Milli İttifak...

KAFKAS

Kıdemli Üye
1komik_yazili_resimli_sozler_26.png
Önceki

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
1797428_846861102029243_8240986550878800264_n.jpg

Ey AKP'ye gönül verenler!.
Biz bu adamın söylemlerinde hep tezat oluştuğunu ve yalan söylemeye artık alışmış olduğunu devamlı söyleyip duruyoruz.Bu adamın her sözünde ikilem var.Sizde bunun peşine takılıp gidiyorsunuz..Ne olacak bu sizin haliniz?Doğru, dürüst ve adil insanları ithal mı edeceğiz bundan böyle?..

KAFKAS

Kıdemli Üye
1797428_846861102029243_8240986550878800264_n.jpg

Ey AKP'ye gönül verenler!.
Biz bu adamın söylemlerinde hep tezat oluştuğunu ve yalan söylemeye artık alışmış olduğunu devamlı söyleyip duruyoruz.Bu adamın her sözünde ikilem var.Sizde bunun peşine takılıp gidiyorsunuz..Ne olacak bu sizin haliniz?Doğru, dürüst ve adil insanları ithal mı edeceğiz bundan böyle?..
Şimdi şöyle bir haber getirip altını böyle yorumlarsan!!!Ne kadar araştırdın.YIL 2004 SÖYLEDİĞİNE DAİR BEN VİDEO ARADIM BULAMADIM.VİDEO VARSA BUYUR PAYLAŞ.

Ben Türküm olay bu kadar basit

https://www.youtube.com/watch?v=1GSOMD61ULc

Vikipede kaynak 2005 tarihli milliyet!!!!!!

VİKİPEDİ'NİN ŞAHİDİ MİLLİYET ÇIKTIVikipedi'de, Başbakan Erdoğan'la ilgili olarak "11 Ağustos 2004 tarihinde Gürcistan ziyaretinde 'Ben de Gürcüyüm, ailemiz Batum'dan Rize'ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir' dedi" ifadesini yer alıyor. Bu iddiaya kaynak olarak gösterilen linke tıklandığında ise karşınıza Milliyet gazetesinin 13 Aralık 2005 tarih ve "Kimlik değişimi" başlıklı haberi çıkıyor. Haberde, "11 Ağustos 2004: (Gürcistan gezisinde) Ben de Gürcü'yüm, ailemiz Batum'dan Rize'ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir." ifadeleri yer alıyor.

Ayrıca bu senin mührün aşağıdaki yazı:), madem yukarıda inatla sözde tezat ve yalan vurgularına dayanak teşkil ettirecek mukayeselere girişmeye devam ediyorsun ,fırsat buldukça aşağıdaki yazınıda bozdur bozdur harca:):):)

Kamalak, aklısıra Gülen cemaatine yaranmak istiyor.Bu adam Milli GÖrüş'ü hiç temsil etmiyor.Milli Görüş'ün içine Gülen cemaaatinden kimse sızdırılmamalıdır.Gülen cemaati bu güzide teşkilatımızın altını oyar. Onun için biz onlara hiç güvenmiyoruz.Bu önümüzde ki genel seçimde milletvekili adayı bulmak için çok sıkıntı çekecekler.

Kamalak, SP'nin başında olduğu müddetçe ben bu teşkilatta artık yokum...Bunu açık ve net söylüyorum.

Bugün SP Bağcılar ilçe teşkilatında, olağan toplantısı vardı,beni çağırdılar ama ben gitmedim.SP'yi bitiren bu adamla Oğuzhan Asiltürk ve onun yardakçılarıdır.Bunlarla sittin sene SP iktidara gelmez.Barajı bile zor aşarlar.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bu milli görüşçüler kimlerin ipiyle kuyuya indiriyorlar !!!!

Banu Avar Yazdı: GAZİ PAŞA VE KURTULUŞ!

Bugün 19 MAYIS.. Direnişin başladığı gün! Tüm genç kardeşlerimden tek dileğim var. Bu sembol günü kutlamak için NUTUK okuyun!:):):):):):):)
Attila İlhan’ın HANGİ ATATÜRK’ünü okuyun.
Emin Değer’in OLTADAKİ BALIK TÜRKİYE’sini okuyun
Falih Rıfkı Atay’ın ÇANKAYA’sını okuyun.
Metin Aydoğan’ın YENİ DÜNYA DÜZENİ; KEMALİZM ve TÜRKİYE’sini okuyun…
Sinan Meydan’ın ATATÜRK’ÜN GİZLİ KURTULUŞ PLANLARI VE CUMHURİYET TARİHİ YALANLARI’nı okuyun…

hirahos

Kıdemli Üye
Bu milli görüşçüler kimlerin ipiyle kuyuya indiriyorlar !!!!

Banu Avar Yazdı: GAZİ PAŞA VE KURTULUŞ!

Bugün 19 MAYIS.. Direnişin başladığı gün! Tüm genç kardeşlerimden tek dileğim var. Bu sembol günü kutlamak için NUTUK okuyun!:):):):):):):)
Attila İlhan’ın HANGİ ATATÜRK’ünü okuyun.
Emin Değer’in OLTADAKİ BALIK TÜRKİYE’sini okuyun
Falih Rıfkı Atay’ın ÇANKAYA’sını okuyun.
Metin Aydoğan’ın YENİ DÜNYA DÜZENİ; KEMALİZM ve TÜRKİYE’sini okuyun…
Sinan Meydan’ın ATATÜRK’ÜN GİZLİ KURTULUŞ PLANLARI VE CUMHURİYET TARİHİ YALANLARI’nı okuyun…

Mevzu açık ve ortada.. Bu arkadaşlar Chp'ye çalışıyor. Gizli hayranlar.

Kendi konumdaki son iki mesajı buraya alayım da herkes okusun:

Kamalak : 28 Şubat MGK’sı Son MGK’ya Göre Daha Onurluydu

Başlıklı konuya yazdığın mesaj:

Kamalak, aklısıra Gülen cemaatine yaranmak istiyor.Bu adam Milli GÖrüş'ü hiç temsil etmiyor.Milli Görüş'ün içine Gülen cemaaatinden kimse sızdırılmamalıdır.Gülen cemaati bu güzide teşkilatımızın altını oyar. Onun için biz onlara hiç güvenmiyoruz.Bu önümüzde ki genel seçimde milletvekili adayı bulmak için çok sıkıntı çekecekler.

Kamalak, SP'nin başında olduğu müddetçe ben bu teşkilatta artık yokum...Bunu açık ve net söylüyorum.

Bugün SP Bağcılar ilçe teşkilatında, olağan toplantısı vardı,beni çağırdılar ama ben gitmedim.SP'yi bitiren bu adamla Oğuzhan Asiltürk ve onun yardakçılarıdır.Bunlarla sittin sene SP iktidara gelmez.Barajı bile zor aşarlar.

Dün böyle, bugün ölümüne milli ittifak!

"Monarşi düzenin gelmesine ve AB kriterlerine göre anayasa değişikliğin yapılmasına 52 gün kaldı."

Maksadın Chp'yi iktidara getirmek değilse Saadeti kastediyorsun hep...

Muhalefet etme hevesi seni şaşkınlığa sevk etmiş. Muvazenesiz ve tutarsızsın. Kendine gel.

Not: kabul etmezsin ama sendeki bu Tayyip muhalefeti Chp'nin ekmeğine yağ sürüyor. Bknz: İkinci parti Sp değil CHP! Hükumet zayıflarsa 2. parti iktidar ortağı! Allah'ım ne ara kör oldunuz siz yav?

....................

Hadi itiraf et: Tayyip düşsün de isterse Chp gelsin zihniyetindesiniz...

Bunu oy endişesiyle açık söyleyemiyorsunuz.

Yoksa bir insan kendini bu denli rezil edemez.

akesga

Asistan
Konya Milli İttifak standı zabıta ve polis zoruyla kaldırılmak istenmiş. Bu baskıcı zulüm anlayışını kınıyorum.

Güya sorsan ümmet davamız var bizim diyorlar. ama kendileri hariç herkesi ajan, kafirlikle suçluyorlar.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Konya Milli İttifak standı zabıta ve polis zoruyla kaldırılmak istenmiş. Bu baskıcı zulüm anlayışını kınıyorum.

Güya sorsan ümmet davamız var bizim diyorlar. ama kendileri hariç herkesi ajan, kafirlikle suçluyorlar.

AKP'li belediyelerin neredeyse tamamı SP'lileri hazmedemiyorlar.Milli Görüşçüler ne yaparsa hemen engellemeye çalışıyorlar.Bizim geçen yerel seçimde Bağcılar'da da oldu bu...Bunlar iyice şımardılar.SP'yi yok saymak istiyorlar.Söz de "Adalet ve Kalkınma Partisi"ymiş.Peh peh peh!..Yersek tabii ki...

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
AKP'li belediyelerin neredeyse tamamı SP'lileri hazmedemiyorlar.Milli Görüşçüler ne yaparsa hemen engellemeye çalışıyorlar.Bizim geçen yerel seçimde Bağcılar'da da oldu bu...Bunlar iyice şımardılar.SP'yi yok saymak istiyorlar.Söz de "Adalet ve Kalkınma Partisi"ymiş.Peh peh peh!..Yersek tabii ki...

sp yok olmaya mahkumdur

bunu sende biliyorsun ama inat ediyorsun

2002 senesinden bu yana sp her secim de oylarini calistikca

asagiya düsürdü

NEDEN ?

IKTIDAR OLACAGIZ DEDIKCE YOK OLDUNUZ

7 haziran da sence sp baraji gecermi ?

akesga

Asistan
SP ve BBP nin 30 martta Türkiye geneli oy toplamı: 1.951.000 oy. yüzde olarak toplam: % 4,35

AKP nin anketlere göre oy oranı 30 martında altına düştü. MHP nin de heyecan oluşturduğu söylenemez. Üstelik seçim sonrası olası bir AKP ve MHP koalisyonu konuşuluyor ki MHP liler artık ikrah eder oldular. bu iki partiden giden oyların %80 i milli ittifaka yönelir.

Dolayısıyla normal bir tanıtım ile oy oranının en az %7 olması beklenir.

8 haziran sonrası diğer bir ihtimal ise erken seçimdir. 8 haziranda %7-8 almış bir ittifak olası bir erken seçimde %10 u rahat geçeçek algısı oluşur ve bundan sonrası için artık baraj değil milletvekili sayısı tahmini (70-80 gibi) konuşuyor oluruz benden söylemesi.

Benim intibam Milletimizin İttitifak'a bakışının çok olumlu olduğu yönünde. İnsanlar hareketi çok sempatik buluyor ki bu AKP nin muhaliflerinden kendini nefret ettirmek için elinden geleni yaptığı bir ortamda çok prim yapıyor.

Merkez ve genç seçmene yönelik çalışmalar yapılır kadrolar ön plana çıkarılırsa bence İttifakın başarılı olması çok yakın ihtimal.

hirahos

Kıdemli Üye
Mahalli seçimlerle, genel seçimler kıyaslanamaz. Aldatıcıdır. Sonuçlarda adayların da etkisi olduğu için partilerin gerçek oy oranını vermez. En son genel seçimle bu genel seçim kıyaslanır. Büyükşehirlerde il özel idareleri kaldırıldığı için il genel meclisi sonuçları da anlamlı neticeler vermez olmuştur.

2011 Genel seçimleri Sp+Bbp = 860.000 civarında...

akesga

Asistan
genel seçimde A partisine oy verdiği halde belediye seçiminde vaz geçerek B partisine oy veren bir seçmen bir sonraki genel seçimde yeniden A partisine oy vermeyi düşünmez. Herhangi bir parti için demiyorum, bütün partiler için %90 dan fazla bu oran böyledir.

çevremde 2011 de akp ye oy veripte 30 martta başka partiye yönelen hiç kimse tekrar akp ye mi oy versem diye düşünmüyor. bunun tam tersi de geçerlidir.

Şöyle bir olay bu, sürekli bazen ekmek bazen yumurta aldığınız bir market var. ekmek almaya gittiğinizde market sahibi ile tartışıp marketi terk ediyorsunuz. Bir sonraki yumurta ihtiyacınızda 'ben ekmek için tartışmıştım, şimdi yumurta lazım, tartışma ekmek için geçerliydi' demezsiniz. hele il genel meclisi seçiminde parti değiştirip başka partiye yönelen bir seçmen sonra genel seçimde neden geri gelsin? hiç ihtimal vermiyorum.

hirahos

Kıdemli Üye
genel seçimde A partisine oy verdiği halde belediye seçiminde vaz geçerek B partisine oy veren bir seçmen bir sonraki genel seçimde yeniden A partisine oy vermeyi düşünmez. Herhangi bir parti için demiyorum, bütün partiler için %90 dan fazla bu oran böyledir.

çevremde 2011 de akp ye oy veripte 30 martta başka partiye yönelen hiç kimse tekrar akp ye mi oy versem diye düşünmüyor. bunun tam tersi de geçerlidir.

Şöyle bir olay bu, sürekli bazen ekmek bazen yumurta aldığınız bir market var. ekmek almaya gittiğinizde market sahibi ile tartışıp marketi terk ediyorsunuz. Bir sonraki yumurta ihtiyacınızda 'ben ekmek için tartışmıştım, şimdi yumurta lazım, tartışma ekmek için geçerliydi' demezsiniz. hele il genel meclisi seçiminde parti değiştirip başka partiye yönelen bir seçmen sonra genel seçimde neden geri gelsin? hiç ihtimal vermiyorum.

:)

Sen olanı değil, görmek istediğini söylüyorsun...

hirahos

Kıdemli Üye
Allah izin verirse, 7 Haziran gecesi yine konuşuruz... :)

Tahmininiz: Sp+Bbp = %7-8

hirahos

Kıdemli Üye
2012 de çıkarılıp 2014'de meriyete giren büyükşehir kanunu değişikliği nedeniyle, hatta büyükşehirlerde 2014 ve 2009 yerel seçimlerini kıyaslamak bile yanlış neticeler verecektir... Halbuki ikisi de yerel seçim. Fakat mahiyet değişti.

2014 Yerel seçimlerini, Allah izin verirse 2019 yerel seçimleriyle kıyaslayacağız inşallah...

KAFKAS

Kıdemli Üye
Allah izin verirse, 7 Haziran gecesi yine konuşuruz... :)

Tahmininiz: Sp+Bbp = %7-8

Şu seçimde sözde milli ittifak %5 ve üzeri alsın açık ve net olarak söylüyorum ,Ak parti tek başına iktidar olsa dahi ,seçim gecesi foruma veda yazısı yazar ,köşeme çekilirim bu kadar açık ve net!!!!!!!!Meraklısı varsa bu ifadeyi unutmasın!!!!!

Velev ki milli ittifak bırakın koalisyon,barajı geçmek bir tarafa %5 alamazsa bu forumda yazmayı bırakıp köşesine çekilecek MİLLİ İTTİFAK çı var mı???????????????????