Milli ittifakçilara hodri meydan!

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
AKP'nin omurga kemiği (Mihenk taşı) eski Milli Görüşçülerdir.Eğer SP barajı aşarsa bu omurga kemiği kırılıp daha da AKP eski gücüne kavuşamayacaktır.Bunu çok iyi bilen AKP, bu yüzden SP'nin barajı aşmasını istemiyor.AKP'nin kadrolarında kendi oluşturduğu altpayısı yok.Varsa kimlerden müteşekkil olduklarını söylesinler biz de bilelim. Yani AKP'nin kemik oyu % kaçtır?Bunu kim söyleyecek şimdi?

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
10408780_1601668590111552_5273267296398595011_n.jpg

AKP'nin hazımsızlığından bir manzara..Doya doya seyredin marifetlerinizi...

KAFKAS

Kıdemli Üye
İsmailağa'dan 'Davutoğlu' açıklamasıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu İstanbul'daki yoğun programına ara vererek dün akşam İsmailağa Cemaati'nin manevi önderi Mahmud Efendi'yi ziyaret ederek duasını almıştı. Konuyla ilgili olarak İsmailağa Cemaati'nin internet sitesinden de bir açıklama yapıldı
İŞTE O AÇIKLAMA:

Dün akşam geç saatlerde Muhterem Başbakanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu, Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile beraber Mahmud Efendi Hazretlerimizi (Kuddise Sirruhû) hâne-i saâdetlerinde ziyaret ettiler. Başbakanımız Davutoğlu, Efendi Hazretlerimizden dua ve himmet talep ederken, Efendi Hazretlerimiz hayır duada bulundular.

Ziyaretin gerçekleştiği hâne-i saâdette Efendi Hazretlerimizin mahdûmu Ahmet Ustaosmanoğlu Hoca Efendi, Cübbeli Ahmet Hoca Efendi, İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı Başkanımız Sayın Celâl Erzincanlıoğlu da bulundular.
Allâh-u Te’âlâ’dan, bu ziyareti ülkemiz, milletimiz ve ehl-i sünnet câmiâmız için hayırlara vesile kılmasını niyâz ediyoruz.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Yahyalı Cemaati'nden hükümete tam destekYahyalı Cemaati Önderi Ali Ramazan Dinç Hocaefendi, yaklaşan genel seçimlerle ilgili yaptığı açıklamasında hükümete destek çağrısında bulundu.
Kamoyunda Yahyalı Cemaati olarak bilinen ve kanaat önderliğini Ali Ramazan Dinç Hocaefendi'nin yaptığı Safa Vakfı Grubu'ndan 7 Haziran seçimleri için hükümete destek geldi.

Konuyla ilgili olarak yapılan resmi açıklama şöyle:

"RESMİ AÇIKLAMADIR...
Lazımdır yanlışı düzeltmek için beraberlik.
Yanlışsak, yanlışımızı düzelttirmek için efdaldir beraberlik.
Biz AK Parti'deyiz, AK Parti bizde.
Ülkemizin ve bütün dünyanın sulhuna vesile olmak için AK Parti'de bütünleşmeye davet ediyorum ihvanı kiramımızı. Ulaşabildiğiniz her bir şahsa bu emri duyurunuz.

Hizmetkarınız Ali Ramazan Dinç Efendi"

KAFKAS

Kıdemli Üye

KAFKAS

Kıdemli Üye
22102032_02062015.jpg

http://www.samanyoluhaber.com/web-tv...-video-haberi/

Kamalak: Fazilet Partisi'nin AK Parti'nin kurucuları kapattırdı diyor :)Destici bu da enteresan diyerek Abdulkadiroğlu da baş sallayarak enteresanlığı teyit ediyor:)

Kamalak a Abdulkadiroğlu biraz açar mısınız diyor:)YAHU tam adamına denk gelmişsin Samanyolu Tv de açmayacak da nerede açacak:)
destici_770.jpeg

Resmiyette anayasa mahkemesi gerçekte Ak parti kurucuları kapattı:glgl

Tek madde değişikliği şık olmazmış efendim yanına başka maddelerde eklenmeliymiş:)Cumhurbaşkanlığı 5+5 ,cumhurbaşkanı Süleyman Demirel , Ölümü gösterip sıtmaya razı olun diyorlar:)

Cumhurbaşkanlığı 5+5 olması milletvekili özlük haklarından dolayı vatandaş tepki gösterebilirmiş referandumda o yüzden çıkartmışlar:)Sadece 5+5 ve Fazilet Partisinin kapatılması kalmış pakette,kimle görüşüyorlar Ecevit:)

