Karşı tarafı deşifre edelim !!!

reis

Kıdemli Üye
Bundan sonra bu bölüme ( kendilerine ne derlerse desinler ) İslam ve Müslüman'a düşmanlıkta sınır tanımayanların salya ve kusmuklarından örnekler sunacak ve bu yobazları deşifre edeceğiz.

Yorum yazacak olan olursa lütfen sakin olsunlar !
:)

---

Türban Sorunu

Adamlarda haksız değiller ama.Bizim solcular yani.Şerefsiz şeriatçılar öyle oyunlar oynadılar,öyle dolaplar çevirdilerki zamanında..Adamlarda din minb terstir,karıştırmayın siyasetle diyince dinsiz olup çıktılar.Ama ne oldu bir şey değişti mİ? Öyle böyle diye diye bugünleri yaşıyoruz işte.Solcuya hala dinsiz deniyor,Şeriatçıya hala müslüman(!) deniliyor! :)

ernesto

http://kemalistler.net/viewtopic.php?t=178&postdays=0&postorder=asc&start=45

H

hiç

Guest
solcu hala dinsiz(!)ce hareket ediyor,şeriatçı(!?) müslüman(!)ca görünüyor..
bunun dışındaki cümleler kendi içlerindeki pisligin dışa vurumu..:mad:

eyvallah reis abide,
bu tam damarına basılası sözler ihtiva ediyor..
hakimiyet va ayar konusunda sıkıntı olur..
başlıgını kilitlemesinler sonra..:eek:leyo:

U

ummuhan

Guest
BU HER BAKIMDAN MİLLÎ MİTİNGLERİN GAYRIMİLLÎ DÜZENLEYİCİLERİ, ARTIK
ÖZDE TÜRK OLMADIKLARI, VE SÖZDE DAHİ "TÜRK'ÜM!" DEMEDİKLERİ KESİNLİK
KAZANMIŞ OLAN ERDOĞAN-GÜL-ARINÇ DİKTATÖRLÜĞÜNÜN TÜRKİYE'NİH BAŞINA
AÇTIKLARI BELÂLARI BİR KENARA BIRAKIP; KÜRSÜDEN SÂDECE "LÂİKLİK" VE
"DEMOKRASİ" SLOGANLARI ATTILAR, ATTIRMAYA ÇALIŞTILAR! HATİPLERİN ÇOĞU
BU YÖNDE SAÇMA KONUŞMALAR YAPTI!..

KÜRSÜDEKİLER, VE DAHA SONRA SATILMIŞ OLDUKLARI BOYUNLARINDAKİ
YAFTALARDAN BELLİ MEDYA MENSUPLARI AKP VE ERDOĞAN EKİBİNİ "MİLLÎ
GÖRÜŞÇÜ" İLAN ETTİLER, VE HALKIN BUNLARA İTİRAZ SEBEBİ OLARAK, BUNU
GÖSTERMEYE ÇALIŞTILAR!

MİLLÎ GÖRÜŞ MSP-RP-SP (SAADET PARTİSİ) SİYÂSETİDİR!.. TAYYİP 2002
SEÇİMLERİ SÜRECİNDE "BİZ MİLLÎ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ ÇIKARTTIK," DEMİŞ,
AKP'Yİ SP'DEN KESİN OLARAK AYIRMIŞTI!.. BUNU GAZETECİLERDEN DAHA İYİ
KİM BİLEBİLİR?.. BUNA RAĞMEN KALKIP HERİFLERE "MİLLÎ GÖRÜŞÇÜ" DEMENİN
ARDINDA, MUTLAKA BİR ARTNİYET GİZLİDİR!.. AKP'NİN TAVRI, TUTUMU HER
BAKIMDAN GAYRIMİLLÎ GÖRÜŞ'TÜR!. YÂNİ HEM MİLLİYETSİZ, HEM
İSLÂMİYETSİZDİR!..
[10:28:16] ibrahim ceylan diyor ki : ŞU HALDE AKP'Yİ "MİLLÎ GÖRÜŞ"ÇÜ OLMAKLA SUÇLAYANLAR, ASLINDA AKP'Yİ
DEĞİL, HÂŞÂ; MİLLİYETÇİLİĞİ, TÜRKLÜĞÜ, MİLLÎ EKONOMİYİ, MİLLÎ SANAYİİ,
KUZEY KIBRIS TÜRK DEVLETİ YANLISI MİLLÎ SİYÂSETİ VE AVRUPA BİRLİĞİ İLE
A.B.D.'YE KARŞI HAYSİYETLİ MİLLÎ DIŞ SİYÂSETİ SUÇLAMIŞ OLUYORLAR!..

