Kapatma davasının özeti bu!

Demirci Mehmet

Asistan
110965.jpg

Aslında Deniz'in yanına Devlet'i de koymak lazım!

hamra

Üye
Kayıkçı kavgası aynen devam ediyor..
Aç karın yüksek nalın diye bir söz vardır bizim ellerde..
Tayyip gelir gelmez "bedel ödeyemem" desin bütün dik duruşları ayağının altına alsın, birilerine cesaret kazandırsın, sizde kendinizi bu karikatürlerle avutun..
Saflık ancak bu kadar olur..
Pess..
Kimse demiyor, aydın doğanın borçlarını yetim malı olan devlet kesesinden tayyip nasıl bağışlar..
Geçin bunları beyler, tek fatura ödemesi yapılmamış diye gariban vatandaşın gazını, suyunu, elektriğini keserler, doğana peşkeş ederler yetim malını..
Siz de böyle tuzu kuru tayyip ve baykalın danışıklı döğüşünü saf saf izler tezahürat yaparsınız..
İyi seyirler, memleket yuvarlanmış kuyunun dibine giderken..:mad:

Demirci Mehmet

Asistan
Kayıkçı kavgası aynen devam ediyor..
Aç karın yüksek nalın diye bir söz vardır bizim ellerde..
Tayyip gelir gelmez "bedel ödeyemem" desin bütün dik duruşları ayağının altına alsın, birilerine cesaret kazandırsın, sizde kendinizi bu karikatürlerle avutun..
Saflık ancak bu kadar olur..
Pess..
Kimse demiyor, aydın doğanın borçlarını yetim malı olan devlet kesesinden tayyip nasıl bağışlar..
Geçin bunları beyler, tek fatura ödemesi yapılmamış diye gariban vatandaşın gazını, suyunu, elektriğini keserler, doğana peşkeş ederler yetim malını..
Siz de böyle tuzu kuru tayyip ve baykalın danışıklı döğüşünü saf saf izler tezahürat yaparsınız..
İyi seyirler, memleket yuvarlanmış kuyunun dibine giderken..:mad:
Sen kendini Mehmet Ağar ile avutmaya devam et.Ha Susurluk ha Ergenekon!Ne fark var.İkisi de demokrasi düşmanı!Ama bazı demokrasi düşmanları kendini demokrat ilan ediyor.Biz sizin CHP ile işbirliklerinizi unutmadık,henüz.
Siz önce Yahya ile Tansu'nun çaldıklarının hesabını verin!Sahi sizn Yahya niye TMSF'ye borcunu ödemiyor!