Maske-Sigara-Yalan

uzAyli

İhvan Forum Üye
MASKE-YALAN-SİGARA

2020 öncesindeki tüm bilimsel yayınlar maske için 'virüs mikrobuna karşı korumaz' derken,
bir abra-kadabra ile tüm dünyayı nasıl uyutup herkesi maskelenmeye mecbur tuttular, görüyorsunuz değil mi?

Dünyayı siyaset değil (PP) yönetiyor: Para ve Propaganda.
Parayı basan istediği propagandayı yapıyor,
insanlık çaresiz, propaganda bombardımanında boğuluyor.

Maske için tüm dünyayı medyatik illüzyonla hipnoz edenler, aynısını sigara için yaptılar.
Parayı güdenler, hükümetler halka dönüp 'sağlığınızı koruyoruz' diyebilecekleri bir argümana sahip olsun diye tüm kirli sektörler içinden sigarayı seçip gözden çıkardılar.

Böylece tüm dünyada özellikle Asya'da henüz çocuk yaştaki kızları pazarlayabilecekler, cinsellik ve şehvet üzerinden para kazanabilecekler, silah üretip savaş çıkartıp satabilecekler, kumarın ve içkinin, paketlenmiş sağlıksız gıda endüstrisinin önünü açık tutabileceklerdi.

İnsanlar şuna inandırıldı:
-Değil mi ya, kola, mayonez, şekerlemeler, margarin vb sağlıksız olsa hükümetler yasaklardı ayooo...Bak sigarayla nasıl da canhıraş mücadele ediyorlar(!)

Hiçkimse bana sigaranın aklı bulandırmaktan öte ölümcül siroz yaptığı su götürmez olan alkolden daha zararlı olduğuna inandıramaz.
Buna inanmamak için tıp bilgisi değil, mantık ve hegemoniklerin entrikalarının bilgisine sahip olmak yeterli.

Sigara için demiyorum;
sigara herşeyden daha zararlı diyenlere nanik yapın,
k.çına tepik atın diyorum.
Ve's_selam.

✍@aDnAnKeBeNç 2781