KALDI Kİ, BU HERİFLER NÜFUS BELGELERİ İLE TESBİT EDİLDİĞİ GİBİ, TÜRK
DEĞİLLER!.. ŞERDOĞAN SAĞDA SOLDA "GÜRCÜ'YÜM" DEMESİNE RAĞMEN, PONTUS
RUM KIRMASIDIR!.. KARISI İÇİN "ARAP" DEMESİNE RAĞMEN, KADIN YAHUDİ
ASILLIDIR!.. ABDULLAH GÜL, KAYSERİ'DE BOL OLAN ERMENİLERDENDİR!..
ARINÇ, MANİSA YAHUDİLERİNDENDİR!..

ÜSTELİK MÜSLÜMAN DA DEĞİLLER!.. BÜTÜN O DİNDAR GÖRÜNTÜLERİNE,
KARILARININ BAŞÖRTÜSÜNE RAĞMEN!.. HİÇ "GEL SENİNLE KATOLİK NİKÂHI
KIYALIM," DİYEN MÜSLÜMAN OLABİLİR Mİ?.. HİÇ "GEREKİRSE, PAPAZ CÜBBESİ
GİYERİM" DİYENDEN MÜSLÜMAN OLUR MU?.. HİÇ HIRİSTİYAN VE YAHUDİLER İLE
İŞBİRLİĞİ YAPANLAR, KUR'AN ÂYETLERİNE BU KADAR TERS DAVRANANLAR
MÜSÜLMAN OLABİLİR Mİ?..

Kendilerini karşı cephede gördüklerinden ben de bu alıntıyı yaptım :)
Ben müslümanım diyen biri yukarıdaki iftira ve hezeyanları rahatca yazabilir mi? Bunları Baykal için bile söyleyemem şahsım adına...

ibrahimi

Has Uşak
Herkesin bir oyunu varsa...Rabb'imin de vardır...

Hz. Muhammed s.a.v. insanları dine davet ettiğinde tek kişiydi...Şuan bakığımızda 2 milyar islamla müşerref müslüman var...

Kim ne yaparsa yapsın bu nur tamamlanacaktır biiznillah...

:eek:fftp:

Dün televizyonda amcamın birini seyrettim de, aklımdan bir soru geçti...

Sen ölmeyecek misin? :)

Geldim Reis Konu Olarakta Açtim Ama Derdimi Anlatamamiyorum.

13632.jpg

Türkan Saylan'ın organize ettiği Çağlayan mitingi sona erdi. 14 Nisan Ankara mitinginin devamı niteliğindeki Çağlayan mitingi Saylan'ın şovuna sahne oldu.

Köşk sürecini engellemeye yönelik 14 Nisan Ankara mitinginin devamı niteliğindeki Çağlayan mitingi Türkan Saylan'ın şovuna sahne oldu. Miting sona ererken, akıllarda özgürlük yerine istiklal mahkemeleri kurulsun şeklindeki sloganlar kaldı.

Saylan ve diğer konuşmacılar AB'den ABD'ye, özelleştirmeden, gazete patronlarına ve toplumun dini değerlerine karşı yaptığı konuşmalarla katılımın büyük olduğu mitingi gölgeledi. Özellikle ÇYD Başkanı Türkan Saylan 'Kutlu Doğumu' şova benzeterek kalabalığa yuhalattırdı. Saylan ayrıca 'Yaradılış hurafesi' diyerek dini değerlere hakaret etti. Saylan, her şeye karşı görüntü verirken, Medya Patronu Aydın Doğan dahi eleştirildi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından Çağlayan'da düzenlenen 'Köşk' mitingi geniş katılama sahne oldu. Mitingde ilk konuşmayı Düzenleme Komitesi Başkanı Necla Arat yaptı. Arat, demokrasi vurgusu yaparken daha sonra söz alan Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı Başkanı Türkan Saylan, konuşmasında yaradılıştan, Kutlu Doğuma, özelleştirmeden duble yollara kadar her şeye karşı çıktığını söyledi.

