.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ben islami bakış açısından sormuştum
o bakıştan bakmazsan eğlenebilirsin
ancak hangi taraftan olursan ol eğlenilecek bir durum yok ortada
1-bu savaşı akparti kaybederse müslümlar kaybetmiş olur
2-zaten paralelin ortaya çıkışı Müslümanların kaybıdır çünkü yıllarca yüzbinlerce Müslümanın iyi niyetle verdiği emeği ve biriktirdiği maddi manevi kaynağı fetoş bir hamlede boşa çıkardı cemaati devletle savaşa iterek dış güçler ile birlikte olarak Müslümanların bir cephesini yok etti

yani ortada eğlenilecek değil Müslümanların güç kaybı açısından
üzülünecek bir durum var

Geçiniz....

Düne kadar kanka olan akp ve cemaat RANT yüzünden kavga edecekler, bu İSLAMİ AÇIDAN BAKMAMIZ gereken bir şey olacak, akp kaybederse müslümanlar kaybetmiş olacakmış!

Geçiniz!

SİYASETİ dine çekmeyin, partizanlığı dine çekmeyin arkadaşım.

Cemaatle aranızda ne varsa aranızda halledin, bunin İslamilikle vs. alakası yoktur, tamamen siyasidir, tamamen çıkar amaçlıdır.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Haddini aşarak, ve de küstahlıkta bulunarak cumhurbaşkanının hakkın rahmetine kavuşmuş babasından söz ediyorsun.
Küstahlık budur.

Hakkın rahmetine kavuşmuş insanlarla ilgili konuşmalardan rahatsız isen (ki katılıyorum) neden durmadan vefat etmiş Erbakan hoca hakkında burada çemkirenlere de yazmıyorsun???

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Emre Uslu eğleniyor muş
emre uslu'dan daha fazla eğleniyorsundur.
Bu eğlence inşallah bir yerde kesintiye uğrar.
Şurada kendisini gizlemeyen en azılı haşhaşi bu dil ve uslubu kullanmaz.
AK partiye olan kin ve düşmanlığınız diyoruz, hani göster diyorlar,
Emre Uslu'nun basın burosu sekreteri bile bu ölçüde Emre Uslu yalakacılığı yapmaz diyorum, başka şey demiyorum.

Adam gibi isim vererek yaz, korkak mahabad.

Evet eğleniyorum var mı itirazın?

Komiklik yapmayın ben de eğlenmeyim.

Hani fuat avni 3 kişiydi?

hani fuat avni bir havuzdu?

Ne oldu birden tek kişiye düştünüz?

Burda bir yalaka varsa o da sensin, edebini takın edepsizlik yapma.

Gerçekleri yazmak neden yalakalık olsun.

can feda

Profesör
Küstahlık olan şudur sana şöyleyeyim,
Senin hırsız cemaatin, devletin 12 yıl boyunca eğittiği çocuğun sırtından para kazanıyor.
Devlet, ABC'den başlayarak temel eğitimden daha üst eğitim aşamalarına kadar ücretsiz olarak eğitim-öğretim imkanı sağladığı çocuğun ve ailesinin sırtından cemaat denilen hırsızlık organizasyonu milyonlarca para kazandı.

Sen bunun cevabını ver.
Küstahlık budur.

Babasının malı tabiri...dilimize yerleşmiş bir tabirdir...hatta deyim bile denebilir...ÖKÜZ ALTINDA BUZAĞI ARAMAYA GEREK YOK... (buda deyim)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Sen bunun cevabını ver.
Küstahlık budur.

Çarpıtma gördüm de bu kadarını ilk görüyorum :)

Hemen hepimizin kullandığı BABANIN MALI MI?, BABANIN MALINI MI VERİYORSUN??? vs.vs. deyimini tutup da "cumhurbaşkanının hakkın rahmetine kavuşmuş babasından söz ediyorsun" demesi, KÜSTAHLIKLA suçlaması acaip komik :)

Partizanlık olur da bu kadar da olur mu yahu????

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
cw7k9qcrq0db25sam.jpg

cw7kaiz9m35rk8uim.jpg

Darul_Beka

Profesör
Geçiniz....

Düne kadar kanka olan akp ve cemaat RANT yüzünden kavga edecekler, bu İSLAMİ AÇIDAN BAKMAMIZ gereken bir şey olacak, akp kaybederse müslümanlar kaybetmiş olacakmış!

Geçiniz!

SİYASETİ dine çekmeyin, partizanlığı dine çekmeyin arkadaşım.

Cemaatle aranızda ne varsa aranızda halledin, bunin İslamilikle vs. alakası yoktur, tamamen siyasidir, tamamen çıkar amaçlıdır.

senin frekanslar çok farklı
Allah ıslah etsin demekten başka diyecek laf yok
fanatizm kör etmiş gözünü
bomba patlasa duymazsın
ama bir gün elbet uyanacan ama inşallah o gün
çok geç olmaz

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
senin frekanslar çok farklı
Allah ıslah etsin demekten başka diyecek laf yok
fanatizm kör etmiş gözünü
bomba patlasa duymazsın
ama bir gün elbet uyanacan ama inşallah o gün
çok geç olmaz

hahahahahahahaha :) FANATİZMden bahsedene bak:)

12 sene kucak kucağa oldukları, devletin bütün imkanlarını peşkeş çektikelri kişilerel kavga ediyorlar, neymiş bu kavgayı kaybederlerse müslümanlar kaybedermiş:)

12 sene boyunca siz İSLAM DÜŞMANLARINA MI PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ DEVLETİ yoksa?

Siyaset yapacaksanız yapın, partizanlık yapacaksanız yapın, yandaşlık yapacaksanız onu da yapın ama İSLAMI bulaştırmayın bu tartışmanıza.

Darul_Beka

Profesör
hahahahahahahaha :) FANATİZMden bahsedene bak:)

12 sene kucak kucağa oldukları, devletin bütün imkanlarını peşkeş çektikelri kişilerel kavga ediyorlar, neymiş bu kavgayı kaybederlerse müslümanlar kaybedermiş:)

12 sene boyunca siz İSLAM DÜŞMANLARINA MI PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ DEVLETİ yoksa?

selam
deyip geçmek lazım
dedimya bomba atsam duymazsın
fanatizm kör etmiş seni