Lise öğrencisi bir gencimiz için siz kardeşlerimden dua taleb ediyorum

garip70

Ordinaryus
Karaman Anadolu Öğretmen Lisesi 11. Sınıf öğrencisi bir gencimiz için siz kardeşlerimden dua istiyorum.... Olay, sigara içiyor diye okul idaresi gencimizin velisini okula çağırır. Gencimiz yurtta kalmaktadır. Babasının geldiğini görünce kaldığı odanın penceresine çıkar oturur. Babası odaya girerken, kendini aşağıya atar. Bütün kemikleri kırık bir vaziyette Konya Tıp Fakültesine kaldırılmıştır... Şu an komada ve durumu kıritik... Kendisine acil şifalar dileriz...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Çok üzücü. Allahtan şifa dilerim. İnşallah tamamen iyileşsin, Allah ona doğru yolu göstersin. Ailesine de.

garip70

Ordinaryus
Gencimiz Karaman'da başarılı bir beyin ameliyatı geçirdikten sonra Konya'ya sevk edilmiş. Tıp fakültesinde ise başarılı bir akciğer ameliyatı olmuş. Şu an uyutulmadan kendi uyuyormuş. Durumu iyiye gidiyormuş...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Allah'tan şifalar diliyorum, sağ salim bu sıkıntıyı atlatsın. Allah ailesine ve ona izleyeceği yolu göstersin.

ELİF

Yeni
Amin. Durumunun iyiye gitmesine cok sevindim.Kisa zaman da eski sağlığina kavuşur inşallah. Allah şifa versin..

garip70

Ordinaryus
Yoğun bakımda iken gözlerini açıp gülümsemiş... Ama şimdi vefat etmiş durumda... Toprağa verildi... Allah rahmet eylesin ve günahlarını affetsin... 16 yaşında bir gencin bu şekilde ölümü yürekleri burkuyor... Güle güle Ardacık... Allah acılarını dindirsin, peygamberimiz elinden tutsun... İlgilenen arkadaşlardan Allah razı olsun...

garip70

Ordinaryus
https://www.facebook.com/s0al1?fref=ts ..... Arda Eryiğit.... face'ini ziyaret etmek isteyen olursa, arkadaşlarının yürek burkan paylaşımlarını okuyabilirler... Yapmayın, etmeyin, çocuklarınızın üstüne çok gitmeyin, sonra geri dönüşümü olmuyor... Lütfen...

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Allah rahmet eylesin. Zor bir durum.

Yanlış anlaşılmasın ama Kuran'da direk haram olarak belirtilmeyen şeyleri alkol yada domuzeti gibi bir konuma sokmanın vebalini bu çocuklar çekiyor işte. Bu fetvaları veren alimlerin boynuna yapışacaktır bu mesuliyet. Onun için bir fetva vermekle neyi yüklendiklerini iyi düşünsünler! Aynı şey o çocuğun hatasını ifşa ederek babasına bildirenlerinde boynuna yapışacak. Bu durumu babasına şikayet etmekle hangi farziyeti yerine getirdiklerine inanıyorlar acaba?

Bu olaydan onlarda kendilerine bir ders çıkartırlar umarım.

ELİF

Yeni
Allah rahmet eylesin : (