Yaradılış'ın 'hurafe' olduğunu söyleyen Saylan, Kutlu doğum törenlerini 'şov' olarak niteledi. Saylan, 'Bu şovlarla cumhuriyetten intikam alınmaktadır' dedi.
İstikrarı boş söz olarak nitelendiren Saylan, hükümeti Çankaya'yı 'tarikat sarayına' çevirmek istemekle suçladı.

Miting'de tuhaf istek: istiklal mahkemesi kurulsun

Çağlayan mitinginde vatandaşlar dağılmaya başladı. Mitingde "Tayyip Baksana, kaç kişiyiz saysana, Çankaya'da molla istemiyoruz, Biz Mustafa Kemal'in Askerleriyiz, Hükümet İstifa", şeklinde sloganlar atıldı. Katılmcıların taşıdığı "Övünüyorum, çalışıyorum sana askerim. İstiklal Mahkemeleri kurulsun hesap sorulsun", şeklindeki dövizler dikkat çekti. Miting alanına girmeyen ve dışarıda bekletilen araçlardan da onuncu yıl marşı çalındı. Ayrıca Atatürk'ün yaptığı konuşmalarda miting katılımcılarına dinletildi.

alıntı

konu ile alakalı yorumlar aşağıdaki linktedir..

http://www.ihvan-forum.com/showthread.php?p=272492#post272492

reis

Kıdemli Üye
solcu hala dinsiz(!)ce hareket ediyor,şeriatçı(!?) müslüman(!)ca görünüyor..
bunun dışındaki cümleler kendi içlerindeki pisligin dışa vurumu..:mad:

eyvallah reis abide,
bu tam damarına basılası sözler ihtiva ediyor..
hakimiyet va ayar konusunda sıkıntı olur..
başlıgını kilitlemesinler sonra..:eek:leyo:
Ben masumum, bunları biz değil onlar söylüyor. Kimin nerede ne söylediğini de alıp koyuyoruz en alta.
Du bakalım, daha yeni başladık !

agbi

Yasaklı
Ben konuyu anlıyamadım ne deşifre edeceğiz.

Daha evvel Muğla Ünü.Rek.CHP bayrakları ile miting yapmıştı Danıştay olayında kendisinin İngiltere pasaportu taşıdığını deşifre etti.Deşif dediğiniz bunlarmı.

Konuyu açarsanız sevinirim.

Tuncay ÖZ

Profesör

Daha evvel Muğla Ünü.Rek.CHP bayrakları ile miting yapmıştı Danıştay olayında kendisinin İngiltere pasaportu taşıdığını deşifre etti.Deşif dediğiniz bunlarmı.

katılıyorum

sadık78

Asistan
Web sitesi
www.gulturkiye.com
Ulusalcı Merdan'ın manşetleri Silahlı Kuvvetler'i zor durumda bırakmışKanaltürk televizyonunda Tuncay Özkan'ın yol arkadaşı olan Merdan Yanardağ'ın, PKK'ya yakınlığı ile bilinen Özgür Gündem Gazetesinin kurucusu ve yazı işleri müdürü olduğunun ortaya çıkması şok etkisi yaptı.
gundem.jpg

