Kuru Kafa Modasi? Artik Her Yerdeler

Kaptan

Mecra Yazarı
artik her yerdeler
malum kuru kafa modasi sardi tüm dünyayi

0-tile.jpg

Kuru kafa ve Kemikler Cemiyeti
1832 yılında William Huntington Russell ve Alphonso Taft tarafından Yale Üniversitesi'nde Society of Skull and Bones ismi ile kurulan, gizli yapısı ile üye profilinin yüksek seviyesi sebebiyle o yıllardan beri sayısız komplo teorisine karıştırılmış olan öğrenci topluluğudur.
Skull and Bones'a üye olabilmenin doğal şartları erkek olmak, beyaz olmak ve protestan bir aileden gelmekti. Son yıllarda kız öğrencilerin de üye yapıldığı söylenir, fakat bu henüz kesinleşmiş bir bilgi değildir. Topluluğun üye listesi, üniversite yönetimi de dahil olmak üzere, tüm halka açılabilecek yerlerden gizli tutulur.

Skull and Bones, Masonik ve Illüminist görüşlerden oldukça etkilenerek kurulmuş ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmüş bir topluluktur. Bu her iki kurumun da gizli ve ezoterik yapıları göz önüne alınır ve üye olmayanların her ne kadar öğrenseler de tam sırlara vakıf olamayacakları düşünülürse, Skull and Bones üyelerinin bu toplulukların da içinde bulundukları veya en azından destek aldıklarını söylemek şaşırtıcı olmayacaktır. (wikipedia'dan alinti)

Skull and Bones sembolü;
200px-Bones_logo.jpg

bu cemiyete üye olan ünlülerden biri rockefeller ailesi (amerikarin ilk milyarderi)
digeri henry luce (time, people, forbes dergilerinin sahibi)
ve george w. bush ve kerry

her yerde izleri oldugu söyleniyor, beyaz saray, medya, is dünyasi vb.
temel ideolojisi ise, anglo sakson ve protestan beyazlarin dünyadaki hakimiyetini saglamak.

lafons7275

Kıdemli Üye
Sahih sünneti seçme kriterlerinin olduğu bir başlık bekliyorum senden.

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Sembolde hata var!

Kurukafanın altında çapraz duran kemikler bacak değil, bilek (alt kol) kemikleri olacak! Masonların ellerini çaprazlama omza koymasını temsil eder.. Firavunların cesetleride bu pozisyonda mumyalanır..

Kaptan

Mecra Yazarı
ummuhan tamam derse olur
baska türlü mümkin degil

ummuhan

Kıdemli Üye
Anacım yandan bile bakmayacağım konuya bile beni çektiniz ya pesss .... işiniz (gücünüz demiyorum bakın gücü buralara yazmaya kullanıyorsunuz:eek:leyo:) yok mu sizin ya HU:D

NOT: Bir de ben forumun jandarması değilim ya ... (hoş yakalasam döveceğim kesin olan çok üye var da :laugh:)