Parti kapatılmasın diye cumhurbaşkanı olarak Demirel e razı olan zihniyet bir tarafta ,destek veren moral koçu Destici de yani parti kararına uymadılar diyor:)Kamalak da uymadı tabiiiiiiii diyor:)

E haliyle oylamada olumsuz sonuçlanmış:)
Kamalak :DDSP Lİ ARKADAŞLAR GAYET HAKLI OLARAK DA:clap2:Kaç kişisiniz demişler ,Kamalak da çok mahçup olmuşlar:)

DSP Lİ arkadaşlar 2.maddeyi haklı olarak oylamaya sunmamışlar:)Tüh be FAZİLET KAPATILDI :)VAH VAH!!!!YERSEN TABİ:)

Tanıklar Masum Türker,Hüsamettin Özkan :!!!!!!:swoon:
Masum Türker, Kamalak'ın iddialarını doğruladı ve o süreci anlattı:):):):):):):)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Olmaz olmaz rahat ol, nasılsa sizden olmayan, sizi eleştiren, sizin yanlışınızı söyleyen herkes size göre parelelci nasılsa :)

Bülent yıldırım onları söylemiş, iyi de onları söylemiş olması KIRMIZI BÜLTENİN İNTERPOLE HALA GÖNDERİLMEDİĞİ GERÇEĞİNİ değiştiriyor mu?

BİRİLERİ DURDURMUŞ diyor, kimdir o birileri?

AKP neden o birilerini bertaraf edip aylardır bekletilen kırmızı bülteni neden interpole ulaştırmıyor?

Buyrun söz sizde.

Bülent Yıldırım açıklamasını okumuyor musun?Biraz daha kısalttım anla diye!!

Ben de anla diye biraz büyüttüm, adım gibi biliyorum gene anlamamazlıktan gelip aynı şeyi tekrarlayacaksın ama olsun!

KUDRETLİİİİİİİ akp iktidarı O BİRİLERİNİ NEDEN BERTARAF EDİP kırmızı bülteni interpole gönderemiyor? Bir iktidar bunu bile yapamıyorsa o iktidar hangi hakla biz devlet yönetiyoruz diyebililir???

KAFKAS

Kıdemli Üye
Ben de anla diye biraz büyüttüm, adım gibi biliyorum gene anlamamazlıktan gelip aynı şeyi tekrarlayacaksın ama olsun!

KUDRETLİİİİİİİ akp iktidarı O BİRİLERİNİ NEDEN BERTARAF EDİP kırmızı bülteni interpole gönderemiyor? Bir iktidar bunu bile yapamıyorsa o iktidar hangi hakla biz devlet yönetiyoruz diyebililir???
27 mayıs ihtilalinde 10 yıllık iktidarın ne hale geldiğini gördük,
28 şubat darbesinde iktidarın akibetin ne olduğunu gördük,bu işler öyle havanda su dövmekle olmuyor muhterem , bu zamana kadar anlamadıysan yapacak bir şey yok!!

Bülent Yıldırım iktidarın arkalarında olmasına rağmen bu işlerin olduğunu söylüyor da hala ,Yıldırım ı bile haşhaşi mi oldu diye tam ters bir istikamette duruyormuş gibi göstermeye neden kalkıyorsun?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
27 mayıs ihtilalinde 10 yıllık iktidarın ne hale geldiğini gördük,
28 şubat darbesinde iktidarın akibetin ne olduğunu gördük,bu işler öyle havanda su dövmekle olmuyor muhterem , bu zamana kadar anlamadıysan yapacak bir şey yok!!

Bülent Yıldırım iktidarın arkalarında olmasına rağmen bu işlerin olduğunu söylüyor da hala ,Yıldırım ı bile haşhaşi mi oldu diye tam ters bir istikamette duruyormuş gibi göstermeye neden kalkıyorsun?

Tekrar soralım:

KAFKAS

Kıdemli Üye
Tekrar soralım:

KAFKAS

Kıdemli Üye
22102032_02062015.jpg

http://www.samanyoluhaber.com/web-tv...-video-haberi/

Kamalak: Fazilet Partisi'nin AK Parti'nin kurucuları kapattırdı diyor :)Destici bu da enteresan diyerek Abdulkadiroğlu da baş sallayarak enteresanlığı teyit ediyor:)

Kamalak a Abdulkadiroğlu biraz açar mısınız diyor:)YAHU tam adamına denk gelmişsin Samanyolu Tv de açmayacak da nerede açacak:)
destici_770.jpeg

Resmiyette anayasa mahkemesi gerçekte Ak parti kurucuları kapattı:glgl

Tek madde değişikliği şık olmazmış efendim yanına başka maddelerde eklenmeliymiş:)Cumhurbaşkanlığı 5+5 ,cumhurbaşkanı Süleyman Demirel , Ölümü gösterip sıtmaya razı olun diyorlar:)

Cumhurbaşkanlığı 5+5 olması milletvekili özlük haklarından dolayı vatandaş tepki gösterebilirmiş referandumda o yüzden çıkartmışlar:)Sadece 5+5 ve Fazilet Partisinin kapatılması kalmış pakette,kimle görüşüyorlar Ecevit:)

Parti kapatılmasın diye cumhurbaşkanı olarak Demirel e razı olan zihniyet bir tarafta ,destek veren moral koçu Destici de yani parti kararına uymadılar diyor:)Kamalak da uymadı tabiiiiiiii diyor:)

E haliyle oylamada olumsuz sonuçlanmış:)
Kamalak :DDSP Lİ ARKADAŞLAR GAYET HAKLI OLARAK DA:clap2:Kaç kişisiniz demişler ,Kamalak da çok mahçup olmuşlar:)

DSP Lİ arkadaşlar 2.maddeyi haklı olarak oylamaya sunmamışlar:)Tüh be FAZİLET KAPATILDI :)VAH VAH!!!!YERSEN TABİ:)

Tanıklar Masum Türker,Hüsamettin Özkan :!!!!!!:swoon:

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

kaç kaç :)

Bülent Yıldırımın haşhaşi olmadığını hepimiz biliyoruz, (tabi şimdilik) orda kullandığım yıldırım da mı haşhaşi oldu sözü SİZİN gibi yandaşların zihniyetine atıfda bulunmak içindir.

KIRMIZI BÜLTENİ BİLE İNTERPOLE GÖNDEREMEYEN akp hükümeti tırlarla türkmenlere YARDIM gönderiyormuş:)

KAFKAS

Kıdemli Üye
kaç kaç :)

Bülent Yıldırımın haşhaşi olmadığını hepimiz biliyoruz, (tabi şimdilik) orda kullandığım yıldırım da mı haşhaşi oldu sözü SİZİN gibi yandaşların zihniyetine atıfda bulunmak içindir.

KIRMIZI BÜLTENİ BİLE İNTERPOLE GÖNDEREMEYEN akp hükümeti tırlarla türkmenlere YARDIM gönderiyormuş:)
Yahu sen daha atıf yapmasını bilmiyorsun ki ,adam açıklamasını bile anlamıyorsun ,önce bir açıklamayı anla ,sonra atıf yapmaya çalış,belki becerirsin:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Yahu sen daha atıf yapmasını bilmiyorsun ki ,adam açıklamasını bile anlamıyorsun ,önce bir açıklamayı anla ,sonra atıf yapmaya çalış,belki becerirsin:)

Tamam ben anlamıyorum :)

Zaten bu ülkede her halttan anlayan tek siz varsınız, onun içni de 12 sene boyunca devleti PARALELE; HAŞHAŞİLERE PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Mavi marmara ile ilgili KIRMIZI BÜLTEN NEDEN AYLARDIR İNTERPOLE ULAŞTIRILMIYOR?

F.Gülen için kırmızı bülten çıkartacağızzzzzz, yakında amerika teslim edeceeeeekkkkk diye höykürenler bırakın f.gülen kırmızı bülteninin mavi marmara kırmızı bültenini bile hala interpole ulaştıramadınız!

Siz busunuz işte!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Tamam ben anlamıyorum :)

Zaten bu ülkede her halttan anlayan tek siz varsınız, onun içni de 12 sene boyunca devleti PARALELE; HAŞHAŞİLERE PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ!
Anlamadığını belli etmeye devam ediyorsun madem peşkeş çekti peşkeş alanların kolunda ne işiniz var:)

Yanlışın, yalanın, haksızlığın etrafında ittifak olmaz!
Kırk senelik liderini, kırk senelik geçmişini lekeleyerek cihat olmaz!
Dr. Muhammed Ali Fatih ERBAKAN:):):)

Adamlar erbakanı bile aday yaptırtmadı be size,kaldınız KAMALAK A sefasını sürün:)

KAFKAS

Kıdemli Üye
Mavi marmara ile ilgili KIRMIZI BÜLTEN NEDEN AYLARDIR İNTERPOLE ULAŞTIRILMIYOR?

F.Gülen için kırmızı bülten çıkartacağızzzzzz, yakında amerika teslim edeceeeeekkkkk diye höykürenler bırakın f.gülen kırmızı bülteninin mavi marmara kırmızı bültenini bile hala interpole ulaştıramadınız!

Siz busunuz işte!
Mavi marmaranın arkasında hükümetin durduğu gibi, sizde uluslararası sularda otorite olan israil in en hayırlı hizmet kurumları ile yan yana durusanız ,sizin ne olduğunuzu anlama zor değil!!!