Yanardağ'ın yalan haberlerle attığı manşetler Türk Silahlı Kuvvetleri'ni uluslararası platformda çok zor durumda bırakmış. Terörle mücadele sürecinde etkin rol almış olan komutanlar, şimdi Merdan Yanardağ'ın manşetlerini tartışıyor. Bir internet sitesinde yazan emekli Yarbay Şenol Özbek, 6 Eylül 1992'de Özgür Gündem'in "İnsanlık Sürükleniyor' manşetiyle Türkiye ile AImanya arasında krize yol açtığını açıkladı. Türk askerine yönelik sert ifadelerin yer aldığı haberden sonra Yunanistan olayı pankart yaptırıp dünyaya duyurmuş.
Söz konusu olay 6 Eylül 1992 tarihinde Şırnak'ın Cizre ilçesi Şeyh Değirmenci Köyü'nde yaşanmış. Vatandaşların ölü olarak bulduğu bir terörist için olay yerine gelen jandarma, savcı, doktor ve yerel bir fotoğrafçı çağrılır. Ceset üzerinde gerekli kontrollere başlamadan önce bubi tuzağına karşı ceset yerinden oynatılmak istenir. Bu amaçla da BTR denilen askeri araç kullanılır. Ancak PKK sempatizanı olan fotoğrafçı, görev esnasında çektiği fotoğrafları Özgür Gündem gazetesine ulaştırıyor. PKK yanlısı gazete, 16 Ekim 1992 tarihli nüshasında bu fotoğrafları "İnsanlık Sürükleniyor" başlığıyla çarpıtarak okuyucularına sunuyor.
Emekli Yarbay Özbek, Özgür Gündem'in haberinin hem özü hem de Silahlı Kuvvetler'in konsepti açısından yalan olduğunu vurgulayarak, "Çatışmalarda ele geçen teröristlere dahi dokunulmadığını, hatta karınlarının bile doyurulduğunu, kandırılmış vatan çocukları olarak onlara mümkün olduğunca şefkatle yaklaşıldığını yakından biliyorum." diyor.
Özgür Gündem'in bu haberinin terör örgütünün propagandadan sorumlu kadroları tarafından, daha da çarpıtılarak, söz konusu gazete haberi ile birlikte Avrupalı parlamenterlere aktarıldığını ifade eden Özbek, şöyle devam ediyor:
"Olayda kullanıldığı iddia edilen BTR 60 tipi araç Alman yapımı olduğundan, haber üzerine Almanya, Türkiye ile olan ilişkilerini askıya aldığını ve Türkiye'ye silah ambargosu uygulayacağını açıklıyor, Türkiye Almanya ilişkilerinde çok ciddi bir kriz yaşanıyor. Avrupa parlamentosu üyelerinden, Türkiye'de insanlık sürükleniyor şeklinde sert açıklamalar geliyor. Yunanistan bu olay ve haberin bütün dünyada duyulması için pankartlar dahi hazırlatıyor. Dünya kamuoyu önünde zor günler yaşayan Türkiye, günlerce bu mesele ile uğraşmak zorunda kalıyor."
Haberin yayınlandığı gün bu gazetenin yazı işleri müdürünün bugün ulusalcı olan Kanaltürk televizyonunun hem yayın kurulu üyesi hem de program yapımcılarından olan, Hulki Cevizoğlu ve Tuncay Özkan'ın yol ve dava arkadaşı Merdan Yanardağ olduğunun altını çizen Özbek, internetteki yazısında şu ifadeleri kullanıyor:
"Özgür Gündem için bu soruyu sormak komik de olsa, yazı işleri müdürünün onayı olmadan bir gazetede bu ve benzer haberler yayınlanabilir mi? Asla yayınlanamaz. Ve son sorumuz: Hulki Cevizoğlu, yol ve dava arkadaşının terör örgütüne aleni gerilla diyen ve başta Silahlı Kuvvetler olmak üzere güvenlik kuvvetlerimizi zan altında bırakan haberleri konusunda özel bir program yaparak bizi aydınlatmayı düşünüyor mu?"
Emekli Yarbay Yanardağ'ın hakkındaki iddiaları kabul ettiğine dikkat çekerek, "Haberi yalanlamıyordu ama üslup bildiğimiz üslup: Bir ulusalcıya laf mı söyledin, orda bittin işte, ya Fethullahçısın ya da emperyalistlerin ve küresel gücün uşağı." diyor.
Emekli Yarbay Şenol Özbek'in yazısının tamamını okumak için tıklayınız...

reis

Kıdemli Üye

Konu başlığına koyduğumuz "Karşı Taraf"tan kastımız ne..?
İslam'a, Müslüman'a, Kur'an'a, Peygamber'e ve hatta Allah'a, Hakka, Halk'a, Adalete, Akla ve Mantığa, Özgürlüğe, yani kısaca bize düşmanlıkta sınır tanımayan herkesi karşı tarafa koyuyoruz.

Bu karşı taraftan çoğu zaman çoğumuzun hiç haberi bile olmuyor.
Oysa o karşı taraf, örgütlü olarak hareket ediyor ve bize karşı bir cephe oluşturuyor. Piyon da olsalar sonuçta bir cephe ediyorlar.

İşte bizde, o karşı tarafın küstahlıklarını ve kusmuklarını birbirimize bildirmek suretiyle onları deşifre ediyoruz, etmek istiyoruz.

Peki bundan ne sonuç umuyorsunuz..? diye sorulabilir.

Karşı Tarafta bize cephe alanlardan haberdar oluyoruz o kadar.

Çünkü bu haberdarlık, bize bir fikir sunup ona göre gardımızı almamızı sağlayacak ve bu alçakların hareketleri boşa çıkartılacaktır.

reis

Kıdemli Üye

sadık78

Asistan
Web sitesi
www.gulturkiye.com
Miting tertipçisi Necla Arat'ın eşi 'cuntacı' olduğu için ordudan atılmışİstanbul Çağlayan mitinginin düzenleyicilerinden ÇEV Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Necla Arat'ın eşi Nedim Arat'ın 'cuntacı' olduğu ortaya çıktı.
arat.jpg
Cunta, 9 Mart 1971'de darbe yapmayı planlamış; ancak Kara Kuvvetleri Komutanı Faruk Gürler ve Hava Kuvvetleri Komutanı Muhsin Batur'un saf değiştirmesi üzerine başarılı olamamıştı. Kurmay albay rütbesinde darbe planlarına karışan Nedim Arat, 12 Mart muhtırası ardından gözden çıkarılanlar arasında yer alıyor. Vakit Gazetesi'nin haberine göre 12 Mart muhtırasından sonra '9 Mart Hareketi' olarak bilinen 'solcu ihtilalci komite' 15 Mart 1971 tarihli, Genelkurmay Personel Başkanı Korgeneral Fehmi Başar imzalı yazıyla tasfiye edildi. İstanbul, Zaman

burak

Üye
:dik:

konuyu kirletmeyin!!

eğer ulusalcı iseniz cesurca bir konu açın ve fikri münazaraya gidelim... yok eğer değilseniz konuyu sabote etmeyin!!!

aLi'ce

U

ummuhan

Guest
ne laikleri nede islamcı gözüküpde gömlek çıkartanları doğru bulmuyorum
partizanca AKP yi desteklemek niyetindede değiliz
AKP nin tutumunu basiretsizliğini teslimiyetçiliğini ,iktidar iken başarısızlığını ne ile açıklayacağız
sırf inat olsun diyemi hala AKP diyeceğiz
millet aç perişan işsiz arkadaş ,siftahsız dükkan kapatıyor
hanımlarının başı açıkmış kapalıymış o kendilerini ilgilendirir
memleket iyiye gitmiyor
seçimden sonra aç kargalar gibi milletin üstüne AB -side gelecek ABD si de .
din üzerinden siyaset yaptığınız milleti yanılttığınız yeter .
söz milletin .

Kimse kendisinin herkesden daha miili görüşcü milliyetci olduunu iddia etmesin bence, Ülke üzerine oynanan son oyunlarda yarışırcasına rol kapmaya çalışanlar kendilerini bir daha sorgulasınlar gerçek sorgudan önce zira durumları vahim .....

agbi

Yasaklı
Sözde Atatürkçü Özde İsrailci Roteryan üyesi Asım Kocabıyık Borusan Holdingin yaptırdığı okulun kapısına İSRAİL DEVLET SONBOLÜ YEDİ ŞAMDAN YAPTIRDI

reis

Kıdemli Üye
"Zina ve Ateistler"

---

Zina denen kelimenin artık tarihe karışması gerekir.Herkes istediği kişiyle beraber olabilir,ortada zorlama ve kandırma yoksa hiçbir sorun yoktur.Benim karım beni aldattıktan sonra ona ceza verilse ne olacak verilmese ne olacak.Ilkel bir arapmıyımki karıma verilen ceza beni rahatlatsın?

muslumbaba

http://forum.ateizm.org/index.php?showtopic=6062&st=11

Altta ki mavi renkle yazılı olan İmza'ya dikkat !!!

--------------------
"Allah BiYüktür"

---

reis'in notu:

Şimdi size bir ev ödevi:
Yazılışına da dikkat ederek, sizce bu imza ne anlama geliyor. Lütfen bir cümle ile yazar mısınız..?
Bakalım ödevden kim ne alacak..?

Hasan

Kardeşiniz
Uşak ödevden kaç alırım bilmem ama ağzımı bi açarsam forum filan kalmaz beni atarlar.SELAMETLE.:mad: