Karşı tarafı deşifre edelim !!!

Meryem

Komplike
yenisafaktezictehditabd3.jpg

Şimdi Deniz BAYKAL ve işbu Teziç Efendinin ortaklaşa söyledikleri şeyler bir hakikatin apaçık itirafından başka bir anlam ifade etmiyor.

"Bu Rejim halkın rejimi değildir, halk bu rejim sahiplerinin kölesidir, halkın söz hakkı bizim istediğimiz yere kadardır."

diyorlar kendileri.

Kurban, efendi müslümanlar için kullanılır yalnızca. Bunların müslümanlığı mı kalmış ki...?

(Bugün bende bir öfke var ki, sormayın gitsin...)

Ardarda iki mesaj yazmış olacağım için üzgünüm, bir öncekini silebilirsiniz, çünkü bu mesajım daha önemli...

Malum Milliyet diye çirkef bir gaste mevcut. Yakın çevremizden de bu çirkefe para dökenler var malesef. Geçen sene bir komşumuzun biraz uzağından geçerken (aslında komşu demek istemiyorum, gavurun önde gideni) o gaste parçasına bakıp "cık, cık, cık" dediğini duydum, içimden "heh gene irticai(!) bir faaliyet okumuştur" dedim. Beni görmediği ama benim onu iyi görüp duyduğum bir yerde beklemeye başladım, yanındaki karı(!)lardan birine aynen şunu dediğini duydum;

"Bazen çok abartıyorlar, bu kadar açık saçık kadın resmi konur mu?"

Bir gavura bile bunu söyletecek kadar ne olmuş olabilirdi? Hemen eve geldim, sitesini açtım, aman Allah'ım... Ne göreyim; Amerika'da bir kadın, silikon olayını abartınca, sol taraf patlamış, kalbi paramparça olmuş, geberip gitmiş... Haber içinde kadının ölmeden evvel ki resimlerini koymuşlar, kadın çıplak, bir mozaik koymuşlar ama hiç bir b...a yaramamış... Olduğu gibi meydanda... Kadındaki de ....lik yani, sen o fotoğrafları nasıl çektirdin? Ahhh, eski bir haber olduğu için linkini falan bilemiyorum tabi... Gerçi linki bulsam buraya nasıl yazarım ki..?!

Milliyet denen gaste parçası hergün günün resmi diye ne ********likler yapıyor ve sonra da sansür uygulanıyor diye kıytırık bir iddia ile hükümete yükleniyor.... Adi herifler! Bunlar inek dışkısı kadar bile işe yaramaz adamlar, o hiç değilse mahsül elde etmeye yardımcı... Ya bu .....ler!?

(Açıktan küfür etmemek için çok paraladım kendimi, yine de uygun olmayan ifadeler varsa silebilirsiniz.)

reis

Kıdemli Üye
Vatan namlı gazete paçavrasında serefsizlik sınır tanımıyor..

---

Peygamber'e hakaret ettirdiler

Galatasaray'ın milli futbolcularından Hakan Şükür'ün Pazar günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçı için ''Kutlu Doğum Haftasına yakışan bir derbi olsun''ifadelerini internet sayfasına taşıyan Vatan gazetesi büyük bir skandala imza attı.

resim17308_2.jpg

İşte Vatan’ın internet sayfasında yayınlanan habere yapılan ve Peygamber Efendimize, Fethullah Gülen ve Kutlu Doğum haftasına yakışır bir derbi maçı isteyen, stada çakı yerine gül getirilmesi çağrısında bulunan Hakan Şükür’e yönelik ağır hakaretler içeren yorumlardan bir kaçı:

ALİ GERER
Elin arabı düşünmüyo da sana mı kaldı kutlu doğum falan

METE OR
Pislik arapın doğum günü haftasından bize ne? Onu arap olanlar kutlasın. Burası Atatürk''ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti.

ENGİN ASA
Neden bu yobazı irana göndermiyorsunuz. Bu gibiler ülkeden temizlenmeli.

ERKAN IŞIK
Sahtekar sonunda futbolada siyaseti bulaştırdı.

AHMET CENGİZ
Ulan şimdi ne alakası var maçla bunun. İllaki tarikatçılığını heryerde göstercen. Bir de bunu haber yapan gazeteye bakın. Bunun şeyhinin gazetesi!!!

HAKKİ HUKUK
Bizde öküzlerin cook ise yaradığını biliyordum. Çift sürmek, kağnı çekmek gibi görevlerini olduğunu bilirdim; Fakat, iyi top oynadığını hiçbir zaman düşünmemiştim!!!

EYLüL TANSEL
Bu Hakan Şükür denen adamın Galatasaray'da oynamasından nefret ediyorum. Gitsin artık bu F Tipi işbirlikçi yalaka. Tarikat yalakalığını git Fetoşun dizlerinin dibinde yap. Senin ve Okan'ın veya Emre'nin Galatasaray gibi bir takımda yer alması utanç verici. Defol git memleketin ABD''ye...

COŞKUN SABUNCULAR
Utanmaz yobaz maça da haşemayla çık, din tüccarı seni kazandıkların az mı geldi de dinimizi pazarlıyorsun fetoşun uşağı.

Vatan'ın bazı yorumları gelen tepkiler üzerine geri çektiği de gözlendi.

http://www.habervaktim.com/haberoku.php?id=17308

yaban_gülü

~N€ST€R€N~
yukarıdaki yazar (!) denen İTler ürür kervan yürür..Rabbim bunları bildiği gibi yapsın..

Biz Seni Seviyoruz YaRasullallah ..

okur

Doçent
"Millet de bizim" ama şu "Milli İrade" var ya, o bizim değil!Baykal, hafta sonundaki kurultay öncesinde rakipsiz… Çünkü, tüzük önlemleri şahane: Delegelerin yüzde 20'sinin imzasını alamayanlar Deniz Bey'in karşısına aday olarak bile çıkamayacaklar.
Hal böyleyken, Baykal da kurultay sloganlarını parti içi muhalefete göre değil, iktidara yönelik olarak belirledi…
Ankara, Baykal'lı reklam panolarıyla süslendi…
Bunlardan birinde Deniz Bey, şöyle sesleniyor:
"Çekil aradan: Din de bizim, Devlet de bizim, Millet de bizim!"
Bu "müthiş slogan"ın sağlamasını yapmakta fayda var…
"Din de bizim" diyen CHP, dini hayata ve dindar kesime ısrarla hep mesafeli durdu…
CHP'nin, Millet'in değer yargılarına bakışı hep sorunlu oldu…
Ecevit'in öne çıkardığı "inançlara saygılı laiklik" anlayışı CHP'liler tarafından asla benimsenmedi…
CHP örgütü ve tabanı, yıllarca İsmet İnönü'nün yolundan gitmeyi tercih etti: Hâlâ da gidiyor…
İsmet Paşa'nın, İstiklal Harbi esnasında Bursa'da bir grup subaya "Kimse işitmesin, bu Millet düşmanınızdır!" diye konuşmuş olması yeterince manidardır…
Atatürk'ün Cumhuriyetimizin temel felsefesi olarak yerleştirdiği "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" ilkesine ters bir istikamette seyahat etti, İnönü'nün CHP'si!
CHP, yıllarca Ordu ve bürokrasi ekseninde "milletin egemenliğine karşı" siyaset yaptı: Günümüzde ise rejim krizine oynayarak yargı üzerinden "milli irade"nin tercihini ortadan kaldırmaya uğraşıyor!
Bugünkü CHP, milli egemenlik/milli irade kavramlarını gölgelemek, küçültmek, eksiltmek için elinden ne gelirse ardına koymuyor…
CHP lideri, Anayasal sürece uygun bir biçimde TBMM tarafından seçilmiş bir Cumhurbaşkanı'nın liderlere verdiği 23 Nisan yemeğini boykot ederek milli iradeyi hiçe sayıyor:
"Cumhurbaşkanı'nı takmıyoruz" demeye getiriyor!
İnönü'den Baykal'a CHP; milletin değil, seçkinlerin daha doğrusu Statüko'nun egemenliğini savuna geldi…
Artık Statüko hakimiyetini kaybetmiş durumda!
Baykal'ın CHP'si de, Cumhurbaşkanı Gül'ün milli iradenin bir tezahürü olarak Köşk'e çıkmış olmasına, yani "devletin milleti ile barışması anlamına gelen" bu ileri milli egemenlik adımına bozuk çalıyor.
Tüm bunlardan sonra, Baykal'ın reklam panosundan sarf ettiği "Din de bizim, Devlet de bizim, Millet de bizim!" sloganı boşlukta kalıyor…
Ecevit'in CHP'si, 1977 genel seçiminde yüzde 41 oyla seçimi kazandığında da "milli irade" tecelli etmişti…
1946'nın tümüyle hileli seçim galibiyetini doğallıkla klasman dışı bırakarak, çok partili hayatta CHP'nin aldığı en parlak neticeyi özellikle hatırlatıyorum…
Otuz yıldır böyle bir sonuçtan neden hep çok uzakta kaldı, CHP?
Sorunun cevabını gerçek manada hiç sorgulamadılar, hiç…
Darbelerden, rejim krizlerinden fal tutarak, Statüko ile pişpirik oynayarak "derin siyaset" yapan…
Millet'in değer yargılarına mesafeli duran bazen de o değer yargılarını hedef tahtasına koyan…
Milleti ile tuhaf, akıl almaz bir mücadeleye girişen CHP…
Aslında "Cumhuriyet Halk Seçmesin Partisi"dir!

Tamer KORKMAZ

reis

Kıdemli Üye
Kaç zamandır fırsat buldukça;

Türksolu Dergisi,
Komünist Forum,
Sosyalist Forum,
ve
Alevileriz Forumlarını takip ediyoruz.

Sonuç:
Birbirlerinden hiç farkları yok.
Hepsi İslam, Müslüman, Hükümet, Halk ve Devlet Düşmanı.
Her Fitnenin göbeğinde bunlar var. Çok iyi maşalık yapıyorlar birilerine...
Kendilerine web denilen yerlerde tahsis edilen kulübeciklerinden ağızlarından salyalar akıtarak çemkirip duruyorlar.

İyide bunlardan bize ne birader diye soranlar olabilir.

Çünkü bunların hepsi aynı zamanda Atatürkçüyüz numaralarıyla huzursuzluğun baş aktörleri konumundalar.

Öyle ki Yargı bile bunlardan soruluyor neredeyse.

CHP ile İP ise bunların Laytı oluyorlar...

enris

Üye
Web sitesi
www.behance.net
- Fikirleri 21 yy dan çok geri kalmıştır, hata teorik yapıların gerçek zamanlı olduğuna inanırlar. "Modernlik aslında elindekileri koruma güdüsüdür" tarzında yaşalar.
- Sistem nasıldır, insanlar nasıl yaşarlar pek bilgileri yoktur. Kaynakları kendileri gibi dar ve sığ kafa yapısına sahip olan medyalarıdır. Dünyayı ya cumhuriyet yada benzeri gezetelerin anlattığı şekli ile okurlar.
- Tahammül ya da kabullenme bir yana "saygı" mekanizmaları çok yıllar önce yokolmuştur. Eski sovyet aşıkları -farkında olmasalar da- sırf fikirlerini empoze etmek için daha önce yandaş oldukları konuları hemen yokediverirler.
- Din onlar için en doğmatik yapıdır. İnanç konusunda ve insanların neden inandıklarını büyük abileri çok iyi bilir ama gençleri "yaşam kaygısı ve dünya ile örtüşen kendilerince modernlik olan" her türlü pislik karşısında bağlayıcı ve önleyici bir olgu olmuştur. Dine karşı olmalarının felsefesinde "materyalizm" olduğu gibi, kabullenmeme ve sahip olduklarını terk edememe çelişkisi vardır.
-Özellikle dine karşı koymak adına, kuran tesvirlerinden "lirik ve okuduğu gibi anladıklarını" çıkararak, sözde karşıya yutturmaya çalışırlar. Bunu çok seven bazıları bu kitlenin akıldan yoksun dini ve Kuran'ı asla anlayamayanlarıdır. Akıllarınca "kendi silahlarından vuracam" şaklabanlıkları ise komedidir.
- Yaşam kaygısı asla yaşamazlar. Zira çoğu kendini devletin sırtına dayamış, iyi yerlere gelmiş, ama bir kurcalandıkalrında fırtına kopartan, dikta ile iletişim kuran, karşısındakine fikirlerini bir ilahlaştırma edası ile anlaran kitledir. Ülkenin içinde bulunduğu sarsıntırlardan çok etkilenmezler. Keza "burjuvazi" onlar için biçilmiş laftandan bir sözdür..
- Asla çözüm üretmezler. Onlara göre çözğm bellidir, ve bu asla değişmez. Değişen şartlar ve dünya umurlarında değildir. Yasakçı bir kafa yapılarının olması temek anatomilerini belli eden unsurdur. İçlerindeki en büyük sosyoloji uzmanları bile, bir ilkokul öğrencisinden daha az tanırlar hayatı. Kitli kaldıkları tek şey "yaşam biçimleridir" bunu hep bahane ederler. bunun önundeki engel gördükleri ne varsa yok etmek ister buna din de dahildir. Yaşamları konusunda bir tehlike yokken, elit egemenliklerini korumak adına akla hayale gelmedik yasaklar koyarlar.

daha çok şey yazabilirim..ama onları tanımak ve anlatmaktan o kadar sıkıldım ki, iöim sıkılıyor..

ummuhan

Kıdemli Üye
Vatan namlı gazete paçavrasında serefsizlik sınır tanımıyor..

---

Peygamber'e hakaret ettirdiler

Galatasaray'ın milli futbolcularından Hakan Şükür'ün Pazar günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçı için ''Kutlu Doğum Haftasına yakışan bir derbi olsun''ifadelerini internet sayfasına taşıyan Vatan gazetesi büyük bir skandala imza attı.

resim17308_2.jpg

İşte Vatan’ın internet sayfasında yayınlanan habere yapılan ve Peygamber Efendimize, Fethullah Gülen ve Kutlu Doğum haftasına yakışır bir derbi maçı isteyen, stada çakı yerine gül getirilmesi çağrısında bulunan Hakan Şükür’e yönelik ağır hakaretler içeren yorumlardan bir kaçı:

ALİ GERER

METE OR
Pislik arapın doğum günü haftasından bize ne? Onu arap olanlar kutlasın. Burası Atatürk''ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti.

ENGİN ASA

ERKAN IŞIK

AHMET CENGİZ
Ulan şimdi ne alakası var maçla bunun. İllaki tarikatçılığını heryerde göstercen. Bir de bunu haber yapan gazeteye bakın. Bunun şeyhinin gazetesi!!!

HAKKİ HUKUK
Bizde öküzlerin cook ise yaradığını biliyordum. Çift sürmek, kağnı çekmek gibi görevlerini olduğunu bilirdim; Fakat, iyi top oynadığını hiçbir zaman düşünmemiştim!!!

EYLüL TANSEL
Bu Hakan Şükür denen adamın Galatasaray'da oynamasından nefret ediyorum. Gitsin artık bu F Tipi işbirlikçi yalaka. Tarikat yalakalığını git Fetoşun dizlerinin dibinde yap. Senin ve Okan'ın veya Emre'nin Galatasaray gibi bir takımda yer alması utanç verici. Defol git memleketin ABD''ye...

COŞKUN SABUNCULAR
Utanmaz yobaz maça da haşemayla çık, din tüccarı seni kazandıkların az mı geldi de dinimizi pazarlıyorsun fetoşun uşağı.

http://www.habervaktim.com/haberoku.php?id=17308

ALİ GERER

METE OR

ENGİN ASA

ERKAN IŞIK

AHMET CENGİZ

HAKKİ HUKUK

EYLüL TANSEL

COŞKUN SABUNCULAR

YA HADİ GEL DE KÜFRETME BUNLARA ŞİMDİ :O

Kendimi durdurmadım :eek:leyo: