Kaçak çaptan düşüyor ...

Verda

Gales
Din nasihattir sayın admin
Bazı nasihatlar da nefse ağır gelir
Aklı başka yere gidenlere de nasihat etmek gerekir bunda haklısinız
Ancak etik konusunda yanılıyorsunuz
Din nasihattir ve hatırlatmak mümine fayda verir
Etik olmayan bir kadının boy ve kilosunu paylaşılmasıdır
Rejimde olduğunu söylemesi yutulur belki
Rejimde ne yediği neler yenmeli bunları paylaşın bunda uygunsuzluk yok bence

Bir kadın kişisel bilgilerini ise ortada yerde paylaşmamalı
Örneğin atıyorum aslının 170 boyunda 60 kiloda kumral olduğu bilgisi benim aklımı kurcalamasa da
Kurcalayan hayal eden çıkacaktır
Tesetturluyum ama altında bunlarım var demek
Çakallara hayal davetiyesidir

Bunları anlaşılsın diye yazdım
Tüm kardeşlerimden özür diliyorum

İnsanların neyi paylaşıp paylaşmayacağının merci kaynağı sizsiniz demek?!

Bir kadının boyunu, kilosunu "söylemesinden" etkilenecek erkeklerin olduğunu söylemek öncelikle hemcinslerinize ciddi anlamda hakarettir. Bu; kadın tırnağını çöpe atarsa ve erkek görüp hoşlanırsa kadına vebaldir ve tacize uğrayan kız çocuğuna o da açık giyinmeseydi diyen zihniyetle aynıdır. Ki bu algıda olan birinin boydan, kilodan tahayyul edip vaktini burda harcamasına da gerek yoktur sanırım ya da kendi iç karalığını başkalarına çamur atarak temizlemeye çalışmaması gerektiğinde hemfikir olmalıyız? Ve devam edersek aynı zihniyete göre bizim burada ve hiçbir yerde de olmamamız ve dahası kadın ismi dahi kullanmamamız gerekli, ki onlar günaha girmesin pardon "kadın" girmesin, bugün dahi ilkel kabilelerde bunun en acı örneğini duyuyoruz kız çocukları erkeklerin istismarına uğramaması için saçları kesilip göğüslerine ütü vuruluyor kız oldukları anlaşılmasın diye, Neden?! Neden pislik insanlar yüzünden doğru insanların yaşamları karartılıyor? Zihniyet aynı ve bu zihniyet başkalarının hayatlarını karartarak değil kendi iç dünyalarında iyiliği ve doğruyu yakalayarak huzurlu bir yaşamı bulması mümkündür. Yoksa ki kafalarını kuma gömerek yaşamaları herkes için en hayırlısı olacaktır...

Hakperest

Kıdemli Üye
İnsanların neyi paylaşıp paylaşmayacağının merci kaynağı sizsiniz demek?!

Bir kadının boyunu, kilosunu "söylemesinden" etkilenecek erkeklerin olduğunu söylemek öncelikle hemcinslerinize ciddi anlamda hakarettir. Bu; kadın tırnağını çöpe atarsa ve erkek görüp hoşlanırsa kadına vebaldir ve tacize uğrayan kız çocuğuna o da açık giyinmeseydi diyen zihniyetle aynıdır. Ki bu algıda olan birinin boydan, kilodan tahayyul edip vaktini burda harcamasına da gerek yoktur sanırım ya da kendi iç karalığını başkalarına çamur atarak temizlemeye çalışmaması gerektiğinde hemfikir olmalıyız? Ve devam edersek aynı zihniyete göre bizim burada ve hiçbir yerde de olmamamız ve dahası kadın ismi dahi kullanmamamız gerekli, ki onlar günaha girmesin pardon "kadın" girmesin, bugün dahi ilkel kabilelerde bunun en acı örneğini duyuyoruz kız çocukları erkeklerin istismarına uğramaması için saçları kesilip göğüslerine ütü vuruluyor kız oldukları anlaşılmasın diye, Neden?! Neden pislik insanlar yüzünden doğru insanların yaşamları karartılıyor? Zihniyet aynı ve bu zihniyet başkalarının hayatlarını karartarak değil kendi iç dünyalarında iyiliği ve doğruyu yakalayarak huzurlu bir yaşamı bulması mümkündür. Yoksa ki kafalarını kuma gömerek yaşamaları herkes için en hayırlısı olacaktır...
ha şöyle merciyi tanımış bu iyi

bir erkeğin hayalinde kimse ile ilentilendirilmeyen bir kadın figürünü hayal etmesi bir problem değil ve engellenebilir bir şey de değildir.
ne var ki ruh ve beyinde koordinatlenenen bir kadını düşünmek metafizik bir ilinti hatta bazan tacizdir.
yolda yürürken namuslu bir yada ruhu kirlenmemiş bir bayan herhangi bir dikizlemeyi gözü görmese de hisseder.
erkeğin gözüne ve zannına tesettür çekmesi lazım geldiği gibi
bayanında ziynetini hissettirmemesi gerekir.

spesifik

آزادی قید و بند
Buyrun :DDD

137245904_aG1i9RcfVr162iwmD5ApU6btEoDfuOxxxBpefvtaocM.jpg
Waaww çok teşekkür ederim :clap2:
Bu arada :hosgeldin:
Sencağızın sahası burası
Bırak çıfıt çarşısında gezmeyi kaybolursun
Adamın çaptan düşmeye ihtiyacı var :O
Bu kadar emoji kullanmam ben
Kıymetini bilin -)))

Verda

Gales
ha şöyle merciyi tanımış bu iyi

bir erkeğin hayalinde kimse ile ilentilendirilmeyen bir kadın figürünü hayal etmesi bir problem değil ve engellenebilir bir şey de değildir.
ne var ki ruh ve beyinde koordinatlenenen bir kadını düşünmek metafizik bir ilinti hatta bazan tacizdir.
yolda yürürken namuslu bir yada ruhu kirlenmemiş bir bayan herhangi bir dikizlemeyi gözü görmese de hisseder.
erkeğin gözüne ve zannına tesettür çekmesi lazım geldiği gibi
bayanında ziynetini hissettirmemesi gerekir.

Öncelikle saygı sınırı aşılmazsa sevinirim. Bugün burkalarla gezilen yerde de tecavüz vb şeyler yapılıyor, burada erkeğin göz tesettürünü nereye koyacaksınız? Bırakın lütfen, erkeklerin saçma sapan iç dünyaları yüzünden kadınların haksız yere insanlık dışı kısıtlanmasını...Kadınların masumiyetlerini bu zihniyetlere kurban etmeyin. Ve burda da mobbing uygulayarak forum hanımlarına baskı oluşturmayın rica ediyorum.

Hakperest

Kıdemli Üye
Öncelikle saygı sınırı aşılmazsa sevinirim. Bugün burkalarla gezilen yerde de tecavüz vb şeyler yapılıyor, burada erkeğin göz tesettürünü nereye koyacaksınız? Bırakın lütfen, erkeklerin saçma sapan iç dünyaları yüzünden kadınların haksız yere insanlık dışı kısıtlanmasını...Kadınların masumiyetlerini bu zihniyetlere kurban etmeyin. Ve burda da mobbing uygulayarak forum hanımlarına baskı oluşturmayın rica ediyorum.
sakin ol verda admin, bu ne hiddet bu celal
burka derken imreniyormusun iğreniyor musun belli değil
bence burka ve çarşaf çok klas yakışır bacılara

Kaçak

Yeni
Göbeem ilmi münazaraya kurban gitti ....

Kaçak

Yeni
98,1 i koruyorum ...
ayıp olacak ama ben ne zaman kilo vereceğim ??
müsade etmiyorsunuz ki ??
hani nerde benim gazım ...
hani nerde benim gizli formüllerim tevsiyelerim ??
bumudur Yani form kardeşliği ...
tek form tek göbek tek konu ....

spesifik

آزادی قید و بند
Masa başı işlerde kilo vermek zor
Siz en iyisi her akşam sırayla önce prensesi sonra paşaları yere sırtüstü yatıp ayaklarınızda döndürün zıplatın -)
Tabi balkon bu pozisyonu yapmanıza elverişli mi bilmiyorum

nefahtü

Kıdemli Üye
Sayın Muhterem @Kaçak
siz bugüne bugün sigarayı bırakmış hem de üzerinden bir yıl geçmiş biri olarak yemek işinide halledebilirsiniz.
sigara saatli saatsiz kendini isteteten bir şey
yemek öyle değil en azından o kadar değil..
hem yemeğin sadece çeşidi değişecek kendisi mevcut kalacak.
makarnayı sevdiğinizi söylemiştiniz
sadece makarna ve salata ile ve ızgara et ile bu işi çok kolay çözersiniz.
sadece porsiyonu ufaltın
her öğün sadece az yağlı makarna ister soslu ister yoğurtlu aklınıza ne gelirse bir kase yada orta boy tabak makarna..(az yağlı) yanına salata..
makarna yemediğinizde et ve salata..
tam size göre hem tok hem sevdiğin hem de kolay..

bir de kendinize yakın olun aslında asıl reçetemiz bu
neyin yerine yemeği koyuyoruz yada sigarayı ..?

Kaçak

Yeni
Geviş getirmeyi sevmiyorum ben ya ....
yavan yavan gev dur salatayı ...
Bakalım katlanacağız artık ...
game of salat ...

spesifik

آزادی قید و بند
İki tepsi poğaça
Bi tepsi pizza yaptık
Bugün pazar sinema keyfi yapıcaz -)))
Resim atamıyorum yahu...

Kaçak

Yeni
Karatay diyeti kitabı okuyorum ...
sakinim , karnım tok sabaha belki bi 3-5 gr veririm umudu var ..
bu iş bitecek ...
kanlı mı kansız mı onu konuşuyoruz ...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sen başaracaksın aziz dostum @Kaçak